par zaaleem

Aizsāka zancha 

par zaaleem
10.12.2012 01:37
taaks....
neesmu te kaadu laiku iegriezusies....
lieta taada..izskiiros no beerna teeva un nu man ir uznakusi depresija...zinu,zinu-jaiet pie aarsta...BET nu tomeer gribeeju apjautaaties sseit,jo nav tadas naudas tagad lai brauktu pie psiha,kas maksaa 20ls...
uzraxtiisu savus simptomus
-nemiers
-trauksme,tada sajuta,ka nezini kur likties
-reizem uznak bailju sajutas
-panikas lekmes
-uzmacigas,sliktas domas
-raudamais shad tad
-lekmjveidigi uznak,ka negribas dzivot deel tam sajutam,bet par pasnavibu domas nav tfu tfu tfu
-biezzi kaitina viss,viegla aizkaitinamiba
-gruti sanemties kaut ko darit

siis peedeejaas divas dienas ir tada pastiprinaata trauksme,paareejais viss taa leekmjveidiigi uznaak...

nezinu kaa tikt ar to galaa... kadas divas nedeeljas jau man taa..un viss saakaas vienaa dienaa,kad paarvaacos pie teeva


apmeeram taa....

gribeeju jautaat zinossakiem vaii taadiem kam bijussi liidziigii simptomi....
kaadas zaales esat lietojusi?
vai ir iespeeja,ka asinszaale te varetu liidzeet vai vajag ko nopietnaaku???
piebildiisu,ka paaris dienas esmu saakusi dzert xanax,jo savaadaak nevaru..man tomer mazs beerns...

varbuut varat ko ieteikt???
-
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 02:02
visefektīvākās zāles - iemīlēties. ja ne tagad un tūlīt, tad domāt par to... ;)
Re: par zaaleem
10.12.2012 02:10
nav iespejas iemiileeties-negribas attieciibas tagad nekadas.. :(

aa un veel kas..ja nu panjemu taas asinzaales kapsulas vai ttaas var lietot kopaa ar xanax???

ierpieks padzeeru depremin...meesls konkreets...
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 02:36
ar to xanax uzmanīties - to labāk lietot tikai galējas nepieciešamības gadījumā, jo var veidoties atkarība...

Es neesmu lietas kursā par antidepresantiem - tautā runā, ka, ja laimējās trāpīt uz "pareizā", tad visi tie simptomi var atkāpties, bet nu - tad neiztikt bez ārsta apmeklējuma...
Katrā ziņā, vēlams ir jebkas, kas Tevi kaut kā varētu pozitīvi stimulēt - kāda laba, romantiska vai komēdījas filam, piemēram...
Jā, un vēl..., nekad nekaitē dienasgrāmatu rakstīšana, īpaši, lai palīdzētu fiksēt prātam kaut vai pāris sekundes īsu, tomēr pozitīvu epizodi un tad pateikt sev - ja es spēju dienā justies labi kaut vai dažas sekundes - tātad tā labā pašsajūta IR MANĪ un atlabšana ir iespējama...
Ko lai īsumā saka - lai pārmaiņas uz labo notiktu, kaut kāds darbs ar sevīm būs jāveic...
Re: par zaaleem
10.12.2012 02:53
man no tiem Ad kkaa bailes,jo baigi slikti ir bijis un nacies partraukt...
dzeeruu fenazepamu,bet peedejas 2x pec iedzersanas,pec kadas stundas man palika sliktaak...tad panjeemu xanax..
esmu saakusi rakstiit afirmacijas taa,ka roka jau saap..kaut arii tikai 5to dienu taas raxtu...

ir jau arii te taa gaisotne taada nekaada-pirms nebiju veel aizgajusi projaam no beerna teeva bija normaalaak..kaa atnaacu te..taa taakaa dziivei jeega pazuda un saakaas visii sitie sliktumi.. :( te man teevs dzer biezzi,kad sadzeras ta vislaik lamajas un pukst...taa besii tas aaraa...pastraadaat ar nevaru..nav speeka,,, :(
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 03:29
ai, fenazepāms nav AD, tas arī trankvilizatoru grupas medikaments un NEKO neārstē (skaitās, ka nomierina).
Tagad Tev tas ir nomainīts uz xanax, kas arī ir trankvilizators, nevis AD...
Viss pārējais apraksts - es to sauktu par "sadzīves depresiju"..., jo jā, ir sadzīves situācijas, kurās ļoti grūti rast ātru un pozitīvu risinājumu...
Situācija tiešām bēdīga (bet ne bezcerīga), vnk ātrā pozitīvā risinājuma nav + klimatiskie apstākļi - garie, aukstie un tumšie gadalaiki arī paņem savu... Ne velti dienvidu tautās ir vairāk ilgdzīvotāju...
Es nedomāju, ka cilvēkam ir nemitīgi jājūtās priecīgam - slikti ir tad, ja moka panikas un bailes - tām, tomēr ir kādi iekšēji iemesli, jo objektīvu iemeslu tomēr nav...
Gan jau atnāks pavasaris :)
Izturību un pacietību Tev!
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 03:41
ā, jā, un vēl varu ieteikt pazīmēt un izkrāsot sākumā vienkāršas, vēlāk aizvien sarežģītākas mandalas, protams, ja zīmēšana neizraisa alerģiju :)
mad apcerīgs
Re: par zaaleem
10.12.2012 10:40
...zancha, Tev ir dabīga reakcija uz notikušo...no tās nekur nespruksi...xanax vai leksotanils - kas kuram tuvāks...ieņem pa šaibai, labāk divām uz reizi...leksotanils 0,3 x 2, xanax 1,5 x 2...no abām gan rodas atkarība - tomēr tās ir legālās narkotikas...nedēļu pastaigā vieglā šmigā, pēc tam samazini...nu un protams - uzdirs savam tētukam un bijušajam...garīgi, ne jau tiesa nozīmē...:)..viss būs štokos....
Re: par zaaleem
10.12.2012 12:45
Es arī teiktu, ka dabiska reakcija. Apmēram gada laikā Tu tiksi galā. Calis.lv ir līdzīgu sieviešu sarunas, paskaties tur, varbūt palīdz.
Re: par zaaleem
10.12.2012 13:11
Runcene-dabiiga reakcija?
es jau nepiemineeju to,ka 3gadi man bijusi vienaa stresaa,kad dziivoju ar vinju...narkas...
jaa bet diivaini tas,ka kad biju ar vinju tad jutos ta neko...nu stressi bija,bet nebija vot tadas panikas lekmes..tiessi saakaas viss kaa aizgaaju...
es vispaar briinos kaa enfuego sievai viss kaartiibaa ar nerviem...
Re: par zaaleem
10.12.2012 14:15
Zancha, to, kā redzi, nerakstu tikai es, bet arī mads.

Šķiršanās ir zaudējums, lai kā tur gājis. Un tagad ir jātiek galā ar to, ka viss ir beidzies.
Re: par zaaleem
10.12.2012 14:40
Runcene ,tad man jautajums ssads- vai afirmacijas var palidzet ? atceros,ka senak rakstiju,palika itkaa labaak un neturpinaaju un taa jau vairakas reizes....bet nu esmu noleemusi turpinaat rakstiit...

un taa asinszaale vareetu man paliidzeet? neesmu nekad to meginajusi...kaa jau rakstiju,ka no Ad man ir bailes,jo cik biju meginajusi,man slikti palika...un kaut ka negribetos atkal meginat ko jaunu.. :(

vislaik man pa galvu ir sliktas domas..ik uz sola liekas,ka nu tulit tulit kas notiks slikts...par sevi un meitu vairak...ieveroju,ka ari masina man bailes braukt tagad ,kad sniegs,vislaik domas,ka labak nebraukt,bailes ieksaa..

Es zinu,ka tas prieks manis ir loti daudz,ka aizgaju no berna teva,jo mocijos visu laiku,katra diena bija stresaa...cereeju vislaik,ka mainisies kaut kas...un tad es sabruku-pateicu sev VISS..ka taa nevar turpinaties...un aizgaju no vina... BET..nesaprotu kapec man palika tik slikti? kapec tiessi tad,kad aizgaju? pec butibas man vajadzeja labak justies,jo tad mes kasijamies visu laiku,pat ilgu laiku kopa vairs negulejam...a sse tev..

reizeem liekas,ka arii tas xanax nelidz..dzeru 2x diena pusiti no 1mg..nu dienaa 1mg .... reizeem iedzerot paliek normaali,reizeem liekas,ka nepalidz... tas nevar but no taa,ka agrak esmu dzerusi to xanax? vienubrid to dzeru 7menesus no vietas,bet nu valjaa tiku tfu tfu tfu...

baigi negribetos iet slimniicaa,bet no otras puses bail sabrukt pavisam,jo manas lielakas bailes ir SAJUKT PRATA...gaju gadu psihoterapijaa,bet noo tamm valjaa netieku shaa vai taa... varbuut taadelj,ka dzivoju ar narkomanu vislaik un stress bij patstavigs
Re: par zaaleem
10.12.2012 14:41
runajot par meitinu..reizeem manii taa tracina vinja,ka butu gatava sasist..vina man tada ar nervoza palikusi.. :( un ta mes abas te karojam...tapec ari dzeru to xanax,lai pret meitu nebutu tada..lai varetu sanjemt sevi rokaa..
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 14:43
zancha - kaut ko sākt no jauna, nenozīmē tikai aiziet prom no iepriekšējās dzīvēs. Tas ir tikai pirmais solis.
Radīt sevi no jauna - kādu laiku tā ir kā tāda pārejas zona, gājiens cauri tukšumam, tāda kā nenoteikta telpa - neziņa un nenoteiktība, īpaši sākumā, tiešām var pastiprināt visas sliktās izjūtas...
Saprotu, ka viegli uzrakstīt, bet..., mācies mīlēt sevi, vārda labākajā nozīmē...
Re: par zaaleem
10.12.2012 14:57
jaa..tiessi taa zive..man ir tada nezina ieksaa..kaa dziivot taalak,ko darit,kas bus...
jo man reali ir tikai meitina....naudas nav...nestradaju...te pie teva kad atnacu,liekas,ka grib lai esmu kalpone,ka tagad jadara tas viss man...man apriebies tas ir..bet reaala iespeja citur dzivot arii nav un ar tadiem nerviem tapat es nevaretu ne pastradat ne ko citu...liekas ,ka ta domasana klibo....ir man bijis taa,ka iedomajos,ka man vajag suni..bet taa doma ir taada,pilniigi slima...vajag un viss..un darisu visu lai taa buutu...pilniigii triicu,esmu satraukta un vajag,vajag..nespeeju pat izanalizeet vai man vispaar vajag suni...galva tikai viens-vajag..

zive-tas man bija liels solis,jo ilgi nevareju aiziet...mociiju sevi un beernu..ieksaa tikai saapes,ka es cereeju,ka viss buus labi kaadu dienu...
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 15:13
nebaidies no savām sajūtām. Tas, ka Tu raksti tās afirmācijas - tas tiešām ir jauki.
Mēģini apzināties, ko jūti - noteikti jūties emocionāli neaizsargāta utaml., mēģini gan analizēt, bet pa drusciņai...
Nevaino sevi pie kādām kļūdām - ja rodās vainas sajūta, paanalizē to...
Noteikti vajadzētu meklēt kādus citus, pozitīvus saskarsmes kontaktus...
Žēl, ka Tavs tēvs dzer... Varbūt Tev ir citi radi, kas Tevi var pieņemt ar sapratni...?
Re: par zaaleem
10.12.2012 15:29
es vispar pa dzivi esmu ljoti emocionala..ljoti...domaju,ka tas no bernibas man,esam 7berni gimene..tevs mati kadreiz klopeja un to visu redzeejaam..es biju maza,bet to es atceros...
tikko man brala sieva uzaicinaja paciemoties pie sevis Riigaa uz paris dienam,laikam jasamekle iespeja aizbraukt,izrauties mazliet...vinja man tada dikti pozitiva ir..
jaa,kad nedzer-viss ok..itkaa straadaa daudz..bet tas ka dzer daudz un taa lamasanaas...
Re: par zaaleem
10.12.2012 15:40
te psihs maksaa 20ls... prieks kam iet uz tvaika ielu? lai sapumpetu ar zaaleem?
veel tagad vismaz man ir sajuta,ka pati gala varu tikt.....nu protams ir vajadziigi cilveki ar koo aprunaties,noslegties sevi negribu....ja galiigi jutiissu ka ccau,tad jau domaashu taalaak...
Re: par zaaleem
10.12.2012 16:12
palasiiju,ka asinszaale neder pie trauksme-taatad tas man galiigi garaam? :(
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 16:39
tas ļoti labi, ka Tev jau ir kāda pozitīva persona - noteikti aizbrauc.
Ar to emocionalitāti ir tā - nevaino sevi, bet pakāpensiki mēģini pamainīt savas reakcijas uz nepatīkamo..., pamēģini sākumā vismaz ignorēt tās, ieklausies vairāk sevī, savā izjūtās..., īpašu uzmanību vērs tieši uz visu pozitīvo...
Ko lai saka - vienatnē izmainīt sevi ir grūti..., ne velti ļoti daudz cilvēki apmeklē psihoterapeitus, kas iemāca dažādus veidus, kā uzlabot ne tikai savu pašsajūtu, bet dzīvi kopumā...
Tomēr nav jēgas krits izmisumā, ja kaut kas neiznāk tik ātri, kā gribētos... NESODI pati sevi! :)
Neviens cilvēks nav bez savām kļūdām.
Turies!
zive
Re: par zaaleem
10.12.2012 16:48
+ diezgan labs līdzeklis ir "Nervus strong" (laikam lietuviešu) tēja un, laikam ir arī kapsulas.
Par asinszāli neko nemācēšu teikt..., tā laikam skaitījās tāds kā dabiskais antidepresants, bet laikam tur bija iespējamas kaut kādas blakusparādības - nezinu...
Re: par zaaleem
10.12.2012 17:51
vot man tiessi taas kapsulas nepaliidz nervostrong...sliktaak paliek tikai ,trauksme lielaka + uz zoda izmetas pumpas...
saakumaa domaaju,ka moss esmu vnk sadomajusies,ka man sliktaak paliek no taam..tad 3x atkal meginaju,bet tas pats..ir kkas no dabigajiem konepanesu,tikai nezinu kas ....
man gribas kko palietot vai homeopatisku vai dabiigos kadus..tikai nezinu ko meginat..varbut ypsiloheel?
Mauze
Re: par zaaleem
10.12.2012 19:01
zancha, man arī ir tādi simptomi ar epizodiskiem atelpas brīžiem plus - mīnus gadu un neredzu tam visam arī vairs galu...
Esmu lietojusi gan asinszāli, gan Nervostrong, gan visādus Mg variantus - diemžēl bez rezultātiem.
Viens draugs man šai sakarā ieteica palietot Fluanxolu kā kko nekaitīgu, tb ar vismazāk iespējamām blaknēm. Vēl joprojām meditēju par šo...
Re: par zaaleem
10.12.2012 20:16
es dzeeru fluanxol agraak,itkaa bija ok...BET.bija trauksme tapat..to nenonjeema..pazuda bailju sauutas un taas stulbaas domas...bet tad man saakaas troksni galvaa un paartraucu..bet nu tie troksni joprojaam man ir
mad apcerīgs
Re: par zaaleem
10.12.2012 21:41
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> reizeem liekas,ka arii tas xanax nelidz..dzeru 2x
> diena pusiti no 1mg..nu dienaa 1mg .... reizeem
> iedzerot paliek normaali,reizeem liekas,ka
> nepalidz... tas nevar but no taa,ka agrak esmu
> dzerusi to xanax? vienubrid to dzeru 7menesus no
> vietas,bet nu valjaa tiku tfu tfu tfu...
>
...smieklīgākais ir tas, ka daudziem liekas - iedzeršu pusīti vai ceturtdaļu no mazākā devas, lai tik nerastos kāds sliktums...nja...iedzer citramona pusīti un tad mēgini zilēt - pāries galvas sāpes vai ne..

...zancha, neapvainojies, bet Tu man nedaudz atgādini enfuego...nebūtu mazprātis sācis sevi dakterēt, sen jau būtu normāls , atlauztos un viss nostātos savās vietās...bet nē - ak, es slims, ak, man sūdīgi...tāpat arī Tev - sameklē kloāku, kuru sauc par psihologu, vai nofraktē zilīti no stūra, un izrunā visu, ka sakrājies...redzēsi, ka tāda verbālā caureja palīdzēs gana labi...palasi sadistu Grimmu pasaku par skroderi un karali ar ēzeļa ausīm...:)
Re: par zaaleem
10.12.2012 23:25
mad..Tu to taa saki,ka man jaiet pie psiha?
es tikai gribeeju apjautaties ka ir ar to asinszaali? nu negribas man atkal tos Ad meeginaat,jo ir pabriesmiigi bijis ar tiem..vieniigais kas man iidzejis ir betamax,bet to dzert nevaru deelj taa prolaktiina...


jaaa..vareetu taa buut..enfuego jau teica,ka mums kkas liidziigs :) es neapvainojos..da nav par ko..kaada esmu-taada esmu.. ;) katram savi plusi un minusi :)

pie psihoterapeita esmu gajusi..joprojam sazvanamies,jo nav naudas,lai ietu..un tad vinja man reizi nedeeljaa uzzvana....bet saka jau,ka zales man nevajag...

taapat nesaprotu psihiatrus saja galaa-nu neviens neraxta trankviljus...es eju pie vinjiem,lai man butu labi...a vinjiem uzsplaut..tad kada jega an par viziti maxat 20ls ? ja taapat jaamokaas..labi ka gimenes aarste man tos izraxta...protams islaicigi,bet vismaz varu sanemties...izraxta tik plikus AD un nu mokies kaa gribi..

un veel kas-psihiatre brinijas kapec man ta ir pret AD,ka no visiem ljooti slikti ir..teica,ka man ir japarbaudas savadak...ka ta nevar but....nu ok ,esmu meginajusi tadu AD
cipralex-dzeru 6menesus,-jega nekada,iedzivojos nerealitates sajuta un xanax tapat klat dabuju dzert
wellbutrin-miru nost,likaas,ka galus atdossu,ar visu xanax 3xdienaa bija ssausmas
rexetin-miru nost
amitriptilins ar negaja pie dusas,,varbut maza deva-nezinu..kkas man bija kapec ari to nevareju dzert,,neatminos...
Re: par zaaleem
11.12.2012 14:26
Sveika, man tadas sajutas jau kadu pusgadu velkas! kaut ka ar tam sadzivoju... Kamer mana dzive nenokartosies paris jautajumi, kurus es nekadi nespeju ietekmet, laikam tada ari staigasu :((
Censos sevi visadi noskanot, apmekleju pasakumus, baseinus, pirtis, koncerts, psihoterapiju ar domu ka tas viss reiz pazudis, bet laikam jau ir tas laiks vajadzigs, kamer viss pats sakartojas... Jo pec katra notikuma ir vajadzigs laiks lai ar to notikumu spetu sadzivot.....
Turamies.
Re: par zaaleem
11.12.2012 14:35
Tev super Agnese,ka ir tadas iespejas visu ko apmekleet..a es te ar meitinu seezhu kaa kuuka maajaa:( te laukos nekaa nav..grrr...pa dienu izejam tik aaraa no sniega maaju pabuuveet un paspeeleeties..a taa man te liekas,ka mani uzskata par kalponi..kaa es sseit atbraucu-taa viss ir jadara man..
teicu teevam,ka man ir slikti,ka man jelgava draud..a sis tik pasmejas un nolamajas.. :( nesaprot,ka man nav speka...
no rita jau celos ar trauksmi,nevaru pat brokastis paeest,pirmais kas man jadara,jaizdzer xanax
Re: par zaaleem
11.12.2012 15:07
Tev vajag parmainas. Pie tam obligati. Strada??? Cik mazai gadi?? Obligati painteresejies pie ka un kur vari palikt, padzivoties, lai trauksme projam un depresija nenak virsu. Pati zinu ka tas ir. Sodien pie arsta iesu, lugsu lai visus iespejamos lidzeklus piemekle. Pati ka tads zombijs staigaju. Naktis slikti gulu utt.,
Ja galigi nav kur un ko, tad vari doties uz krizes centru Riga. vienu zinu " Skalbes" Tur Tev bus gan gulvieta, gan psihologiska palidziba un viss parejais.
Re: par zaaleem
11.12.2012 15:19
nestraadaaju,,mazajai 2gadini...lieku itkaa geela nadzinjus maajaas,bet jau kadus menesus to esmu pametusi....nav speeka un taa sliktaa passajuuta.. :( domaaju saakumaa,ka sanemsos un saaksu likt,bet otrs graavis-nav kam :)
domaa man kriizes centraa buutu labaak?-neticu,nezinu vaii es to vareetu psihologiski pienemt..:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 11?
Ziņa: