Modafinil

Aizsāka vanillasky 

Modafinil
21.03.2021 16:20
Sveiki forumieši!
Varbūt kāds ir sūtījis modafinil no kādas mājaslapas un saņēmis veiksmīgi uz LV (ne-fake) modafinilu? Diemžēl mani jau apkrāpa ar vienu no šiem saitiem, kaut gan atsauksmes visur, redditaa un citur bija lieliskas. Gandrīz vai no dark web jau pasūtīju, bet arī nedroši. Esmu viiiisuuu internetu izskatījusi. Lūdzu sakiet kāds, ka zināt?

Edit: Uzgāju pāris diskusijas šeit par to. Pasūtīšu laikam no nootropicsjet.com Došu zinu, ja atnāks! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.03.2021 17:57 by vanillasky.
felicita
Re: Modafinil
21.03.2021 17:58
Narkomāniem ir cita sadaļa.
Re: Modafinil
21.03.2021 18:21
Felicita, kāds sakars ar narkotikām un narkomāniem? Tās ir zāles. Man ir problēmas ar koncentrēšanos, šis ir nootropais līdzeklis, kuru man ieteica ārsts. Labāk lietot ko tādu nevis Adderall, Ritalin utt, kas ir uz amfetamīnu bāzes ;)
felicita
Re: Modafinil
22.03.2021 11:04
Ar laiku kļūsi atkarīga, kāpināsi devu, līdz beigās pāriesi uz ko stiprāku.
KkKold
Re: Modafinil
23.03.2021 16:55
Ha, pirmoreiz dzirdu, ka šo kāds nopietnībā pielīdzina narkotikām. Pie tam forumā, kur puse dzer xanax un ko tik ne.
Modafinilam nav nekāda atkarības potenciāla, tad jau Narvesena kafija stiprāka narkotika. Drīzāk jūties uzvilkts, nevari relaksēties, tieši pretēji narkotikām, bet nu katram savādāk.
Re: Modafinil
23.03.2021 17:45
Paldies mīļš, vismaz KkKold mani saprot! Man ar rodas jautājums, ko tad šeit dara parējie, kas nelieto neko?...



Edited 1 time(s). Last edit at 23.03.2021 17:47 by vanillasky.
KkKold
Re: Modafinil
24.03.2021 10:03
Uzraksti savu e-pastu, telegram niku vai ko citu, kā sazināties ārpus foruma. Varu privāti pateikt labāku risinājumu par nootropicsjet.com. Pat ja pasūtīji tur, tad nākotnei.
Re: Modafinil
24.03.2021 13:22
Telegram: @aladdinsan3
felicita
Re: Modafinil
24.03.2021 19:34
Ir tomēr atšķirība lietot zāles ārsta kontrolē, vai sūtīt kaut kādus mistiskus stimulantus uz savu galvu. Ja tiešām ārsts būtu izrakstījis, tad varētu mierīgi pasūtīt no oficiālas ārzemju aptiekas.
KkKold
Re: Modafinil
25.03.2021 08:10
Modafinils atsevišķās valstīs pat ir bezrecepšu medikaments, līdzīgi mildronātam Latvijā.
Tiem, kam izraksta ASV un Eiropā paši sūta Indijas ražojumus, jo vietējais mēneša kurss izmaksā vairāk nekā vidējā Latvijas alga. Diemžēl ASV nereti tādēļ tiek arī piedāvāts Ritalin un Adderall modafinila vietā, ja cilvēkam nav apdrošināšanas, jo tie aptiekās ir daudz lētāki.

Vairāk citu zināšanai atbildu. Felicitu vismazāk cenšos pārliecināt. Man pat patīk, ka citiem ir alternatīvs skatījums.
Drum Drum
Re: Modafinil
25.03.2021 10:30
KkKold Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Modafinils atsevišķās valstīs pat ir
> bezrecepšu medikaments, līdzīgi mildronātam
> Latvijā.
>

Tas gan vairāk pārspīlējums. Tādās valstīs arī alprazolamu un tramadolu var dabūt bez receptes, No otras puses, ir arī valstis, kur mildronāts un fenibuts aizliegts kā narkotika.

Piekrītu gan, ka kaitīguma ziņā diezgan nevainīgs, salīdzinot ar Latvijas psihiatrijas zāļu arsenālu.
uhh
Re: Modafinil
25.03.2021 19:42
Kāpēc nevar vnk dzert kafiju?
Re: Modafinil
25.03.2021 21:43
uhh Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc nevar vnk dzert kafiju?

Nu ir cilvēki, kas var vnk dzert kafiju un viņiem efekts iespējams ir līdzvērtīgs Modafinilam, bet 1. kafija daudziem palielina trauksmi, 2. kafija īpaši neuzlabo mācīšanās, koncentrēšanās spējas, 3. es pēc kafijas varu mierīgi aizmigt :D Modafinil principā iedod tev to grūdienu, motivāciju sākt darīt, un tu vari nosēdēt pie kompja stundām, izdarot visus darbus. Tādēļ arī tik daudzi studenti izmanto. Ar kafiju tā gluži nav.
kri
Re: Modafinil
23.06.2021 15:57
modafinils latvijā nav reģistrēts, tāpēc to meklē pelēkajā tirgū, nevis tāpēc, ka narkomāni.
kāpēc nevar kafiju? pamēģini ietiekt kādam narkolepsijas sirdzējam ieteikt kafiju. vai ieteikt neskumt - depresijas gadījumā.
Re: Modafinil
15.01.2024 12:52
Modafinilu var pasutit mierigi seit - [url=https://modafinilbaltic.com/modafinil-latvija/]https://modafinilbaltic.com/modafinil-latvija/[/url] atra piegade.
rigasbalzams
Re: Modafinil
15.01.2024 12:55
:} Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Modafinilu var pasutit mierigi seit -
> https://modafinilbaltic.com/modafinil-latvija/
> atra piegade.


Paldies.
Rain
Re: Modafinil
18.01.2024 00:49
:} Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Modafinilu var pasutit mierigi seit -
> https://modafinilbaltic.com/modafinil-latvija/
> atra piegade.


SCAM!
Re: Modafinil
11.03.2024 00:17
scam? var konkrētāku info? autoram izdevās tad atrast, kur tās tabletes iegūt?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: