Enfuego problēmas

Aizsāka enfuego 

Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 13:18
Un Tu rakstiji ka atmetis gan alko gan narkotikas!!!??? PSC!
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 15:35
Es nesaprotu, kur Tev tā pārliecība par to, ka slimnīcā pietiks ar 3 dienām, un tad uzreiz arī dabūsi grupu un naudu. Mani noturēja slimnīcā mēnesi, uzstādīja F20, bet grupu neviens piešķirt netaisās.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 16:59
Kā man ir traucējumi kas atbilst, grupai un Duļbinska man pateica ja gribu grupu viņa man arī nokārtos to! ja jenetty es tā arī domāju līdz brīdim, kad piedzēros un iekritu pats savā bedrē, bet neko uzreiz pēkšņi nevar atest pamazām pamazām vis notiek, šoreiz es tā mocījos, ka domāju, ka visas šis atkarības ir vienkārši pretīgas. jāpāriet uz zāļu atkarību, nez kautkādus antidepresantus jāpalieto, šodein strādāju vis ir kārtībā nekam nepievēršu uzmanību, ne trauksmes sajūta, apetīte forša, nav bailes nenokā, pārliecība kautkāda parādās, nez šitais karuselis vnk ir ārprāc!
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 17:01
nezinu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es nesaprotu, kur Tev tā pārliecība par to, ka
> slimnīcā pietiks ar 3 dienām, un tad uzreiz
> arī dabūsi grupu un naudu. Mani noturēja
> slimnīcā mēnesi, uzstādīja F20, bet grupu
> neviens piešķirt netaisās.


tevi neviens tur ar varu neturēs, tu pats piesakies un izej pārbaudes, tikmēr tev ir jābūt slimnīcā! tā brālis man paskaidroja, ka brālim ir ģimene un palūdza lai palaiž ātrāk mājās, varbūt jūs esat bīstami cilvēki es nezinu kāpēc jūs tik aizdomīgi!
Nu labi sīkuļi pastāstīšu.Man pašam grupas nav,man tā kā neērti mazliet tādu kārtot,kaut pēc diagnozes pieļaujās.Tur notiek tā:pacients dod ārstējošam ārstam "pateicības",un tas tad tālāk kārto grupu.Bet cik atceros bija runa par 3 mēnešiem slimnīcā,tad tu skaities tāds kā neārstējams,un tad speciāla komisija piešķir grupu.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 17:29
Man liekas, Tu muldi. Kurš idiots dod psihiatram pateicības.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2011 17:37 by existential fool.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 17:35
nez bračka aizgāja galviņā ūdeņi krājās un garīgā atpalicība neliela, uz tā pamata arī iedeva grupu, bet interesanti, ka diagnozē bija rakstīts cits iemesls, bet nebija rakstīts konkrēts! man tikai bračka pateica grupu nokārtot nav problēma. vajag grupu iedos grupu, jo bra4ka nevar nekādīgi piecelties, es viņu varu ar koku bakstīt un viņš necelsies!
Es neko nemuldu,stāstu ko redzēju.Protams ja pacients pavisam kreizī,tad tādam grupu iedod tāpat.Tu jau tāds neizklausies :)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 17:57
es nēsmu pavisam kreizī značit man ir izredzes izārstēties, vot redzat izārstēties nav izredzes ta kāda jēga, lai dod grupu jau laicīgi, jo trankvilizatorus ēdot agri vai vēlu būs man grupa!
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 17:58
Esmu galīg kreizi, oh fuck:)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 18:07
Nu, ok, tā varētu būt, ka ar varu neturēs, ja neminēsi pašnāvības domas, bet šeit tomēr ieminējies, ka tādas Tev ir.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 18:15
muldēt es te varu daudz ko, bet atbildīgā brīdī, kad jāpieņem lēmums es neko tādu neteikšu, vot interesanti, kad es jūtu briesmas vai sekas kautkādas nepatīkamas, es reaģēju un parādu sevi tā, lai es tanī situācījā, izskatītos vislabākajā formā! ja gribētu sevi novākt es jau par to jums nestāstītu, vnk paņemtu un pakārtos, a tas ka cilvēki iet uz jumta un saka es lekšu es lekšu, tas tikai lai parādītu, ka cilvēks interesē kādam vismaz!
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:29
Lāsēn, kad tad Tev nākamais atvaļinājums psihenē? Baigi ilgi jau esi uz brīvām kājām. :))
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:38
extential smatru mnoga pizdiš:)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:42
nesaprotu zāļu jēgu lietot un pēc tam atmest?? kas zāles kautko palīdzēs un izlabos smadzenēs, tālāk tikai atmešanas jautājums paliek, un ja atmetīsi tad viss vesels būsi??
Rītā iešu pieteikties uz slēgto nodaļu brīvprātīgi,jo tur vislabākā psihiatre :)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:49
a kas lasēn tev ir ka tu iesi pieteikties, kas ar tevi notiek, prātiņš iet ciet vai, es te nekādus neiroleptiķus nerīšu, pizdu jūs visus, man vajag tikai antidepresantus, lai es beidzot sāku meklēt kautko pozitīvu nevis tikai negatīvu.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:51
vecīt, ja Tu gribi. lai Tev pieklājīgi atbild, tad nedirsies tik daudz.

un ārsts jau lems, kādas zāles Tev dot, ne mēs. iespējams, ka būs antidepresanti, kas lai zina.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:53
a ko jūs te man izdarīsiet, diskvalificēsiet:)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:55
nē, varēsi pats ar sevi runāt.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 19:57
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nē, varēsi pats ar sevi runāt.


Tici man es šeit tā jau ar sevi runāju, jo jūs te švaki runātāji:)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 20:00
nu tādas spējas pat man nav, lai gan esmu diezgan liela pļāpa :)

bet te jau neviens Tevi nekur nevar iespundēt un kādu diagnozi uzstādīt. mēs tikai izsakām domas, bet pilnīgi neesam bīstami.
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 20:21
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> a kas lasēn tev ir ka tu iesi pieteikties, kas ar
> tevi notiek, prātiņš iet ciet vai, es te
> nekādus neiroleptiķus nerīšu, pizdu jūs
> visus, man vajag tikai antidepresantus, lai es
> beidzot sāku meklēt kautko pozitīvu nevis tikai
> negatīvu.

Viņam vienkārši patīk, kad kāds paņem šo priekšā. :))
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 20:24
Un, enfuego, psihiatru galvenais arsenāls pret Taviem simptomiem ir- uzmini nu kas?- neiroleptiķi. Vismaz beigsi tukši muldēt forumā, nebūs vairs tik daudz enerģijas. :))
hi hi hi,man patīk attiecības - psihiatre bargā kundze un es kā pacients :)
Re: Vis man ir epilepsija un šizofrēnija!
13.02.2011 21:00
...interesanta lasāmviela...es atturēšos no komentiem...
...pilnīgs sviests...
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 21:07
nu i nafig tad Tu ierakstīji šito komentu, ja reiz Tu atturēsies?.. :)
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 21:10
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> hi hi hi,man patīk attiecības - psihiatre bargā
> kundze un es kā pacients :)


Tādus simulantus- pacientus kā Tevi vispār vajadzēja patriekt nafig, vai arī ielikt slēgtajā nodaļā uz mūžu. :))
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 21:19
Es te sāku vienu beidzot saprast, ka te padomu nedabūt tikai paņuņāt cik slikti man ir, tas arī viss, un vispār priekš kam šitais forums te eksistē, vieta kur paraudāt? ne psiholoģiski padomi te ir, neprofesionāļi, kāpēc vispār es jums klausu. Nejums stāžš savā amatā nekā jums nav, pat bērni jums nav, kur nu vēl varat padomus man te ieteikt, pat darba jums, nav kur nu vēl grupu jums te:)))) Ārprāc murgs, nekas sākšu raudāt, tad runāšu citu dziesmu! bet tagad pagaidām viss, gaidīšu nākošos simptomus!
Re: Enfuego problēmas
13.02.2011 21:24
Malacis, vismaz sāc kaut ko saprast. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: