vai tā var būt?

Aizsāka evis 

Re: vai tā var būt?
06.03.2011 15:42
Jā interesanti, ka te pat var iegūt aukstāko izglītību psiholoģijā, tikai atliek vēl iedot sertifikātu un runcene būs psihoterapeits:) Tad Runcene tu saki patiesību vai tu izsaki tikai kārtējās teorijas? vai tikai stāsti to, ko esi salasījusies internetā:)?
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 15:54
nē, es nelasu internetā, bet žurnālos un grāmatās.

un ko nozīmē "kārtējā teorija"? kādam ir mazliet cita situācija, kad nekas iepriekšējs neder, un rodas "kārtējā teorija".

un psihoterapija vispār nav teorija. nē, nu ir, protams arī teorijia, bet ne tā, kā Tu to domā... psihoterapeits mācās vismaz 10 gadus, pazīst savu psihi un trenē to, lai viņa psihe varētu izturēt ļoti lielu slodzi, jo tā ir darba instruments. atstāstīti raksti nav psihoterapija :)
fox
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 17:46
To Runcene:Ā, nu skaidrs. Gribēju uzprasīt Tev, vienu jautajumu. A tu tagad arī ej pie psihoterapeita, vai arī ej ar pārtraukumiem?
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 17:55
ar pārtraukumiem
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:07
Psihoterapeitu apmeklējam, kad nespējam vairs pieņemt paši pareizo lēmumu un uzstveri!
fox
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:14
To Enfugo: Tu apmeklē psihoterapeitu, kad nespēj pieņemt lēmumu savā dzīvē?
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:16
Psihoterapeits neviena vietā lēmumus nepieņem.
vijolīte:)
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:24
Evis...gribu Tevi nedaudz nomierināt:)))
Tu teici, ka mazgājot krūzīti....
Tad lūk...vakar vakarā apsēdos un cieši vēroju savu vīru, viņš man jautāja-kas noticis? Hm, šo nevienam psihiatram nedrīkstētu teikt, bet...man pēkšņi likās viss tik nereāli, it kā mēs te esam, bet patiesībā es esmu ļoti, ļoti veca un viss ko redzu un jūtu ir mani "gļuki", jo īstenībā skatos tā laika(kad būšu ļoti veca) virtuālo vai kkādu tādu tipa foto albumu un ja to aizvēršu, viss ko tagad jūtu pazudīs, bet es, tāda veca, sēdēšu šūpuļkrēslā ar savu neiztrūkstošo smēķīti un kafijas tasi rokās pavisam viena:DDD
Tā ka mīļā Evis-Tu neesi sajukusi!!!
Ja sajūk prātā, pats to neapzinās. Un man liekas, ka Dievs ir visužēlīgs tiem ,kas patiesi bez kompleksiem u.c. fiškām, jūtas ka piem. Napoleons un viņam IR labi...bet mēs te mokāmies, cīnāmies, meklējam iemeslus u.tt.
Tiešām, par šo visu var rakstīt tādus "palagus", bet 1. man slinkums, 2. pašai slinkus lasīt citu "palagus" (izņemot Aberz, kurš pauž patiesas lietas) 3. kam to vajag?
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:29
Milzu paldies,turēšos pie domas,ka esmu normāla! Ir mierīgāk zinot,ka citiem arī tā ir! Es dzīvoju viena- laikam par daudz laika ir besīties! ;)
vijolīte:)
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:36
...turies, būs viss O.K., piedevām ja tik ilgus gadus Tev bija labi...un ja Tu dzīvo viena, tas vispār ir ko vērts-es nevarētu!!! Man vajag blakus "stuti":DDD
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 18:45
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psihoterapeitu apmeklējam, kad nespējam vairs
> pieņemt paši pareizo lēmumu un uzstveri!

tas ir ļoti tipisks, bet aplams priekšstats par psihoterapiju. vienkāršoti var sacīt, ka psihoterapija ir psihes treniņš + neitrāls skats no malas. kad rodas sajūta, ka vajag vēl kaut ko uztrenēt izturības ziņā, tad dodas pie psihoterapeita. viņus sevišķi neinteresē nekādi klientu lēmumi. vēl tātad viņi palīdz ieraudzīt, kur cilvēks gļuko un dara kaut ko pret savu gribu, pret savu labklājību. ja klients pieņems lēmumu kaut ko tur mainīt, tad viņi būs labs atbalsts.

domā, ka ir tā, cilvēks aiziet un uzprasa: klau, nezinu, ko darīt? :))) pasaki. — un tad viņš gudri kaut ko stāsta... nu nav tā.

visi pārējie taču maisās un cenšas ietekmēt mūsu lēmumus tā, ka brīžam nelabi metas. psihoterapeiti man pagaidām ir vienīgie zināmie, kas šeit ir ļoti inerti un neieinteresēti :)



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2011 19:02 by Runcene.
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 19:34
Nez man tas psihoterapeits, ir tikai naudas tēriņš, es arī savus nervus trennēju, kāda atšķirība, es sev to pašu saku, to ko man psihoterapeits teiks!!
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 19:47
Enfuego, Tu vispār esi bijis pie psihoterapeita?
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 19:58
Nē, bet pēc visas informācijas, ko esmu ievācis, un ko esmu lasījis, zinu jau kas ir psihoterapeits, es pats sev esmu psihologs un psihoterapeits, tikai atšķirība ir tā, ka es esmu upuris, a psihoterapeits ir brīvs cilvēks, kas jūtās vesels un kontrolē savu situāciju!!!
vijolīte:)
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 20:04
Kā Mr. Bīns, kad pats sev zobus laboja:DDD
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 20:08
Jājā:DD
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 20:28
Ja Tu patiešām mācētu būt pats sev psihoterapeits, tad Tu te nebļaustītos, ka esi upuris. :)
Re: vai tā var būt?
06.03.2011 20:40
Nefiga tas pieder pie manas psihoterapijas vot kur tas suns ir aprakts. Es jau izlemju, ko kādā brīdī darīt, lai man būtu labāk. Būt pašam par psihoterapeitu nenozīmē, ka uzreiz kļūsti vesels! mēs katrs esam savā ziņā psihoterapeits, tikai kurš izglītotāks, kurš vispār neko nemāk analizēt!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2011 20:41 by enfuego.
Re: vai tā var būt?
07.03.2011 19:52
Nez kāpēc divi izplatītākie mīti par psihoterapiju ir, ka terapeits dod padomus (stāsta, kas jādara) un kaut ko baigi analizē. Neesmu vēl piedzīvojusi, ka psihoterapeits kaut ko tādu darītu. Pieļauju, ka tieši tāpēc psihoterapija darbojas un panāk rezultātu. :-))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: