Bauze vai Cimdiņa

Aizsāka sollus 

sollus
Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 12:04
Sveiki! Tā kā bērnu jāved pie psihiatra, man ieteica vai nu dr.Bauzi, vai dr.Cimdiņu. Kādas atsauksmes? Cik noprotu pie dr.Cimdiņas tikai par maksu? Bet man ne tas patreiz vairāk satrauc, bet vai tie 40lati pie dakteres tiešām arī atmaksājas? Un kāda ir dr.Bauze?
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 12:21
par bērnu psihiatriem labāk pataujā calis.lv

man viņi, godīgi sakot, neviens nepatīk... ļoti bioloģiska domāšana.

un, ja man vajadzētu bērnu vest (nedo dies'), tad es meklētu psihoterapeitu vispirms... un tas noteikti būtu lētāk nekā Ls 40.

+ jādomā par ģimenes vidi, un tas jādara ātri, bet bērnus nozāļot ir vienkārši. nepārmetu, vienkārši cilvēki dažkārt neaizdomājas...



Edited 1 time(s). Last edit at 20.04.2011 12:27 by Runcene.
sollus
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 14:23
Mums ir pavisam cita lieta , nevis zāļošana, un psihoterapieti un taml. speciālisti ir apmeklēti. Vajag konsultāciju kā rīkoties un bla, bla , bla...Par zālēm i runas nevar būt. labi , apjautāšos cālī
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 14:36
Par dr. Cimdiņu nemāku teikt, bet par dr. Bauzi... man dr. Bauze riebjas.
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 14:57
bellite12, vai nu paskaidro, kas par lietu, vai nu nemētājies ar "man riebjas".
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 18:25
sollus, ja taujā, tad vajag varbūt pateikt, kam tas psihiatrs ir vajadzīgs. pirmkārt, visi cilvēku viedokļi ir subjektīvi, otrkārt, reizēm bla, bla, bla (un zem tā var būt nezin kas) lietas labi zina valsts psihiatri, kas pieejami pilnīgi bez maksas.

bet psihiatrs apvienojumā ar psihoterapeita izglītību šai jomā var būt laba kombinācija. psihoterapeits ne vienmēr ir kas atsevišķs, citāds.

ja vienkāršoti var sacīt, tad ir ir psihoterapeitiskāki psihiatri un psihiatriskāki psihoterapeiti.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.04.2011 18:29 by Runcene.
non
Re: Bauze vai Cimdiņa
20.04.2011 23:22
Runcene, kā jūs uzskatāt:
1) līdz cik gadiem cilvēks ir bērns?

2) vai šizofrēnijas pacientam ir pieejami par valsts naudu apmaksāti psihoterapeitiskāki psihiatri. Ja jā, kur tādus atrast?
Re: Bauze vai Cimdiņa
21.04.2011 10:31
1. līdz 18 gadiem formāli, ja runa par bezmaksas medicīnu. bet psihiatrija ar šizofrēniju ir bez maksas jebkurā vecumā.

2. nezinu, domāju, ka nav. psihoterapija ir maksas pakalpojums pilnīgi visiem. valsts psihiatri nestrādā ar psihodinamisko metodi (psihoterapiju), bet ar bioloģisko (medikamentiem). Ja nu vienīgi ir kāds, kurš mācās. Forumā bija minēts Rolands Ivanovs. Ir arī Sandra Pūce, kura ir gan psihiatre, gan psihoterapeite, bet psihoterapeite, cik zināms, viņa ir tikai privātpraksē.

Bērniem ar psihiatra nosūtījumu ir pieejams psihologs bez maksas.

Starp privāti praktizējošajiem ir dažādi varianti, kur katrs pats meklē to, kas viņam vislabāk der un patīk.

Var mēģināt interesēties pie RSU psihoterapijas rezidentiem, tur cena būs zemāka.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.04.2011 10:47 by Runcene.
Re: Bauze vai Cimdiņa
23.04.2011 16:02
puce, viņa man sabojāja veselību, tāpēc arī riebjas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: