Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju

Aizsāka zive 

Jā cenas tajos internetmārketos ir kosmiskas. Ku jūs cilveki ņemat tādu naudu?




Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:36 by crucial333.
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 20 eiro nav daudz par 1 g, nezinu, vai atradi
> īsto mārketu.


Atšķirībā kā grib lietot. AD devām pietiks. Kā narkotika sanāk dārga, jo ir netīra un otršķirīga. Nepirktu nekad.

Kāds argumentējot salīdzinās ar alkoholu - bet tas vispār inde. Ja visu etilspirtu alkohola pudelēs veikalos apmainītu ar ketamīnu - 98% sabiedrības būtu sajūsmā. Blakņu ketamīnam mazāk kā alkoholam un paģiru nav, bet, ja salīdzina, ar skābi vai zāli, tas ir diezgan otršķirīgs.
Izziņas traucējumi (cilvēks uzvedas stulbāk, apstulbis), reibst galva, lielā daudzumā grūtāk paiet un parunāt, nelabums. Nav jauki.



Edited 3 time(s). Last edit at 24.06.2016 22:11 by Synapscape.
Nē, bet skatoties uz benzo cenām- interuvebā tās ir 20x uzpūstas. Tagad interneta tirgoņiem zelta laiki, pa šitādu naudu grūst ķimikālijas, kam pašizmaksa gandrīz nulle.
Neliekas tik daudz. Uz ielas maksā dārgāk viss, arī benzo.
Padomājat paši - lētāk par 2 euro devā nav jēgas neko pārdod, ja pircējs nepērk masveidā. Neadekvāti liels risks par sīknaudu. Kas grib, tas nopirks dārgāk, bet vairumam nevajadzēs.



Edited 2 time(s). Last edit at 24.06.2016 23:54 by Synapscape.
#



Edited 2 time(s). Last edit at 26.06.2016 21:40 by Johans Štr.
Benzodiazepīni ir ļoti lēti. Nav kā heroīns un opiāti. Ar parasto cilvēku algu Latvijā atkarību var uzturēt. Nav ne jāzog, ne jāmaukojas.
Lai gan vienīgais gadījums, ko zinu, bija ar tiem saistīts. VIdusskolā viena sociofobiska meitene no xanax bija atkarīga, klasesbiedrs pārdeva. Laikam pie psihiatra negāja, jo gods neatļāva. Bet kad vairs nebija naudas, nestrādā arī, viņa sāka sūkāt tam čalim par pāris xanax ripām. Nebija nekāds pāris, garajā starpbrīdī aiz krūmiem gāja. Labāk būtu gājusi pie psihiatra, jo klase tāpat ar laiku saprata un uzzināja, vēl lielāks kauns, lol. :D
Tie benzodiazepīni jau kā legālās narkotikas.
Jums pat nav ne jausmas, cik daudz meičām alkohols ir licis sūkāt. Bez tā Latvijā dzimstība vispār būtu 2x mazāka!!
Sveiki! Vai kādam šeit ir pieredze ar 3-MeO-PCP?
Neapnīk jau savas nolādētās narkotijas sludinat? Tāda sajūta ka viens narkomāns no 100 nikiem raksta. Uztaisīja 1 par ketamīnu un tik panesās...
nopirkšu 10g ketamīna, rakstiet uz edisssons@inbox.lv
Es domāju, ka šī diskusija ir jādzēš ārā, vismaz tie ieraksti, kur ne par tēmu jau prasa visādas vielas, kamēr vēl policija nav iejaukusies.

Forums sāk atgādināt narkopritonu. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2016 14:25 by crucial333.
vulgaris Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Neapnīk jau savas nolādētās narkotijas
> sludinat? Tāda sajūta ka viens narkomāns no 100
> nikiem raksta. Uztaisīja 1 par ketamīnu un tik
> panesās...

Pats par sevi? :D Kāpēc Tu tā uzsver, ka ketamīns ir narkotika? Gan jau pats ar šo ketamīna pusi esi labāk pazīstams. Jo nekur jau par to presē neraksta un skolā nemāca. Visiem zināmās narkotikas ir tādas kā heroīns, kokaīns, marihuāna, nevis kaut kāds ketamīns, kuru neviens nav dzirdējis un kas ir, pirmkkārt medikaments kā tramadols vai kodeīns. Vismaz pagaidām...
dzīvoju Anglijā, te tā ir izplatīta narkotika, neesmu jau tāds muļķis bet katrs jau spriež pēc sevis

Synapscape: "Atšķirībā kā grib lietot. AD devām pietiks. Kā narkotika sanāk dārga, jo ir netīra un otršķirīga. Nepirktu nekad."

njā, narkomāniem jau patīk aizstāvēt savas ripas un pulverus, morfijs arī ir medikaments, nu un tad?
Slikti troļļo. Ārpus konteksta. Šai diskusijā diezgan patālu kāds par kaifošanos runā, ja nepamanīji.

Ko nozīmē - Anglijā izplatīta? Kādos slāņos uzturies, ja tā Tev liekas?



Edited 2 time(s). Last edit at 06.07.2016 21:15 by Synapscape.
http://www.dailymail.co.uk/health/article-2818668/High-ketamine-use-UK-makes-K-bladder-capital-Europe-Number-addicts-suffering-kidney-problems-rise.html

viss, es ar narkomāniem nevēlos strīdēties
vulgaris Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> http://www.dailymail.co.uk/health/article-2818668/
> High-ketamine-use-UK-makes-K-bladder-capital-Europ
> e-Number-addicts-suffering-kidney-problems-rise.ht
> ml
>
> viss, es ar narkomāniem nevēlos strīdēties

Es vēl joprojām nesaprotu, kāpēc esi tik labi informēts par to un tas Tevi ieinteresējis. Vai esi medicīnas jomā strādājošais, kur tas tiek izmantots, vai narkomāns? Vai arī Tavā ģimenē ar to ir bijušas problēmas? Kā ir? Neatbildēji.
Izveido aptauju. Labi, ja 5% būs dzirdējuši, kas ir ketamīns Anglijā. Atkarīgie pāris simti. To sauc Tu par masveida izpatību. Latvijā pat izbijuši intravenozie nariki nebūs neko dzirdējuši, jo vienīgais, kur par to var uzzināt, ir internets.
Labi, ja 20% sabiedrības zina, kas ir xanax. Kaut kādi neizsakoši burtiņi. Mums forumiešiem tas ir pašsaprotami.
Pat EMCDDA ikgadējā ziņojumā atzīst, ka ketamīns ir ļoti margināla problēma visā Eiropas narkomānijas scēnā un velta tai tikai 1-3 teikumus no 100 lappusēm.
Kāpēc Tu par to ketamīnu tā satraucies - aizdomīgi.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2016 19:41 by Synapscape.
Njā... apskatot Tavu ierakstu vēsturi šai forumā, tiešām pierādās, ka esi tas lielākais ketamīna fans un apvaino citus. :DDD
Trollis kas trollis.

http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,440930,452703#msg-452703

vulgaris
Re: fishe
02.06.2016 18:02
kur var dabūt ketamīnu? Liels paldies!

vulgaris
Re: fishe
02.06.2016 22:59
nē, esmu mēģinājis dekstrofānu, palīdz tikai uz pāris stundām. Ketamīns ir visselektīvākais un efektīvākais, cik esmu lasījis.



Edited 2 time(s). Last edit at 06.07.2016 21:00 by Synapscape.
qu'est-ce que vous faites là,ko jūs šeit darāt,kas te notiek?
%



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2016 11:42 by Johans Štr.
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
07.07.2016 10:09
Nesen sāku lietot reizi nedēļā, pagaidām rezultāti apmierina, jāskatās kā veiksies nākotnē.


vācietis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Vai kādam šeit ir pieredze ar 3-MeO-PCP?
esmu mēģinājis un zinu, ka jūs esat nolādēti nariki
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
09.07.2016 19:53
Hem, nu bet aiz ko tad Tu te sēdi un neej cienījamākā kompānijā? ;)
Opā, Runcene is back un es jau biju noraizējies!





Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:36 by crucial333.
Runcene,sveika vispirms,te par tevi runāja ka Tu esi atšāvusi asti,es skatos ka nav tik traki,laikam novēroji aiz stūra,kas te notiek :)




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:37 by crucial333.
Manas domas materializējas
Par ko jūs priecājaties?
Kurš iedrošinājās izdzēst manus komentārus?
Izlasi virsrakstu un nokaunies, Lāsēn.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: