ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 14:39
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā skumjā patiesība ir tāda ir tāda, ka lai
> tiktu pie tās lielās peļņas, ir jābūt stipri
> augstu sākumgalā

Nav taisnība. Tevis teiktais ir spēkā klasiskai piramīdai. Amway bizness nav piramīda, bet tīkls. Pirmkārt, izmaksas sākas no apakšas un zem manis sistēmā esošs cilvēks, ja viņš ir aktīvs, var reāli nocelt man ikmēneša aktīvās izmaksas. Tā jau reāli ir noticis un es to esmu izbaudījis uz savas ādas. Te tiešām ir tā, ka augšējie dabon to, kas palicis pāri.

Otrkārt, cilvēkam, kas pieslēdzies pēc manis, ir visas iespējas mani apdzīt peļņas ziņā, ja viņš strādā aktīvāk un veiksmīgāk par mani.

> uz produktu realizācijas pamata visa tā
> varenā bonusu piramīda nevarētu pastāvēt.
> Viņa var pastāvēt tikai un vienīgi uz jaunu un
> jaunu muļķīšu iesaistīšanu.

:))) "Tas nevar būt, jo tas nevar būt nekad! " Kaut kur tā kā dzirdēts jau...

Var pastāvēt un sekmīgi pastāv jau 50 gadus, kā redzi. MLM sistēmas jeb piramīdas, kur peļņa tiek gūta no jaunu cilvēku piesaistīšanas, ir aizliegtas ar likumu gan ASV, gan citās valstīs. Amway sistēmā peļņa un bonusi nāk no apgrozījuma. Ja es piesaistu cilvēku un viņš neko nepērk, tad neviens no tā nepelna.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 14:48
No prezentācijas, kurā nejauši klāt biju.
Nu izstāsta N21 sistēmu, par bonusiem u.t.t. Tā naivi pajautāju, ka mēs ar dēlu (ja abi teorētiski iesaistīties gribētu) būtu baigie konkurenti, jo paziņu lokas krietni pārklājas. Atbilde: neveidojiet katrs savu zaru, bet ķēdi. Es saku, ka tad viens no mums būs vairāk augšā un vairāk pelnīs. Prezentētājam 5 min. pagāja, kamēr pieleca. Netika atbildēts arī uz jautājumu, ka Latvijā tirgus tik mazs, ka jau tagad potenciālie darboņi/pircēji zem manis jau ir savervēti, ja to vēlējušies.
Un jābūt īpašam cilvēkam, lai kafiju, eļļu u.t.t. pirktu netā ar piegādi pēc nedēļas (+ piegādes izdevumi), nevis aizietu uz tuvējo kruto vai mazāk kruto bodi.
Man žēl to cilvēku, kuri parakstās uz šito, tērē laiku un naudu pelnīdami pieramīdas augšpusei, bet paši labākā gadījumā pelna kapeikas. Un amway produkciju turpina pirkt, lai tikai kāds neuzzinātu, ka tas viss fufelis un šamais duraks bijis.
Vienkāršā matemātika. Piramīda uz apakšu aizvien platāka kļūst, pie tam strauji. Un pie zināma līmeņa apakšu vairs nav kur ņemt. Vismaz mazajā Latvijā. Un to prezentētājs arī nesaprata vai argumentu nebija. Varbūt Tev Silver ir?
Par prezentācijām. Ne visi cilvēki, kas rīko prezentācijas, ar to nodarbojas ilgu laiku un ne vienmēr zin visas atbildes. Es nodarbojos ar to 5 mēnešus un varu teikt, ka zinu ļoti maz. Ja būtu atnākusi uz tikšanos kur ir pieredzējušāki cilvēki, tad noteikti būtu saņēmusi atbildi.

Ja esat vienā ķēdē kopā ar dēlu, tad jūs neesat konkurenti bet partneri, kas strādā vienā komandā. Nav teikts, ka tas, kurš atrodas augstāk, pelnīs vairāk. Vairāk pelnīs aktīvākais. Ja Tu būsi virs dēla un dēlam apgrozījums ir 1 000 punktu, tad arī Tev apgrozījums ir 1 000 punktu. Ja tajā mēnesī Tu pati nopērc par 100 punktiem Tad tavs apgrozījums ir 1100 punktu un Taviem 100 punktiem dēls klāt netiek. Lūk arī visa starpība.

Arguments par cilvēku trūkumu neiztur kritiku, jo Latvijā pagaidām ar N21 nodarbojas pavisam nedaudz cilvēku un pavisam nedaudzi vispar kaut ko ir dzirdējuši par Amway.

Par pirkšanu netā... Nu jā, ir jāpamaina domāšana un paradumi, bet e-komercijai ir nākotne un pēc kāda laika tā iepirksies arvien vairāk cilvēku. Personīgi es neredzu problēmu - kad redzu, ka man kas iet uz beigām, ieeju datorā un iemetu vajadzīgo produktu grozā. Kad savācas pietiekami daudz, izdaru pasūtījumu pats vai piemetu pie kāda cita pasūtījuma. Vienkārši, organizēti, nav jāskraida pa veikaliem, pierodu plānot savus pirkumus, skaidri redzu izdevumus un, protams, pats galvenais - pelnu bonusus! Man Amway maksā par to, ka neeju uz to kruto vai mazāk kruto bodi.

Atkārtošu vēlreiz - tā nav piramīda, bet tīkls :) Un tā nemaz nepaplašinās tik ātri, cik man gribētos :)

Nu, kad vairs nebūs, kur ņemt cilvēkus, tad es lēti nopirkšu nīkuļojošo Drogu tīklu un sākšu reklamēt tos! :))))

p.s. Krievijas pieredze rāda, ka lai sasniegtu ~2000 $/mēn. ienākumus, vajag izveidot komandu no 140-180 ģimenēm. Vienam no Latvijas veiksmīgākajiem pāriem komandā ir 170 aktīvi cilvēki. Salīdzinot ar 2.5 milj Latvijas iedzīvotājiem, nieks vien ir. Protams, tie ir aptuveni skaitļi, tā ka lūdzu nepiekasīties :)
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 18:56
tētis palīdz pusaudzei meklēt darbu. sludinājumā rakstīts, ka vajadzīgi enerģiski cilvēki darbam ar datoru starptautiskā projektā... Vairāk nekā konkrēta. sludinājumu lasošā tauta gan uzreiz intuitīvi secina, ka patiesībā būs UB izplatīšana, bet nolemj pārbaudīt savas dedukcijas spējas, jo viens mājinieks netic...

notiek šāda saruna pa tālruni...

- labdien! kādu darbu jūs piedāvājat?

- individuālu....

- ? (taujātājs domās saka: tālāk, tālāk, kundze!!!... un drošāk!!!)

- (tā kā kundze īsti saņemties nevar, taujātājs sāk pamazām kļūt par pētnieku un atkārto jautājumu vēlreiz.) kas tas ir par individuālo darbu?

- saprotiet, ja jūs pats neko savā labā nedarīsit, neviens jums neko klāt nepienesīs... (ap taujātāju pulcējas mājas saime, visi mazliet staro (riebekļi!!!))

- (taujātājs nikns, un to apzinās) es jau labu laiku pats sevi nodarbinu, šī teorija man ir zināma arī no praktiskā viedokļa. es jautāju, kas tas ir par individuālo darbu. (taujātājs met gaisā monētu kopā ar citiem blakus stāvošajiem pētniekiem un ielaižas derībās, ar kuru jautājumu pēc kārtas kundze saņemsies.)

- emmm.... nuuu..... saistīts ar dabīgiem produktiem.... (malacis, tomēr saņēmās, taujātājs uzvar derības, jo derēja uz to, ka nākamais kundzes teikums būs "produktīvāks". taujātājam ļoti patīk vārdi "produkti", "mūsu produkti"... ;)

- tātad izplatīšana?

- nē, tas tagad ir novecojis vārds.

- ā... (taujātājs vienmēr cenšas papildināt savas zināšanas filoloģijā, bet nebija zinājis, ka tas nu jau senvārds. tāpēc neliels apmulsums un īsa saruna ar sevi: labi, liksim aiz auss. taujātājs rosinātu atteikties arī no vārda "produkts", bet valodnieciskas diskusijas tomēr neizvērš) skaidrs. kādi dabīgie "produkti"?

- (neseko atbilde uz jautājumu, bet gara ūdensstraume par ļoti daudziem sertifikātiem, kuri saņemti tur un tur par to un to. dāma "ieiet" savā elementā, vielu pārzina labi, ir tiešām sagatavota, viņas mehāniskā atmiņa iepriecinātu katru psihologu, bet taujātājs tomēr pārtrauc veiklo vārdu plūdumu ar atkārtotu jautājumu) atvainojiet, kādi dabīgie "produkti"?

- .... uztura bagātinātāji. (šitas nāca ātri! taujātājs no šī paskaidrojuma noelšas un parāda mēli tam klausītājam, kurš neticēja, ka tas ir UB izplatītāju sludinājums.)

- ā. skaidrs..... (bet taujātājs top pārtraukts pusvārdā ar norādījumiem kur un cikos jāierodas uz "dievkalpojumu", taujātājs pakāpeniski kļūst nikns par to, ka sludinājums tiešām bija diršana, lai gan viņš to zināja, un pauž zināmu neiecietību, sacīdams, ka UB viņu neinteresē, uzsauc "sveiki!" un sarunu beidz.)
inka11
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 19:36
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> No prezentācijas, kurā nejauši klāt biju.
> Nu izstāsta N21 sistēmu, par bonusiem u.t.t. Tā
> naivi pajautāju, ka mēs ar dēlu (ja abi
> teorētiski iesaistīties gribētu) būtu baigie
> konkurenti, jo paziņu lokas krietni pārklājas.
> Atbilde: neveidojiet katrs savu zaru, bet ķēdi.
> Es saku, ka tad viens no mums būs vairāk augšā
> un vairāk pelnīs. Prezentētājam 5 min.
> pagāja, kamēr pieleca. Netika atbildēts arī uz
> jautājumu, ka Latvijā tirgus tik mazs, ka jau
> tagad potenciālie darboņi/pircēji zem manis jau
> ir savervēti, ja to vēlējušies.
> Un jābūt īpašam cilvēkam, lai kafiju, eļļu
> u.t.t. pirktu netā ar piegādi pēc nedēļas (+
> piegādes izdevumi), nevis aizietu uz tuvējo
> kruto vai mazāk kruto bodi.
> Man žēl to cilvēku, kuri parakstās uz šito,
> tērē laiku un naudu pelnīdami pieramīdas
> augšpusei, bet paši labākā gadījumā pelna
> kapeikas. Un amway produkciju turpina pirkt, lai
> tikai kāds neuzzinātu, ka tas viss fufelis un
> šamais duraks bijis.
> Vienkāršā matemātika. Piramīda uz apakšu
> aizvien platāka kļūst, pie tam strauji. Un pie
> zināma līmeņa apakšu vairs nav kur ņemt.
> Vismaz mazajā Latvijā. Un to prezentētājs arī
> nesaprata vai argumentu nebija. Varbūt Tev Silver
> ir?


nu super izklāsts.
reiz biju kādā prezentācijā un arī uzdevu šos jautājumus, izvairījās no atbildes, tad nelielā pulciņā ilgi bazarējām un prezentatori izmeta - taisāmies uz Vāciju, LV pārāk maza, (kas arī bija jāpierāda)


bet šī tēma vienreiz jāslēdz, bezjēdzīga diskusija.
To Runcene:

Drīkst pajautāt - kāds tavam pastāstam sakars ar Amway un N21?

To inka11:

Kārtējo reizi pierādās, ka cilvēks sadzirdēs to, ko viņš grib, jebkurā vietā un jebkurā veidā :) Starp citu, tie Tavi prezentētāji nav bijuši īpaši zinoši un pieredzējuši, jo Rietumeiropā ir ļoti grūti sasniegt kaut kādus panākumus. Ja jau pat Latvijā par 2000$ EUR/mēn cilvēki izsakās visnotaļ nievājoši, tad Vācijā tā ir sīknauda. Gudrāki cilvēki brauc uz Krieviju vai Ukrainu, tur jau 100 USD mēnesī ir normāls piķis un uz N21 semināriem ir pilni stadioni.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 20:56
"Pastāsti" ir "pastāsti"... tie vienkārši paši par sevi dzīvo...

"pilni stadioni"...

labāk "pastāsti" man, kam vēl ir pilni stadioni... vai tik ne vienam otram sludinātājam...

piebiedrojos inkai tai ziņā, ka šī saruna ir bezjēdzīga...
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 21:21
...vismaz piedurties var gan...

...runcenītei rakstnieka talants sāk dīgt???...pastāstiņš labais...:)
madcynics smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 21:27
..tikai tagad izlasīju...silver, kad Tu pēdejo reizi esi bijis krievijā???...vai tajā pašā baltkrievijā...100 USD normāls kāposts???...nja...un tāds grib iebirstēt, ka amvejs labs...
Interesanti, ka tā sāka palikt bezjēdzīga tieši tad, kad parādījās cilvēks, kas loģiski un argumentēti sāka atbildēt uz jautājumiem :) Pieraduši apriet parasto interneta publiku, bet nopietnāks pretinieks nav pa spēkam? :P Nav jau Jums nekādas argumentācijas, tikai subjektīvi viedokļi, kas balstīti uz nepilnīgu un melīgu informāciju.

p.s. Regulāri braucu uz Kaļiņingradu un pirms 2 nedēļām biju St.Pēterburgā, tā ka man ir ļoti laba sapratne par to, cik liela nauda Krievijā ir 100 USD. Pilnīgi mierīgi vari savu viszinīgo smīkņāšanu paturēt pie sevis.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 22:48
Silver, bet es visu laiku gaidu kaut vienu loģisku atbildi...

Pagaidām Tavi teksti ir šādā stilā:

"Pa grāvi rāpo divi ķieģeļi — viens zaļš, otrs pa kreisi..."

Jautājums: "Cik sver piedzēries ezītis?" Atbilde: "Vecmāmiņa nesmēķē." utt.

Muļķīgas runas par dzīves kvalitāti, palīdzēšanu ģimenēm utt...
Silver, netērē velti laiku. Šajā diskusijā saprātu neatrast. Tas beidzās vēl tad, kad dezinfekcijai izmantoja spirtu.
madcynics smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 00:06
...vells, ar kādiem Tu tur rumpjiem tiecies!?!...
...par argumentāciju...nja...runcene atkal trāpija 10niekā...
...par bezjēdzīgumu...ļauj durakam Dievu lūgt, viņš galvu pārsitīs...
...par informāciju...tā kā ir bijusi iespēja ļoti tuvu čupoties ar izplatītājiem ( uhh, kā džekam nepatīk šis vārds), un ir bijusi iespēja salīdzināt domāsanas manieri pirms saslimšanas un pēc...nja...da labi, ko tur...argumentētājs...:)

...interesanti, spirināsies pretī vai ne?...ja spirināsies, tad jāuzskata, ka puika galīgs idiots...ja ne, tad ,vismaz, Dieviņs būs apsažālojis un atstājis viņam kādu kripatu veselā saprāta...

...lieku 10:1, ka āzis nenocietīsies...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 09:30
...nu Tu silver dod... es uz Krieviju braukāju regulāri darba darīšanās, tā kā labi zinu, ka $100 tur nu toč nav liela nauda... ja nu tā nebi domāta 1 dienas alga... un arī tad nekas īpašs...
inka11
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 09:39
ir Maskava, Pēterburga un Krievija, tās ir milzu atšķirības, Maskavā 100$ dienā nav nekas, nomalē- 20$ mēnesī ir vērā ņemama nauda.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 09:55
..nomalē neatradīsi tik daudz pircēju par šādām cenām...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 10:37
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> > uz produktu realizācijas pamata visa tā
> > varenā bonusu piramīda nevarētu pastāvēt.
> > Viņa var pastāvēt tikai un vienīgi uz jaunu
> un
> > jaunu muļķīšu iesaistīšanu.
>
> :))) "Tas nevar būt, jo tas nevar būt nekad! "
> Kaut kur tā kā dzirdēts jau...
>
> Var pastāvēt un sekmīgi pastāv jau 50 gadus,
> kā redzi. MLM sistēmas jeb piramīdas, kur
> peļņa tiek gūta no jaunu cilvēku
> piesaistīšanas, ir aizliegtas ar likumu gan ASV,
> gan citās valstīs. Amway sistēmā peļņa un
> bonusi nāk no apgrozījuma. Ja es piesaistu
> cilvēku un viņš neko nepērk, tad neviens no
> tā nepelna.

...he, pirms skrējiena iemetu aci...laiski atlaidies beņķī, pašķirstīju pēdējo lapu..."piesaistīšana" tāda slidena sanākusi...ASV aizliegta, bet ja silvera "piesaistītais" ( eu, bet tā tacu aizliegta) neko nepērk, tad...

...argumentētājs...:)
To Runcene:

Es savukārt gaidu kaut vienu loģisku jautājumu :) Pārsvarā tie ir uzbraucieni, apsaukāšanās un pilnīgi ne ar ko nepamatoti apgalvojumi. Ja Tev ir palicis kāds neatbildēts jautājums - lūdzu, uz priekšu! Pacentīšos atbildēt pēc labākās sirdsapziņas un cik iespējams objektīvi.

To Mad:

Paskaidrošu vēlreiz. Aizliegtas ir tādas MLM shēmas, kur izplatītājs saņem tiešu un tūlītēju samaksu par jaunas personas piesaistīšanu. Amway izmaksu sistēmā es (un arī neviens cits) par jaunas personas piesaistīšanu neko nesaņemu. Un nekad arī neko nesaņemšu nākotnē, ja tā persona neko nepirks. Pat tad, ja tā persona iepērkas, arī tad garantēts ir tikai tas, ka man tiek pieskaitīts tās apgrozījums, kas vēl nebūt nenozīmē, ka es pa to saņemu tūlītēju samaksu. Mans atalgojums veidojas ilgākā laika posmā no daudzu piesaistīto cilvēku kopējā apgrozījuma. Pie tam šeit nav nekādu obligāto vai minimālo pirkumu apjomu.

To inka11:

Tas ir tieši tas, par ko runāju. Krievijas nomalēs 100 USD vel joprojām ir vērā ņemama summa.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:27
...man nemaksaa uzreiz, man maksaa veelaak un netieshi... gan jau arii shito sisteemu piezhmiegs, taapat kaa ieprieksheejaas... un tad naaksies izdomaat jaunu sheemu aizliegumu apieshanai...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.07.2009 12:31 by ,,,.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:29
...BIGO!!!...nu nenocietās, nenocietās/...yesss!!!
...samainot saskaitāmos vietām summa nemainās...
...argumenti tādi pašķidri, saldumiņ..

...un vēl...ja Tev ir iedzinuši rumpja tapā, ka šī sitēma ir nu piiilnīgi jauna, tad nāksies Tevi apbēdināt...es ar šo te sistēmu jau saskāros pirms 12 gadiem...pat varāk...

...argumentētājs...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.07.2009 12:33 by madcynics.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:36
:)

Silver, pamelsīsim pēc 5 gadiem... ko te klavieri dricināt. cilvēka dzīvildze sektā ir 5 gadi...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:37
..un vēl...ja sotaks nevaid kāposts, tas ko un kuri no Tevis pirks???...

...usjo...es pasēju šā te āžā priekšā...
To mad:

Es nemaz nebiju taisījies ciesties. Atvaino, bet ja Tu nespēj saskatīt atšķirību starp krāpniecisku shēmu, kur nav produkta un izmaksas tiek ņemtas no jaunu cilvēku piesaistīšanas ( finansu piramīda) un godīgu tīkla mārketinga bonusu sistēmu, kur izmaksas rodas no apgrozījuma (ražotājs dalās ar peļņu), tad vai nu Tu esi muļķis jeb Tev dzīvē nav nekā prātīgāka ko darīt, kā trollēt pa forumiem.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:44
...var jau piramīdas legalizēšanai uzkruķīt produktu, uzlikt tam afigenno ciparu un vej, nav mums piramīda, mums godīga izplatīšana... tik mēs neko neizplatam kā vien informāciju...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:46
http://www.youtube.com/watch?v=ot31XhgE_XE

http://www.youtube.com/watch?v=qgnvMfDu47c&feature=related

un vēl pilns internets...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 12:54
Ko tik nevar atrast :))

http://www.youtube.com/watch?v=K0WUyscLrT8&NR=1
:))) Jā, internetā tiešām var atrast visu ko... Šitais gabals ir vecs un skatīts tajos laikos, kad es pats mēģināju saprast, kas un kā. Protams, ka par 250 000 USD nopelnīšanu 18 mēnešu laikā ir melots. Rezultātu pārspīlēšana ir aizliegta Amway noteikumos un, domāju, ka džeku par šitādiem jokiem pat var izmest no sistēmas.

Man tikai rodas cits jautājums: kā var notērēt 35 000 USD uz kasetēm un grāmatām 5 gadu laikā!? Izklausās tikpat nereāli, kā tie 250 K...
Re: ko zinat par amway?
10.07.2009 23:22
..uz izgliitojoshiem seminaariem smukaas vietaas smukaas viesniicaas ai kaa var...
aha
Re: ko zinat par amway?
11.07.2009 13:31
Tagad jau ir cita veida sadzīves ķīmija un kosmētika - bioloģiskā. Ja kāds grib kaut ko labāku tad vajag pirkt šāda veida. Cenas tādas pašas un vēl lētākas.
Re: ko zinat par amway?
12.07.2009 17:47
Nesen runāju atkal ar vienu VISION, kursh man acīs "redzēja" ka man trūkst vitamīni organismaa :D:D:D tas nekas ka vinjsh pa visu gadu tik daudz vitaminus neapeed cik es vienaa meenesi :D:D:D

Amway... IR piramīda. Tiem kas mācijušies ekonomiku to saprot, jo zin kas ir MLM. Muļķi kas tur strādā... tiem parasti ir niecīga saprašana, kas ekonomika vispār ir... Ne jau tiem kas augšā protams, tie labi apzinas ko dara.

Lielajiem pelnītajiem vienmēr vaicāju - kādu čeku man dosi kopā ar preci? EKA vai stingrās uzskaites kvīti? Es SIAi pērku, man vajag atskaitīties... Vai arī - uzrādiet lūdzu Jums izsniegto atļauju tirgot UB utm lietas.... Jeb arī - kur var iepazīties ar jūsu gada bilanci (ne jau vadības, bet konkrētā tirgoņa, jo katrs taču nodarbojas ar reālu uzņēmej darbību).

Da jebkurš VIS vai VDI vai EP Jūs izdrāztu ja tikai Jūs noķert varētu. Nodarbojas ar nelegālu uzņēmējdarbību, nodokļus nemaksā, čekus neizsniedz... nu davai akvejisti un citi isti... atspēkojas no juridiskaas puses manis teikto. P.S. vēlams atsaukties uz konkrētiem likumem un to pantiem. Varu pateikt priekšā kur var sākt - http://www.likumi.lv/doc.php?id=5490

Pseidouzņēmeji... ciest šitos nevaru ne acu galā...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: