BEZMIEGS ar grutu iemigsanu

Aizsāka bezmiegs 

bezmiegs
BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:03
Tatad bezmiegs man ir kadus 4 gadus. Pasam ir 20 gadi. Izlasiju kurpatova gramatu par bezmiegu. sapratu ka man ir hronisks bezmiegs vai miega neiroze + vel paris VD simptomi ar mainigu paaugstinatu asinspiedienu. mans bezmiegs izpauzas kaa gruuta aizmigsana. Vienvard sakot nevaru pa naktim aizmigt jo naktis pilnigi esmu uzmodies un uzbudinats pat hiperaktivs, vislaik nak prata domas par padaritiem dienas darbiem un ko darisu riitdien. Nav starpiba vai eju fulet 10 vai 1 pa nakti jo aizmiegu viena laika katru dienu ap 2 vai 3. Ko jus man ieteiktu?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:31
izklausās diezgan nelabi, augsts sirdsslimību risks no šitā + utt. vēl viss kas cits diezgan bēdīgs.

nekur nav būts, nekas nav darīts?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:33
Iet pāārstēties!
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:51
parbaudiju sirdi tur vis kartiba vel gaidu EEG rezultatus
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:54
nu uzreiz jau tā sirds nesabruks, kādu laiku turēs, bet kaut kas ir jādara. psihoterapeits un psihiatrs. viens vai abi.
zive
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 19:56
es arī neaizgāju gulēt, varu ātri iekomentēt, bet patreiz es baigi steidzos..., iešu uz vienu vizīti pie LABĀS pstr uz "krītiņa" ar nenoteiktu atdošanas datumu..

Runcene, nebiedē jaunekli bezmiegu..

Bezmiegs - palasi kaut vai šito lapu : www.bezpanikas.lv

principā, Tev arī vajag pstr...
ai, man jāskrien... sīkāk nav laika...
zive
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:00
un vēl var palasīt : www.vegdist.lv
jamm
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:05
Man arī reizi pa reizei tā mēdz būt tas ir visiem cilvēkiem, ka ir reizes, ka nevar aizmigt ilgi, dažreiz pat gadās, ka nedēļā vairākas reizes tā iznāk. Ka vislaik pa kaut ko domā un esi sasprindzis.. Un kāds tur ar sirdi sakars? Tad man arī 18 gados kaut kas nav ar sirdi kārtībā, ja mēdz būt, ka vislaik par kaut ko domāju un esmu sasprindzis un nevaru aizmigt?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:24
ar sirdi sakars ir tāds, ka bezmiegs ir ļoti liela slodze organismam, ko cilvēki parasti nezina/ignorē utt.
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:45
nee tev ar sirdi drosvien viss ir kartiiba :D es sirdi parbaudiju jo spieda dazreiz. man konstateja kjip VD bet saubos vai man 100% tada ir jo nav nekadas bailes un leekmes tikai svarstas spiediens.
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:47
Runcene, ko man tas psihoterapeits un psihiatrs izdaris? lieki izmetisu naudu vini jau neko nearste pasam ar sevi jastrada.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:51
nu bet tad strādā ar sevi, kas liedz? :)

cilvēki ir incanti, mokās gadiem ar visu ko šitādu, tad vairs nevar izturēt, atnāk forumā un prasa: ko lai es daru?

pēc tam, kad iesaki viņiem, kas reāli palīdz, viņi saka: ai, es pats... :)

vispār esmu vērojusi, ka tas ļoti raksturīgs jauniem vīriešiem. nē nu ok, strādā ar sevi, ja zini, kā vajag. tik kāpēc tad neguli? kur problēma?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 20:58
parasti cilvēks sevi kaut kā neapzināti čakarē. katrs savādāk, un bieži vien to pats nevar saskatīt, psihoterapeits ir labs skats no malas.

Jūs, Latvijas puiši, esat tā audzināti, ka ir kauns kādu palīdzību pieņemt. cienīgāk ir mocīties. un rodas sajūta, ka šitā sazombēto dzimst arvien vairāk, vismaz pēc šitā foruma tāda sajūta rodas.
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:08
kauns nav nemt. vnk negribas par velti naudu izmest. ko tu labak iesaki psihologu vai psihoterapeitu?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:19
nāksies kādu kāpostu atpogāt.

psihologs un psihoterapeits ir 2 dažādas profesijas.

psihologs ir mācījies no grāmatas, kā jau augstskolā, psihoterapeits — arī uz savas ādas, dziļāk, turklāt daudz ilgāk. cik nu saskare bijusi, tik es nevienam šādos gadījumos neiesaku psihologus. varbūt tas nav īsti godīgi un ir pārāk egoistiski (ja nu kāds tomēr atrod sev labu psihologu), bet man pašai ir tikai slikta pieredze ar viņiem... nav variantu, ka tev varētu būt cits viedoklis kā viņam...

psihoterapeits ir citas dzīles, cita filozofija... bet ir jāatrod savs, un tas ir ļoti svarīgi, to var just, vai veidojas sazobe.

un vīrietim, manuprāt, labāk var palīdzēt tieši vīrietis, bet psiholoģes pārsvarā ir tikai sievietes.
Vijolīte.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:22
Vai tad Kurpatova grāmatā nebija teikts kas jādara? Kkur lasīju, kad pašu moka bezmiegs mēģinu izmantot, parasti palīdz: domāt-es negribu gulēt, man nenāk miegs, es negribu azmigt...jo "ne" zemapziņa neuztver...pamēģini vb palīdzēs...:)
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:28
protams ka gramata ir daudzi risinajumi es gribeju uzinat citu ieteikumus vai pieredzi.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:52
Kurpatovs ir kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas praktiķis, un tā visur pasaulē ir apmēram vienāda.

ja šķiet, ka tā grāmata uzrunā, tad vnk mēģini pēc tās darboties.
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
15.03.2011 21:59
paldies par ieteikumiem jaa gramataa ir labi piemeri meginasu dabiska cela risinat so problemu jo kiimiju neatbalstu.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
16.03.2011 11:10
Ir tāda interesanta lieta, kad cilvēks guļ viņam izdalās miega hormons - melotonīns. Laikam pie mums to nepārdod dabīgo melotonīnu tabletēs, vismaz neesmu redzējusi aptiekās. Viens ārzemnieks bija te atstājis savas liekās mantas un aizbraucis mājās un starp viņa mantām atradu melotonīna burciņu. Domāju pamēgināt. Ārprāts! Tāds dziļš miegs, liekas būtu mūžību nogulējusi, bet tā tīri nekas. Vajag pajautāt ārstam, vai tāds ir pieejams un vai to var lietot.
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
16.03.2011 17:50
ko jus sakiet par HealthPax™ ierici kas atrodas www.bezmiegs.com ir kads sadu lietojis?
bezmiegs
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
16.03.2011 19:56
vai alpha-stim?
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
16.03.2011 20:11
te ir bijušas diskusijas agrāk, neviens nav atzinies, ka ir līdzējis, tikai ir jautāts.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
16.03.2011 20:22
Ir lietots alfa stim, godigi sakot, efekta nebija! Lietoju 3 nedelas.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
17.03.2011 00:02
Paprasi iesākumam kādu miega tableti ģimenes ārstam. Un tad izvēlies kādas nodarbības, kas ļauj atbrīvot visu laiku domājošo prātu.
Un neklausies daudz, ko Runcene raksta :D
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
17.03.2011 05:40
Jā, klausi strawberry, tas ir vislabakais ceļš.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
17.03.2011 08:10
nepļāpā strawberry, ko tad Tu jaunu pateici?

te jau pilsonis pats baidās no tabletēm...

un vai tad ir kāds, kurš nezina, ka no ģ. ā. var dabūt miega ripas?
mad ieinteresēts
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
17.03.2011 09:11
...esmu gājis tam cauri...domas par darbu vai nepadarīto sit no miega laukā ar lielu joni...nja...te piesauktie pūšļotāji diez vai palīdzēs...tas ir darāms tikai pašam... es sāku ar vienu - vakarā savilku galus kopā par dienā padarīto un saliku daudzmaz pa plauktiņiem nākošās dienas darāmo...šīs abas darbības noņem stresu par 50 % stabili...pamazām iemācijos nedomāt par darbu gulētejot...next step - kad jau galva uz spilvena, var pasapņot par kko patīkamu...tas ļauj ietīties miega segā...

...un pats galvenais - ar bezmiegu sirgstošais kkur savā zemapziņā ir neapmierināts pats ar sevi vai sasniegto dzīve ir interesanta štelle - plēst dirsu pušu par kkādām nepadarītām lietām vai nesasniegto ir stulbi...ir jāiemācās pieņemt pašam sevi, ar visiem trūkumiem, nepadarīto, nepiepildīto, pasūtīt pāris majas tālāk tos, kuri par varas makti no tevis gaida kko, ko tu negribi darīt...

...zinu, viss paustais ir grūti izdarāms, jo slinkums, kurš mājo katrā no mums, traucē darboties pašam ar sevi...
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 12:20
Runcene, es uzrakstīju to, kas līdz, mad arī, a Tu kladzini, ka izklausās nelabi...kas ir, gribi vēl kādu savā klubiņā? :D
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 12:48
vaine, Tu pareizā, bet es nepareizā... :P

es vienkārši brīdinu, lai cilvēki nav vieglprātīgi saistībā ar miegu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: