Problēmas no rīta piecelties

Aizsāka enfuego 

Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 00:07
Pēdējā laikā nespēju piecelties, nu galīgi nevaru piecelties, varbūt zāļu dēļ, nu vnk galīg esmu ka vafele, ja guļu līdz 9-10 tad pieceļos tā viegli, bet ja eju gulēt 00-00 tad 6 nereāli piecelties, pieceļos bet ar ļoti lielām grūtībām, mošk nomierinošās jāmet nost un citu ko, nez agrāk man bij viegli piecelties, vecums klāt vai?



Edited 1 time(s). Last edit at 26.10.2012 00:09 by enfuego.
aberz
Re: Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 11:17
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēdējā laikā nespēju piecelties, nu galīgi
> nevaru piecelties, varbūt zāļu dēļ, nu vnk
> galīg esmu ka vafele, ja guļu līdz 9-10 tad
> pieceļos tā viegli, bet ja eju gulēt 00-00 tad
> 6 nereāli piecelties, pieceļos bet ar ļoti
> lielām grūtībām, mošk nomierinošās jāmet
> nost un citu ko, nez agrāk man bij viegli
> piecelties, vecums klāt vai?

nu tav vienk ir klāt laimīgās beigas

un nevuiens neatbild
tāda tā spēlite

pārdomā dzīvi un sūti sveicienus no debesīm

vai nedzer zāles nemaz 4gadus kautgan diezvai izdzīvosi
sāksi rīt kautko atkal

tāda ir tā terapija
a visi domā ni ja tie narkomāni, tāir ko tur darīt
feministes domā par savu paķaļu pēctam par bērniem
viņām arī viegāk ka tevis nav

psihiatrijai arī ir labāk ka tu klusu pazūdi
tā ka īsteņībā tas ka tu nelietosi zāles nevienam nav izdevīgi

tā ka domā
lēmums ir jāpieņem tev
naviens tev nepalīdzēs tiešī otrādi

bucas
tiem kas tev raksta zāles un neirožu sacilnārā nejaušī iekļuvušiem ievilktiem
cilvekiem kas domā ka psihiatra palīdz atgūt pavasari
vakriņās dod leponexu miegam

un rezultāts ir mierīgs pavasaris
http://i1.sndcdn.com/avatars-000008223564-u6ayb3-crop.jpg?e2f8ae2

interesanti kā pasī psihiari lieto tos mēslus pašī tak aŗi dzer pa kluso ADus
cik ilgalaikā viņi ...

ir statistika vidēja psihiatra mžs ir kā citiem civēkiem?
Re: Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 13:50
Man šī problēma ir jau gadus 40... Strādāt darbavietā kur no rīta jābūt 7 vai 8 ir praktiski nereāli. Uz 10 vēl kaut kā un tad arī bieži ar kavēšanos. Toties pēcpusdienā ir možums un mierīgi var strādāt pus nakti. Sen jau nemēģinu neko mainīt un savu darbu esmu pakārtojis savam diennakts režīmam. Taču neapšaubāmi no tā dzīvē esmu daudz ko zaudējis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 15:46
Nu jo ilgāk guļ, jo dullāka galva, tāpēc mēģināšu ieiet režīmā,iet gulēt 22:00 un tad no rīta mošk būšu jau izgulējis, bet man reāli negribās iet gulēt 22:00 gribās kādu filmu vēl palūrēt, internetā pasērfot. Es savulaik strādāju panaktīm ļoti daudz un tas man izsita no režīma, naktis negulētas, pa dienu gulētas.

Ku! esi mēģinājis vnk iet ātrāk gulēt?

āberzs beidzot atklāja savu seju.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.10.2012 15:47 by enfuego.
Re: Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 16:26
tas būs saistīts ar TV un internetu. 00:00–06.00 ir nereāli par maz jaunam vīrietim.

TV un nets īsi pirms miega arī var traucēt aizvērt visus savus dienas failus ciet.

zāles neizvadās no organisma, Tu tās neizguli.

šis stāvoklis ilgstoši pats par sevi var izprovocēt VD lēkmes, jo pietiekamas atpūtas trūkums ļoti provocē VD.

Režīma maiņa var visu baigi uzlabot.
Re: Problēmas no rīta piecelties
26.10.2012 16:52
Ir jau tā, stundu pirms gulētiešanas vajadzētu atiet no datora, bet es parasti, ateju tieši tad kad eju gulēt.
Re: Problēmas no rīta piecelties
31.10.2012 13:45
Man arī ir problēmas ar miegu, precīzāk, pa nakti ļoti bieži modos augšā, gāju gulēt vēlu, bet tad es sāku lietot miega zāles, lai pa nakti nemostos bieži augšā, un ātrāk sāku iet gulēt līdz ar miega zālēm...un no rīta jau ap 06.30+/- augšā, lai gan pirms tā ritma un miega zālēm modos pēc 09.00 augšā...
Re: Problēmas no rīta piecelties
31.10.2012 14:09
bellite12

Un kas tās bija par miega zālēm?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jā, esmu tieši tādā at situācijā un tas ir kaitinoši. :( Varu visu nakti negulēt,tad 6 stundiņas miega un pieceļos moža, bet ja aizmiegu vakarā, tad agrāk par 9iem piecelties ir problēma. Un pat tad līdz pēcpusdienai kā zombijs jūtos. :D
Re: Problēmas no rīta piecelties
31.10.2012 18:53
Tā nespēja no rīta piecelties,vājuma sajūta no rīta,bet vakarā neparasts možums un nespēja iemigt tiek uzskatīta par magnija trūkuma pazīmi.Pats gan neesmu to pārbaudījis,jo ar miegu grūtibas vienalga,bez kādām zālēm neguļu,tomēr varbūt ir vērts pamēgināt,vismaz es no rīta nejūtos neatpūties -magniju lietojot.

jekabs19@inbox.lv
Re: Problēmas no rīta piecelties
01.11.2012 00:56
Skeptiski izturos pret domu par magniju. Magnijs ir izteikts atslābinātājs un ja es viņu vairāk lietoju tad vispār palieku par pļecku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Problēmas no rīta piecelties
01.11.2012 11:03
Tomēr asinsspiedienu tas arī samazinātu.Nez vai tāds tonuss ir veselīgs,pret totālu atslābumu ir vitamīni,kas novērš muskuļu vājumu.Es jau tā negribu daudz ko mācīt,vnk savulaik arī lietoju vitamīnus un domāju,ka visam jābūt ok,bet tad pārgāju uz sportistiem domātiem,devas lielākas-kaudze problēmu izzuda. Varbūt lietojot magniju vajag adaptācijas laiku,varbūt pakāpeniski palielināt.A varbūt ka magnijs toč neder,bet tad spiedienam būtu jābūt galīgi lejā.

jekabs19@inbox.lv
Re: Problēmas no rīta piecelties
03.11.2012 15:36
ku! Tas ir hypnogens
Re: Problēmas no rīta piecelties
04.11.2012 20:37
Man Neirozhu klinika izrakstija miegam truxalu, radijas baigie murgi, pec tam Zolpidemu vai cita varda Stilnox, ar to aizmigt var pat 10 min un efekts max 6 stundas, piecelos jau nakti bet toties ar skaidru galvu, bet prieksh manis tas 5 vai 6 stundas ir par maz, tapec klat iedeva vel tadu Tisercinu, bet iesaku vinju nedzert, jo pec tam nakamaja diena juties ta, it ka kads butu pa nakti iebliezis pa galvu, un shi sajuta, ka luzti nost ir lidz pat nakamajam vakaram, kamer jadzer nakama deva, bet to vairs nelietoju...
P.S. tikai padalos ar info, bet tas Zolpidems ir labs, ja vajag nakamaja diena uz darbu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: