BEZMIEGS ar grutu iemigsanu

Aizsāka bezmiegs 

delta
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 13:07
Gadās droši vien, ka tiešām nevar gulēt reālu problēmu dēļ, bet ja bezmiegam pamatā iekšēja trauksme, tad tās darba vai dzīves problēmas ir sekundāras. Pa laikam ir tā, ka uz doto brīdi nav nekādu īpašu stresu, un, kad naktī smadzenēs ieslēdzas tas "asfalta urbis", tad prāts pieķeras pie kādas pilnīgi smieklīgas "problēmas" un sāk to muļļāt, kaut skaidri saproti, ka tā vispār nav nekāda problēma.
Melatonīns droši vien labi iedarbojas tiem, kam viņš trūkst, esmu mēģinājusi, 0 efekta.
Neko nefanoju par Kurpatovu, bet savā grāmatā viņš devis veselu kompleksu atslābināšanās vingrinājumu, domāju, ka ja kāds bezmiega mocītais spētu sevi piespiest katru vakaru viņus izpildīt, tad varētu gan būt efekts, bet izmēģināts nav.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 14:09
Tas prāts ir jāatslēdz apzināti. Var ļauties kaut kādai domai un neapstāties, bet var ievingrināties neļauties. Un tur der tie Kurpatova ieteikumi.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 14:10
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vaine, Tu pareizā, bet es nepareizā... :P
>
> es vienkārši brīdinu, lai cilvēki nav
> vieglprātīgi saistībā ar miegu...


Vai ne? Tu nevis brīdini, bet baidi ...rrrrrrrrr
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 15:02
ir gadījumi, kad es vienkārši skaļi runāju...
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
18.03.2011 17:16
Skaļi domā? Tad uzvelc dūrainīšus rokās, lai negrābstās pa klaviatūru :D

Sor, Runcene, nekā personīga :)
mjā, man arī ir miega problēmas jau gandrīz pusgadu (esmu jau te rakstījusi par to). ģimenes ārsts un psihiatrs uzstādīja diagnozi - depresija un virzīja manu atveseļošanos ar AD, bet es dikti baidos no viņiem (ir dzirdēti stāsti dažādi un vairākkārt tie ne pārāk pozitīvie). psihoterapeite neuzstāj, ka būtu jālieto AD, bet šai problēmai neatkāpjoties es arvien biežāk sāku domāt, ka varbūt AD palīdzētu (drīz arī plānoju pārcelties uz citu valsti tā, ka varbūt arī pārmaiņas man nāktu par labu, bet skaidrs, ka galvenais ir sakārtot savu iekšējo pasauli). mana bezmiega sakne ir tajā, ka nevaru atslēgt galvu no domām pirms miega un tā visu nakti :(. nav grūtības piecelties, bet nu, jau vairākas nedēļas stīva ir spranda un eju uz masāžu, bet skaidrs, ka tas palīdz tikai uz doto momentu, jo ķermenis naktī nedabū atslābt paīstam. man kā sievietei liels pārdzīvojums ir arī par izskatu, ka negulēšana atspoguļojas sejā - tumši loki zem acīm un tāda neveselīga sejas āda.
miega zāles nelietoju (psihiatrs izrakstīja "hypnogen", ģim. ārsts "adaptol", bet tie skaitās tādi pavisam vāji nomierinošie līdzekļi). aptiekā nopirku "benosen" - sākumā likās, ka palīdz, bet tagad jau šķiet, ka nekas īsti vairs nelīdz. gribētos tikt galā bez ķīmijām, bet stāvoklis labāks nepaliek... nāk pavasaris un mana vienīgā vēlēšanās ir GULĒT kā senāk.
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 10:06
"bet es dikti baidos no viņiem (ir dzirdēti stāsti dažādi un vairākkārt tie ne pārāk pozitīvie)."

AD mēdz būt blaknes, vari būt miegaināka, vari būt ēdelīgāka, vari negribēt seksu, bet tās parasti pāriet pāris dienās pēc lietošanas beigām... bet ne visiem blaknes izpaužas. psiholoģiskā atkarība ir nosacīta lieta, jo tā var veidoties uz visu, ja cilvēks nav vēl iekšēji stabils. kādu laiku var būt atkarīgs arī no psihoterapeita, bet, ja Tu pati kopumā esi uzņēmusies atbildību par to, kas ar Tevi notiek, nekāda riska no zālēm nav. risks ir tad, ja tikai cer uz zālēm un ar viņām vien dzīvo, ja notic, ka ir slims utt. Reizēm gan pat ar ripām var visu mūžu veiksmīgi nodzīvot, bet ir iespējami arī citi pavērsieni, kad zāles diezin ko vairs nelīdz, tā svajag mainīt, dzert arvien vairāk utt.

ja stāsti ir no neta, tad vajag filtrēt. netā parasti raksta/nāk cilvēki, kam kaut kas galīgi neiet labi, nevar atrast zāles, nevienas it kā neder vai kuri ļoti daudz no tām sagaida. šitajos gadījumos tās ir tikai spieķis uz laiku.

pazīstu kādus padsmit cilvēkus, kam ir VD un depresija. traucējošas blaknes no AD bija laikam diviem...

lgstošs bezmiegs ir nelaba lieta ietekmē uz veselību, var kaut kas dzīvē nobrukt utt. cilvis paliek kašķīgāks, paviršāks... vai necieš darbs, mācības? var sākt streikot sirds. vai bezmiegs nevelk uz nīkulīgu dzīvi?

no otras puses, ja var izturēt bez, tas tikai paātrinās izķepurošanos.

izsver ieguvumus un zaudējumus. labi psihoterapeiti nekad neuzstāj uz zālēm, tas tāpat pašai jāizdomā. kaut kādas neērtības būs abos gadījumos.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.03.2011 10:16 by Runcene.
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 12:24
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "bet es dikti baidos no viņiem (ir dzirdēti
> stāsti dažādi un vairākkārt tie ne pārāk
> pozitīvie)."
>
> AD mēdz būt blaknes, vari būt miegaināka, vari
> būt ēdelīgāka, vari negribēt seksu, bet tās
> parasti pāriet pāris dienās pēc lietošanas
> beigām...

ta nav, nekas nepariet....
AD ir blaknes un tie grauj organismu
AD lietojot cilveks uzvedas citadi bet kad tos partrauc lietot vinjs pat ipasi neatceras vai tas ar vinju ir noticis
vai zalju iespaida... kad partrauc lietot tad ir tadspats stavoklis ka sakuma... blaknes ir diezgan smagas...
sabiedriba cilveki redz ka ar "so kautkas nav kartiba" labka gadijuma uztver ka "nu ja vainu narkomans vai slims"
AD reklame zalju firmas un arsti, bet jakontrole ir katrs pacients un to praktiski nevar izdarit...
es esmu lietojis sis zales un zinu cilvekus kas turpina lietot, manuprat daudzos gadijumos sekas ir neatgriezeniskas
to var ari atrast literatura, ja pamekle utt..


bet ne visiem blaknes izpaužas.
> psiholoģiskā atkarība ir nosacīta lieta, jo
> tā var veidoties uz visu, ja cilvēks nav vēl
> iekšēji stabils. kādu laiku var būt atkarīgs
> arī no psihoterapeita, bet, ja Tu pati kopumā
> esi uzņēmusies atbildību par to, kas ar Tevi
> notiek,

tiko tu iedzer AD tu esi pilbiba atkarigs no arsta... ja nokave kartejo devu, tad sakas murgi un citas lietas
ja pardoze tad ari, stavoklis ir tads, ka pats bez arsta nemaz nevar tikt no tam zalem valja, jo apzinja ir
nomakta un tu pilnigi paljaujies arstam... nevari partraukt lietot jo kad nelieto paliek slikti un tu nezini, kas
bus ja velak un tapec esi cilpa ieksa...


nekāda riska no zālēm nav. risks ir
> tad, ja tikai cer uz zālēm un ar viņām vien
> dzīvo, ja notic, ka ir slims utt.

te jau ir pateikts, ka "ja notic zalem"
nevaig vinam ticet
visi cilveki ir labi, ari tiek kas tirgo cigaretes un alkoholu , jo tas ir legali, ari AD ir legali
un vissi ir godigi, bet pastav reala dzive un cilveki kas ir to izbaudijushi

Reizēm gan pat
> ar ripām var visu mūžu veiksmīgi nodzīvot,
> bet ir iespējami arī citi pavērsieni, kad
> zāles diezin ko vairs nelīdz, tā svajag
> mainīt, dzert arvien vairāk utt.
>

rodas atkariba, visu muzu var nodzivot ari bez zalem... tikai ar zalem tas muzs bus isaks
ja devas netis paleilinatas lidz nieru un aknu bojaejai
leponeksu ordinejot arstam katru menesi ir javeic asinanalizes, lai netiktu parsniegta dzivei
riskanta robeza, to jau praktiski nevar izdarit, ja katrai leponeksa devai ir javeic analizes
bet arsts var tikai paspet izrakstit recepti... un labi ja vaikt uzskaiti kam izrakstijis



> ja stāsti ir no neta, tad vajag filtrēt. netā
> parasti raksta/nāk cilvēki, kam kaut kas galīgi
> neiet labi,

kas nav atkarigi no arsta, jo tie kas ir atkarigi nevar teikt ka ir sliktas lietas
alkoholikjis nekad nelamas savu alkohola piedavsataju jo ir atkarigs


nevar atrast zāles, nevienas it kā
> neder vai kuri ļoti daudz no tām sagaida.
> šitajos gadījumos tās ir tikai spieķis uz
> laiku.
>
> pazīstu kādus padsmit cilvēkus, kam ir VD un
> depresija. traucējošas blaknes no AD bija laikam
> diviem...
>



> lgstošs bezmiegs ir nelaba lieta ietekmē uz
> veselību, var kaut kas dzīvē nobrukt utt.
> cilvis paliek kašķīgāks, paviršāks... vai
> necieš darbs, mācības? var sākt streikot
> sirds. vai bezmiegs nevelk uz nīkulīgu dzīvi?

zalju miegs ir vel graujosaks, un cilveks tikunta izguljas
ir daudzi citi lidzekji ka aizmigt un nomierinaties nevis bombardet
smadzenes ar lidzekljiem kas vinjas atseledz un areji izskatas ka cilveks gulj
ta jau anestezijas lidzekjus var iedot un izskatisies ka cilveks gulj bet tas nav miegs ta ir bezsamanja
gandriz

>
> no otras puses, ja var izturēt bez, tas tikai
> paātrinās izķepurošanos.
>
> izsver ieguvumus un zaudējumus. labi
> psihoterapeiti nekad neuzstāj uz zālēm, tas
> tāpat pašai jāizdomā. kaut kādas neērtības
> būs abos gadījumos.

veseli dzivojot

BUCAS

domajiet divreiz
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 13:25
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "bet es dikti baidos no viņiem (ir dzirdēti
> stāsti dažādi un vairākkārt tie ne pārāk
> pozitīvie)."
>
> AD mēdz būt blaknes, vari būt miegaināka, vari
> būt ēdelīgāka, vari negribēt seksu, bet tās
> parasti pāriet pāris dienās pēc lietošanas
> beigām... bet ne visiem blaknes izpaužas.
> psiholoģiskā atkarība ir nosacīta lieta, jo

blaknes neizpauzas bet par vinjam nestasta
piemeram tas ka no AD ir jalieto visu laiku skidrums un ir saussa mute nav nekas, bet ari skidrums
kjermenja apakseja dalja ir tiesi saistits ar to, blakne piemeram paradas velme urinet publiska vieta
pirmstam kulturalam cilvekam, man piem bija taisnaja zarna asinis nezinu no ka un zales pret
gemaroidiem nelidzeja, izkrita zobi, smaganas palieka ka svists, kas agrak nekad nebija bijis
neviens nestastis ka peksnji nez no ka urine gulta vai " pieliek" bikses...
tie ir reali gadijumi ko zinu... tas jau nav nekas, bet ta ir reala AD lietosanas "statstika"
nerunajot par to ka veza risks palielinas, vai ari statistika nav veikta nez... protams seksu negribas "tas ir citadaks"
ka alkohola reibums utt.. un tas veza risks ir no ta ka nav seksa pimeram,...

bet kuru tas interese...
laipni ludzam... uz tasi AD

:-)

runcene , ja tu esi lietojusi tad pastasti kadas tev blaknes bija
vai tev negribas? pietiktu ar to AD lietotaju bildem un dzives stastiem

:-)

bucas
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 13:46
"ir saussa mute nav nekas, bet ari skidrums
kjermenja apakseja dalja ir tiesi saistits ar to, blakne piemeram paradas velme urinet publiska vieta
pirmstam kulturalam cilvekam, man piem bija taisnaja zarna asinis nezinu no ka un zales pret
gemaroidiem nelidzeja, izkrita zobi, smaganas palieka ka svists, kas agrak nekad nebija bijis
neviens nestastis ka peksnji nez no ka urine gulta vai " pieliek" bikses..."

-------------------

man nebija vēlmes urinēt publiskā vietā... tas pilnīgi droši.... :)

nekas no minētā :)
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 14:13
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "ir saussa mute nav nekas, bet ari skidrums
> kjermenja apakseja dalja ir tiesi saistits ar to,
> blakne piemeram paradas velme urinet publiska
> vieta
> pirmstam kulturalam cilvekam, man piem bija
> taisnaja zarna asinis nezinu no ka un zales pret
> gemaroidiem nelidzeja, izkrita zobi, smaganas
> palieka ka svists, kas agrak nekad nebija bijis
> neviens nestastis ka peksnji nez no ka urine gulta
> vai " pieliek" bikses..."
>
> -------------------
>
> man nebija vēlmes urinēt publiskā vietā... tas
> pilnīgi droši.... :)
>
> nekas no minētā :)

nu bet kas bija?
to tu nestasti, vaa ne?
un rezultats ira? no tiem AD? ari nestasti....
padzeri un vairs nav problemu, jo nekas nav atrisinatc tikai neko nevaig :-) nav problemu nav atrisinajums :-)
miegs nak?

grutups teica atrodiet cilveku pantu piemeklesim un problemu nav
tapat AD ja tev sap veders, ed novokainu nesapes, bet gremot tapat negremos

buca
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 14:19
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "ir saussa mute nav nekas, bet ari skidrums
> kjermenja apakseja dalja ir tiesi saistits ar to,
> blakne piemeram paradas velme urinet publiska
> vieta
> pirmstam kulturalam cilvekam, man piem bija
> taisnaja zarna asinis nezinu no ka un zales pret
> gemaroidiem nelidzeja, izkrita zobi, smaganas
> palieka ka svists, kas agrak nekad nebija bijis
> neviens nestastis ka peksnji nez no ka urine gulta
> vai " pieliek" bikses..."
>
> -------------------
>
> man nebija vēlmes urinēt publiskā vietā... tas
> pilnīgi droši.... :)
>
> nekas no minētā :)


nu tu jau citiem iesaki tas zales, tatasd tev vajdzetu intereseties kas ar vinjiem notiek
nevis ar tevi
tu vari dzert man nekas nav pretim
un lidz galam var dzivi nodzivot mierigi :-)
palielinat devas un ta, nekas jau nav
kad saksi dzert tad padalies ka juties, ka te dazi censas darit lai citi to zina

kad saksi?
leponxu?
kventiaxu?

uz prieksu
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 14:27
aberz, te nejautā nedz leponexa, nedz kventiaxa publika...

runa ir par zālēm, kas ir ūdens, salīdzinot ar Tavējām.

maniakālais nāk virsū?

pilnmēness? acu zīlītes kādas? asinsspiediens? galva nesāp?

cik būs komenti? 5? 10?
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 14:35
http://www.clinical-depression.co.uk/dlp/treating-depression/side-effects-of-antidepressants/

General side effects of depression medication

Some of the various side effects from the different antidepressants are:

Dry mouth
Urinary retention
Blurred vision
Constipation
Sedation (can interfere with driving or operating machinery)
Sleep disruption
Weight gain
Headache
Nausea
Gastrointestinal disturbance/diarrhea
Abdominal pain
Inability to achieve an erection
Inability to achieve an orgasm (men and women)
Loss of libido
Agitation
Anxiety


nu tad te es uz atro atradu idiotus kas neko nesaprot
protams ka tos AD var lietot miega problemu risinasanai
tikai es sava sizofrenija lasu ka miega traucejumi ir viena no
popularakajam blaknem... vainu es es esu idiots vai vinji vai ari
runcene piedod tu mulkjo tautu

AD ir nopietnas zales kas domatas slimiem cilvekiem
un tas nav sviestmaize...
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 14:43
http://en.wikipedia.org/wiki/Antidepressant

Side effects

Antidepressants often cause adverse effects, and difficulty tolerating these is the most common reason for discontinuing an effective medication.
Side effects of SSRIs include: nausea, diarrhea, agitation, headaches. Sexual side effects are also common with SSRIs, such as loss of sexual drive, failure to reach orgasm and erectile dysfunction. Serotonin syndrome is also a worrying condition associated with the use of SSRIs. The Food and Drug Administration requires Black Box warnings on all SSRIs, which state that they double suicidal rates (from 2 in 1,000 to 4 in 1,000) in children and adolescents[117], although it's controversial whether this is due to the medication or as part of the depression itself (i.e. efficacious antidepressant effect can cause those that are severely depressed, to the point of severe psychomotor inhibition, are rendered more alert and thus have increased capacity to carry out suicide even though they are relatively improved in state[118]). The increased risk for suicidality and suicidal behaviour among adults under 25 approaches that seen in children and adolescents.[119]
Side effects of TCAs (tricyclic antidepressants): Fairly common side effects include dry mouth, blurred vision, drowsiness, dizziness, tremors, sexual problems, skin rash, and weight gain or loss.
Side effects of MAOIs (monoamine oxidase inhibitors): Rare side effects of MAOIs like phenelzine (Nardil) and tranylcypromine (Parnate) include hepatitis, heart attack, stroke, and seizures. Serotonin syndrome is a side effect of MAOIs when combined with certain medications.

ta ka temas autore jauta par grutu iemigsanu tad es saku ka AD ir istais risnajums
ja grib sabeigt dzivi... saviskji miega problemam...

ja enak miegs vaig lasit so tekstu, kamer uznak miegs
;-)
mad smīkņādams
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 20:24
...nja...interesanti, ka vairākums no AD lietotājiem uzskata heroīnu un citas labas lietas par varen bīstamiem pārtikas produktiem...tepat blakus temā AD brūķētaji rosīgi apmainās pieredzē...nja...viena noilgojusies pēc cipraleksa...cita nezin, kā nokapt no welbutrīna...

...uz heroīnu pārdozējošo skatās ar zināmu nepatiku...paši konkrēti sēž uz AD...VISPĀR - SMIEKLĪGI...
neviena ķīmija nav laba - tas ir fakts, bet kā, lai tiek galā ar ieilgušām miega problēmām, kuras tiešām ir depresijas signāls nr.1?
darbs jau cieta no šīs manas krīzes, šobrīd nestrādāju, bet pēc mēneša man jādodas uz ārzemēm un tur būs jāstrādā un es nevēlos sabrukt tālumā. sāp kreisais sāns un sirds arī iesmeldz ik pa laikam, spranda stīva, jo muskuļi neatslābst nakts laikā un masāža palīdz tikai uz doto mirkli. pie terapeites eju jau vairāk kā mēnesi, bet laika ir maz palicis un aizbraucot man nebūs terapeits. un bezmiegs velk uz nīkulīgu dzīvi - īsti neko darīt negribas, bet nu, daru lai vismaz k.kā kustinātu sevi. sabiedriskā dzīve ir noplakusi, jo nejūtos labi esot cilvēkos - kompleksēju par izskatu, jo nepatīk, ka izskatos tāda nekāda :(.
ja tas viss būtu tikai mēnesi tad es tā nesatrauktos, bet ir jau pagājis ilgs laiks un to jau pat muļķis saprot - k.kas nav īsti labi.
no AD man ir izrakstīts Nepanil 0,01 uz 4 mēnešiem (bet to man izrakstīja decembrī, kad man bija vissmagākā krīze - tad aizbraucu ciemos pie drudzenes uz Angliju un man tur palika labāk, izdomāju ka nelietošu zāles.. atgriežoties atkal viss atsākās, bet spītīgi turējos pie tā, ka nedzeršu AD). un vai tad visu laiku lietojot AD ir ēdelība, seksa negribēšana? tā nu, gan negribētos. šobrīd esmu tuvu izmisumam, jo kad cits var līdzēt, ja tomēr pašas spēkiem un terapijā netieku galā kā gribētos!?
aberz
Re: BEZMIEGS ar grutu iemigsanu
21.03.2011 20:43
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...nja...interesanti, ka vairākums no AD
> lietotājiem uzskata heroīnu un citas labas
> lietas par varen bīstamiem pārtikas
> produktiem...tepat blakus temā AD brūķētaji
> rosīgi apmainās pieredzē...nja...viena
> noilgojusies pēc cipraleksa...cita nezin, kā
> nokapt no welbutrīna...
>
> ...uz heroīnu pārdozējošo skatās ar zināmu
> nepatiku...paši konkrēti sēž uz AD...VISPĀR -
> SMIEKLĪGI...

mani jau tracina tas, ka tiira galva, kas neko nelieto nav mode
smiekligi ka nauda jau nosaka to kas notiek, un kur ir robeza

tapat ka dizelis maksa 1ls litra rapsu elja 1,4ls ar taru, muca maksatu manuprat
0,5 ls litra un brauc, spirts maksa 0,15ls litra jadzen tehnisko, var braukt pa velti
bet nu... kautka ta dzvojam... tada ta pasaule...

man piemeram ir cienja pret visiem cilvekiem, kas to kas sito, katram savs galva
es piem saku savu pieredzi ja kadam varbut palidz izskirties...

izvele ir musu zinja, tikai jabut pilnai informacijai kas un ka un tad katrs izvelas

biznesmenju logjika kapitalistiska ir, ka mes daram to ka jus gribat, gribat pipet
ok mes tikai pardodam jus jau gribat... utt..

bet nu akoholikji dzivo ilgi, nrkomani ari ADlietotaji ari un tie kas neko nelieto ari
cita lita ka dzivo... parsti isu dzivi dzivo tie kas iet skjersam lielam naudam :-P

bet mad iezviedz reali

isteniba jau viena diena skaidra ir verta, gadiem tvaika, to man teica gudrs cilveks
bet tad kautkas notika un parakstija trankviljus, ta nav ta skaidra diena
bet varbut citiem ira nezinu ;;; :-)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 13?
Ziņa: