Depresija?

Aizsāka mindfull 

Re: Depresija?
20.08.2013 13:13
Man ari visadas kaites, lidzigas jusejam. Tas ir gruti, saprotu tevi.
Re: Depresija?
15.09.2013 21:39
Mindfull, atraksti privaati man ja gribi vismaz parunaaties, apmainiities ar info:) man ir identiski liekas to, ko tu esi rakstiijis...esmu rakstiijusi es.
bmw
Re: Depresija?
17.09.2013 08:30
hetere33
Man liekas,ka autore te vairs nerakstīs,jo-cik es zinu,viņai šīs problēmas vairs nav aktuālas,vismaz viņa tā teica..
Māmiņa
Re: Depresija?
18.09.2013 15:33
BMW,sveiciens nesenajā dzimšanas dieniņā...:) Tas ko novēlu - to jau vienreiz teicu!:) Gan sapratīsi!:)
bmw
Re: Depresija?
18.09.2013 15:44
o,paldies:)jā,saprotu gan:) kā iet,kā veselība?
Māmiņa
Re: Depresija?
18.09.2013 16:03
BMW,paldies iet labi.:) Ar veselību viss ok!:)Neesmu slimojusi jau sen! Paldies Tev!!!:) Kā Tev iet?:)
bmw
Re: Depresija?
18.09.2013 16:31
Man ļoti labi,tikai laikam vēl skleroze jāārstē,klau,Tev taču arī bij dzimenīte,nu tad Tev arī mīļi sveicieni!Es taču nekļūdos,vai ne?
Māmiņa
Re: Depresija?
18.09.2013 16:36
Nekļūdies gan...:) Paldies!
bmw
Re: Depresija?
18.09.2013 17:00
Kā dēliņam -viss ok?Ar riteni brauc,jeb Tu stum?:))
Re: Depresija?
18.09.2013 22:42
Sveika -Māmiņa, vai es varētu ar Tevi parunāties? VArbūt vari iedo savu e-pastinu?
Re: Depresija?
19.09.2013 23:12
Te būs mans e-pasts - ligaveigule@inbox.lv
Mamiņa , uzraksti man :)
es labprāt ar tevi parunātu ...
Re: Depresija?
27.09.2013 20:06
Man ir ļoti līdzīga situācija, bet man ar miegu viss kartība. Turklāt es sportoju diezgan stingrā režīmā
Pirms dažiem mēnešiem man bija ļoti paausgtināts kortizols - stresa hormons , ģimenes arsts nosutija parbaudīt virsnieres, bet tā arī neaizgāju
 
Re: Depresija?
27.09.2013 21:51
nu slikti ka neaizgāji,vispirms jāizslēdz virsnieru adenoma,tad var meklēt tālāk...AKTG hormons....utt....problēma risināma...
  
Re: Depresija?
27.09.2013 21:57
kāda vispār jēga kačāties ar tādu kortizola daudzumu?
Re: Depresija?
28.09.2013 10:28
nav jau tā , ka nav jēgas trenēties, ja turu normāla režīmā dietu , viss ir kārtībā. Vairāk vai mazāk tas ir tas noteicošais, tas ko ēd un cik daudz.
varētu varbūt pastāstīt sīkāk par šo hormonu un kapēc lai nebūtu jēga trenēties?
  
Re: Depresija?
28.09.2013 10:58
Kortizols pilda savas funkcijas organismā-pretiekaisuma un daudzas citas,taču tas noārda muskuļus,veicina tauku izgulsnēšanos uz vēdera un ap iekšējiem orgāniem,samazina testosteronu,palielināts daudzums izraisa stresu,depresiju,nu-var jau trennēties,bet daudz gudrāk būtu meklēt cēloni -kapēc kortizols daudz,uz mērķi vajag iet gudri...
Re: Depresija?
28.09.2013 11:10
Tik tagad man ir bail iet pie ārsta, jo nesen beidzu kursu dažiem anabliskjiem preperatiem un viss tas iet caur ģimenes ārstu
 
Re: Depresija?
28.09.2013 12:49
Anaboliskos steroīdus lietoji? Nu,tad vaino pats sevi,ka endokrīnā sistēma sačakarēta.Vāāāāāāārbūt tās darbību vēl var atjaunot,vāāāāārbūt.
Re: Depresija?
28.09.2013 13:21
kas pa muļķībām? visas problēmas rodas vai nu no pārmērīgas lietošnas vai arī tad kad pats uz savu galvu lieto
Vispar kulturisms bez preperātiem nepastāv
 
Re: Depresija?
28.09.2013 14:47
Vecīt,es nodarbojos ar to pašu un jau sen, un esmu drusku gudrāks par Tevi,Tev tā kā jaunam šoferim-māku,zinu kā vajag līdz pirmajai avārijai.Kurš teica,ka nevajag neko?Protams,ka vajag,tikai drusku kko saprast arī vajag.Ja Tu tik gudrs,tad kapēc Tev kortizols augšā ,nevis testosterons,vari pateikt?Uzcel augšā testosteronu un dabū lejā kortizolu,un tad lielies,es vispār zinu,kā to izdarīt,bet Tu taču gudrs esi:)))
Re: Depresija?
28.09.2013 14:59
Vispar esmu sieviete.
Ņēmu drusku un visu pašu vieglako un uzmanīgi.
Testeterons priekš sievites man bija normals, bet kortizols bija ļoti paaugstināts, kapēc grūti pateikt.
Es nesaku ka esmu tik pārgudra, bet saku tikai to ko zinu
Re: Depresija?
28.09.2013 15:00
kā dabūt nost kortizolu, es nezinu un tieši tapēc griezos pec ieteikumiem un palīdzības
 
Re: Depresija?
28.09.2013 15:41
Nu,ja nav virsnieru adenoma vai kādi jaunveidojumi,ko vajag pārbaudīt,tad vienīgais variants ir C vitamīns3-5 grami dienā,omega3 un magnijs,darbojas labi,pat teicami,tikai c vitamīns lielās devās var dot kko citu-teorētiski nierakmeņus,caureju...bet nevajadzētu to darīt ļoti ilgi,vēl kortizolu samazina ķiploki,bet-kā jau teicu-vajag visu pārbaudīt,arī-vai nav daudz akth-tas ir smadzeņu hormons,kas regulē kortizola un citu virsnieru hormonu daudzumu.
Nu-par tādām devām c vitamīna te varētu izskanēt kritika,tomēr-ja nekas cits pie vainas nav,tad tas palīdz labi,un hormonu preparātus gan vairs nelieto,pietiek ar vitamīniem,proteīnu,ja vēl-arginīns,foršs variants arginīnam ir ķirbju sēklas,vēl-saulespuķu,arī olbaltumvielas daudz,ja Tu šo ievērosi,ar veselību problēmas nebūs,Tev tagad ir stress un/vai depresija?
Re: Depresija?
28.09.2013 17:48
Paldies, par informāciju, jā pie arsta ša vai ta būs jaiet. tik pagaidam vel ne, negribu lai manus nedarbus vel pamana. Tā jau tad kad mani nosūtija parbaudīt virsnires, sāka izprašņat vai es nelitoju kādus preperatus.
Jā, tagad ir diezgan liels stress, no sadzīviskam lietam, kuram dažkart pilnīgi trūkst enerģijas.
Apetīte ir liela . Varbūt no stresa, vai arī no tā ka paliek vēsāki laika apstakļi , gribas kaut kā sasildīties, vai no lielas slodzes.
Bet ar tādu apetīti sevi novirzu no mērķa, tā ka vienkāršam cilvēkam man jau sen vairs nav , kaut ko vairak apēd un uzreiz sapamst, protams, uz ūdens rēķina, bet tas uzreiz ir ļoti manāmi
Es neskrienu pēc kūkām vai junk food, ēdu veselīgi, bet pa daudz



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2013 17:56 by KKK.
 
Re: Depresija?
28.09.2013 18:09
tā apetīte ir no kortizola,protams,stress tāpat,bet cik es sapratu,tad varētu arī būt tūska,jeb ko domāji ar sapampst?Un energijas trūkums,salīgums varētu liecināt par dzelzs,joda ,b grupas vitamīnu deficītu,tur tad der precīzāk parumāt,ja gribi-uzraksti e pastu savu,jo te parasti vēl kāds pa vidu kko raksta,un tad grūtāk pārskatīt...Bet nu vispār tas viss ir pazīstams stāsts,un risināms,vispār jau-pat neatkarīgi no virsnieru pārbaudes,tas gan nenozīmē,ka to nevajag.Starp citu,tie kas topikā ir rakstījuši -ir vai nu veseli,vai veseļojas...ļoti sekmīgi....
Re: Depresija?
28.09.2013 18:14
šeit publicēt e pastu negribētu, tu varētu man savu nosūtīt privāti
 
Re: Depresija?
28.09.2013 18:21
Tad atsūti savu e pastu uz ivarsher@ inbox.lv,šo es nelietoju tikpat kā nemaz,jeb šādiem gadījumiem,pm nevaru nosūtīt,tad jāregistrējās,slinkums:))Uzraksti,kad nosūti,jo es tiešam to nepārskatu...
Re: Depresija?
28.09.2013 18:24
nosūtiju
Re: Depresija?
30.09.2013 19:01
O,banana,te pat KKK atrodamsTe vēl kādas slepenās biedrības nav?Masoni?
Māmiņa
Re: Depresija?
01.10.2013 11:06
Rozīnīte, par ko Tu vēlies ar mani runāt e-pastā? Vari sīki te neko neteikt, vnk.,kāds temats?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 13?
Ziņa: