Eksperimenta trusīši

Aizsāka enfuego 

Eksperimenta trusīši
09.09.2016 00:03
Nu tā kā jūs jau mani zinat, man gribējās izrunāties, es ar psihiatru esmu eksperimentējis tik daudz zāļu, ka tomēr sēžu pie sava Truxāla un klonazepāna. Jo nekas cits man nepalīdz. Es mu mēģinājis atmest un esmu sapratis ka nav jēgas esmu legālais narkomāns, jau esmu samierinājies, vismaz vieglāk dzīvot. Bet depresija tāpatās ira, nav ne trauksmes, ne panikas, nav vairs ātrajiem jāzvana, jo liekās ka miršu. Bet esmu secinājis, ka psihiatrijā mēs esam tikai vienkārši eksperiments, kam AD palīdz, kam nepalīdz, un ja mēģināsiet atmest, un gaudosiet, kā tikt no AD vaļā, es saku ja reiz ķīmiju lietojat, tad ir jāsaprot, ja palīdz tad nāksies ar to ķīmiju sadzīvot. Kas manā dzīvē ir mainījies, tikai tas, ka pēc izskata joprojām mani paziņas neuzskata mani pa debīlu, tikai pārmet man ka tam visam var tikt pāri un tās ir iedomas. Nē tās nav iedomas, tās ir sajūtas kuras tu jūti un emocijas kuras tu nevari dabīgi savaldīt. Manā gadījumā nav labākas zāles kā alkohols, kas dod miegu un uz visu ir pofig, pat smiekli dabīgi parādās, bet zāles tevi tikai tur pie dzīvības. Tākā ja lietojat zāles samierinaties, jo tās nav ārstejošās zāles ko izraksta psihiatri, viņas tikai noņem simptomus vai palīdz. Nav brīnumzāles, kā jau Runcene minēja, es esmu secinājis, ka samierināšanās ir vislabākais risinājums, vai nu kļūsti par alkoholiķi sliktākajā gadījumā, man uz narkotikām nevelkt, varbūt tāpēc, ka jau lietoju legālās narkotikas.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 00:04 by enfuego.
mad garāmejot
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 12:03
...enfuego, beidzot esi atzinis, ka legālā narkomānija ir un būs...
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 14:47
Nedrīkst lietot neko, nedrīkst pakļauties nekam. Kafija, cukuroti ēdieni... visas baudas.
Par narkotikām vispār nerunāsim. Man nav nekādas cieņas pret narkomāniem. Narkomānija ir absolūta rakstura vājība. Dažkārt tiek vainotas vielas, tikai lai nebūtu jāvaino pats cilvēks, mēs paši par mūsu rīcību.
Vislielāko brīvību rada neatkarība. Neatkarība nozīmē NĒatkarība. Kad tā ir, tad prāts var radīt baudu no sevis. Tad prāts kontrolē sevi.
Jāiemācās, lai prieku rada sevī dažādas lietas apkārt, ne tikai primārās - ēdiens, sekss un siltums. Cik nu kura prāts ir attīstīts. Neattīstītajiem baudu sniedz primārās vajadzības. Attīstītajiem - zināšanas un estētiskais skaistums.
Daudzi ir aizmirsuši, ka ēdiens ir atkarība. Pārmērīga ēšana un saldumi. Ja ne veselības, tad tā ir naudas un resursu tērēšana, kad tas nav vajadzīgs. Kristietība bija pareiza, kad, piemēram, ieviesa gavēni. Kaut vairāk cilvēki ieklausītos šajās idejās, kurās daudzi ir aizmirsuši un izsmējuši.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 14:48 by Synapscape.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 15:01
Synapscape, beidz te sprediģot, ja nejēdz par ko runā. Narkomānija nav nekāda rakstura vajība. Ja tā būttu taisnība Dievs nebūtu izmētājis visas šitas apreibinošās vielas visapkārt.

Ir tieši tā- mēs esam eksperimentālie trusīši.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 15:23
3



Edited 2 time(s). Last edit at 17.09.2016 17:03 by crucial333.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 15:47
Tur jau tā lieta- ka pielietojums ir plašs. Un otra problēma, ka "viņi" pataisa mūs par lopiem. Lai kontrolētu mūs. Mēs esam vienkārši debīls lopu bars un pildam savu funkciju. Un pakļaujamies bez ierunām.

Sākot jau no sākumskolas.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.09.2016 15:48 by Johans Štr.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 15:51
"lielākā daļa cilvēku ir kā lopi"

un es arī, hahaha



Edited 3 time(s). Last edit at 09.09.2016 15:53 by Synapscape.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 15:57
Varu pateikt, ka vairums cilvēku sabiedrībā domā, ka citi ir sliktāki - lopi, stulbāki utt... bet viņi paši vai viņu ģimene un draugi tādi nav. Citi dzer un lieto vairāk, citi mazāk saprot utt... Ar ko tad jūs, Johans Štr un crucial333, izceļaties no šī bara?


Johans Štr [ PM ]
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
09.09.2016 15:03 Piedalās jau: 7 mēnešus
Ieraksti: 292
Tev širmis pavisam aizbraucis?

Atbildēt Citēt Paziņot par neiederību
crucial333 [ PM ]
Re: Ketamīns un disociatīvās vielas - labākās zāles pret depresiju
09.09.2016 15:08 Piedalās jau: 1 gadu
Ieraksti: 288
Es nezinu, ko Tu esi sarijies,

-------------------------------

Tāpēc, ka es jūtos ļoti labi, neko nelietoju un dzīve ir burvīga. Bet, liekas, ka jums ir kāda ieilgusi depresija kā minimums.

(rāda mēli)



Edited 3 time(s). Last edit at 09.09.2016 16:09 by Synapscape.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 16:46
Es esmu bara lops. Neesmu to izvelējies, neba man bija iespēja izvēlēties, bet tāds ir mans liktenis.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 17:28
.



Edited 3 time(s). Last edit at 17.09.2016 17:05 by crucial333.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 20:16
Nevar teikt, ka esmu mucā dzīvojis.
Bezatbildīgi lietotāji parasti ir vecumā līdz 21 gadam un tikai, bet pēc tam lielais vairums kļūst saprātīgi un apreibināšanās neinteresē. Tāpēc arī cilvēki nedod iespēju dažādām aizliegtām vielām, jo uzskata, ka to vienīgā funkcija ir apreibināšanās.
Visādu dzērāju un kaifa ķērēju skaits sabiedrībā ir neliels, bet viņi izceļ sevi uzreiz, kad nonāk publikā, tāpēc rodas priekšstats, ka tādi ir visur, bet vairums cilvēku nav tādi, nepiekrītu.
Varbūt, varbūt esmu dzīvojis tādu izglītotāku cilvēku sabiedrībā, jo, no otras puses, arī šajā 5dienas vakarā skatos, ka katrs otrais pērk alkoholu veikalā (vismaz 5 alus pudeles vai pudeli stiprākas dziras), bet man apkārt alkohols tiek lietots ļoti maz, ļoti daudz nedzērāju ir, es pats tai skaitā. Tik un tā nedomāju, ka tie visi alkohola pircēji ir lopi!



Edited 2 time(s). Last edit at 09.09.2016 20:21 by Synapscape.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 20:41
Ja Tu ej pie psihiatra un dzer viņu ķīmiju (no kurām nekādas blaknes nav iespējamas), tad Tu esi kārtīgs pilsonis.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 21:22
Tu tiešām domā, ka nav iespējamas?
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 21:26
Tu mulķojies, vai? Protams, ka blaknes ir un pa pilno. Tas ir tas, ko viņiem skolā un farmāciu semināros māca.
Amadeus
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 21:31
Ziniet, arī bija vēlme pamēģināt zālīti. Darba kolēģis atklāja, ka pīpē. Sastāstīja man, ka nav dolbīšānās. Slikti pazinu, likās sakarīgs visu laiku. Ok, ierados nedēļas nogalē pie viņa ar viņa draugiem. Visa vēlēšanās pārgāja. Neparko citu viņi nerunāja kā zāli, kā kuru reizi pīpējuši, sapīpējās un ņirdza. Nē, paldies. Likās nariku kompānijā esmu nonācis. Viņiem nav citu interešu. Nodomāju nemēģināt. Palika bail. Negribu tāds palikt.
Cigaretes var uzpīpēt un darīt ko citu, nevajag visu vakaru runāt par to kādas markas tik nav un kā viņas dolbī.
Tur sākas un beidzas narkotikas.
Re: Eksperimenta trusīši
09.09.2016 21:38
Ir kontingents, kam tādas lietas piesaista. Ir kontignets, kas sanāk kopā un atcerās apdzerstīšanos un izkaušanos. Šī sabiedrība ir bezjēdzīga. Tāpēc cilvēki mēģina sameklēt kaut kādu jēgu, vietā, kur jēgas nav.
Re: Eksperimenta trusīši
10.09.2016 21:49
Jūs kā vienmēr aizgājāt no tēmas, es saku ir kuri var bez zālēm un ir kuri nevar bez viņām, bet secinājumi ir skaidri, tie kuri lieto zāles ir legālie narkomāni, es ceru ka mani psihenē neiemetīs, tādā ziņā, ka zāles mani nepadarīs par muļķi vai par debīlu cilvēku, vot tāpēc vienes skaitos eksperiments, jo kas to zin kas ar mani būs!
Re: Eksperimenta trusīši
10.09.2016 22:02
Johan es arī ticu tikai liktenim, jo dzeru vai nedzeru es tāpatās esmu tur kur esmu, nekas nemainās, a visi gudri runā nedzer un viss mainīsies, njefiga es jau to pamēģināju un nekas nemainījās!
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 00:04
.



Edited 2 time(s). Last edit at 17.09.2016 17:35 by crucial333.
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 06:53
Nu man klonazepāmu nācās lietot, savādāk saucu ātro palīdzību jo likeas , ka mirstu, bet kā vienmēr pārbauda un man vis ir kārtībā, vot tā ir panikas lēkme, vienreiz es skrēju līdz ambulance 3 km, jo arī likās ka mirstu, da pictu šitādu dzīvi tad es labāk dzeru zāles/
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 12:27
Es arī nesaprotu, kāpēc jāsauc sevi par kaut kādiem narkomāniem. ne tādiem, ne šitādiem. Mēs jau te nesarunājamies kā ārsti, bet kā parasti cilvēki ar kaut kādu kopīgu pieredzi.

Un kas no tā?

Ja nevar iztikt bez zālēm, tad nevar.

Starp citu, man bija šitā ar 50 mg kvetiapīnu, ko ārsts izrakstīja miegam, bet tas apsit dopamīnu tā, ka nemetas, kaut psihiatrijā sliecas domāt, ka kvetiapīns mazās devās darbojas tikai kā antihistamīna preparāts. Un, kad kvetiapīna dēļ cilvēks no rīta netiek laukā no gultas, viņam piedāvā stimulējošu antidepresantu. Kaut gan beigās jau daktere piekrita...

Psihiatrijas "produktu" lietošana prasa no cilvēka, lai viņš pats vispirms izpēta to, ko viņam piedāvā.

crucial333, Tu esi patiesi uzteicams, ka tik labi orientējies šajā ķīmijā.

Man eksaktie priekšmeti skolā labi nepadevās, un es pamatīgi nomocījos, kamēr izurbos cauri tam, ko saka psihiatrs un kā ir patiesībā. Problēma ir arī tur, ka psihiatrs cilvēku neredz visu dienu, neredz atšķirības, kāds viņš izskatās pēc vienām, kā pēc citām zālēm. Mani psihiatri ir bijuši ļoti labi kā cilvēki, bet citādi reizēm tomēr domstarpības rodas, un viņi ne visai atzīst, ka viņu zāles var nodarīt arī kaut ko sliktu. Jaunās paaudzes dakteri vismaz ir strikti jautājumos par benzodiazepīniem. Bet es pazīstu cilvēkus, kas lieto fenazepamu visu mūžu un devu nav cēluši.

Un man, starp citu, šķiet, ka miegam labāks ir benzoss nekā kvetiapīns, kaut zinātne un loģika saka ko citu.

Mēs ar enfuego jau tad būsim tie nariki :)
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 14:16
Es kādu laiku lietoju AD, ir visādi. Man lūgums Runcenei, lūdzu pakonsultē par psihoterapeitiem (saprotu, ka ir pieredze), uzrakstīšu privātā e-pasta adresi.Pašreiz jūtos ne tik labi, baidos zaudēt darba spējas, domāju psihoterapeits varētu palīdzēt.
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 14:29
Es Tev mazliet vēlāk aizsūtīšu privātu ziņu, jo Tu esi reģistrēts lietotājs.
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 14:32
Tev ir privātā ziņa (PM), skaties lapas augšējā labajā stūrī.
mad ar interesi
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 14:55
...sen nevaid teitan bijis, bet parādijušies divi apsistie no oficiālās medicīnas - crucial un sinapse...lomkas no narkotikām (ķīmiski tīrām, dabīgām)
- fikcija, kura izdomāta, lai iebiedētu pilsoņus atturēties no lietošanas, un lai farmācijas biznesam būtu lielāka peļņa...no legālajiem AD lauzējs piesitas daudz fiksāk un ir daudz neciešamāks, salīdzinot ar sajūtām, ja lieto ķīmiski tīru kaut vai to pašu heroīnu...mazs šņupis, saaukstēšanās pazīmes, bet citādi nekas...tolerance???...liec HS dzert katru dienu pa pāris litriem lēto plastmasas pudeļu aliņu...vai lēto brandavu...un tad paskaties šā eksperimenta trusīša patrulajās acīs...tā ka nevajag dirst, gudreļi...jau te vienreiz paudu, ka savulaik biju spiests aiziet uz minesotu...pēc cērmju nomocīta paskata eskulapa penteres uzklausīšanas pavaicāju, vai viņš pats ir lietojis un zin, kas ir athodņaks, viņš acis izbolījis paziņoja, ka nekad, nemūžam...interesants frukts - citiem drāž smadzenes, pats neko nesajēdzot no šīs štelles...
mad par kloni
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 14:59
...ir bijusi saskare...mirt no kloņa???...murgs...fiziska atkarība???..fufelis...garīga - tur es piekrītu...
mad jau zviegdams
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 15:09
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nedrīkst lietot neko, nedrīkst pakļauties
> nekam. Kafija, cukuroti ēdieni... visas baudas.
> Par narkotikām vispār nerunāsim. Man nav
> nekādas cieņas pret narkomāniem. Narkomānija
> ir absolūta rakstura vājība. Dažkārt tiek
> vainotas vielas, tikai lai nebūtu jāvaino pats
> cilvēks, mēs paši par mūsu rīcību.
> Vislielāko brīvību rada neatkarība.
> Neatkarība nozīmē NĒatkarība. Kad tā ir, tad
> prāts var radīt baudu no sevis. Tad prāts
> kontrolē sevi.
> Jāiemācās, lai prieku rada sevī dažādas
> lietas apkārt, ne tikai primārās - ēdiens,
> sekss un siltums. Cik nu kura prāts ir
> attīstīts. Neattīstītajiem baudu sniedz
> primārās vajadzības. Attīstītajiem -
> zināšanas un estētiskais skaistums.
> Daudzi ir aizmirsuši, ka ēdiens ir atkarība.
> Pārmērīga ēšana un saldumi. Ja ne veselības,
> tad tā ir naudas un resursu tērēšana, kad tas
> nav vajadzīgs. Kristietība bija pareiza, kad,
> piemēram, ieviesa gavēni. Kaut vairāk cilvēki
> ieklausītos šajās idejās, kurās daudzi ir
> aizmirsuši un izsmējuši.

...vispār izzviedzos...estēti...sēž saulītē, uzņem enerģiju un spriedelē par mākslu, filosofiju, literatūru...gūst baudu, skatoties uz maļeviča melno kvadrātu vai aijas zariņas glezniecību, zvaigsnēs raugoties skandē šekspīra sonetus. apmeklē teātri uz ģeniālā dž.dž dž. ie, studējumiem, nepisās, jo tā ir atkarība, pa retam ieēd kādu lapiņu salātus un seleriju kātus...nja...NĒatkarīgie...:)
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 16:51
Kātad es 5 kloņus esmu izdzēris, nekas jau man nebija, pričom te mirt, man te bijusī aizgreizsirdības alkoholu kopā ar klonazepāmu dzēru es nemaz nesatraucos vienkārši izsrubīdus un saldi 4u4ētu.
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 17:58
.



Edited 3 time(s). Last edit at 17.09.2016 17:11 by crucial333.
Re: Eksperimenta trusīši
11.09.2016 18:13




Edited 3 time(s). Last edit at 10.12.2017 01:09 by crucial333.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 16?
Ziņa: