Enfuego problēmas

Aizsāka enfuego 

Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 11:16
...mani uzjautrina šie te slima suņa murgi...

...labi, noticēju, ka zobu pulveri esi šņaucis...vai veļas pulveri...nja...ko vēl sadirsīsi???...

...klau, enfuego, kurā palīgskolā mācījies???...un līdz kurai klasei tiki???...vai Tevi skolā štaukāja???...un cik gados beidzi gultā slapināt???...
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 11:36
Tu nekad te forumā neko nesapratīsi un nekad neko nevarēsi secināt, atceries to vienkārši, ko es varu pateikt tikai to, ka esmu cilvēks kuram ir morāle, un kurš ir cietis 4 gadus no narkotiku sindroma, tā ir elle kuru tu nekad nesapratīsi un arī nevajag saprast, saproti to vinreiz. Un es nemaz necentīšos tev neko pierādīt. Un savus bla bla bla... tukšos ir bezjēdzīgi runāt, tev līdz psiholoģijai vēl tālu, tā vismaz es secinu, bet nesaku, ka secinu pareizi, saprati tagad?
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 15:33
enfuego rakstīja:


Vot tā ko es uzzināju, man sprandai ir saspiesti nervi, vis sāp, uzstaisīju sonogrāfiju sprandai. Domāju kāpēc man sāp un naktī roka mirusi, pieceļos un nevaru pakustināt, likās, ka esmu palicis bez rokas! teica, ja šito trako slodzi es vēl strādāšu palikšu par invalīdu!
Tapēc domāju jēga dzert man zāles ja viņas man neko nemaina!
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 16:27
...enfuego, kunkulīt tu manu, vai tu nojaut, kāpēc es ņirdzu par tavu diršanu???...pat personas vietniekvārdu, komunicējot ar tevi, rakstu ar mazo burtu, jo tu esi Nekas...dirsējs...par tā saucamo elli man ir vairāk nojēgas, nekā tev liekas...un perfekti zinu, cik var izvilkt vai iedurt pa dienu tās vai citas baudvielas...un zinu tāpēc, ka pats savulaik brūķēju šo te visu...un nesalīdzināmi ilgāku laiku...tas ir tas iemesls, āzi...

...un tāpēc pieveries un nedirs....
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 17:16
Man pofig tava gramatika! Standarta atmazskas te man dirs! Brūvētājs kaņešna. ...[cenzēts]



Edited 2 time(s). Last edit at 06.03.2011 00:07 by puce.
vijolīte:)
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 17:39
enfuego:
Kur puisīti tu radies,
Ar tik skaistu valodiņu?:DDD

Nestreso, pup zemļi:DDDD

pucei u.c. moderatoriem. Vb ir laiks ieviest sadaļu- enfuego-pasaules centrs, vienīgais sirgstošais, bijušais "nariks", vecmāmiņas šizo upuris, visu med. zināmo simptomu piemekletais u.tt..:D
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:01
Viņš tač grib parādīt ka ir krutāks nariks:)
mad iezviedz
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:02
...yessss...veļas pulveris beidzies, ka lec no savām nošļukušajām biksēm laukā???...ievelc miltus, efekts garantēts...

...bet briesmīgi sabijos no zeka valodiņas...noteikti esi sēdējis un samācījies izteicienus pie parašas gulēdams???...

...enfuego, dod vaļā vēl mednieku stāstus...
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:03
mad aizzviedz:) Kā jau mad teica esmu kunkulītis:)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2011 18:03 by enfuego.
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:06
Pūce izbano mani aŗā, esmu atkarīgs no šī foruma:) Šis forums tikai rada problēmas. nevis risina tās, jo vairāk infio no šejienes galvā, jo sliktāk!
mad smīkņādams
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:09
...ja tukšums galvā, tad visa informācija kaudžu kaudzēm sagulst tukšajās vietās samērā haotiski...bet tā kā tev nav lemts to sistematizēt, tad tev viss ir kaitīgs...
Re: Enfuego problēmas
05.03.2011 18:11
mad šņaukdams:) Tev ir labas izredzes, tad izsisties:)



Edited 2 time(s). Last edit at 05.03.2011 18:13 by enfuego.
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 11:28
madcynics cīnās līdz pēdējam, ja kāds mēģina atņemt viņam vislielākā narika godu. Lūk tas ir īstens čangaļa cīņasspars!
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 11:53
vijolīte:)
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 12:50
Puce :))))
mad smīkņādams
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 13:21
...labs aņuks...ar morāli...durakiem un tizleņiem diez vai saprotams...

...tēvocīt, pasakiet, lūdzu, cik pulkstenis?...nu ja tu no tā kaifo - cik pulkstenis...
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 14:53
Njā, stulbs aņuks.
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 15:31
aga kautkāds jocīgs:)
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 16:02
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> madcynics cīnās līdz pēdējam, ja kāds
> mēģina atņemt viņam vislielākā narika godu.
> Lūk tas ir īstens čangaļa cīņasspars!

kā kulaks uz acs :DDDDD
vijolīte:)
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 18:33
...es gan redzu te divus citus 'krutākus":DDD fool+enfuego...viens vienīgais visu zināmos med. simptomu upuris un nariku nariks LV, kas visu zin, otrs viens pats mājās, kas laikam tikai virtuālajā vidē ir spējīgs kko kādam pateikt...bet abi kopā ar uztveres grūtībām:DDD
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 19:29
ai nu beidz vijolīt, loģiski, ka es savā darbā neteikšu, ka biju vai esmu nariks, un vai man ir psihiskas grūtības tagad, tad mani uzreiz atlaidīs:DDDDDDDDDDDD
mad iezviedz
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 20:13
...un pārlaidās ka finieris virs lauka...tas pucei...klau, es zobus arī pac laboju...
Re: Enfuego problēmas
06.03.2011 20:15
mad ārstēties ātri:)
Re: Enfuego problēmas
11.03.2011 16:53
Man vis riebjās, man riebjās mans darbs, es sevi ienīstu, sevi vairs necienu, man nekas nepatīk, nopirkām ar sievu gultu, arī nepatīk, kāpēc dabīgas lietas man nerada prieku. Kas tas par AD, ka nekādu prieku viņš man nerada, kad būs tas prieks. Visu mūžu man ar šito būs jāsadzīvo, es atrāk sevi piebeikšu!
Runcene comment please?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: