Alkohola pārtraukšana = uzlabojas psihiskā veselība?

Aizsāka boroviks 

Vai ir iespējams, ka ilgstoši pārtraucot alkohola lietošanu(vismaz mēnesi un vairāk), kas iepriekš tika darīta regulāri, samazināsies arī ģeneralizētās trauksmes simptomi, respektīvi, tie paliks vieglāki? Tas pats attiecināms arī uz dzīvesprieka atgriešanos un intereses atgriešanos pret apkārtējo pasauli
Re: Alkohola pārtraukšana = uzlabojas psihiskā veselība?
30.07.2020 17:21
Protams, ka paliks tikai tas nav mēneša laikā, dažiem pat gads un vairāk!
Agrāk biju vainojis visu pārējo, kas nācis līdzi alkohola lietošanas laikā, bet nesen sapratu, ka tieši alkohols ir pie vainas. Biju dzēris pa vakariem regulāri pēdējos 5 gadus(lielākās pauzes bija 2nedēļas).. Parasti pa vairākiem aliņiem vai arī 0.2-0.5 šņabim(bija arī pāris dienas, kad 0.7).. bet nekad nedzēru līdz krītu.. tāpēc ilgu laiku līdz pat nesenam laikam uzskatīju, ka alkoholiķi ir tikai tie, kas dzer jau no rīta un dzer, kamēr vārtās. Nav nekad tā, ka fiziski prasās alkoholu.. vienkārši vājš raksturs un bieži pasaku : "Kāpēc nedzert, ja var iedzert".
Bet man tā ģeneralizētā trauksme ir jau tāda, ka nevaru nevienu momentu nosēdēt vai kaut ko skatīties, darīt, lai nedomātu kaut kādu gruzonu galvā..un tādā veidā nevar normāli funkcionēt pat.. visur liekas, ka par mani slikti domā un nepamatoti, nedrošība, sevis noniecināšana utt..un tāda sajūta, ka paliek tikai trakāk.. nesen tikai sapratu, ka alkohols pie vainas. Tas sākās pirms kādiem 3 gadiem kaut kur un turpmāk tikai attīstījās trakāk un trakāk. Nevienu brīdi neiedomājos, ka alkohols ir pie vainas.
Doma tagad ir 30dienas nedzert un tad skatīties vai paliks labāk vai nē. Jo liekas, ka jūku prātā jau.
Bija tā, ka es varēju 2 mēnešus katru dienu dzert pa tiem 0.2-0.5 šņabim(reizēm 0.7) vai 5-9 aliņiem , tad vienā brīdī uztaisīt pauzi uz 5-10 dienām un turpināt atkal 2mēnešus vakaros dzert..
Re: Alkohola pārtraukšana = uzlabojas psihiskā veselība?
03.08.2020 11:41
Alkohols ir atrunas 100% pārbaudīts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: