...enfuego kā uzskates līdzeklis...

Aizsāka mad smīkņādams 

Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 01:52
ei naxuj slimais peģiks.
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 02:32
mad atzīsties kas tv ir par diagnozi? Esi spējīgs parādīt savu purnu šeit forumā?? Tu lielais perdeli, tu esi smirdīgs resns aprijies cūka kurš sēž pie datora. Pierādi, kas ir nobijies ka kāds tevi atpazīs, es metu izaicinājumu, protams tu jau iemetīsi, kāda cita cilvēka profila attēlu par to esmu pārliecināts!

Deal or no Deal???? Es i gatavs savu profilu parādīt, es ar lāsēnu apmainījos, un viņš ir normāls vecis. Runcene arī zina kas es esmu, a kas tu esi, pasaki vismaz kāda tev izglītība, ja sēdi un gudri dirs, tad saki, kas tu esi???

Tikai pamēģini noslēpties un atrunāties, uzskatīšu to par tavu nepatieso informācijas sniegšanu citiem cilvēkiem.

Pierādi ka esi vesels, jo veseliem cilvēkime nav kompleksi, viņi ir veči ar pautiem, davai pauts lielais, es tevi ar bītu noslānītu, man vienalga, pa olām un pēc tam pa galvu, par to ka nespēsi atbildēt par sevi!!! Esmu salaga? Mani nervi ir vāji, ja ir iekšā konflikts, kurš nav atrisināts, kurš grib pierādīt citiem pretējo, tad tas ir konflikts, jo tu visu laiku velc publiku pie sevis, un atstumjot itkā debīlos no gudrajiem, izārstējamiem un neizārstējamiem. Pierādi to veci ble.

Redz tu atrunāsies, ko tur pierādīt par mani jau vis ir skaidrs, es neiešu ar kautkādu sīko te ņemties, varu derēt. Ble sist tevi vaig, ar kājām pēc nopelniem, izietu tu kriminālajā publikā, da tevi tur noslānītu, ja tu sāktu ļečīt, kas ir kas. Salaga ble, man nav darba, nav naudas ir nervu traucējumi, bet ble tu par saviem vārdiem atbildēsi, man būs vienalgā kā tev sadot pamuti, atbraukšu kautvai 4 ar mašīnu un noslānīšu, kautvai tu esi leils resns cūka, vai vienalga sportists. Dēļ ģimenes negribās sasmērēt rokas, domā man nav galu lai sadabūtu tavu IP adressi, da tu njehuja par mani nezini, es visās datu bāzēs tieku. Man nav problēmas uzstaisīt viltotus viduskolas dokumentus man ir gali, man nav problēmas sadabūt viltotas aviobiļetes, es viltoju dokumentus, mana specialitāte ir Tipogrāfijā/Poligrāfijā/Grāmatsējējs/ Iespiedējs, varēja tabūt agrāk es varēju nokārtot zelta zivtiņu kas maksā 10 ls un pārdevu par 5 ls jo man ir tie, bet tagad zelta zivtiņa atklājot , šo viltošanas stratēģiju uzstaisīja par neuzlaužamu. Salaga ble, kroplis tu esi vairāk nekas, tikai spraud batonus. Es vienkārši esmu pārtraucis šis darbības, jo man ir bērni un es negribu vairs smērēt rokas, tāpec vaig pazust no Latvijas lai viss nomierinās. A ko tu vari pateikt par sevi neko, jo tu nekas nēsi un tev nekā nav.

Jā zinu man ir šizofēnija, es varu ņuņāt, bet varu arī būt atriebīgs. Jo pa vārdiem ir jātbild. Ja tu to nespēj tad beidz tautai batonus par mani spraust. Gribēšu ņuņāšu, gribēšu lamāšos, ko gribēšu to darīšu skaidrs daleca. Dalbajobs ble domā es neiekļaujos publikā, pateicoties manai bērnības psihiatrei es tabūju otro grupu, jo zin kāda skolā es mācījos, un zin ka man ir problēmas, bet uz grupu man nebija cerības, tikai uz trešo, kā vieglas garīgas apalicība balstoties uz faktiem kas tika konstatēti, kad mani iemeta tanī skolā, jo bez reasona, tanī skolā nelika, praktiski visi kas tur mācījās bija viegla garīga atpalicība, un tagad puse no viņiem, ir augstskolas pabeiguši, pat Gvido Linga pabeidza manu skolu. Nu un, tas nav galvenais noteicējs.


Tātad ja nevari neko pierādīt, tavi teksti ir miskastē metami. Skaidrs SUPERMEN. Ja vēl izaicināis zvēru atradīšu tavu IP adressi, un piebraukšu klāt.

Es uzreiz sapratu kam var uzsticēt savu draugim.lv profilu kam nē.

Kāpēc es cīnījos un blefoju lai tabūtu otro grupu, lai nesēdētu cietuma, duraks tāds, es tev appistu kā mazu ezi ble. faktu konstatetājs, atradies te.

Runcen, ja pārāk atklāti esmu aizrāvies, dzēs ārā šo topiku, bet lai mad izlasa, jo zin drošs paliek drošs, nejauši TV NET vai bezstabu ielien palūrēt, kas te notiek.



Edited 3 time(s). Last edit at 27.02.2013 02:53 by enfuego.
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 03:11
vienu mirkli man patika smieties par enfuego, tad kādu laiku biju dusmīgs par viņa darbībām un par to gribēju braukt virsū.. tagad man vnk ir žēl viņa...
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 09:41
normālie jau arī smejās par nenormāliem Failu hostings
mad garāmejot
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 10:34
...izskatās, ka te viens baisulis parādijies...
...idiotiņ, man nekas nav jāpierāda...gribi meklēt IP???...meklē, gaili...
...gandrīz kriminālais elements ar galiem...:)
Izskatās ka jums viss tagad kārtībā :D
Vijolīte :)
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 11:26
enfuego raksta:... jo tu visu laiku velc publiku pie sevis...:D
Darba holisms ir atslēgau n izglītošanās!! Enfuego
Re: ...enfuego kā uzskates līdzeklis...
27.02.2013 12:25
mad garāmejot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...izskatās, ka te viens baisulis parādijies...
> ...idiotiņ, man nekas nav jāpierāda...gribi
> meklēt IP???...meklē, gaili...
> ...gandrīz kriminālais elements ar galiem...:)


Tieši tādu atbildi es arī gaidīju, jo zināji ka atrunāsies, viss skaidrs ar tevi tagad to4na. Salaga ble, sūdu labāk neizstikt, jo sūda smaka pielips, smird un ir lipīga.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.