ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Freek
Re: ko zinat par amway?
05.07.2007 22:47
Razho ne tikai USA, bet arii Kjinaa http://www.amway.com/en/Product/manufacturing-10352.aspx
Uz iepakojuma to nenoraada!!!
Vâcijâ,piemçram,sen jau ''Fire'' ir aizliegts tirgot,bet mûsçjie tik skrien pakaï TV reklâmâm un dievina tur sludinâto!Paði ar savu galvu nedomâ nemaz.Mani draugi un paziòas gan vairs sen jau nelieto ne ''Fire'',ne '' Ariel'',kurð auduma pleíus aizkrâso ar saviem optiskajiem balinâtâjiem un piedzen pilnus ar íîmiju un pçc tam brînâs - vai - izmazgâju ar Sa8 un parâdîjâs pleíi - interesanti no kurienes.Cilvçks pçc dabas ir slinks un nav pieradis DOMÂT pats.Ðajâ firmâ neviens nav jâievelk ar varu un nav jâskraida cilvçkiem pakaï - man ir otrâdi - pakaï skrien man un paði grib kïût par patstâvîgajiem klientiem.Kas attiecâs uz seminâriem un mâcîbâm - te nav nekâda sakara ne ar sektâm,ne ko citu ,un ja cilvçks neatðíir sektu no citâm lietâm,tad tâs jau ir norâdes par steidzamu vietas pasûtîðanu Tvaika ielâ vai Jelgavâ ar 4.autobusu lîdz galam.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2007 17:14
Labi gan tu par tâm trakonamu adresçm esi informçts :)

Katrs tak dara kâ paðam labâk patîk, un saukt par tupiem tos, kas nezin kas ir "optiskais balinâtâjs" arî nav labi, jo viss ir relatîvs.
Tad nevajag runât to,ko nezina.Protams,ka katrs darîs kâ gribçs un ko gribçs,bet tad nevajag mâcîbas salîdzinât ar sektâm un vçl nez ko.
Re: ko zinat par amway?
10.07.2007 22:04
kur mana tolerance?....kukuu.....atsaucies......kaut kur pazudusi :)
shovakar riebjas izplatiitaaji :)
Bet diemþçl vai par laimi ðo tiesu vinnçja Amway!
Re: ko zinat par amway?
10.07.2007 22:06
bet tomçr, kas tad ir tas optiskais balinâtâjs? :D
Freek
Re: ko zinat par amway?
10.07.2007 22:26
Interesanti, ka izslaveetaas Nutrilite paartikas piedevas nav regjistreetas PVD sarakstos (Fitline ir), ne arii zaalju regjistraa! Tas noziimee,ka to tirdznieciiba ir LV aizliegta!!!
Katram savs bizness, un protmas lai veicas.
Jautaajums ir -kaapecc taada bagaata kompaanija, nevar vai negrib veikt regjistraacijas procesu?
Labs produkts vai slikts -lai lemj pateereetaajs!
1) Nutrilite vitamîni nav ZÂLES!!!
2) Latvijâ Amway produktu tirdzniecîba nav aizliegta( palasiet Vides Vçstis,starp citu),jo katrs konsultants reìistrç savu uzòçmçjdarbîbu,Jûsu zinâðanai,
3) visu izlemj cilvçks pats! - neviens nevienam neko neuzspieþ.Un ja ir kâdi eksemplâri,kas tâ rîkojas,tad ir skumji.
Re: ko zinat par amway?
11.07.2007 14:22
"Cilvçks pçc dabas ir slinks un nav pieradis DOMÂT pats"
varçtu jaunu moto izdomât - tipa "mçs domâsim jûsu vietâ!" :D
Re: ko zinat par amway?
11.07.2007 22:28
...man te viens paziistams gurkjis bij intereses peec taisiijis shitiem analiizes- fitlainiem, aamvejiem un ko... rezultaati bija visaadi ;-)
Freek
Re: ko zinat par amway?
12.07.2007 00:41
Gribeetos zinaat, kaadi bija rezultaati!
Ok Amwey jau nav zaales! Taas ir defineejamas kaa paartikas piedevas un PVD atbilde ir vinju lapaa,kas saka, ka shiis paartikas piedevas ir aizliegts tirgot jo nav regjistreetas!

Vides vestis nav oficaala valsts iesteede,kas nosaka ko tirgot un ko ne, ko setificeet un ko ne!
Amway atseviðíu produkciju raþo arî Íînâ. Tas nav nekâds pârsteigums. Tie nekâdâ gadîjumâ nav jebkâdi koncentrâti. Visu produkciju mâjas tîrîbai un cilvçka higiçnai raþo ASV. Tâpçc kvalitâte visâ pasaulç ir vienâdi augsta neskatoties uz uzlîmes uz produkcijas. Tai produkcijas daïai, ko raþo Íînâ, izejvielu kvalitâte ir ïoti augsta. Esmu iegâdâjies naþu komplektu. Izejviela ir vâcu tçrauds. Kolosâls dizains.
Re: ko zinat par amway?
18.07.2007 21:06
Es sâkumâ ar neticçju ðiem produktiem...pamçìinâju un nespçju vairs veikalâ nopirkt Dosju vai Ariel, nu pretîgi tie pulveri un tik âtri iþòemas...tâpat ar zobupastu, slikta dûða no Colgate utt.
Ðo produkciju nevajag daudz, bet tâ ir dârga, bet efektîva. Nu bet padomâjiet paði? Vai zobu pastu uzspiest tâ ka neredz cauri zobu birsti vai uzlikt mazu punktiòu un kalpo ilgi?

Es esmu par ðo produkciju.
ramzzess.maxigood.lv
19.07.2007 00:55
ramzzess.maxigood.lv nakat rakstat atrodat sev jaunus domu biedrus. kaa arii pardodam vietas uz servera...
Re: ko zinat par amway?
15.08.2007 15:45
ja vçlies iesaistîties vaij ko uzzinât, jautâ- ploniite@inbox.lv
:)
anna1111
Re: ko zinat par amway?
22.08.2007 10:38
ESMU GAN SIS PRODUKCIJAS IZPLATITAJA, GA (LIELAKO TIES) LIETOTAJA. GRIBUTEIKT, KA TIESAM SI PRODUKCIJA ATPELNA SAVU CENU UN IR IZDEVIGA UN EKONOMISKA, NERUNAJOT JAU PAR IEDARBIBU UZ ORGANISMU, BET NEMEGINU TE SO PRODUKCIJU PARLIEKU SLAVET, BET JA IR KADI JAUTAJUMI VAI VELATIES VIENKARSI SANEMT APRAKSTUS VAI KONSULTACIJU VAI UZZINAT KA UN KUR SO PRODUKCIJU VAR IEGADATIES UN PA KADAM CENAM, TAD ZVANIET 26885470...BUS PATIKAMI ATBILDET!
Re: ko zinat par amway?
22.08.2007 10:42
par iedarbîbu uz organismu viss skaidrs -> izplatîtâjs sâk netâ vâjprâtâ kliegt un rakstît tikai lielajiem burtiem.
ak uzzinât vairâk? hmm, man jau ðíiet, ka te klâtesoðajiem ir savs viedoklis par tçmu, paldies ;)

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
sveiki, izmēģināju amway zobu pastu un man ļoti patika, vēlētos iegādāties..vai kāds var kko piedāvāt??!sūtiet lūdzu uz e-pastu! gabryela@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
01.09.2007 11:07
Estere - varu piedâvât un arî piegâdât :) Nosûtîju tev e-mailu.
Labvakar.man ir jautâjums,vai var kaut kur izlasît par amwauy firmas produkciju arî latvieðu valodâ?visur informâcija poïu valodâ.
Re: ko zinat par amway?
05.09.2007 23:31
Þani - man ir apraksti latvieðu valodâ lielâkajai daïai Amway produktu. Ja interesç, varu nosûtît uz e-pastu - raksti man uz amway.pasts@inbox.lv

Vçl apraksti ir pieejami angïu valodâ Amway mâjas lapâ www.amway.pl - bet lai tur tiktu pie produktu aprakstiem, nepiecieðams "ielogoties". Info par to, kâ to izdarît, arî varu nosûtît uz e-pastu :)
Re: ko zinat par amway?
06.09.2007 12:06
Runciiti...
a kas tas tas par uguni kas vaacijaa aizliegts? Fire? :D Tas ko Tu gribeeji teikt laikam ir Fairy ;) nu shito te http://www.fairy.de/ <<-- bljatj.. vo mudaki.. sen jau aizliegts, bet reklaamas kampanjas vaacija iet uz urraa un es pat atraku diagrammu cik vinji nopelnijushi periodaa no 2004-2006 gadam un ka 2007 gadaa laikam buus tas viss kopaa njemot un iet runa tikai par Fairy Vaacijas teritorijaa...

aa nee.. Tu tak par Fire kautkaadu teici... sorry sajaucu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
es!
Re: ko zinat par amway?
10.09.2007 10:08
bet Tu jau stâsti tikai par izplatîtâjiem ir taèu iespçja Tev paðam reìistrçties un sûtît preces tikai paðam priekð sevis, nevis tirgot tâlâk.
ja pats esi reìistrçjies dod arî atlaides.
Tev prece pienâk uz mâjâm. nav jâskrien apkârt un jâiplata.
un 4 gadus isenîbâ tas nav reìistrçts Latvijâ!
Labdien! Vçlos noreìistrçties par amway izplatitaju, taci nezinu kur un kâ to izdarit, vai varu plûgt informâciju
Re: ko zinat par amway?
17.09.2007 12:29
Jolanta - nosûtîju tev info par iestâðanos Amway!

Ja vçl kâdam interesç ðî iespçja, var droði rakstît man uz e-pastu amway.pasts@inbox.lv
Es nupat svetdien iztîrîju virtuvç sen iekrâjuðos gâzes nosçdumus ar LOC ,kas domÂTS VIRTUVEI,SUPER!
Sveikiòi, pati lietosu ðo Amway produkciju, konkrçti veïas kopðanas lîdzekïus jau gadus 10,tagad esmu izòçmusi arî licenci, jo tas atmaksâjas, varu saòemt sev vçlamos produktus ar atlaid, pasûtît internetâ, samaksât ar karti un peci pieved klât nedçïas laikâ.
Katrâ ziòâ ne mâjas kopðanai ( LOC visu veidu, trauku mazgâjamais lîdzeklis Dish Drop), ne veïas mazgâðanai domâtos lîdzekïus labâkus un çrtâkus neesmu atradusi. Ir taèu çrti par veïas pulvera iegâdi domât taikai 1 reizi gadâ ( 4 cilv. ìemene), arî trauku mazgâjamo pçrku tikai reizi 7-8 mçneðos, atðíaidu koncentrçto ar ûdeni no krâna un viss notiek.
Par zobu pastas Glister un mutes skalojamâ lîdzekïa lietoðanu patîkami pârsteigts bij amans zobârsts - zobu aplikums gandrîz neveidojas.Tâ k'ajâlieto katrâ lietoðanas reizç tikai zobu pasta ziròa izmçra daudzumâ, tad lielâ tûba vienam cilvçkam pietiek arî apmçram gadam.
Starp citu, ir pieejami gan produktu apraksti latvieðu valodâ, gan arî katalogs.
Ja kâdam rodas vçlme izmçìinât ðos produktus, varat man droði rakstît amway_baiba@inbox.lv, nosûtîðu vçlamo informâciju, palîdzçðu iegâdâties vai arî paðiem izòemt licenci!
Lixa
Re: ko zinat par amway?
07.11.2007 19:32
Es arî tikko parakstîju licenci, bet nemaksâju nekâdu bargu naudu..tikai 35Ls. Un ne jau tâpçc, ka mani kâds apvârdoja.... Vienkârði draugi (kas nav izplatîtâji) ieteica ðo to pamçìinât! Un nolçmu nepârmaksât 30%, un savçjie arî ietaupa naudu!
Varu teikt tâ:
) Veïas pulveris pçc sastâva labs, nekaitîgs, bet lîdz ar to arî drçbes neizmazgâ! Der tikai mazliet netîrâm drçbçm...
)Zobu pasta laba, patîk!
)Trauku mazgâjamais nu tâ..pa pusei...stiklu mazgâ labi, bet taukus ne îpaði! :(
)cepeðkrâsnîm super lîdzeklis!
)Bet vislabâkâs preces ir LOC un drçbju balinâtâjs. Izbalinâju 3g. vecus traipus! Bet ar LOC var tîrît visu! tas tieðâm labs!
dinox
Re: ko zinat par amway?
08.11.2007 22:45
Tik pat labi (videi mazâk kaitîgi) un ne dârgi ir Frosch un weleda produkcija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 2?
Ziņa: