Kāda atšķirība??

Aizsāka enfuego 

Re: Kāda atšķirība??
28.01.2012 00:40
Nu kas ir manis nav neviens neko tad neraksta :)
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 08:28
tāpat neviens neraksta :)
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 17:18
Mazliet palasījos Jūsu domu apmaiņu. Dramatiski...kā cilvēks, bez attiecīgas izglītības, prasmēm+visu pārējo, kas nepieciešams terapeitam, spēj uzņemties atbildību ārstēt cilvēkus par naudu. Vāks. Pagaidām LV vvisādi brīnumi šajā jomā, bet es ceru, ka jaunais psihologu likums, kurš drīz tiks pieņemts sakārtos daudzas lietas. Vismaz kaut kāda kontrole un iespēja tiesāties ar šitādiem brīnumdakteriem.
Ps interesanti zināt kādas psiholoģijas teorijas tu pārzini? Tāpat ko tu zini par konsultēšanas, terapijas tehnikām?
zive
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 19:06
Tu, Z.M., gribi lai es šeit, forumā, trijos, da vai kaut desmit teikumos izklāstu to nenormālui plašo psiholoģijas teoriju kāstu???
Tu pati saproti, ko Tu no manis gribi??? :)))

p.s. varu piedāvāt kādam psihoterapeitam būt par supervīzoru :))) MIERĪGI! :))))
p.p.s. atšķirība tāda, ka psihoterapeiti paši nav tādi "zābaki", kā viena liela šīs sab. daļa - noēdušies taukmūļi, kuri pat pohmeļgrāmatiņu rokās nav turējuši.. ;)))
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 19:25
Nu varētu sākt ar pamatteorijām. Būtu interesanti paklausīties!:) Es neko no Tevis negribu, vnk skumdina šāda veida "speciālisti". Supervīzja pie Tevis, diez kurš sevi cienošs psihologs, terapeits uz to parakstītos. Un cik Tu grasies ņemt par vienu savu profesionālo supervīziju? Tu vispār zini kas jādara , lai tiktu pie atļaujas supervīzēt?
PS Turklāt tavis izteiksmes stils. Uzsvērtās garumzīmes, akcentētie smaidiņi, lielie burti, atstāj tādu hipomaniakālu iespaidu!
zive
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 19:34
oi, Z.M., Tavs domu gājiens jau nu noteikti mani aizķēra ar savu dziļumu un plašumu... :))))
Vispirms pasaki paldies, ka es te vispār ieskatos un jebko ierakstu - provokācijām nepakļaujos! :)
Āmen! :)
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 19:46
Kādas provokācijas? Cilvēki 6 gadus mācās + 4 gadus noteiktu terapijas virzienu. Nemitīga kvalifikācijas pieredze, kongresi utt...uzkrāj zināšanas, pieredzi, attīsta tehniku.
Ps Paldies Tev ? Par ko? Augstākminētajam varētu pieplusot omnipotences izpausmes!
zive
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 19:55
Ir lietas, kuras es šeit nestāstīšu (jo tik un tā tās netiks saprastas), bet palikšu pie saviem uzskatiem, kas arī nāk no ilgstošas pieredzes + balstoties uz psiholoģijas teorijām...

p.s. savas fantāzijas, Z.M. paturi savam nakstsmiegam :)))
zive
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 20:04
pats dīvainākais ir visādu Zanīšu Malacīšu diagnožu uzstādīšanas veids, vadoties no tik skopas informācijas - līmenis saucās "paej nost!" :))))

es savlaicīgi laižos lapās - ka tik mani kāds nenolād! :)))
Re: Kāda atšķirība??
29.01.2012 20:12
Kur Tu redzi kādu diagnozi?
Tā teoriju pārzināšana atkārtojas, tad tomēr varētu paust uz kādām tieši tu balsties savā darbībā?
Nenolād...hmmm, dīvaina doma? Esi saskārusies ar šāda veida pieredzi?
zive
Re: Kāda atšķirība??
30.01.2012 00:23
ko tu man te piesējusies, kā sū..., pie zābaka
Nekāda nauda vēl nav pieņemta, kaut gan ir piedāvāta ir jau 2x !!!
p.s. lasīt un domāt tās ir divas dažādas lietas...
Re: Kāda atšķirība??
30.01.2012 09:38
Pārejiem trakajiem psihenē arī nav ko luni dzenāt, lai ārstē viens otru un izraksta zāles visiem citiem.
mad smīkņādams
Re: Kāda atšķirība??
30.01.2012 20:30
...re, kā divas klimpas līdz tesiņam...:)
...fool, uz kuru liec??...es uz zivi...kādu piecīti...:)
Enfuego - cik tagad maksā vizīte pie Valda Brieža?
nevaru viņu pašu sazvanīt...
zive
Re: Kāda atšķirība??
30.01.2012 21:59
:)) likmes var likt tikai uz reģistrētajiem... :)))
Re: Kāda atšķirība??
31.01.2012 11:53
Nu nezinu vai būs pieklājīgi tagad dalīt viņu priekš citiem, pateicos, ka mani vēl pie.

Un ar mani diemžēl bija īpašs gadījums "veiksme"



Edited 2 time(s). Last edit at 31.01.2012 11:54 by enfuego.
Re: Kāda atšķirība??
31.01.2012 17:15
Šodien joprojām jūtos normāli, tagad vnk domāju, vai psihoterapeits kautkā palīdzēja, vai sāka iedarboties AD, ei nu tagad saproti!
zive
Re: Kāda atšķirība??
31.01.2012 17:31
patreiz tas nav svarīgi, kas palīdzēja justies normāli - svarīgi ir tas, lai Tu "ieraksti" (piefiksē) savā psihē šo spēju justies normāli, un, gadījumos, ja sajutīsies sliktāk, tad Tu jau mācēsi labāk palīdzēt pats sev, atgādinot sev, ka gan sliktās sajūtas pāries un viss būs labi!
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 20:16
Psc vienu nakti paņēmu mazāku devu lexotanila, un simptomi nākošā dienā ir atpakaļ, sākot ar sūdīgu miegu, un sūdīgu dienu.
Tātad skaidrs, zāles uz visu mūžu, un paralēli psihoterapeits, man vis stagad skaidrs, uz kādām narkotikām es tagad sēžu! ja man 4,5 mg lexotanils, palīdz, tad pēc nākošā gada jua vajadzēs 2 tabletes uzreiz, un tad pēc vēl 3 gadime jau vajadzēs 4 tabletes, un pēc 10 gadiem, jau 15 tabletes vienā rāvienā psc!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2012 20:18 by enfuego.
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 20:29
Citēju manu e-maila saraksti ar Tiju Vanadzi, viņa uzsvēra uz benzodiazepīniem.
Viņa ļoti uzsvēra uz benzodiazepīniem, nu labi esmu atkarīgs, bet takš nemiršu no tā?

Tija vanaga

Labdien, David!

Paldies par uzticēšanos. Domāju, Jūsu pašreizējās problēmas ir cieši saistītas ar kādreizējo narkotiku lietošanu. Somatoformā veģetatīvā distonija labi pakļaujas psihoterapeitiskai ārstēšanai, medikamentu lietošanu nosaka ārsts, izvērtējot stāvokli. Viens gan - Jums nekādā gadījumā nevajadzētu lietot Lexotanilu vai citus benzodiazepīnus, jo Jums ir ļoti augsts risks nonākt no tiem atkarībā. Zāles jālieto stingrā ārsta kontrolē.

Jauki, ka rūpējaties par ģimeni un nevēlaties to zaudēt. Ja vēlaties sadarboties, mans tālrunis 29288446.

Lai veicas!

Ar sveicieniem,

Tija Vanaga


2012. gada 24. janvāris 17:11 Davids Sneiders rakstīja:



Edited 3 time(s). Last edit at 01.02.2012 20:33 by enfuego.
aberz
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 20:59
Izklausās feini. Tāda sajūta ka cilvēks tiešām ir pozitīvs un grib tev palīdzēt.
Arī saprotot ka var neizdoties vai kautkā tā. Bet neko nedarot varbūt tā kā vai šitā.

Bet es brīnos, vēlvienu satiku paziņu uz ADtiem. Nu xenax kaukāds. Nedzerot paliek slikti
utt. Enfuego tu ar savu pieredzi bojājot sevi ar sliktām vielām un sekām ko te Tija piemin.

Man atkal sākās filosofiskie murgi. Vai šitas depresantu VD un šizu (manā uztverē nenosakāmu diagnožu)
kvantums nav saistīts ar īpašu alkoholu? Nu vai veikalos nav nokļuvis alkohols ar narkotikām līdzīggām vielām?

Esmu padomju paaudze un zinu kāds ir alkoholiķis bet šitās ir citādi.

Interesanti vai pieredzējis psihiatrs var atšķirt VD vai ko citu no narku atkarības gļukiem vai kādu vielu izraisītām
sekām. Man apkārt gandrīz visi dzer , nu visur. nezināmas izcelsmes alkoholu, es esmu dzēris daudz visko arī bez tējām
un AD un trankviļiem padomju ārzemju un kādu tik vēļ alkoholu, bet šito es nepanesu. Cilvji klūst nervozi, psihozi
no alkohola ta nav vismaz kādreizējā, sākumā parsti ārdās jautrojās dara muļķības bet kad ir stāžs tad sākās
depresijai līdzīga draudzība, sīdzēšanās par dzīvi žēlošana tur dzīves bezjēdzības utt. bet nekad ne tāda nervoza
uzbudināmība stiklainas acis kā tagadējiem. Akoholiķi ar stāžu nav agresīvi drīzāk čurā biksēs un ir pazemīgi
ko nu es, man jau tāds liktens.. Bet sitie kautkādi.

Tā mana filosofija tikai. Es esmu atradis feinu tēju kas stabilizē nervu sistēmu utt. alkoholu gribētu iedzert bet ka agrāk
kad pēc ta varēja iegūt jaunus draugus izrunāt kautkādas lietas nu butilka horošago vina kak tretij sabesedņik.

Tagad bails lietot alkoholu. Kāds vispār zina kas tajās pudelēs pa 4ls ir iekšā?
Domāju ka ja jau visi pīpē krievijas akcīzes cigaretes un neko nevar izdarīt, tad jau alko kontrolierus arī aodauzīs
ja bāzīs galvu kur nevaig. Es izvēlos nedzert. Neticu..

Bet aizdomīgi ka daudzi paziņas kas sēd uz AD vai tvaika ielas veterāni kā izrādās ir vienkārši
normāli iedzēruši kādu šņabīti, mana paaudze. Es 10 gadus nedzēru vispār alko , varbūt tāpēc
neesmu upuris... tam par ko man aizdomas.
aberz
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 21:10
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
otanils, palīdz, tad pēc nākošā gada
> jua vajadzēs 2 tabletes uzreiz, un tad pēc vēl
> 3 gadime jau vajadzēs 4 tabletes, un pēc 10
> gadiem, jau 15 tabletes vienā rāvienā psc!!!


nu man bija 4 šnaba glāzītes saliktas dienai
(12 trijām dienām piepildīju)
sekoju tā lai būtu pietiekami dažām dienām

un tās glažītes bija lidz pusei pilnas ar leponex fluanksol buronil kventiax noriten
ciclodol un naceros ko, nu un tā 10gadus un esmu dzīvs

tā ka tev pastāv iespēja, pirmkārt tev nav tikdaudz gadu kā man, un šito gadu laikā šitās zāles sauc par vecās paaudzes
tā ka pēc dažiem gadiem izgudros vēkautko.

Beztam afganistānas narkas iet pa visu pasauli, lieto visās malās tatad aŗi pikīs nāks par narku seku ārstēšanu
kā radars un antiradars un tev ir bezcerīgi labas izredzes būt ... iespējams ka vēl veselam un laimīgam.

Īstenībā ir paradokss, ka narku tirgus ir tik ienesīgs ka nevar apturēt, bet tagad sanāks ka tikdaudz
atkaŗīgo ka būs vēļ izdevīgāk viņus ārstēt... būs pretējs vilnis, nevis šaut narkodīlerus bet ārstēt narkomānus
lielais piķis, un tiepaši deputāti kas piesedz robežu tad kontrolēs narku atkaŗības ārstēšanu jo tas būs lielāks piķis

bet es jau aisapņojos
aberz
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 21:15
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šodien joprojām jūtos normāli, tagad vnk
> domāju, vai psihoterapeits kautkā palīdzēja,
> vai sāka iedarboties AD, ei nu tagad saproti!


piedod ja tev labāk no tā ka es nerakstu tad
es labāk nerakstišu jo šitās dienas es nerakstīju
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 21:18
aberz tu nopietni to visu lietoji 10 gadus??? Un vis tev ir nokārtojies??

Es uzskatu ka šinī alkohola liek klāt visādus mēslus!
aberz
Re: Kāda atšķirība??
01.02.2012 22:16
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz tu nopietni to visu lietoji 10 gadus??? Un
> vis tev ir nokārtojies??
>
> Es uzskatu ka šinī alkohola liek klāt visādus
> mēslus!


Nu galvā ir nokārtojies tikai viņa sāk reāli domāt un reāli ir ....
Nu bet ar to sakās. Zinātnieks sākās nevis ar to ka visu zina bet ar to ka neko nesaprot.

Dzīve protams ir nu pac zini kur.

Pasalīju par savu tējuizrādās viņa ir adaptogēns kautkāds, sviets
kā adaptols... izklausās. psihdakteri lietojot mēnesi kurss esot

negribu uz mēnesi dzešu visu laiku

interesanti skatos spirta uzlējumu uz šito tirgo aptiekā pa 2.50ls 30gramus
es dabūju pa 2.50ls saknīti ka man skaidroja "na ļitr vodki nastaivatj i 3 čainoi loški s utra"
bet es tējās labāk, jo alko neticu vairs ka kautkur ir normāls

interesanti kādu spirtu aptiekas lieto :-(
zive
Re: Kāda atšķirība??
02.02.2012 16:50
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psc vienu nakti paņēmu mazāku devu lexotanila,
> un simptomi nākošā dienā ir atpakaļ, sākot
> ar sūdīgu miegu, un sūdīgu dienu.
> Tātad skaidrs, zāles uz visu mūžu, un
> paralēli psihoterapeits, man vis stagad skaidrs,
> uz kādām narkotikām es tagad sēžu! ja man 4,5
> mg lexotanils, palīdz, tad pēc nākošā gada
> jua vajadzēs 2 tabletes uzreiz, un tad pēc vēl
> 3 gadime jau vajadzēs 4 tabletes, un pēc 10
> gadiem, jau 15 tabletes vienā rāvienā psc!!!

Nē, tablešu devu nebūs jāpaaugstina.
Vari mēģināt vispirms nostabilizēt savu pašsajūtu, lietojot AD + to pašu lexotonilu (jo, domāju, ka tieši tas lexotonils Tev ir kā sava veida aizvietotājs no tām vielām, no kurām "nokāpi").
Medikamentus, protams, jālieto, konsultējoties ar ārstu - psihoterapeitu.
Kad pašsajūta būs nostabilizējusies, tikai tad var sākt pamazām, ļoti, ļoti pakāpeniski to lexotonilu samazināt, bet to, kurā brīdī to darīt, Tu sajūtīsi pats. Ja nesanāks, nevajag krist panikā, bet ir jāatgriežās pie iepriekšējās devas, taču uzsveru - devas nav jāpaaugstina.
Re: Kāda atšķirība??
02.02.2012 17:39
Nu labi, ZIVE nomierināji, jo es jau sāku izdarīt atkal aplamus secinājumus!
zive
Re: Kāda atšķirība??
02.02.2012 17:53
enfuego - atveseļošanās notiks pamazām, pakāpeniski, soli pa solim...
Malacis, ka cīnies! :)
Re: Kāda atšķirība??
02.02.2012 18:03
Ceru, ceru, bet vai Valdis Briedis zin kautko par zālēm?
zive
Re: Kāda atšķirība??
02.02.2012 19:01
domāju, ka jā..., jo ir tak rakstīts, ka pielieto arī medikamentozo terapiju + ir 1989g. specializācija psihiatrijā...
Bet šos jautājumus Tev, enfuego, pašam ir ar viņu jāizrunā...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 11?
Ziņa: