Kāda atšķirība??

Aizsāka enfuego 

mad smīkņādams
Re: Kāda atšķirība??
04.02.2012 11:10
...johaidī!!!...kā man patīk plakanie ļautini...tādi, kā enfuego...meklē kaut ko, kas patiesībā neeksistē, un maļās pats savā putrā, iebraukdams no viena grāvja otrajā...
...mēgināšu paritināt domu publiski, lai jau arī mācītajiem baltsvārčiem tiek prieciņš...enfuego ir kārtējais likumdošanas un sistēmas upuris, kuram 90 % no savu jau tā nedaudzo smadzeņu aktivitātes ir japatērē, lai cīnītos ar nebūtiskām lietām, barotu farmācijas un medicīnas krēslas zonas darboņus...tikai tad, kad man pieleca, ka nav vērts cīnīties ar sevi, kad iemācījos sadzīvot ar savu kaisli uz mazo prieciņu, tikai tad iestājas zināms balanss mana dzīvē...zinu vielas, no kurām man rauj jumtu nost, no tām turos pa gabalu, zinu tās, kas man iet pie dūšas, tās laiku pa laikam ietriecu sevī, noņemu stresiņu, un dzīvoju tālāk...un uzdiršu psihoterapeitiem, narkologiem, psihiatriem un citiem pūšļotāiem, kuri nevienam neko nevar iedot...tikai noimitēt palīdzības spalvainās rokas pasniegšanu...

...palasoties no malas, enfuego nākošais solis legālo narkotiku pasaulē būs klonis...un sēdēs viņš cieši uz ripām, skraidīdams pa psterapeitiem, kuri slauks nabagu kartīgi...
...athodņaks no surogātnarkotikām ilgst ne jau mēnesi vai pāris...gadu stabili smadzenes ir putrā...un nekas nevar palīdzēt šo procesu paātrināt...ripas, ar ko nabagu baro patlaban, tikai paildzina šo procesu, jo smadzenes nerod iespēju attapties no ķīmijas, tām grūž pa jaunu virsū visādus sūdus...

...enfuego, kunkulīt, viss ir Tavās rokās un nekāds terapists Tev nepalīdzēs reāli, tika sajās galvu vēl vairāk...līdz Tev pašam nepieleks, ka Tu esi Tu pats...nevis abstrakts pacients, kurš iet uz seansiem un rij saujām nekam nevajadzīgus sūdus....
fox
Re: Kāda atšķirība??
04.02.2012 11:22
Mad, viņam tas jāsaprot pašam, tipa vienā brīdī ir jāpiešķiļas, to nekad nevarēs paņemt no citu ieteikuma. Viņam jāizdzīvo pašam tas viss.
mad PS
Re: Kāda atšķirība??
04.02.2012 11:23
... mazs padoms enfuego...ja jau esi nolēmis barot šos te pūsļotājus, tad paturi galvā vienu būtisku lietu - Tu maksā naudu par viņa laiku...Tu esi noteicējs, jo Tu pērc pakalpojumu...viņa laiks tiek pirkts no Tavas puses, tāpat kā Tu aizej indēt prusakus pie sava kundes...viņš nopērk Tavu laiku...bet Tu nopērc pstrpista laiku...sekojoši - Tu principā esi noteicējs pār to, ko gribi saņemt no terapista...un mierīgi vari gāzt laukā sesijas (vo, bļa, kur skanīgs vārds) laikā visu, ka iekšā sakrājies...bez kautrības, bez aiztures...terapists principā jau ir tā mizkaste, kur izliet savas problēmas...
Re: Kāda atšķirība??
04.02.2012 14:32
Nu kautvai, viņš ir tā miskaste, man vaig izstāstīt savas problēmas, vakaar atnāca ciemos viens čalis kas lieto heroīnu, pateica ka viņam ir sākusies trauksme un nevarot norauties no heroīna lietošanas. Viņš pastāstīja savus simptomus, un viņam palika labāk pēc sarunas ar mani, jo es pastāstīju visu to ko es jau uzzināju, kas tā ir par trauksmi. Bet neko viņam arī ira meitaa, un darbs, bet tā lielā nauda 60Ls dienā ko viņš nopelna viņš nolieto heroīnā, un pēc tam viņam ir depresija, ka atkal viņš ir norāvies un aizmirsies par dzīves svarīgākajām lietām, viņam ir man līdzīgs gadījums par trauksmi!

P.S. Man nav svarīgi kādas ripas es riju, man ir svarīgi lai man pazūd tie brīži kad es sēžu un stulbi skatos uz sienu un neko nesaprotu, un esmu nekam nederīgs cilvēks, jēga no tā?? Jēga no manis? Es ļoti labi saprotu, ka es riju legālās narkotikas, bet manā gadījumā, citu variantu nebija, nebūtu zāles, es būtu staigājoš mironis, tas manā gadījumā nederēs. Diemžēl, es meitā mesmu vaidzīgs pagaidām ar skaidru galvu nevis tēvs kurš sēž stūrī un neko nesaprot! Nu tā jau viņš ir kam nav bērnu tas nesapratīs!



Edited 2 time(s). Last edit at 04.02.2012 14:52 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: