Ne man atskaites jums jādod apnicis jau šis forums!

Aizsāka enfuego 

Ne man atskaites jums jādod apnicis jau šis forums!
20.05.2021 04:57
Da vispār man nekas nevienam nav jāpeirāda zin tie kuriem ir jāzin!



Edited 3 time(s). Last edit at 23.06.2021 01:54 by enfuego.
Ko tu ar to gribi te pateikt?bēdīgi tas ir ,ka norkotirgoņi izmanto slimus cilvēkus.bet viniem jau nekas nav svēts..!
Da neticu, ka tu nezināji, ka tur iekšā ir narkotikas. Paveicās, ka izkruķījies, tas arī viss.

Pietam tu pats esi tur 3 reizes iekomentējis :D
Protams,ka vins zināja kas koferī.Jo dēļ slimības darbu atrast nevarēja,tapec parakstījās uz visādām afērām.Ja būtu vesels cilvēks tad sēdētu ilgi un dikti.Vienos melos cilveks dzīvo.Tu vnk vairs neatceries kam tu ko esi raxtijis.Tad tev koferis saplīsa un Tu nopirki no kaut kāda melnā citu,visu sito tu raxtiji.karoć suņa murgi.
Re: Lūdzu rekur patiesība, es visu 100% patiesību saku!
27.05.2021 21:47
Eh jūs muļķa tauta, Japānā Tiesas sistēma strādā visstingrākā režīmā. Es nezināju un tāpēc pieķēra, jo es biju pīle, lai citi narkokurjeri tiktu cauri, jums tas nedalec jo esat neizglītoti! Jakudzes mafija strādāja tieši tādā veidā, atrast muļķi un iegāzst un tikmēr citi iziet cauri costumes control!!!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eh jūs muļķa tauta, Japānā Tiesas sistēma
> strādā visstingrākā režīmā. Es nezināju un
> tāpēc pieķēra, jo es biju pīle, lai citi
> narkokurjeri tiktu cauri, jums tas nedalec jo esat
> neizglītoti! Jakudzes mafija strādāja tieši
> tādā veidā, atrast muļķi un iegāzst un
> tikmēr citi iziet cauri costumes control!!!


Vari netaisnoties, pats sapinies savos melos.
Re: Lūdzu rekur patiesība, es visu 100% patiesību saku!
05.06.2021 03:15
Ja piekrīti darīt kaut ko nelegālu, tad jābūt gatavam uz visu. Viltots zelts nav daudz ko labāks par narkotikām - nelegāls transports ir un paliek nelegāls transports. Citādi taisnošanās izklausās apmēram pēc "Es taču nenozagu kaviāru, bet tikai makaronus!"
Re: Lūdzu rekur patiesība, es visu 100% patiesību saku!
23.06.2021 01:42
Da man vienalga pierādīju un uzvarēju a pārējais man neinteresē!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: