ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
23.07.2008 21:58
Jâ, tieði tâ arî ir - augðâm tiek tas, kas paliek pâri. Òemot vçrâ grupas apgrozîjumu, tiek aprçíinâta visai grupai pienâkoðâs naudas summa. Tad izmaksâ apakðçjiem to, cik viòiem pienâkas, un grupas augðgalâ esoðajam pienâkas tâ naudas summa, kas ir palikusi pâri, kad no kopçjas grupas summas atòem to, kas izmaksâta apakðçjiem. Bet nekur jau nav teikts, ka tas, kas paliek pâri, ir maz :) Var bût visâdi, atkarîbâ no grupas struktûras - un tieði tas dod iespçju zemâkajam pelnît vairâk par augstâk esoðu.

Un vçl - ja MLM grib saukt par piramîdu, tad tieði tâpat par piramîdâm ir jâsauc arî parastie veikali. Jo veikalâ jau tâ shçma ir faktiski tâda pati - pârdevçjs pârdod preci klientam un nopelna noteiktu procentu no preces cenas. Vçl no tâs pârdotâs preces noteiktu procentu nopelna veikala pârdoðanas daïas vadîtâjs, veikala direktors, veikala îpaðnieks utt. Atðíirîba tikai tâda, ka Amway tirdzniecîba nenotiek veikala telpâs, tevi nevar atlaist no darba, un jebkurð pârdevçjs var pats nopelnît sev "paaugstinâjumu" - kïût no pârdevçja par veikala direktoru :)
Re: ko zinat par amway?
23.07.2008 22:18
viens runaa par zirgu otrs par aaboliem.....
Re: ko zinat par amway?
24.07.2008 18:57
zanzi.... redzot kaa Tu izraadi savas ekonomikas zinaashanas, paluugshu Tev ar pasha vaardiem bet korekti un pamatoti izskaidrot man kas ir MLM ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
25.07.2008 00:19
Man liekas, ka te ir pietiekoði skaidri uzrakstîts, kas ir MLM: http://en.wikipedia.org/wiki/Multi-level_marketing

Ðovakar nav noskaòojuma daudz rakstît un kaut ko pierâdît :)

P.S. Vai tad tagad vidusskolâs ekonomikâ mâca arî par MLM un piramîdâm? Man pat universitâtç ekonomikas lekcijâs tâdus nosaukumus pat nepieminçja :)
Re: ko zinat par amway?
25.07.2008 10:38
Zanzi, Tu lekcijas bastoji
Pat 100 gadus atpakaï man ekonomikas fakultâtç to mâcîja
Re: ko zinat par amway?
25.07.2008 12:24
...jçziò, kâ te dod!!!...:)

...skats no malas...pie tam laja...bet mazliet apkalta...matemâtiskie vienâdojumi un teorijas, uz kuriem balstâs mûsdienu ekonomika, jau sen satrupçjuði...kustoòi sâk meklçt efektîvâkas kâposta un resursu pârveldes sistçmas...viena no tâm - teitan apzelçtâ sistçma...kura ir (atkal subjektîvs viedoklis) strupceïð...daudz lielâks par esoðo...sadârdzinajums produktam vairs nesastâda simtus, bet jau tûkstoðus procentu...
...tâ gadâs...:)
Re: ko zinat par amway?
26.07.2008 12:10
zanzi... un kur tur mineets ka MLM nepastaav reaala prece? :)
Izgaazies Tu kaa veca seeta un jaa par MLM pat vidusskolaa jau maaca nemaz nesunaajot par univeru ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
26.07.2008 19:15
Mateus, es rakstîju, ka klasiskajâs piramîdâs nav preces, turpretim MLM jeb tîkla mârketingâ preces IR! Ta ir viena no bûtiskâkajâm atðíirîbâm starp piramîdu un MLM. Lûdzu izlasi uzmanîgâk citu rakstîto, pirms sâc apvainot cilvçkus.

P.S. Tad, kad es mâcîjos vidusskolâ, tâds priekðmets kâ ekonomika parâdîjâs tikai 12.klasç un skolotâjs pats vçl tâ îsti nezinâja ko tur stâstît :)
Re: ko zinat par amway?
27.07.2008 11:02
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Labs...
Es nesaprotu. 1.kaart MLM = piramiida (iz domas, ka piramiidai ir vairaakas pakaapes, kaa arii radies shis nosaukums) 2. pie MLM netiek pieskaitiitas financu piramiidas, kuraas tiktieshaam neastaav prece, bet gan kaa vecajaa krievu laiku speelee paarsuuti rubli ir tikai nauda. 3. financu piramiida ne ar ko neatshkjiras no MLM, ja neskaita preces neesamiibu un to ka ekonomikaa to nekad neatsiis par ekonomikas paveidu tikai taadeelj, ka vienkaarsha naudas suutiishana shurpu turpu nevar tikt par to atziita. Bet princips vienaads. Jo vairaak aizsaaceejs zem sevis savaaks barinju un no tiem katrs savu barinju utt, jo vairaak tas nopelniis... jociigi - gluzhi taapat kaa oriflame, avon, fitline utt... atshkjiriiba ir taa, ka te vnk existee arii prece... respektiivi lielaakajaa pasaules daljaa VEEL nav aizliegti (Amway daljaa ASV ir aizliegti, bet paaris valstiis MLM ir aizliegts kaa tads) un ar to var varaak chakareet mozgus... tai pat laikaa... vai kaads atceras ka kaadreiz bija taads Herbalife? ;)

Un zanzi... 12 klases nav nemaz tik sen... bet ka ekonomikaa nezinaaja ko staastiit.. labs joks... ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 27.07.2008 11:03 by Mateus.
Re: ko zinat par amway?
28.07.2008 00:25
...zanzi, cik liela ir Tevis andeleta produkta pasizmaksa???...:)
Re: ko zinat par amway?
28.07.2008 12:35
mad... tici man vinjai nav ne mazaakaas nojausmas :D
Man viss tapa skaidrs tajaa briidii kad sanaaca taa, ka uzzinaaju pashizmaksu paaris Avon produktiem un vel shim tam no Vision... kameer tie suudi nonaak liidz pateereetaajam cena ir daudzkaarshojusies :D No taa vien var daudz ko secinaat ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
28.07.2008 14:45
...kâ ta...:)
Re: ko zinat par amway?
30.07.2008 16:52
Jau vairâkus gadus ðo to lietoju no AMWAY produktiem. Daudzi viòu produkti ir labi. Îeteiktu pamçìinât salvetes traipu tîrîðanai. Tagad ciemojoties vairs neuztraucos par to, ka kâds kûkas vai gaïas gabals uzkritîs kleitai.

Par fairy - lietoju. Ja kâds mazgâðanas lîdzeklis neizmazgâ kâdu drçbju gabalu, tad uz vairâkâm dienâm iemçrcu ðajâ brînumlîdzeklî.
Re: ko zinat par amway?
30.07.2008 20:38
"Tagad ciemojoties vairs neuztraucos par to"," brînumlîdzeklî"

nu gluzhi kaa no tv reklaamaam :)
Re: ko zinat par amway?
30.07.2008 21:48
:D:D:D
a es nekad neesmu uztraucies par kriitoshaam kuukaam un galju :D pohuj! Visu var izmazgaat :) ja nevar metu aaraa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
31.07.2008 17:14
Mateus, vai varçtu precîzâku informâciju par to, kuros ASV ðtatos Amway ir aizliegts? Kâdu oficiâlu info par to? Jo, ja kaut kur bûs rakstîts ka ASV ir aizliegts Amway, tad tâs ir vistîrâkâs muïíîbas, jo tâda Amway ASV nemaz nav - tur ðî kompânija ir ar citu nosaukumu :)

Par MLM aizgliegðanu - man ïoti interesç, kâ tad to var izdarît - kâ var definçt MLM tik konkrçti un korekti, lai to noðíirtu no tradicionâlajâm tirdzniecîbas kompânijâm.


Piemçrs - ir tirdzniecîbas kompânija, kura tirgo konfektes. Nosauksim ðo kompâniju par "Konfektîti". Ðajâ kompânijâ strâdâ tirdzniecîbas pârstâvji, kuri braukâ, piemçram, pa Kurzemi un piedâvâ iegâdâties "Konfektîtes" produkciju. Tirdzniecîbas pârstâvis saòem algu - noteiktu % no notirgotâs summas.

Tirdzniecîbas pârstâvjiem ir priekðnieks - menedþeris. Viòð organizç tirdzniecîbas pârstâvju darbu, meklç jaunus darbiniekus, apmâca jaunos darbiniekus, motivç esoðos darbiniekus un palîdz viòiem labâk apgût pârdoðanas prasmes, lai viòi varçtu vairâk pârdot konfektes. Jo vairâk tirdzniecîbas pârstâvju bûs viòa pakïautîbâ, jo vairâk klientiem viòð varçs piedâvât konfektes un lîdz ar to bûs lielâks apgrozîjums un lielâka peïòa. Par to menedþeris saòem algu - noteiktu % no visu viòa pakïautîbâ esoðo tirdzniecîbas pârstâvju pârdotâ kopsummas.

Menedþerim ir priekðnieks - tirdzniecîbas direktors. Viòam ir pakïauti vairâki menedþeri, kuri katrs darbojas savâ reìionâ. Viòð organizç menedþeru darbu, rîko apmâcîbas viòiem, lai menedþeri varçtu labâk motivçt tirdzniecîbas pârstâvjus. Tirdzniecîbas direktors par to saòem algu - noteiktu % no visu tirdzniecîbas pârstâvju pârdotâ kopsummas.

Un arî tirdzniecîbas direktoram ir priekðnieks, kuram pakïauti vairâki ðâdi tirdzniecîbas direktori, un arî tam priekðniekam ir savs priekðnieks, droði vien kaut kur ârzemçs, jo "Konfektîte" ir starptautisks uzòçmums.


Nu, un kas tad ir "Konfektîte" - klasisks tirdzniecîbas uzòçmums, kâdu Latvijâ ir daudz ar lîdzîgiem darbîbas principiem, vai varbût MLM, vai varbût piramîda, jo te taèu arî ir vairâki lîmeòi?

Runâjot par paðizmaksu - kâ es apskauþu tos cilvçkus, kuri ieiet parastâ veikalâ un nez kâ pamanâs nopirkt preci, kurai no raþotâja lîdz pârdevçjam ir uzlikts 20%, vai 40%, vai, sliktâkajâ gadîjumâ, 80% uzcenojums. Un ðausminâs par MLM uzcenojumu :) Tas pats vien jau visur ir, tikai MLM man ir iespçja lielâko daïu no samaksâtâs naudas saòemt atpakaï, tâ ka beigâs tâ prece sanâk salîdzinoði lçta.
Re: ko zinat par amway?
01.08.2008 00:43
Ja godiigi tad tieshi shau pat teemaa jau citeeju daudzus dokumentus liidz pat dibinaataajiem un shtatiem kur tas kaa arii viss cits MLM ir aizliegts ;) Neatkaartoshos ;)

Tev taisniiba - ir ir. Nopietni - es piekriitu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Trauku mazgâðanai var izmantot dzeramo sodu - vecmâmiòas recepte. Nomazgâ traukus perfekti un roku âda nost nekrît (man ðâda problçma nav bijusi, jo nekad mûþâ neizmantoju Fairy un citus pçc sastâva lîdzîgos briesmekïus) Vot tâ :))
blood
Re: ko zinat par amway?
01.09.2008 00:54
Lai dievinjsh nograabstaas gar trauku mazgaajamo pa pieciiti!!! Nemuuzjam, neiestaastiisiet, ka tas ir izdeviigi. Man sanaak 5 feirii un varu bliezt ar tiem vairaak kaa gadu, ja veel traapaas Supernetto uz kaadu akciju kautkaadi leetuchi ar kumeliishu fignjaam, tad vispaarinj savi 10,15 shtuki sanaak uz bezterminja laiku. Aada veeljoprojaam turaas uz kauliem peec ikdieniskjaa feirii lietoshanas...zobu pasta iz Amway mazaa tuubinja meenesha laikaa ka nobliiksht aizgaaja nekurienee....
Re: ko zinat par amway?
01.09.2008 11:34
blood: es Tavaa komandaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
palabs_
Re: ko zinat par amway?
19.09.2008 14:22
Polijâ ârstu vidçjais dzîves ilgums ir 58 gadi. Cik no viòiem ir diçtas speciâlisti, nudien nepateikðu.
Re: ko zinat par amway?
19.09.2008 15:33
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> P.S.
> Nutrilite dibinaaja Jay Van Andel, Richard DeVos
> un Michael Pacetti. 1963 gadaa vinji vnk nomainija
> nosaukumu, tas arii viss. Bet pirms tam janejaucu
> vinjus ASV tiesa jau paspeeja atziit par
> vainiigiem kaut kaadaas tur lietaas saistiibaa ar
> tirgus kropljoshanu. Vai es ko jaucu? Jeb
> oficiaalie dati melo?

Mateus,
Nutrilite 1934 gadâ dibinâja Carl Rehnborg. Tagad tâ ir pasaulç lielâkâ dabîgo vitamînu un bioloìiski aktîvo minerâlvielu raþotne ar gada apgrozîjumu vairâk kâ 3 miljardi USD.

Jay Van Andel un Rich de Vos (pirms tam viòi abi bija Nutrilite kompânijas produkcijas izplatîtâji) savu privâto kompâniju Amway dibinâja 1959. gadâ, un Nutrilite paòçma savâ paspârnç 1972. gadâ.

Amway ir viena no pasaulç lielâkajâm tieðâs pârdoðanas kompânijâm, kura specializçjusies uz augstas kvalitâtes produkcijas raþoðanu un pârdoðanu skaistuma, veselîbas un mâjas vides uzturçðanas jomâ, kuras apgrozîjums pasaulç iepriekðçjâ finansu gadâ bija vairâk kâ 7 miljardi USD (no tiem eiropâ - vairâk kâ 1 miljardi USD), no kuriem vairâk kâ 2,2 miljardi USD tika samaksâti bonusos neatkarîgajiem uzòçmçjiem.

Tâdi ir fakti.

Cik miljardi USD nokïuva katra neatkarîgâ uzòçmçja kabatâ, jau ir katra paða ziòâ. ;)

Un Amway bizness oficiâli tika atzîts kâ likumîgs biznesa veids pçc neskaitâmiem tiesas procesiem ASV, kad kompânija tika nepamatoti apsûdzçta, un biznesa modelis, pçc kâ tas darbojas, tika patentçts un atrodas neatkarîgo uzòçmçju rokâs.
Re: ko zinat par amway?
19.09.2008 18:57
jaa jaa labi labi
Amway ir labaakie, tieshi taadeelj 90% tautieshu par vinjiem NEKO nezin.. jo vinji ir vieniigie labie un labaakie. Piekriitu visiem sektantiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
palabs+
Re: ko zinat par amway?
20.09.2008 16:51
Amway nav ne labâkie, ne sliktâkie. Viòi ar savu darbîbu ir pierâdîjuði savu ilgtermiòa attîstîbu un izaugsmi visâ pasaulç. Viòi ir savâdâki.
Un neatkarîgi no daþu gudrîðu runâm, kuri runâ par to, ko nezin, cilvçki sâk saprast, vai ir jâiegâdâjas izstrâdâjumi, kuri tiek reklamçti uz katra stûra, vai nav. Vai tad reklâma pçkðòi vairs neko nemaksâ? Protams, ka tâ rada arî peïòu tiem, kas to izmanto. Bet tas balstâs uz to, ka reklâmas izdevumus sedz pçdçjais íçdes posms - patçrçtâjs. Pçrkot kaut ko, viòð samaksâ par visu - sâkot no raþoðanas - lîdz vietai, kur viòð to ir ielicis savâ pircçja groziòâ. Cik no preces vçrtîbas ir reklâmas izdevumi, un cik izejmateriâla un tâtad arî izstrâdâjuma kvalitâte?
Esat pamanîjuði, kâdu Amway kompâmijas reklâmu? Vai Amway tâda, augoða, varçtu bût 50 gadus, ja tas viss balstîtos uz tâdiem cilvçkiem, kâ visgudrie MBI un MBA? Tâ balstâs uz ideju, ka dzîvojam zaïâ pasaulç, no kuras nevar tikai òemt. Arî Latvijâ arvien noturîgâk ienâk bioloìiskâ produkcija no daþâdâm pasaules malâm, jo ir pieprasîjums pçc dabîgâ.
Kâda laime, ka ne visi dara to, ko runâ. Ir cilvçki, kas ar putâm uz lûpâm zvçr, ka gatavi mazgâties tîrâ sçrskâbç, bet praksç izvçlas skaidravota ûdeni.
Re: ko zinat par amway?
21.09.2008 16:59
Skaidravota amway :)
Re: ko zinat par amway?
21.09.2008 20:01
:D:D:D
toch sektanti :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ieksh LV atradu tikai so diskusiju par Amway darbiem un nedarbiem!! (parejie bij slavas dziesmas un piedavajumi iesaistities)!!! atvainojos atradu velvienu....amway vineeja tiesas praavaa pret Lielbritaaniju jo nav standarta piramidas tipa uznemums. Sis ir mazliet gudraaks!!!
Tad nu rakos taalak plasajaas google dotajaas iespeejaas! hmm....pa lielam atradu tikai 2u tipu rakstus....vieni bija slavas dziesmas (pielauju zombeetie cilveeki - konsultanti salikusi) uuuun otri neveiksmes staasti!! uuuun tad uzraku vienu majas lapu! reaala dziives pieredze....lasaamaa ir looooti daudz un ir siiki un smalki aprakstiits par pasu pelniisanu vai nepelniisanu...par pasu uznemuma fishku un visbeidzot saverveeshanas pasaakuma detalizeets apraksts :) ja kaadam ir laiks, gribeesana un interese tad luudzu:
http://www.apollowebworks.com/amway/amintro.html

P.S. nez....bet man ir bail ka kaadu no man tuviem cilveekiem sazombees!! Ja kadam ir kas sakams pa so teemu...drosi rakstat man uz e-pastu (spama epasts bet tas taa) beztolkshovs@inbox.lv
Super
Re: ko zinat par amway?
02.10.2008 16:13
Jûs te visi gudri sprieþat, bet reâlu situâciju nezinat, jâ ir seminâri, bet ticat vai nç, es pazîstu cilvçkus kuri ir sasnieguði jau rezultâtus, pasîvos ienâkumus, mçs jau tauta slinka domâjam ka nekas nebûs jâdara bet naudu gribam, te arî ir japâstrâdâ mazlietiòâ ir,jâ pirmajâ reizç likâ muïíîbas, bet redzot tos cilvçkus, kas ikdienâ ar to nodarbojâs, un aizbraucot uz WES seminâru, iesaku, Jums visa dzîve mainîsies, tâ uztvere, un tie nav izdomâjumi un kodçjumi!!! Tâ ir reâlitâte
Re: ko zinat par amway?
02.10.2008 17:29
paklau Tu Super... ja es tiiri teoreetiski uzmetu cik kaadam shaadam izplatiitaajam jaarukaa, lai nopelniitu manu algu (kas nebuut nav liela caurmeeraa), man vemt gribas :D Mani muuzhaa neviens nepiespiediis tik nonormaali daudz straadaat ;)

Pie kam iedziljinoties vel vairaak... ja tik ljoti kaads straadaatu... pietiktu ar kaadiem 1500-2000 izplatiitaajiem lai katrs iedziivotaajs (arii ziidainji un pensionaari utt nevis gjimenes) buut liidz kaklam apgaadaati ar Amway. Ja saprot to ka gjimenes ir 3-4 cileeki noteikti (njemsim minimaalo - 3) sanaak ka arii izplatiitaajus vajag 3x mazaak... te jau sanaak ka 500 buutu pietiekami... bet visas gjimenes NEKAD nepirks tik daudz to suudu... nu ok 20%? Nu redz... 100 izplatiitaaji kuri dziivotu sameeraa turiigi tiiri no Amway buutu pietiekami lai Latvijaa vairs vinji nebuutu vajadziigi ;) Bet Tavu nerazhu... peec MLM tas neshtimm kopaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
05.10.2008 13:45
Mateus - laikam jau tev nav îsti izpratnes par to, kâ darbojas tîkla mârketings. Tâ nav izplatîðana - izplatîðana ir tikai viena no tîkla mârketinga blakusparâdîbâm, kura nebût nav obligâta.
Pamatideja ir tâda - iepçrcies savâm vajadzîbâm un iesaisti kompânijâ arî citus cilvçkus, kuri iepçrkam savâm vajadzîbâm, tâdejâdi veidojot savu grupu. Un pelni procentus no grupas kopçjâ apgrozîjuma. Un tad, kad ir izveidota pietiekoði liela grupa, tad vari gulçt pludmalç un nauda pati nâks tavâ kontâ bez tavas aktîvas lîdzdalîbas - tas arî bûs pasîvais ienâkums :)

Turklât Amway ir starptautiska kompânija, lîdz ar to nav jâierobeþo sevi tikai ar Latviju :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: