ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

blood
Re: ko zinat par amway?
05.10.2008 18:14
Tas jau izklausaas peec slavenaas piramiidas:))
Re: ko zinat par amway?
05.10.2008 20:35
zanzi... vai es kaut kur mineeju ka taa ir Latvijas kompaanija? ;)
Kaa arii atceries to, ka piramiidas pastaav tikmeer kameer ir ko piesaistiit... Herbalife vel existee? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Par amway zinu ļoti daudz,ir man ar viņiem ļoti liela pieredze un varu teikt tik to labāko.Protams cilvēki šeit naudu pelna un pat labu naudu.:Seit ir dārgāka prece,bet ja skaita naudu uz priekšu,tad varu droši teikt ka savu naudu tik ietaupīsiet.Nevienam šeit smadzenes neliek skalot un tas ka citi to dara tas jau atkarīgs no cilvēka,nevis no sistēmas:))Ja kas interesē tad rakstat marisss6@inbox.lv
Visas piramîdas ir nelegâlas(neoficiâlas)Par Amway varu teikt ka ar nodokïiem viss ir ok,par Herbalife es nezinu:))
Re: ko zinat par amway?
14.10.2008 23:00
to,ka Amway ir laba un kvalitatîva,kâ arî dabîga produkcija,zinu noteikti! Un tâ nav nekâda sekta! Visi tie,kas neko lâgâ no ðîs produkcijas nav izmçìinâjuði,nav tiesîgi par to spriest! To tik vien zina,kâ kaut ko nokritizçt,nemaz nepamçìinot! Tie cilvçki,kas Amway lieto,zina,par ko sajûsminâs! Un nav tur nekâdas íîmijas - fairy,ariel,omo,colgate - tâ gan ir visîstâkâ íîmija!! Cilvçki-padomâjiet par savu un savu pçcnâcçju veselîbu!!! Tâ visa íîmija tak tiek jûsu asinîs,tâ tiek nodota tâlâk,tâ arî pârsvarâ rodas visi mûsdienu slimie bçrni!!!
Persiks
Re: ko zinat par amway?
15.10.2008 23:51
Pamçìinâju es Amway duðas un izlietòu tîrâmo....Varbût, ka tas ir baigi dabîgais, bet neko netîra gan... Laikam jau princips tas pats, kas jamo veïas pulverim - sâk mazgât nost netîrumus tikai ar kâdu n-to reizi, bet man tak to vannas istabu vajag tîru un baltu uzreiz, nevis pçc pusgada.... Nu ûdens atstâtos dzeltenos nosçdumus man no izlietnes neiztîrija arî pçc vairâkâm lietoðanas reizçm.. Cillit Bang - ar pirmo!!! :) Visam savi plusi un mînusi.
Re: ko zinat par amway?
16.10.2008 22:32
par nodokljiem davai bez uudens ;)
Gribeetu redzeet kaadu VID paarbaudi kaadam no izplatiitaajiem. Lai buutu oficiaali - tam kursh paardod jaabuut rekjistreetam komersantam, jo notiek darbs ar tirdznieciibu. Taatad jaabuut regjistreetam UR. Muusdienaas sanaak ka vismaz IK. Taalaak seko viziite VID peec stingraas uzkaites chekiem ar pamatojumu, ka nav iespeejas straadaat ar kases aparaatu sakaraa ar to ka tirdznieciiba nenotiek konstantaa vietaa. Taalaak tigojam, raxtam chekus, atskaitamies vid reizi meenesii par kviitiim. Peec tam gada beigaas reekjinam peljnju... 15% maksaajam valstij. Nomaksaajam vel arii soc nodokli un paliek paari tas ko nopelnijaam.

Otra sheema... Tu straadaa lielaa kompaanijaa, kura Tevi algo kaa shtata darbinieku, staigaa tirgo sau amveju, izraxti kviitit utt.. vai arii kaads maksaa lielai kompaanijai kura Tevi izmanto kaa kurjeru piegaadei.

Citas versijas ir nelegaala uznjeemeej darbiiba (200-800Ls sods) izvairiishanaas no nodoklju maksas. Shito otro punktu VID un EP meedz reekjinaat aptuvieni - tjipa nez cik Tu tur vareetu buut nopelnijis. Tad seko uzreekjins utt ;) PROTAMS, ka Latvijaa ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitaamas shaadar praavas, BET... jautaajums paliek aktuvaals... vai izplatiitaaji TIESHAAM visu to dara oficiaali ;)

...tad es labpraat pamekleeshu UR kaadu kursh tirgo Amway... varbuut kaads man vareetu piegaadaat uz biroju ar PPR kaadu mazgaajamo liidzekli? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sviesta ciba
Re: ko zinat par amway?
18.10.2008 21:57
Mateus, Tu esi galîgâ sviestâ ar savu spriedelçðanu, jo Tev nav ne mazâkâs sapraðanas par tâm milzîgajâm atðíirîbâm starp uzòçmçjdarbîbu un ðo komercijas veidu - neatkarîgo uzòçmçjdarbîbu. Tu vienmçr vçlies piespiest cilvçkiem tirgot Amway preci. Nu tad ej, un tirgojies, ja Tu tâ vçlies to darît! Tev tieðâm nepielec, ka prece nav jâtirgo, bet jâlieto?
Un par ko man jâatskaitâs VID? Par to, ka es lietoju preci, pçrkot to savâ mîïotajâ veikalâ, un man par to vçl samaksâ skaidrâ naudâ? Tu, iepçrkoties veikalâ, saòem PPR? Vai Tu atskaities VID par to, ka "Maksima" Tevi uzpçrk, "uzdâvinot"preci no sava veikala par Taviem pirkumiem?
Lûdzu piestâdi èekus par visâm savâm ðokolâdîtçm/konjaciòiem, ko esi sançmis, un tad turpinâsim sarunu.
Ja vçlies zinât, tad visa darboðanâs notiek oficiâli pçc tâs valsts likumiem, kurâ uzòçmçjdarbîba tiek reìistrçta.

Ar cieòu - palabs@navigators.lv
Re: ko zinat par amway?
22.10.2008 13:27
neatkariigaa uznjeemeej darbiiba? :) Kur luudzu taada ir reglamenteeta? ;)
www.ur.gov.lv
www.vid.gov.lv
www.akti.lv

Luudzu atrodi kaadu atsauci par to, ka cilveekam ir tiesiibas kaut ko pirkt, paardot par lielaaku cenu nekaa nopircis (guut peljnju) un nemaksaat no taas nodokljus ;)

Ja atradiisi - buusi man zelta berdi atradis :)

Diemzheel jaatziist, ka NEVIENS no shim te Amway, Oriflame, Fitline utt utjp reklameetaajiem nevis lieto, bet gan tirgo preci :) Ja Tu peerc.. nu peerc, bet tikliidz paardod, bez EKA vai kaut stingraas uzskaites kviitiim... sorry, bet nelegaala uznjeemeejdarbiiba... es kaut ko nepareizi saku? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
22.10.2008 19:14
Mateus +100
rb
Re: ko zinat par amway?
23.10.2008 13:54
Ja jau neatkarîgâ uzòçmçjdarbîba, tad nafig visi braucat reìistrçties uz baltkrieviju, lai piíi savu varçtu dabût ârâ? :) tur esot mazâk nodokïu utt. ko tad LV neòemat ârâ tâs summas?
Re: ko zinat par amway?
23.10.2008 23:18
regjistreeties kriejaa? Nafig. Ari LV no dividendeem ir tikai 15% jaanomaksaa valstij kas manupraat ir pietiekami ok, lai no taa neizvairiitos. Kaa arii uznjeemuma izdevumos var ljoti daudz ko laist no ikdienas izdevumiem... paartika gan nesanaak. Taa kaa nesaprotu to domu par aarzonas uznjeemumiem... Ja miljonus groza tad varbuut. Bet shitie lielaako ties kapeikas pelna ar iznjeemumiem dazhiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 17:02
Ko var kritizçt un nievât...? taksh katram cilvçkam ir briva izvçle! Kas grib lietot agresîvo íîmiju, lai lieto - iekðçji, ârçji, var to pievienot çdienam ja labi garðo un, var mazgât savas drçbes ar bonux un neuztraukties ka drçbes ir nokrâsotas pateicoties optiskajiem balinâtâjiem nevis patieðâm baltas jo ir tîras!
Protams tas nav viss! Ja visam vçl pievieno alkibenzînsûtfâtus, kam ir piedçvçtas mazgâðanas spçjas, smarþvielas kas ir sintizçtas no naftas un izraisa alerìijas, satur fosforu, ceolîtus, hloru, kas piesâròo apkârtçjo vidi - sauciet sevi par tîru!
tas gudrîts kas te minçja par mazâku fosfâtu saturu pulverî ir patieðâm informçts, jo tas ir ûdens mîkstinâtâjs maximas pulveros no kâ amway atðíirâs to aizstâjot ar ûdens mîkstinâtâju ko iegûst no graudu sîrupa un cukurbietçm! Un kâ mazgâjamâs vielas lieto silikât ziepes! Bet masas dçï nepievieno klât sâli!
Bet tâ "tîri" tâda maza atkâpe! ;) Visa produkcija, ko raþo AMWAY sastâv no dabîgâm vielâm, kas bioloìiski sadalâs un nesatur agresîvo íîmiju.
Kâ jau minçju katram ir izvçle, tad lûdzu kapçc ar ðiem stulbajiem absurdajiem tekstiem ir jâmaldina cilvçki un jâatòem viòiem iespçja dzîvot veseliem un bezrûpîgiem?
Jûsu tâ sauktie "zombçtie" vai "sektantiskie" AMWAY pârstâvji ir tâdi, jo ir sajutuði atðíirîbu produkcijâ, tic kompânijai un viòu produkcijai kas ir pazîstama visâ pasaulç, motivçti piedâvat lietot labas preces ar iespçju vçl nopelnît, pârveidot savus tçriòus par ienâkumiem, tâdçï to drîzâk varçtu nosaukt par biznesa nevis preèu pârdoðanu...
Daþi te bïauj ar savâm lie????? ekonomikas zinâðâm ar akmens laikmeta piesmaku!
Palasi labâk vai paklausies kompitenta cilvçka faktus un statistiku (protams paðreizçjo un patiesu) nevis kko murgo un pûderç visiem smadzenes!
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 17:22
Njâ, kur lai atrod kompitentu cilvçku:)
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 17:28
kompitenti cilveeki :D tic kompaanijai... citi visaadiem dieviem... tad kur atshkjiriiba?

taapat vareetu ar putaam uz luupaam breekt, ka Riigas Miesnieka desa ir pilniigs dievs, saliidzinot ar Jelgavas desu...

un AMWAY sapulcees jau nu riktiigi dominee sektantu verveeshanas dievkalpojumu elementi. tik lietvaardi un nosaukumi citi.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 21:44
"jo ir sajutuði atðíirîbu produkcijâ"

Kad es biju jauniibas dullumaa izleemis apskatiities uz "kristus draudzes" pasakaumu tur bija vaardi:" vinji agraak bija katolji, bet tad atnaakot pie mums sajuta atshkjiriibu un saprata ka mees esam iistie dieva kalpi..." taalaak bija garsh penteris, bet godiigi sakot.. Jums dereetu izdomaat kaut ko jaunu, jo vecaa sisteema driiz paarstaas galeeji straadaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 21:45
hehe

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 28.10.2008 21:45 by Mateus.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 21:47
Alstere Wrote:
-------------------------------------------------------
> Njâ, kur lai atrod kompitentu cilvçku:)


:DDDDDDDDDDDD
Re: ko zinat par amway?
28.10.2008 22:22
Cilvçkiem patîk fantazçt, tad var turpinât salîdzinât desas un bût tur, domu pasaulîtç pie visiem augstajiem dieviem!! ;) tikai kompânija nelidinâs kaut kur pa gaisu, kâ nereâla iedomâta bûtne, bet
pastâv jau 50 gadus, 90 pasaules valstîs, 50 pasaules valstîs ir atvçrtas pârstâvniecîbas no kurâm vçl neviena nav aizvçrusies! Man tas ir acîmredzems apliecinâjums, ka ar ðâdu kompânijas vçsturi, produkts ir pieprasîts! Un nosauc lûdzu kur vçl Latvijâ tu vari iegâdâties veïas pûlveri vai zobu pastu vai jebko no produkcijas ar 3 mçneðu garantiju?
Man jau patîk tâdi skeptiíi, arî es pie tâdiem piederçju, kamçr pats nepârliecinâjos un nesâku pamatîgi iedziïinâties visâ kas saistâs ar mûsu veselîbu, apkârtçjo vidi un ekoloìiju.
Mûsu miïajâ Latvijâ nav tâdas instances, kas aizliegtu bîstamu vielu atraðanos tirgû un to atraðanos plaða patçriòa precçs, tai skaitâ arî pârtikas produktos! Tad saki lûdzu, kas par tevi parûpçsies ja ne tu pats?

Ja tomçr kâdam ir interese par ðo visu, tad rakstat, sazinâsimies!
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 10:01
Rois:

tu no tâ gûsti peïòu vai tikai morâlo gandarîjumu?
Gribçju pajautât tiem, kam liekas, ka amwejieði ir pârâk uzbâzîgi un tâpçc tieði tas rada ðaubas, bet vai reklâmas TV ik pa 10 min.jums nerada ðaubas? Starpîba tâ, ka ðeit jûs reklamçjat savu biznesu un nemaksâjat milzu naudu starpniekiem un ar ðo reklâmu jûs iepazîstiniet cilvçkus, laujot paðiem visu pamçìinât.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 12:50
þuþu Wrote:
-------------------------------------------------------
ðeit jûs reklamçjat savu biznesu

ak tomçr biznesu :)
un kâ tad ir ar tiem nodokïiem? ;)
Pûcît, ja esi varbût dzirdçjis kaut ko par MLM mârketingu un punktu sistçmu, tad sapratîsi, ka nenotiek tirdzniecîba tradicionâlâ veidâ.Es nevaru ðeit atvçrt veikalu un tirgot preces, bet tev piedâvât tâs nopirkt AMWAY internetveikalâ es varu un par to man nav jâmaksâ nodokïi,jo AMWAY savâ valstî par to jau ir samaksâjis.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 14:10
Nez ko par to saka VID :D
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 15:24
þuþu:

punktu sistçma... un ko tev dod ðie punkti?
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 18:45
Gala rezultaataa par to tik un taa maksaa naudu. Un ja maksaa naudu par LV veiktaam darbiibaam, tad ir jaamaksaa nodoklji. Un nodoklji ir jaamaksaa Latvijaa, nevis Zanzibaaraa...
Pûcît,punkti dod atlaides produktiem, bet kurð gan var aizliegt man kâ neatkarîgajam uzòçmçjam reìistrçt savu darbîbu Zanzibârâ, jo nodokïi jau tiek maksâti un likums nav apiets.
Re: ko zinat par amway?
29.10.2008 22:52
Tikaam, kameer paareejos tu apchakaree sheit, arii nodoklji tev jaamaksaa shepat...
Re: ko zinat par amway?
30.10.2008 10:13
þuþu:

pabalstus un pensiju un visus valsts dotçtus pakalpojumus saòemsi arî Zanzibarâ? Vai prasîsi tomçr no ðîs valsts, kuras budþetu pârçjie (idiòi, vai ne?) ir izveidojuði bez tavas lîdzdalîbas?
Bet kurð gan ir teicis, ka jûs to nevarat reìistrçt ðeit? Tâ ir jûsu brîvâ izvçle.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: