Miega zāles

Aizsāka enfuego 

Miega zāles
04.05.2011 13:59
Tā kā es dzerot sņabi labi tikai guļu, varbūt iesakiet labas miega zāles, kuras nerada pieradumu un atgriež dabīgo miegu, nē nu man miegs nāk, bet nevaru iemigt!
Re: Miega zāles
04.05.2011 15:12
Atbilde - Quetiapinum :)
Re: Miega zāles
04.05.2011 17:30
ai beidz to kvetiapīnu man te smērēt!
Re: Miega zāles
04.05.2011 18:26
Vai tad neesi nema pamēģinājis?
Re: Miega zāles
04.05.2011 20:20
nēsmu mēģinājis
Re: Miega zāles
04.05.2011 20:23
Nu tad pamēģini :)
Re: Miega zāles
04.05.2011 20:42
Ai Lāsēn es negribu ar tevi flirtēt, pats sēdi uz kvetiapīna, kas tev negarši vairs viņš?
Re: Miega zāles
04.05.2011 20:48
Tu jau neesi meitene ka es te flirtēšu :D
Re: Miega zāles
04.05.2011 21:05
Nav tādu miega zāļu, kas nerada atkarību. Un dabīgu miegu ar nedabīgiem līdzekļiem dabūt nevar.
Re: Miega zāles
04.05.2011 21:10
Tas tiesa :)
Re: Miega zāles
04.05.2011 21:47
tamarhinda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav tādu miega zāļu, kas nerada atkarību. Un
> dabīgu miegu ar nedabīgiem līdzekļiem dabūt
> nevar.

tieši tā.

bet tādas kategorijas kā "miega zāles" nemaz nav. ja nu vienīgi ir viena atsevišķa grupa, kurā ietilpst stilnox, somnols un vēl pāris, tie ir "iemidzinātāji", bet, ja pa dienu trauksme un depresija ir pārāk liela, tad pēc pāris stundām vari būt augšā. dažiem palīdz labi, no rīta nav miegainības, nejauc miega ritmu. tā vismaz rakstīts anotācijās. kā ir, to nezinu...

kā "miega zāles" lieto visādus benzodiazepīnus jeb trankvilizatorus (diazepex, xanax, lexotanil, lorafen, radedorm, fenazepam, reladorm un ko tik vēl ne), kā arī neiroleptiķus (piemēram, Lāsēna kventiax utt.) Ir vēl citi arī, vieglāki un smagāki, galīgi trakajiem un pustrakajiem.

psihiatrijas ripas ir mēģinājumi, mēģinājumi, mēģinājumi... neviens nevar prognozēt, kā būs, garantijas arī nav.

dažreiz saregulēt miegu palīdz labi piemeklēts antidepresants.

ir ļauži, kam antidepresanti vispār nelīdz, ir tādi, kam vieni paši nelīdz; es droši vien būtu pamēģinājusi to truxal, kas Tev ir. kombinācija AD (neatceros Tavējo) + trankvilis (diazepex) + neiroleptiķis (truxal) varētu palīdzēt, tā ir diezgan izplatīta shēma psihiatrijā. bet kā būs, to neviens nezina...

enfuego, varbūt sāc pierast pie domas, ka Tu meklē to, kā nav. ar zālēm perfekti labi nekad nevar justies, jo visiem medikamentiem ir arī blaknes + sazāļots cilvēks ir "mākslīgs" šā vai tā + vēl virkne trūkumu, bet it daudziem zāles palīdz vismaz kauču par bišku justies labāk. jāizsver ieguvumi un zaudējumi, jāatrod savs doks. ja nevar uzticēties, vispār nekas nesanāks.

bet zāles neatrisina mazvērtības kompleksus, neapmierinātību ar dzīvi. kad beigsi ēst ripas, tik un tā būs jāatgriežas pie saviem jautājumiem.



Edited 2 time(s). Last edit at 04.05.2011 22:00 by Runcene.
Re: Miega zāles
04.05.2011 21:49
Trankviļus jau nevajadzētu ēst kā maizi :)
Re: Miega zāles
04.05.2011 22:08
neiroleptiķi arī ir trankviļi, tikai skarbāki, pēc ķīmiskās formulas un arī darbības mehānisma tur nekas cits nesanāk.

vienkārši kaut kāda iemesla dēļ viņus tagad sauc par antipsihotiskajiem. man šķiet, neiroleptiķis izklausījās miermīlīgāk.

un ir tiesa, ka daži ļauži guļ tikai ar neiroleptiķiem... tā kā katram savs liktenis.
Re: Miega zāles
04.05.2011 23:32
Tad kāpēc šņabis palīdz vislabāk? Šņabis ir neiroleptiķis? Es dzēru 4 dienas no vietas izmokos, un tad manā galvā ir miers un tukšums, neparko nepārdzīvoju, un priecājos, un tad atkal pamazām, pamazām atgriežās atpakaļ simptomi, viņi pamazām sāk atkal galv'\a urpties, tā pakāpeniski! Tp truxal dzert sieva izlasīj, ziniet ko viņa padomāja, kā vīrs ir dumjš un stingri aizliedza man dzert zāle,j o viņa domā ka es tieši no zālēm palieku jocīgāks, un par to devu lexotanils mani sākumā iemidzināja, diazepeks, arī mani iemidzināja sākumā, ko ta man tagad 2 uzreiz jādzer, kas tad būs pēc kada, pirms gulētiešanas, jādzer būs 10 gabalas uzreiz?? man miegs nāk, bet aizmigt nevaru, vienkārši neiemigu dziļa saldā miegā, kā agrāk bērnībā!
Re: Miega zāles
04.05.2011 23:34
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tamarhinda Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nav tādu miega zāļu, kas nerada atkarību.
> Un
> > dabīgu miegu ar nedabīgiem līdzekļiem
> dabūt
> > nevar.
>
> tieši tā.
>
> bet tādas kategorijas kā "miega zāles" nemaz
> nav. ja nu vienīgi ir viena atsevišķa grupa,
> kurā ietilpst stilnox, somnols un vēl pāris,
> tie ir "iemidzinātāji", bet, ja pa dienu
> trauksme un depresija ir pārāk liela, tad pēc
> pāris stundām vari būt augšā. dažiem palīdz
> labi, no rīta nav miegainības, nejauc miega
> ritmu. tā vismaz rakstīts anotācijās. kā ir,
> to nezinu...
>
> kā "miega zāles" lieto visādus benzodiazepīnus
> jeb trankvilizatorus (diazepex, xanax, lexotanil,
> lorafen, radedorm, fenazepam, reladorm un ko tik
> vēl ne), kā arī neiroleptiķus (piemēram,
> Lāsēna kventiax utt.) Ir vēl citi arī,
> vieglāki un smagāki, galīgi trakajiem un
> pustrakajiem.
>
> psihiatrijas ripas ir mēģinājumi,
> mēģinājumi, mēģinājumi... neviens nevar
> prognozēt, kā būs, garantijas arī nav.
>
> dažreiz saregulēt miegu palīdz labi piemeklēts
> antidepresants.
>
> ir ļauži, kam antidepresanti vispār nelīdz, ir
> tādi, kam vieni paši nelīdz; es droši vien
> būtu pamēģinājusi to truxal, kas Tev ir.
> kombinācija AD (neatceros Tavējo) + trankvilis
> (diazepex) + neiroleptiķis (truxal) varētu
> palīdzēt, tā ir diezgan izplatīta shēma
> psihiatrijā. bet kā būs, to neviens nezina...
>
> enfuego, varbūt sāc pierast pie domas, ka Tu
> meklē to, kā nav. ar zālēm perfekti labi nekad
> nevar justies, jo visiem medikamentiem ir arī
> blaknes + sazāļots cilvēks ir "mākslīgs" šā
> vai tā + vēl virkne trūkumu, bet it daudziem
> zāles palīdz vismaz kauču par bišku justies
> labāk. jāizsver ieguvumi un zaudējumi, jāatrod
> savs doks. ja nevar uzticēties, vispār nekas
> nesanāks.
>
> bet zāles neatrisina mazvērtības kompleksus,
> neapmierinātību ar dzīvi. kad beigsi ēst
> ripas, tik un tā būs jāatgriežas pie saviem
> jautājumiem.

Tad sanāk ka tas rexetins ir baigais fufelis? Varbūt nomainīt man uz citu AD, kurš ir vispopulārākais. Runcene ja tu zini ka tas nav nemaināms ne grozāms, tad kāpēc tu joprojām rocies un meklē glābiņu, arī nespēj arto samierināties?
Re: Miega zāles
05.05.2011 08:47
es vairs nemeklēju glābiņu... mani neviens nevar izglābt. tikai pats var sevi glābt.

es nu jau pati zinu, ko man vajag, un tā arī dzīvoju.

vnk dalos pieredzē.

es neteicu, ka rexetin ir fufelis, jo es to nezinu. un ko sievas vai vīri saka, es vispār neklausos. mana dzīve, ko gribu, to daru. podumaješ, sieva. pamēģini visu, ko nozīmēja ārsts. kāda jēga tad vispār pie ārsta iet? tad met visu misenē.

gribi dzer — negribi nedzer.

esmu savulaik dzērusi 5 dažādus medikamentus, kamēr tiku uz strīpas, ja ir svarīgi strādāt un pelnīt, tad es tā nevarēju akstīties, turklāt tas bija sen, pirms ntajiem gadiem, un nekāda atkarīgā no viņiem neesmu. tas ir puslīdz aizmirsts un es ceru, ka beidzies.
Re: Miega zāles
05.05.2011 11:41
Runcene,uzskaiti kas tie 5 bija
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:14
esmu jau to darījuse :)

cik tad var.

Lāsen, Tev jau slikta atmiņa paliek arīdzan :)

viņi nebija visi vienlaicīgi. un kopskaitā laikam vairāk nosaukumu ir bijis.

sākums bija tāds: amitriptylin, 1/2 no 25 mg tabletes 3xd (vecais, tricikliskais AD), fenazepam, kad vajag, (no 3x dienā pa 0.5 mg līdz pāris reizēm ned., mēn., kamēr nemaz), no sākuma radedorm 5 mg miegam, vēlāk 1/8–1/4 daļa no 100 mg leponex, jo radedorm sākumā bija par švaku, leponex dažus mēn., kamēr kārtīgi iedarbojās amitriptilīns. tad arī vienu laiciņu bija convulex (depakine, orfiril) uz nakti 300 mg, dažus mēn.

ir meģināts arī eglonyl, klonazepam, truxal, bet tos atcēla kā nederīgus. arī viena tablete haloperidola ir apēsta, bet tas beidzās ar izmisumu medpersonālam :)

tad pēc kādiem gadiem bija lielas nepatikšanas un stress, kura dēļ nevarēju gulēt, un lietoju cipralex 5–10 mg ar fluanxol 1 mg, 2x pa pusgadam, abus 1x dienā no rīta + stilnox, somnols miegam (tika mainīti).

vidējais ir bijis apmēram 3 nosaukumi vienlaicīgi, devas vienmēr diezgan minimālas, ne uzreiz veicās ar dokiem, bet vēlāk jau bija ok.



Edited 2 time(s). Last edit at 05.05.2011 12:22 by Runcene.
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:14
ceru, ka iepriecināju un ka aberz būs ekstāzē :)
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:17
Kas Tev bija no haloperidol? Ko dod Depakine Chrono,man arī tādu izrakstija.
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:25
no halo es gulēju tuvu 24 stundām.... :)

Depakine noņem krampjus, stabilizē garastāvokli, vispār viņš ir pretepilepsijas medikaments (kā jau visi valproāti), bet psihiatrijā to lieto visur citur arī, ja uzskata par vajadzīgu, un man viņš labi novāca visādas amitriptilīna blaknes, kuru šim vecajam brīnumam ir gana daudz.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2011 12:29 by Runcene.
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:27
svarīgi arī, ar ko to depakine kombinē...
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:40
Ar quetiapin,venlaxor
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:41
Truxalam, un Diazepeks ira blaknes? un vispār kurš no medikamentiem skaitās, kas noregulē cilvēka nervu sistēmu! "sņabis man noregulē visu, bet Rexetin AD, man neko īsti nav izdarījis! Diazepeks vienīgi, ja 2 tabletes paņem tad palieku tāds kā ierēbis!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2011 12:42 by enfuego.
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:45
Kāpēc man ieteica iet pārstēties psihenē vecā PSRS laika psihiatre, bet Sizofrēnija man nēsot, kā arī neiroloģisku traucējumu, bet simptomi man itkā ir kā šizofrēnijai!
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:47
Enfuego,Tev jau teica ka tie ir benzo.Tos neēd kā maizi.Jeb Tev nepielec.Psihiatri saka ka quetiapinum var lietot ilgstoši un pie tā nepierod.Kas arī protams ir nosacīti.
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:53
Ai kā lāsēn tu mani gribi uzsēdināt uz tā kvetiapīna, es esmu dzirdējis ka benzodiazepānu lieto, 10 gadus! Kas kvetiapīns skaitās, benzodiazepāns vai kas?
Re: Miega zāles
05.05.2011 12:53
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Diazepeks vienīgi, ja 2 tabletes
> paņem tad palieku tāds kā ierēbis!


Iedzer četras un paliksi tāds kā riktīgi ierēbis. :) āksts.
Re: Miega zāles
05.05.2011 13:09
Man nau ko teikt.Ej reģistrēties,ja Tev tā nolikts
Re: Miega zāles
05.05.2011 13:30
a nevar pārdozēt to Diazepeks ja es jau viņus lietoju 4 mēnešus?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: