ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 17:33
:)

Nē, mīlīt, visi gan ne... nezināji, ka šo to var uzzināt bez "iešanas cauri", piemēram, skatoties, kā cilvēks pamazām nojūk?

Katrs tak prasa, cik var noplēst...
Jā, Runcenīt! Piekrītu Tev!
Un arī par jukšanu prātā:))!
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 18:24
No visa sapratu, ka vieniigais piraadijums tam ka taa ir baigaa pelniishana, tik vien buus kaa viena tante teica :(
cik zheel... un es jau sataisijos piebiedroties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Pēc pārējo diskusiju tēmām man radās priekštas,
ka Jūs Matues esat dakteris, Kazanova vai Valsts padomnieks!
Ja vēl nē, tad to Jums novēlu! Tiešām zinat visu un par visu!
P.S.
Jā! Man arī ļoti žēl, ka ielauzos Jūsu diskusijā!
Vienkārši likās, ka pēdējā laikā te tiešām mazā ,,kož,,!.........
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 19:18
Būsi zaudējusi sievietes intuīciju ;)

Es tirgoju vairumā Colgate uz svara (jānāk ar savu burciņu), izlejamo Fairy (tas pats) un pa taisno no kravaskastes – Rex Soda Effect (derēs jebkurš maiss), krīzes cenas, toties intuīciju un dedukcijas spējas atjauno apmēram pēc 3 lietošanas reizēm...



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2009 19:22 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 19:26
Neitrālā: es esmu maziņš un melns LV uzņēmējs :) reizēm uz bankrota robežas, reizēm ka pie pārpilnības raga. Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības - tadēļ saistītiem likumiem sekoju līdzi un arī mēdzu algot cilvēku, kas man izskaidro to, ko pats nesaprotu. Par UB utm lietām - es esmu arī sportists :) un nemēdzu grūst iekša kaut ko, ko neesmu līdz galam sapratis ;) Neriskeju paļauties uz viena tante teica.

Bet tu tikai vāvuļo un no atbildēm uz konstruktīvu pamatotu jautajumu izvairies. Skumji, ka pati nezini ko piedāvā un ar ko nodarbojies, un kā tas izskatās no likumdošanas puses ;)

Pedējais laiks sākt izglītoties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Runcenī, tas nebija domāts Tev!
Visu cieņu par sasmīdināšanu!
Mums Latvijā ļoti trūks humoristiķu!
Tas tiešām ir kompiments!!!

Bet ja Mateus sarkasmu uztvēra kā komlimentu,
tad man tiešām laiks izglītoties un jābeidz te vāvuļot :))!
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 20:10
Atbildi uz jautaajumu!
A to savu tupumu tikai apstiprini vairaak un vairaak.
Lai gan visi Juus te esat beigushi vienaadi - saakumaa mainat nikus un domaajat ka vecajie neko neredzees, peec tam lecaties, tad filosofeejat un tad kaut kur pazuudat lidz uzrodas naakama mesija, bet atbildes neviens nesniedz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Netrālā
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 20:49
Bībelē vecajie tās mesijas gaidija, bet šeit...........:))
Nu ko Jūs Mateus gribat sagaidīt???
Lai mācu, ka esam ES un nodokļus var maksāt citur???
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 20:55
no amway var iet pa taisno taisiit karjeru politikaa - tur shiis prasmes tukshi muldeet stundaam ilgi un neatbildeet uz jautaajumu ir zelta veertiibaa.
Re: ko zinat par amway?
31.03.2009 21:01
Un smalki ir tas ka meegjina panaakt lai es aizmirstu ko jautaaju :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
05.04.2009 11:21
ko Juus ar tiem epastiem uzbaazhaties.
Te pat atbildi.
Paaris posti augstaak ir jautaajumi - atbildeesi - nopirkshu no Tevis kaut ko.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Šodien palasījos gudrības, ko te kurš paudis (protams, ne visu!) un nolēmu paust arī savu viedokli. Amway produktus lietoju apmēram piecus sešus gadus, bet no 2007, gada vidus arī es esmu tajā ķēdē (kas tomēr nav piramīda un to ir atzinusi tiesa), jo tas man dod iespēju iegādāties preci par 30% lētāk. Zem manis nav iesaistīts neviens cilvēks, jo tāds nebija mans mērķis - man galvenais ir tikt pie labiem produktiem par zemāku cenu. Protams, ka šo to arī patirgoju radiem vai draugiem, bet praktiski par pašizmaksu. Savukārt tie, kas bez preces sūtīšanas savām vajadzībām Amway uztver kā biznesu, cenšas zem sevis iesaistīt pēc iespējas vairāk pasūtītājus vai arī tirgo preci maksimālo (30%) uzcenojumu. Sasniedzot zināmu peļņas līmeni, viņiem neizbēgami jākļūst par nodokļu maksātājiem. Diemžēl nodokļu saņēmēja valsts visbiežāk ir Čehija, kurā šie komersanti reģistrējas dēļ 2x zemāka ienākuma nodokļa. Tā kā Latvijas VID lapā varat viņus nemeklēt.
Kā jau rakstīju, man galvenais ir produkts nevis bizness. Es neesmu tik naivs un nebazūnēju, ka visi ~500 produkti ir super, bet diemžēl jāatzīst, ka no tā klāsta, ko esmu pārbaudījis praksē, sliktas lietas praktiski nav trāpījušās. Pa šiem gadiem patrāpījās šampūns, kurš īsti neatbilda manai ādai un māsai bija problēmas ar matu lakas flakonu, kurš taisot migliņu nedaudz lējās. Pašai lakai nebija ne vainas. Ir arī lietas, kas, manuprāt, ir neadekvāti dārgas, piemēram olīveļļa, tomātu mērce, bārdas skuvekļi, ūdens filtri, parfimērija (īpaši FUNKHOUSER). Parfimēriju mans daiļais dzimums galvenokārt iegādājas AVON.
Man ir grūti spriest par vitamīnu iedarbību uz manu organismu, jo es arī agrāk praktiski neslimoju, bet pēdējos gadus uz poliklīniku eju tikai uz obligāto medapskati vai saņemt kādu pretērču poti. Katrā ziņā, kamēr man būs pieejama Amway produkcija, es nekad veikalā priekš sevis nepirkšu veļas pulverus, trauku mazgājamos/mājas/auto kopšanas līdzekļus, matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus, zobu higiēnas līdzekļus, tēju, kafiju, makaronus utt. Tāpat esmu sajūsmā par pannām. Viņu katlus esmu tikai aptaustījis, bet Zepter šķiet labāks. Mana kundze ir sajūsmā par zeķubiksēm. Iespējams, arī apakšveļai nav ne vainas, bet Laumas produkcija ir daudz lētāka. Tāda īsumā ir mana kā "sektanta" pieredze ar Amway.
latrota
Re: ko zinat par amway?
24.04.2009 10:37
Taa ir kaartejaa finansu piramida.Taapat kaa partikas bagaatinataaju firmas, kuras agitee jaunus dalibniekus. Driizaak, ja veelies papildus nopelniit, labaak iesaistiities tados projektos, kur ieprieks nekas nav jaiegulda.Un lidz ar to ir iespeja paveerot kaut kas sanaak vai ne. Galvenais neuztvert to kaa baigo pelnas avotu.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2009 23:43 by puce.
Nevajag izplatīt melīgu informāciju - kļūstot par Amway klientu būtībā nekas nav jāiegulda. Katrai Amway precei ir noteikts punktu skaits, savukārt lai iegūtu licensi, ir jāpasūta prece uz konkrētu punktu summu. Neatceros cik, bet šim pirmajam pasūtījumam firma dod pietiekami lielas atlaides, varēja būt ka -30% no klientu preces cenām.
Par piramīdām: Amway produkcijas izplatīšanas princips ir daudzslāņu vai daudzpakāpju marketings, tīkla marketings, tīkla tirdzniecība - sauc kā gribi (Multi-Level-Marketing jeb MLM). MLM ir raksturīgs ar to, ka katrs pārdošanā/virzīšanā iesaistītais cilvēks paralēli savai tiešajai izplatītāja darbībai šai darbā iesaista arī citus. Par motivāciju kalpo iespēja gūt papildus ieņēmumus - procentus no iesaistīto pasūtītāju preces vērtības apjoma. Atšķirībā no piramīdveida struktūrām daudzlīmeņu marketinga/pārdošanas struktūrā tiek pirkta/tirgota reāla prece un pircējs, veicot maksājumu, iegūst reālu labumu - preci. Ja tā ir piramīda, tad visticamāk, ka suņa kaka smilkšu kastē Tavā izpratnē arī ir piramīda.
Kāds sakars Tavai www.naudina.lv ar šo diskusiju? Paskatījos - sviests. Gribās tikt pie naudas un tāpēc visās malās jāmēslo ar šāda veida netiešām reklāmām? Starp citu Amway neiegulda naudu reklāmās, bet šo preces cenas daļu atdod saviem klientiem, jo vislabākā reklāma ir apmierināts klients.
Ingušijs
Re: ko zinat par amway?
11.05.2009 16:21
Te daudzi runa par piramīdām. Reku amerikā millonāri kas bija iesaistījušies piramīdās tagad šaujas nost un lec zem vilcieniem. Piramīda agri vai vēlu sabrūk.
Ja AMWAY var pastāvēt jav 50 gadus un nav sabrukusi, tad tā nu nevar būt piramīda.

Piramīdās piedāvā ātri tikt pie lielas naudas, bet Amway piemeram lai katru mēnesi saņemtu1000 ls mēnesī var sasniegt apmēram 2 gadu laikā.
Re: ko zinat par amway?
11.05.2009 23:21
Acerieties ,ka diskusijām jau šeit robežu nebūs. Vienkārši ja cilvēks neko negrib mainīt savā dzīvē,tad man ir jautājums kādēļ vispār slēdzi līgumu?Un ķērnāji naudu ,ja tas vis liekas tik bejēdzīgi. Šajā biznesā ir vajadzīga liela pacietība,nevis kā visi pieraduši ,nu tik ātri nopelnīšu un tagad visu mūžu sauļošos pludmalē. Parādi man kādu biznesu kurā tā var ātri nopelnīt ,lai nepiečakarētu cilvēkus? Nopietnā biznesā ir kārtīgi jāpastrādā un jāiegulda zināšanās,lai no tā nāktu kautkas atpakaļ. Tākā lielākā daļa esam par slinku tam,tad nau ko sūdzēties,pašem par savu neizdarību.
Vienozīmīgi šie visi ir tikai viedokļi. viens putniņš pačivināja pārējie pakaļ.
Re: ko zinat par amway?
11.05.2009 23:27
Diemžēl piramīdas ir jebkura darba vieta,cilvēki tikai to nezina. no kā sastāv jebkurš uzņēmums vai darba vieta, boss-grāmatvede -utt-darbinieks.starpība ir tikai kāda piramīdā ir apmaksu sistēma.
Par Artistry kosmetiku. Iespejams, kadai sievietei laba bus Madara vai Dzintars, bet kadai patiks sii Artistry kosmetika, jo ta virzita uz konkretiem merkiem. Saka jau, ka lietojot dabigo kosmetiku sejas stavoklis ipasi atri neuzlabojas tikai tiek pabarots ar dabigam zalitem, bet kimija aiztur novecosanos, maskee grumbas. Naudas izteiksmee gan ir viens un tas pats, krems jalieto katru dienu, vienalga vai dabigs vai kimisks. Ka arii, ir cilveki kuriem ir alergija pret dazadiem ziedputeksniem un vai tad tas nav dabigs? Es pati, piemeram, nevaru lietot dabigo kosmetiku, man no vinas ir bijusi tada alergija, kaa nekad! Es atbalstu Artistry, kas man so alergiju izarsteja!
Par Artistry kosmetiku, ka ta ir kimiska! Un labi, ka ir!!!
Nesen presee izlasiju rakstu (sestdiena, 16.05.09.), "ka britu zinatnieki noskaidrojusi, ka kremi patiesam spej paveikt lielas lietas. Piemeram, atbrivot no grumbinam. Vienkarsi mitrinosie kremi palidz videji piektajai dalai lietotaju, bet pretnovecosanas - gandriz pusei. Lidzekla "zelta" sastavdala ir viela, kas veicina proteina fibrilina-1 razosanu organisma. Sis proteins atjauno vides ietekmee bojato adas elastibu.
Pec sesus menesus ilgusiem testiem analizes paradija, ka 43% pretnovecosanas kremu lietotaju grumbas butiski samazinajusas un ada kluvusi elastigaka. Parasto mitrinoso kremu lietotaju viduu lidzvertigi uzlabojumi tika noveroti 22% dalibnieku.
Ja ideja par kremu lietosanu jums neskiet gana saistosa, atliek izvairities no grumbinu celoniem."



Edited 1 time(s). Last edit at 29.05.2009 23:24 by puce.
Re: ko zinat par amway?
11.06.2009 15:14
nju... alumiinijs ir arii AMWAY "ekologjiskajaa" dezodorantaa....
Hmm... Diezgan sakarīga diskusija :) Voldjuks patika :) Kā parasti, komiski vērot to cilvēku atbildes, kuri runā paši neko nezinot.

To Mateus:

Amway ir godīgs bizness un naudu tur var nopelnīt, pie tam ļoti lielu. Tikai ir viens mīnuss - tā nav piramīda un tāpēc, lai nopelnītu naudu, ir arī jāstrādā. Jāņem gan vērā, ka Amway ir 40+ izplatīšanas līnijas (Latvijā darbojas vismaz četras) ar dažādu pieeju biznesam un dažādiem rezultātiem.

Man nav laika pārlasīt visu diskusiju, bet ja vēlreiz uzdosi jautājumus, uz tiem atbildēšu.
Silver
Re: ko zinat par amway?
21.06.2009 01:10
laniite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man viens pazinja iepinies tajos Amway tiklos, jau
> papravu summu izdevis, lai kljutu par izplatitaju.
> Tachu man shkjiet, kas tas ir kartejais blefs,
> taapat kaa ar Herbalife, Fitline, Tjanshinj un
> visiem parejiem tikla marketingiem.
> Jautajums- kaada Juusu pieredze un uzskati par
> Amway produkciju?
> Nav laika petit, bet vai tiesham taa var buut
> labaaka par veikalos noperkamo?

Tīkla mārketings nav blefs, bet preču izplatīšanas veids. Lai kļūtu par Amway izplatītāju, nekādas prāvas summas nav jāizdod. Pieslēgties izmaksā ap 35 Ls, pie tam to visu var dabūt atpakaļ - no pirmā pirkuma 200 Ls līmenī ir atlaide 20%. Lūdzu, 40 Ls ietaupīti.

Jā, visi man zināmie Amway produkti ir labāki vai vismaz tādā pašā līmenī, kā veikalā nopērkamie.
Helena
Re: ko zinat par amway?
01.07.2009 22:23
Amway :)
Loti labs, lietojam saimnieciibaa nu jau kadus 5 vai pat vairak gadus.
Sevishki esmu fanaa par zobu higienas lidzekliem un matu visaam lietaam (shampuniem, putaam, lakaam) un kosmetiku.
Veel lietojam gimenee Amway vitamiinus!
! Kvalitaate !
Re: ko zinat par amway?
05.07.2009 00:55
SMIEKLI NAK! Dabiga produkcija! Draudzene iesaistijas, jusmoja par so produkciju, es ari nopirku, sampunu, kondicionierus un zobu pastu, viss esot dabigs. Tagad panemu prieksa sampunu un luk sastavs! Domajiet pasi!

Ingredients: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Ceramide 3, Ceramide 2, Behenic Acid, Cholesterol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Ammonium Chloride, Methylchloroisothiazolonone, Methylisothiazolinone...............

Dabīgs! Kā jau viens te rakstīja, nafta arī ir dabīga....

Biju ari vienu reizi uz seminaru, visi parlaimigi ka viens, nu pat pelnis lielo autoratlidzibu 2000 menesi,bet lai to izdaritu ir jaiesaista cilveki tiesa tikai ligums jasledz POĻU VALODĀ, JO LATVIEŠU VALODĀ VĒL NEESOT IZTULKOTS, kaut cik gadus ir Latvijaa? 5? . Draudzene tagad visu laiku tikai tasta cik labi, cik labi, runa pilnigi citas lietas ka runajusi un tikai megina mani iesaistit! Bet tas esot ilgtermina projekts, gadi 5 vimaz! SEKTA!
Amway piedāvāto preču klāsts ir ļoti liels un domāts visādām gaumēm. Ja ļoti raujies tieši pēc dabīguma, tad vari mazgāt matus ar L.O.C., kura pamatā ir kokosriekstu eļļa.

Ah tad Tevi izbrīna, ka lai nopelnītu naudu ir arī kaut kas jādara!? Vai tas nav dīvaini? Parasti taču 2000 EUR/mēnesī izdala visiem par velti. :)))) Jebkuram cilvēkam, kas ar šo biznesu nodarbojas nopietni, ir notariāli apstiprināts tulkojums. Tava draudzene acīmredzot vienkārši nav pietiekami labi informēta.
Re: ko zinat par amway?
05.07.2009 22:53
Lelde

Par produktu sastāviem man ir līdzīgi novērojumi. Tas viss ir vienkārša parfimērija un citādāk to uztaisīt nevar, jo tad viņa vienkārši nedarbosies un nevienam to nevajadzēs lai vai cik tā dabīga būtu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 12:42
Nē, es nedomāju, ka kādam dala par baltu velti 2000 mēnesī, taču nu patiešām galvā tur ieborē pavisam citādu domāšanu un šī padarīšana domāšanu izmaina noteikti, es nesaku, ka uz labo vai slikto pusi, bet izmaina un kā vēl.Jo lai ar to nodarbotos laikam tiešām ir nepieciešama attiecīga domāšana.

Es pasūtu dabīgo produkciju no vienas Lielbritānijas mājas lapas, arī tur ir sastāvs virsū un NEKĀ tamlīdzīga tur nav, kā es iepriekš rakstīju. Tikai dabīgas lietas. Un tajā šampūnā IR ķīmija, sakiet ko gribat, tādēļ iebilstu gan tam, kurš augstāk rakstīja, ka viss ir dabīgs. Nu nav tā. Ne uz to pusi. Tas, ka komānija sevi cenšas ta pasniegt un reklamēt, ir viens. Bet reāli.... Turklāt, arī preču kāsts, kuru var aplūkot mājas lapā, manuprāt, ir ļoti ļoti šaurs. Nu patiešām šaurs. Nav pat no kā izvēlēties. Tādēļ es pat nezinu ar ko varētu piesaistīt cilvēkus un motivēt iegādāties šo produkciju.
Protams, ka izmaina domāšanu! Uz labo vai slikto pusi? Tas nu katram ir jāizlemj pašam. Man gan šķiet, ka mana domāšana ir izmainījusies tikai uz labo pusi un es nedomāju, ka kādam var nākt par sliktu zināšanas par to, kā pasaulē rodas un pārvietojas nauda, kā veidot savu biznesu, plānot dzīvi, uzstādīt mērķus un piepildīt sapņus, kā kļūt par līderi, par mēŗķtiecīgu, uz panākumiem orientētu personu.

Nedomāju, ka Tava Lielbritānijas firma Tev maksā naudu par to, ka pasūti viņu produkciju un iesaki to kādam citam. Amway bonusu programma sekmīgi strādā jau 50 gadus un daudzi ar tās palīdzību ir nopelnījuši lielu naudu un uzlabojuši savas dzīves kvalitāti.

Runājot par preču klāstu... nezinu, kādā mājas lapā Tu esi skatījusies. Polijas lapā, no kuras pasūta lielākā daļa latviešu, produktu klāsts ir pilnīgi pietiekams, lai "Drogas" vairs nebūtu jāapmeklē un tas tiek nemitīgi paplašināts.

p.s. tīri intereses pēc jau varēji tad nopublicēt arī sava dabiskā angļu šampūna sastāvdaļas. lai varētu salīdzināt.
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 14:29
cilvēkam vispirms izmainās domāšana, un tad viņš tur ietusē... un tad izmainās vēl trakāk... tas ir tas pats process, kas ar jebkuru degradēšanos; tā ir atkarīga domāšana, ko jau pierāda Silver teksts: lai tak kāds lielais iemāca, kā mums pareizi biznesu taisīt. pilnīgi absurda frāze. svarīgi cilvēkam ir būt orientētam uz sevi, nevis uz panākumiem...

viens psiholoģijas profesors bija ņēmis televīzijas sektantu sludinātāju frāzes un licis pretī piramidāļu tekstiem... nav man tas dokuments saglabājies, bet tur bij kā nokopēts, kā 1:1. mīļie amvejisti pat neapzinās, kādu ideoloģiju pauž un kā viņu domāšana ir izmainījusies...

eku nav tālu no uz panākumiem orientētām personām:

http://www.youtube.com/watch?v=YJxBJS0Nljc

Un Latvijā šitas rullē...



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2009 14:39 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 13?
Ziņa: