...enfuego kā uzskates līdzeklis...

Aizsāka mad smīkņādams 

Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:48
Runcene,mums vienadi ieteikumi :)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:49
Mes pat viena laika rakstam ari :)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:49
Mēs tak gudri :)

Ko dari, Lāsēn?

Darbi kādi nebūt ir?
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:51
Ja,kaut kas jau ira,ka Tev?
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:52
Nu arī tāpat pamazām.

Kā veselība Tev?
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:53
Ari ta nedaudz jau ira...
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:57
Nu tad jau jādzīvo tikai nost :)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 22:59
Nē nu tas tikai sākumā līdz iedarbosies Sertraline un tad es kloni tikai vienu uz nakti, nu pastjipenna, nokāpināt, klonazepānu. Kāda atšķirība, vai es dzeru Bromazepānu 9 mg uz nakti vai to kloni, tikai no klonazepāna baigi aātri tolerance izveidojās, a spēcīguma ziņā, es no Bromazepāma, nej';utu atšķirību.

Māmiņ palasi, cik es biju laimīgs strādājot par sētnieku un pelnot 370Ls mēnesī :) Un cik nelaimīgs. Es šito visu penteri netaisos atkārtot.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2013 23:01 by enfuego.
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 23:03
Pamegini kloni ar neiroleptiki,klausi ko mes ar Runceni sakam,mums var ticet vairak neka psihiatram :0
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 23:15
Kurš ir no viņiem neiroleptiķis? Un kāpēc kloni vajag ja tieši man vaig no viņa tikt vaļā??
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 23:21
Neirolept ir tizercins vai kvetiapins
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 23:38
Nu es jau teicu ka kvetiapīns ar nomierinošo derēja kopā. Bet nez man tas kvetiapīns, kautkā pēc iziešanas no slimnīcas, kautkā nederēja, jo man, ir jāceļās 6 no r;ita, a es nevarēju dēļ kvetiapīna piecelties, pat sieva kustina un es naktī kautko murgoju!
Vijolīte.
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
26.02.2013 23:56
Citāti no enfuego posta par narkomāniju:

Narkotikas ir slimība, nevis likumpārkāpums, to vaig ārstēt, nevis sodīt ar cietumu! Likumpārkāpējs ir tas, kas viņas ražo, tas pats attiecās uz alkoholu un arī cigaretēm.

...vai kadam, kurš negrib lietot,dzert,pīpēt ir iepējams ar varu piespiest to darīt??? Slimība??? Rakstura vājība, nevis slimība...

Mēs parastie lietotāji esam tikai pīlītes, kas noved pie galvenā ražotāja, ar to nodarbojas narkotiku apkarošanas birojs. Bet policistiem vaig atskaites, nu pīles esam mēs un policistiem ir vajadzīgas atskaites.

...parastie lietotāji...:D

Tas gan ņemts no citas tēmas, bet klaji parāda ko šis subjekts domā...

Grūta bērnība...mamma neveltīja uzmanību...pareizi,izlasot ka mammai lopi,noteikti arī dārzs un viss pārējais,bet dēli neko negrib palīdzēt, jo vilcienā taču ubagot "krutāk"...

...sieva neko negrib mainīt,bļaustās...ta viņa ir nodzinusies kā zirgs, kamēr viens tēvainis-te kaifo,te dzer,te slims...un, aprijies kloņus mēģina sakārtot māju...kāds te esošais ir dzīvojis kopā ar cilvēku, kurš "sēž" uz kloņa?..ta neko sakarīgu tāds, pat pie labākās gribas, nevar izdarīt...un tie tukšie solījumi-blefs...tadēļ jau arī, sev par attaisnojumu, tiek meklētas "utis"citur un citos...

Palīdzēt tadam var tikai VIENĀ gadījumā, ja lietotājs,alkoholiķis u.c. atkarīgais PATS ir gatavs tikt vaļā...ar cēlumiem un kritumiem,protams...bet blakus esošajam tas prasa milzīgu pacietību un nervu bendēšanu...protams, ja tam blakus esošajam pašam jau nav vajadzīga palīdzība...kā LĪDZATKARĪGAJAM...kas pats par sevi jau ir vēl sūdīgāk kā atkarība...

Enfuego...gribi izprast sievu? Palasi par līdzatkarību un pamēģini vilkt paralēles ar sievas rīcību...vb kkkas taps skaidrāks...es Tev arī neticētu...nevienam vārdam...un neticu:)

Un tagad, kārtējo reizi, vari sūtīt mani kur vien gribi...bet padomā, kā Tu justos ja jūsu dzīvē būtu otrādāk...tavai sievai ir dzelzs pacietība...un nav godīgi,viņu te aprunāt...galu galā viņa ir Tavu bērnu māte un pats viņai tos bērnus uztaisīji...bet varēji to nedarīt, ja jau tagad te kko muldi.
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:09
Ai Vijolīt ei labāk projam tu vispār aplami kautko saprati, pat visu laikam neizlasīji, nu domu tu neuzstvēri, es vnk paņuņāju tas arī viss, vaitad es prasu no tevis kād užēlastību? Ne tu manu sievu pazīsti ne tu ar viņu esi dzīvojusi kopā, es teicu tikai to ko atļauj manas robežas par viņu, tāpēc davai neapsuždajim, etat vapros. Un ja tu esi vesela un nelieto zāles tev vispār nav ko te meklēt atā!
mad nospļaujas
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:21
...nja...runcenei un lāsēnam...jūsu abu narkomāna stāžu var uzzināt???...uz kā esat sēdējuši???...
godīgais
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:26
Nu esmu sapratis, ka tas enfuego ir neglābjams toksikomāns - ka tik kaut ko lietot. Pārgājis tagad uz legalajām tabletītēm, jo tās ir legālas un tiek lietotas uz ārsta atbildību, pašam mierīga sirds... klonazepāma maza deva nelīdz, jo tev ir izveidojusies atkarība un lomkas tās ir
"Ja tu nelieto zāles nav ko te meklēt" - no cmon šādi pateikt
Brīnos par tiem, kad tev vēl iesaka kaut ko jaunu pamēģināt... ārsti, aptiekāri, ķīmiķi vai parastie ielas dīleri esat?
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:34
godīgais! Lomkas vēl nav uz gera'4u nesēdēju, ir tikai blakusparādības, kas man nav tieši nervu izsturējams!

Es teikšu kā ir, ja atrodu zāles ar kurām es jūtos labi, es lietošu viņas kautvai visu mūzu. Galvenais būt savā vietā, un pilnvērtīgi dzīvot, jo tādi cilvēki ir sastapti, un nesūdzās. Protams veselelība jau ir cits jautājums!
mad smīkņādams
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:35
...godīgais trāpija 10 niekā...:)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:38
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...godīgais trāpija 10 niekā...:)


Nu ir mad, kaifu sajuti? Precīzi saki ja, ieraugi mani ielās un parunājies ar manu, tad tu trāpisī mīnusniekā, stulbais idiots, ble ka tu man riebies, spreiž pēc kautkādiem tekstiem forumā par cilv';eka personību, kuru pat redzējis nav, duraks tāds, esj nolaid un padroči skatos seksa arī tev pietrūkst!

Nu mad nēsmu labojams nu, tālāk, ko gribi teikt man, saki tālāk manu nākotni, davai Astrolog hrenovijs, stāsti kas ar mani būs rīt?? Nēsmu labojams ir labi labi jūties? Esi apstiprinajies savā personībā? Ir rezultāti tagad tev? Nu nēsmu labojams takš, tad pisies nahuj. Vis čau rasam un neatbildi uz maniem postiem, trollis nolādētais.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.02.2013 00:40 by enfuego.
gudrais smīnēdams
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:42
Cik tev tās blakusparādības ilgi būs? It kā benzosiem un AD nebūtu blakņu, vai tu esi iedomājies, ka nav? Ja Latvijā kā ārzemēs amfetamīnu arī rakstītu psihiatri pacientiem, tu tās arī par zālēm uzskatītu? Kur ir tā robeža, kas skaitās narkas, kas nē?
gudrais atvainojas
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:45
Es esmu tas pats "godīgais", sajuka lietotājvārdi. ;D varbūt vajag reģistrēties
Un ar mad man nav nekāda sakara, patika tie tekstiņi pie nika, ko var pierakstīt.
mad uzjautrinās
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:46
...enfuego, bumbulīt, ko man uz Tevi skatīties???...ko es ieraudzīšu tādu, ko neesmu redzējis???...jaunekli ar padebīlu acu skatienu no visām šaibām, kuras rij???...

...saldenais cukurdupsīt manu...:)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:48
mad Tu esi mīzelis kurš no mājam nevar izlīst ārā.
Godīgais ej lasi manu vēsturi man jau slinkums rakstīt par visu!
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:50
mad apdiršās vai kas tu tur esi, vari lūdzu ar debīlu cilvēku tad nesarunāties?? Vari? Vai tev ir visu laiku jāpašpārliecinās šinī forumā, ka tu esi supermens?

mad viss čau Adios Amigos, neatbildi, uz debīla, neārstējama cilvēka ņuņāšanu! Tā mad derēs?

Vai tev vienalga tautai te jābrauc pa ausīm?

Sēdi un domā ko gudru atkal izspļaut ārā.



Edited 3 time(s). Last edit at 27.02.2013 00:54 by enfuego.
godīgais
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:54
Vienkāršus jautājumus uzdevu, lai saprastu, ko domā. Neinteresē mans dzīvesstāsts un netaisos dzīvesstāstus lasīt, it kā nebūtu ko darīt. :D
Vijolīte :)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 00:55
...atkārtoju, dļja osoba tupih-ne Tu būsi noteicējs, kurš te būs, kurš ne....

Un ko Tu par mani zini?:) Da Tu vispār ne par vienu neko nezini...
iisteniibaa respect mad
vecis uzraksta to, ko citi neuzdroshinaas rakstiit, bet klusiibaa domaa
vieniigais, kas te diskusijaas kaut kaadu realitaati nodroshina, savaadaak visi iegrimushi savaas slimiibaas, depresijaas un gruutaas beerniibas atcerees...
lai tev viss dziivee izdodas, esmu tavs fans var teikt!!
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 01:13
kreizi8 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> iisteniibaa respect mad
> vecis uzraksta to, ko citi neuzdroshinaas
> rakstiit, bet klusiibaa domaa
> vieniigais, kas te diskusijaas kaut kaadu
> realitaati nodroshina, savaadaak visi iegrimushi
> savaas slimiibaas, depresijaas un gruutaas
> beerniibas atcerees...
> lai tev viss dziivee izdodas, esmu tavs fans var
> teikt!!


mad rekur tev jau bonusi ir klāt, kaifu sajuti vismaz? Tev varbūt vajadzējā kļūt par psihiatru,psihologu. Tu pēc vārda tekstiem uzreiz konstatētu diagnozi? Tas labi tev ir talants, tad talant turpini, sevi šeit pierādīt. Jo no katra cilvēka kurš tev piekrīt tu sāc celt savu pšnovērtējumu, itkā pasakot pareizo diagnozi, un jau viss ir zināms, tu esi mošk ekstrasens?

no 10000 tūkstoš simptomiem tu secini kas tas ir un kas tas nav!
mad laisks
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 01:29
...enfuego, sīkais perdeli, izlasi tēmas pirmo postu...tur viss pateikts...

...mazliet apnika ar Tevi te ņemties...

...Tu man mazliet atgādini šo te:

http://www.chetzar.com/2012-the-worried-ghost.html
mad piebilst
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 01:38
...ak jā...un beigsi kā happy robot

http://www.chetzar.com/2011-happy-robot.html
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.