zaales trauksmei

Aizsāka zancha 

zaales trauksmei
15.11.2011 18:12
man ir pastiprinata trauksme..kaadas zaales peec pieredzes ir liidzeejushas ??? rexetin un wellbutrin neder-no taam veel trakaka trauksme saakaas,ka nezinaaju kur likties.. :(
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 18:57
Lexotnils, Xanax, bet tas ir tikai islaicigs risinajums. Jamegina novirzit domas un darit kaut ko, lai novirzitu trauksmi, kaut ari man pasai tas ne vienmer izdodas. Trankvilizatorus nedzeru, jo man kopa ar trauksmi ir miegainiba un nespeks. AD ari vairs nedzeru, gadu dzeru Sertralinu, iepreiks vel daudzus citus, jegas nekadas lielas nebija. NU jau kadu laicinu nelietoju neko. Ir gruti, bet saubos, vai zales var kaut ko lidzet.
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 19:14
lazdu mizas novāri 10 min
in dzer laimīgi i viss

kamēr vārīsi pāries trauksme

man bija trauksme arī neko nelietoju un izturēju un
aizmirsu
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 19:33
lazdu mizas???
man taa trauksme tada patstaaviiga :(
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 19:43
kur runcene

nu tējas man palīdzēja
lazdu mizas paplasīna asinsvadus nomierina nervus
mazina baiļu sajūtu un agresiju logiski iestājas labsajuta

tēja jāzer ilgi maxa 2ls paciņa vai arī jāiet mežā lasīt

reka ārsti tev nevar palīdzēt vai
iegrūduši kautko un viss

kas tev ir ārsts?
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 19:53
man talsos aarsts..psihiatrs psihoterapeits...nu zvaniiju sai,teica lai paarstaaju dzert to rexetin,ja jau tik slikti...baac...taa cereeju,ka paliidzees,a she tev :|( nu nevaru es bez zaaleem,tad man trankvilli jaarij :(
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 19:55
jo man ari depresija paraadijusies :(
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 20:15
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jo man ari depresija paraadijusies :(


nu re es ar nezinu
jāklausa ārstam ko darīt

manu prāt vaig kautko stabilu jo ja 8 dienas dzer vienu tad nedzer tad vel
tur tapat neko nevar saprast

bet arsta tak kautkas jādara
īstenībā, nez
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 20:17
Zancha pie psihiatra esi bījusi? Tev jānomierina nervu sistēma un jāpiemeklē Antidepresants, tas arī viss pati tu galā netiski, ne ar bērzu mizām, ne ar tīru pienu. Jo tev ir tieši tāpat kā man bija.

Zancha loģiski, ka pēc šādām nevēlamām blakus parādībām tev radīsies depresija jo tu neredzi izeju un tad sākas domas ka ir vāks un tu jau lien pamazām iekšā ziļākā depresijā, ātri lien ārā silti iesaku!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.11.2011 20:19 by enfuego.
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 20:31
tur jau taa lieta,ka zini,ka soreiz pati galaa netikshu...atkal vilshanaas zaales..ai ai :( un doka vel mineeja,ka varbuut man kada cita vaina,ka tik liela trauksme un tagad man arii jadomaa veel par to,ka tikai tieshaam nav kkas traks man...
pie psihoterapeita esmu bijusi tik paaris reizes,nav taadas finanses un te ari to aarstu nav tadu...
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 20:47
baac..nu kaa lai tiek valjaa no taas trakaas trauksmes sajuutas ..aiiii ;(
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 21:19
nu tak rīt skrien pie ģārstes saki lai kautko nomierinošu iedod un trauksme pāries.

Trauksmes izraisītāji.

1. HIV
2. Hepatīti
3. Audzēji.

Bet es negribu tevi biedēt, bet tu vari iziet šīs pārbaudes, un galvu arī vaig pārbaudīt. Varbūt kāds assinsvads galvā ir saspiests!
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 21:22
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> baac..nu kaa lai tiek valjaa no taas trakaas
> trauksmes sajuutas ..aiiii ;(

kāda viņa tev ir tā trauksme stāsti varbūt vieglēk paliks
sovakar tapat nevienu arstu nedabusi

ko tu dari tev sap? tu sedi vai staiga apkart, adit vari vai tv redzi ?
zāles dzēri?

vai sēdi un trauksmējies?
man ir tā ka ja zobs sāp tad es neko nevaru darīt ne pie ārsta ne kur
sāp un viss.. neviens nevedīs pie ārsta pasam jāiet bet...
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 21:38
enfuego paldies-sabiedeeji.....
hiv,hepatiits domaju ka nee...vot par asinsvadiem nez,neesmu veel pie neirologa tikusi...
nu trauksme taada,ka nezinu kur likties,tad padariit arii neko nevaru :|( taados briizos neko,pat tv nevar paluureet
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 21:39
un gimenes aarste neko neraxtiis,suutis pie psihiatra atkal vai uz psiheni :(
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 21:50
traki
nu tev vajaga palīdzību laikam
pati tak tu netiksi galā

sāksies ģimenes ārsts pasūta pie pxihiatra psihiatrs jau redzams ka atrunājas
tikai kas tevi sūtīs pārbaudtities?

es tik zinu ka ja sāp tad ir pašam ļoti grūti

tev ir kāds kas palīdz
nu viena tak tu neesi
fox
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 22:17
Enfugo- Tu ko raksti? pats vispār saproti???? Tev neienak prata, ka kāds var to uztvert nopietni?
Hiv, hepatītam un audzējiem nav simptoma-trauksme. Un pat, ja kādam, kas slimo ar šīm slimībām ir arī trauksme, tad tā nav kadas no šīm slimībām izraisīta.
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 22:27
reko google izlasiju>>>>>>>>>>>>>

ūt ne tik daudz situācijas draudīgumam, cik nenoteiktība, neskaidrība par iespējamām sekām, otrkārt, tika konstatēts, kādas personības īpatnības veidojas cilvēkam, kas atrodas draudīgā situācijā.

nu zančai vaig noskaidrot konkrēti kas ira
neskaidrība par to no kā ir trauksme rada trauksmi
apburtais loks

bet te ārstu nav vai?

es dzertu lazdu mizas
ginko bilobas

man palidzeja kad bij trauksme
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 22:41
cilvēki, nu mēģiniet vienreiz saprast, kas ir forumā līmeņa jautājumi.

ir ārsti, ir slimnīcas. vēl visas nav ciet. un neatliekamā palīdzība.

dažkārt psihiatrijā ir grūti atrast zāles, bet ne jau forumā viņas būs.

un kur nu vēl interneta gudrības...

lai izprastu savu trauksmi, būs vajadzīgs laiks. ja nav naudas psihoterapijai, tad pagaidām jāiztiek ar psihiatru vai/un neirologu.
aberz
Re: zaales trauksmei
15.11.2011 23:32
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cilvēki, nu mēģiniet vienreiz saprast, kas ir
> forumā līmeņa jautājumi.
>
>

a kas tur tāds, cilvēkam traukme tas ir kā kad zobs sāp un viņš nezina lo darīt
nu rakasta kautko nu labi ka var parakstīt
tāpat zāles dod viņai nu tātad kāds jau ārstē

kas ir foruma jautājumi?
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 00:51
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego paldies-sabiedeeji.....
> hiv,hepatiits domaju ka nee...vot par asinsvadiem
> nez,neesmu veel pie neirologa tikusi...
> nu trauksme taada,ka nezinu kur likties,tad
> padariit arii neko nevaru :|( taados briizos
> neko,pat tv nevar paluureet


Zancha nu simt procentīgi mans gadījums, bet tas bij sākumā un man nomierinošais palīdz lexotanils un tagad vēl plus AD! Dzīvot var!
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 00:52
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Enfugo- Tu ko raksti? pats vispār saproti???? Tev
> neienak prata, ka kāds var to uztvert nopietni?
> Hiv, hepatītam un audzējiem nav
> simptoma-trauksme. Un pat, ja kādam, kas slimo ar
> šīm slimībām ir arī trauksme, tad tā nav
> kadas no šīm slimībām izraisīta.


Fox ir ir esmu jau iizzinājis, man to vari nestāstīt! Es to rakstīju tādēl, lai zinātu uz ko varētu vēl iziet pārbaudes un tad būsi drož ka tā ir tikai psihiskā vaina!



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2011 00:53 by enfuego.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 09:49
tad man jautajums..vai Mirtazapin neskaitaas taas pashas grupas AD kaS rexetin un wellbutrin? un vai tas var palidzet trauksmei..man doka izraxtiija ari to,ja man rexetin neliidzees,tgd nezinu ko dariit....jo piem no amitriptilina man nebija tik slikti kaa no siim divaam zaaleem :(
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:02
Viņi visi 3 ir dažādi AD. Visu, kas ķīmiskā līmenī ir uzzināms par zālēm, var īsi izlasīt internetā.

Man šeit notiekošais asociējas ar vienu nejauši redzētu ļoti smeldzīgu kadru Krievijas TV, kad tika izkauta vistu ferma. viņas vienkārši tika samestas mucā nomiršanai. Ja kāda no vistām būtu tik sparīga, ka gribētu izdzīvot, viņai nebūtu jēgas meklēt palīdzību pie mirstošajām, bet vajadzētu lēkt laukā. Varbūt nav gluži ētiski tā salīdzināt, bet es redzu ļoti lielu līdzību.

Ar psihiatrijas tēmu saistītos forumos (arī citur pasaulē) 2/3 ir cilvēki, kam kaut kādu iemeslu dēļ zāles tik labi neiedarbojas, un tad viņi domā, ka viņiem kāds kaut ko pateiks, bet visi ir pa lielam vienādi un var tikai darīt lietu vēl pesimistiskāku. Tu te esi dabūjusi padomu izmeklēties uz HIV un dzert tēju... tēju Tu droši vien dzer tāpat... un izmeklēties var uz visu ko, daži tā dara, bet iztērē pēdējo mazo naudiņu, kas viņiem ir, kaut viņiem sen bija laiks būt pie kāda "galvas daktera". izmeklēšanās ir veids, kā nekā nedarīt un savu problēmu noliegt. Reizēm zāles nelīdz, jo ir pārāk daudz dusmu, neticības pašam sev. Tad tur psihoterapeits ir vienkārši neaizstājams.

Turklāt te daļai atbildētāju pašiem ir trauksme; par to var spriest pēc nesakarīgās runas, nu kāpēc Tev vajadzīgi tādi sirdzēju padomi, kad ir ārsti?
Bet ļoti daudziem cilvēkiem zāles palīdz, ir svarīga sadarbība ar psihiatru un ir vajadzīga pacietība. Te daži ir rakstījuši, ka zāļu lietošanas sākumā viņiem ir bijuši lieli sliktumi, kad jālieto kādu laiku trankvilizators, bet šo cilvēku pieredzi reti kāds sadzird.

Strap citu, arī slimnīca nav pasaules gals. Ja Tu iesi ar skaidri definētu problēmu, ka nevar piemeklēt zāles, to tur izdarīs. Bet varbūt ir vēl vērts vēl pacensties ambulatori.

Un šādos gadījumos, kad nepalīdz zāles, forums nevar konsultēt, ko un kā dzert.
Runāt jau var katrs, protams, bet es tādus padomus nelūgtu un arī neņemtu vērā, turklāt no pilnīgi svešiem cilvēkiem. Latvijā ir tūkstošiem psihiatrijas pacientu, kas iemācās savas zāļu lietas kārtot ar dakteri, bet nevis vidē, kur var sevi uzkurināt vēl vairāk un pielīmēt sevi citu slimības, trauksmi un atkarības.

Forumi der filozofiskām pārdomām.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:08
paldies Runcene.... es jau loti ceru tikt galaa pati,jo man ir mazs beerns un negribeetu iet slimniicaaa...turos kkaa... galvenais zaales piemekleet,bet cik skatos- cik cilveeku, tik viedoklju par taam..salasos sausmas un tad bail vispaar paliek ko dzert :(|
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:23
Tas ka tev ir bērns, jau vien labāk aiziet ātrāk pēts profesionālas palīdzības. Nu Tev zanča ir tāpat kā man bija, tikai es ar zāļu palīdzību spēju slāpēt trauksmi, tagad lietoju patstāvīgi, bet tur atkal rodās cits jautājums, kas būs pēc tam kad tu atmetīsi zāles, secinājums, tu esi atpakaļ tanī trauksmē! Tagad jūtos tā kā cilvēks, nepārspīlēju, ja iedziļinos par trauksmi tad ātri spēju novērsties un nekrist panikā, priecājos, domāju par labām lietām, spēju beidzot domāt par nākotnes plāniem!
Un parādās cerība ka vēl dzīvosi un daudz ko sasniegsi. To es uzskatu par stāvokli ar kuru es spēju sadzīvot. Jo zāles jau izraisa stāvokli ar kuru tu spēj sadzīvot, runcenes gadījumā ir tieši tāpatās kā ar mums, viņa ir atradusi sevi, un ir arto apmierināta. UN ja cilvēks ir apmierināts, tad pazūd depresija un līdz ar to trauksme.

Runcen tad jau tu savu teikto attiecināji uz mani, ka es ar nēsmu normāls:) kautgan es visu izdaru ko normāls cilvēks, pat vairāk ka dažš normāls!
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:30
:) mees visi nenormaali :)
da man tak ar gribas atrast zales,lai speetu dziivot normaali...tikai peec siim zaleem bailes buus citas dzert ,ajjj..
starpcitu,man vakar arii bija cauri galvai taa elektriibas sajuuta.... bet zini,atceros,ka saku fluanxol dzert,man taapat bija....
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:31
un tagad man jautaajums taads-ja esmu nedeelju padzeerusi to rexetin un tagad nedzersu man arii buus kaadi atcelsanas simptomi vai tie tik atraa laikaa nav?
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:40
es neko neesmu teikusi par normālumu un normām attiecībā uz Tevi, enfuego. es vispār nezinu, kādas ir normas :)

tās ir ārstu lietas.

es te vairāk par to, ka, ja raksta, tad varbūt atbalstam tomēr.

turklāt Jums abiem ir ļoti līdzīga situācija, Jums ir mazi bērni, esat jauni.

nu tad domājiet un nepad... dzīvi.

reizēm atskārsmes nāk ļoti vēlu, un tad, ticiet man, ir daudz grūtāk, jo dzīvē ir pagūts daudz kas stulbs sastrādāt (depresija ir slikts padomdevējs). tad ir vēl jāatrod spēks tikt tam pāri, ar to samierināties, to izsāpēt, kaut ko mainīt beidzot un dzīvot tomēr tālāk. Jums ir tikai sākums, kad maz vēl ziepju bijis.

bet trauksme un depresija prasās tikt izprastas.
šajā gadījumā zāles ir tikai maza palīdzība, bet ne pilnīgs risinājums.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:48
zancha, varbūt, ka par zālēm Tu tomēr ar dakteri runā; bet es domāju, ka nebūs nekādas īpašas atcelšanas, ja vien Tu par to ļoti nesadomāsies un neizlasīji šite, ka tā jābūt.

iespējams, ka būs kā pirms zālu lietošanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: