Skatīt e-pastu
Datorprogrammas ārstiem

Prakses Ārsta Pacientu Datubāze

Vai Jūs zinājāt, ka ir izveidots kaut kas tāds, kas palīdzēs Jūsu ārsta darbā? Vai Jūs zinājāt, ka Jums vairs nav jāatceras recepšu teksti, pacienta pamatdati un pacienti, kuriem jāveic revakcinācija? Vai Jūs zinājāt, ka dažādas atskaites gan statistikas, gan slimokasēm, tagad Jūs varat sagatavot pāris minūtēs! Mūsu klienti ir modernākie ārsti no visas Latvijas: Dr. Ķilkuts, Dr. Pauniņš, Dr. Veinberga, Dr. Līsmane, Dr. Sarbantoviča, Dr. Baumanis, Dr. Vīgrieze, Dr. Pokule, Dr. Muižniece, Dr. Iraida, Dr. Barone, Dr. Liepiņa, Dr. Gintere, Dr. Matule, Dr. Vasaraudze, Dr. Paegle, Dr. Samuleviča, kā arī "Veselības Centrs 4", "Ortopēdijas un Sporta Traumatoloģijas centrs" un daudzi citi.

Kas ir "Mikrotīkls" un "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze"?

"Mikrotīkls" ir firma, kas nodarbojas ar datorprogrammu izveidi un apkalpošanu daudziem Latvijas ārstiem un slimnīcām.
Noteikti, ka esat pieredzējuši situāciju, kad steidzīgi vajadzīga kāda informācija, bet nav iespējams to daudzajos dokumentos atrast. Mēneša un gada beigu negulētās naktis, apkopojot, summējot un meklējot datus, lai sagatavotu visas neskaitāmās atskaites - arī Jums nav svešas?
Mēs varam Jums palīdzēt! Ja Jūs esat ieinteresēti atvieglot sev darbu un ļaut datoram darīt daļu no tā Jūsu vietā - Jums vajadzīga datorprogramma "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze"! Uzmanīgi lasiet tālāk!

Vai datorprogramma "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze" būs piemērota manai praksei?

Vienam ārstam (vai nelielai ārstu praksei) šī datorprogramma ir ideāla. "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze" ir izveidota tieši Latvijas prakšu ārstiem. Jūs varat datorprogrammu apskatīt un izmēģināt - bez maksas, lai saprastu, ka tā tiešām ir domāta Jums! datorprogramma palīdzēs Jums darbu darīt - ātri, ērti, efektīvi.

Vai datorprogramma "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze" ir viegli apgūt?

Datorprogramma ir veidota iespējami parocīgāka un ērtāka. Protams, datorprogrammā ir pieejama elektroniska rokasgrāmata.

Apskates pierakstīt datorā - tas ir liels solis. Neesmu pārliecināts vai man tas ir vajadzīgs...

Tas ir labi - sākumā būt mazliet piesardzīgam. Bet liels ir tikai pirmais solis! Datorprogramma Jūsu praksē - tas nozīmē pilnveidot Jūsu prasmes, samazināt "papīrdarbu" un atvieglot Jūsu darbu katru dienu, katru stundu! Patiesībā, viens no iemesliem, kādēļ datorprogramma "Prakses Ārsta Pacientu Datubāze" pastāv ir tādēļ, lai sniegt iespēju Jums izmēģināt labu datorprogramma ārstiem, bez bailēm par naudas izniekošanu.

Esmu apskatījis šo datorprogramma un vēlos to iegādāties! Kas man ir jādara?

Jūsu izvēle ir pareiza. Mēs palīdzēsim Jums apgūt "MikroTīkla" datorprogrammu ārstiem! Mēs domājam par Jums! Iegūt sīkāku informāciju, uzzināt par jaunumiem varat, zvanot pa tālruni (+371) 67317700 vai rakstot uz info@dr.lv.
Dators - tavs draugs un palīgs grūtā darbā!

Ja Jums ir radusies interese par šo programmu vai ir nepieciešama lietotāja konsultācija, lūdzu, kontaktējieties ar mums - SIA "MikroTīkls":

  • Pērnavas iela 46
  • Rīga, LV-1009
  • Tālr. (+371) 67317700
  • Fakss (+371) 67317701
  • E-pasts info@dr.lv