ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:28
es ar' nelietoju fairy, bet amway ar' nelietoju.
Re: ko zinat par amway?
13.11.2006 13:29
Kroka

Nu redzi, gan jums labi gan mums labi...
Sveika!
Vai patiesineko nemaksâji par iestâðanos? Vienkârði man teica, ka ja gribi, tad ir jâmaksâ 30ls un tad vari dabût sertifikâtu, kas ïauj iepirkties savâ i-veikalâ par 30% lçtâk... Kâ tad tur îsti ir?

Paldies par uzmanîbu. :)
Re: ko zinat par amway?
14.11.2006 16:19
Svecinâti!Nejauði uzdûros ðim ziòojumam-nezinu gan,vai atbilde sasniegs mçríi,bet varu teikt tikai vienu,esmu jau divus gadus ðajâ sistçmâ,ðî korporâcija ir partneris,kas dod garantijas visam mûþam ar pârmantoðanas tiesîbâm,tâ ir iespçja mainît savu dzîvi par 100%,îstenot savus mçríus!Mûsu ìimenei ðis ir liels bizness,starptautiska darbîba,ar fileâlçm vairâkâs valstîs!Produkts ir lielisks,vairâk kâ 1000 nominâcijas,bizness vienkârðs,lieto labu produktu ,ko iegâdâjies savâ veikalâ,un ir DMB sistçma,kas râda pareizo ceïu,kâ ðeit nopelnît lielu naudu,veidot savu uzòçmçjdarbîbu.Arî mums(kâ tai lauku tantei)ir nopelnîts( pateicoties ðai sistçmai)pilnîgi jauns braucamais(braucamie),nopelnîts fantastisks kruîzs,nopelnîta pârliecîba par savu un savas ìimenes nâkotni.Alticor(Amway mâtes uzòçmums)-tas ir partneris,kam var uzticçties-tikai nepiecieðama pareiza informâcija,diemþçl,tâ bieþi vien tiek pasniegta izkropïotâ veidâ.
Ja interesç , raksti-helju@apollo.lv ; vari arî "draugos" uzmeklçt.Jauku dienu!Helju
Tad tur ir jâmaksâ kaut kas vai nav? tâ arî neatbildçja neviens..
Re: ko zinat par amway?
15.11.2006 00:30
Sveiki!Prieks dzirdçt arî labus vârdus,prieks,ka patîk cilvçkiem ðî produkcija,kas patieðâm ir kvalitatîva un ekoloìiska,ne par ko jau netiek pieðíirteas tâdas valdîbas prçmijas par pretvçþa profilaksi,par unicef bçnu aizsardzîbas fonda sponsorçðanu un daudzas citas...,þçl gan,ka neviens Jums nav pastâstîjis par milzîgajâm iespçjâm,ko ðî korporâcija piedâvâ,ne tikai lietot labu produkciju,bet arî veidot savu individuâlu uzòçmçjdarbîbu,kas ir pârmantojama,seviðíi,ja domâjam par savu bçrnu labklâjîbu nâkotnç!Ðis ir nopietns,milzîgs,starptautisks bizness,kâ to veidot mums mâca DMB sistçma,fantastiski pasniedzçji no visas Pasaules.Bieþi vien cilvçki uztver ðo lietu kâ pirkðanu pârdoðanu-tas gluþi vienkârði ir informâcijas trûkums-maizi taèu veikalâ nepçrkam,lai pârdotu,bet gan lai lietotu-tâpat ir arî ðeit,iepçrkamies paði savâ veikalâ,oficiâli,ar ES licenci,lietojam produktus savam patçriòam,kâ pelnît naudu mâca sistçma,ðo iespçju dodam arî saviem vismîïâkajiem cilvçkiem,jo nevienam nav tiesîbas kâdam liegt to uzzinât!Alticor(Amway mâtes uzòçmums)ir fantastisks sadarbîbas partneris,kas dod milzîgas garantijas un nâkotnes iespçjas.Mûsu ìimene ðai biznesâ ir jau otro gadu,mums ir uzòçmçjdarbîba vairâkâs valstîs,labi rezultâti,laba peïòa,lieliska nâkotnes perspektîva!Tomçr,lai darîtu ðo lietu profesionâli un pelnîtu lielu naudu-ir vajadzîga reìistrâcija,un tas protams arî ir finansiâls ieguldîjums(lai gan smieklîgs,priekð tâdâm biznesa iespçjâm..).Veiksmîgu nedçïu,veselîbu bçrniem un parçjai ìimenei!Ja ir interese par pareizu un pilnvçrtîgu ðîs sistçmas darbîbas principu-raksti-helju@apollo.lv,vai arî "draugos"...Helju
Labdien.
Es Jûs ielûdzu uz seminâru(katru ceturtdienu), kur varesiet uzzinât par AMWAY vairâk un uzdod savus jautâjumiem musu sponsoriem un partnieriem. Tas ir vçrts paklausities, varesiet atrast atbildes uz saviem jautâjumiem.
Ja ir intrese....rakstiet uz e-pastu.
Ar cieòu,
Jeïena M.
Tā ir tikai organika. tāpēc arī ir tik nekaitīga.
Labdien.
Paòemiet iztukðotu pudeli FAIRY (tur ti un tâ paliek uz sieniòam)... ielçjât ûdens un aplçiet savus puíes... :o) îlgi tie nedzîvos...Bet ja to paðu pec dish drop lîdzekïa puíem tas pat patiks.... Jo tas ir ORGANISKA ÍIMIJA. Tur tâ atðíîrîba.
Ar cieòu, Jeïena M.
Labdien.
Paòemiet iztukðotu pudeli FAIRY (tur ti un tâ paliek uz sieniòam)... ielçjât ûdens un aplçiet savus puíes... :o) îlgi tie nedzîvos...Bet ja to paðu pec dish drop lîdzekïa puíem tas pat patiks.... Jo tas ir ORGANISKÂ ÍIMIJA. Tur tâ atðíîrîba.
Ir jautâjumi... rakstiet... :o)
Ar cieòu, Jeïena M.
Re: ko zinat par amway?
16.11.2006 22:49
Jeïena M., nepârvçrties par opezdolu...

:)
Ja mekle atbildi...tad tu to atradisi... Bet ja tikai kaðíi... tâ ir jusu paðu izvele. un Izdariet savus secinâjumus, bet....ar prâtu, nevis kads kautko ir teicis.... Esiet gudrâki ... domajiet paði.. PAÐI....Vçlu veiksmi.
Ar cieòu,
Jeïena M.
Re: ko zinat par amway?
16.11.2006 23:03
Kas man pateiks, ir vai nav pilnmçness?
Re: ko zinat par amway?
17.11.2006 08:19
Neesat kâdreiz mçìinâjuði hloroformu uz puíîtçm?

plants - man ðíiet nupat kâ bija - Raimis tak ar bija aktivizçjies
Re: ko zinat par amway?
17.11.2006 11:46
pilnmeeness ir garaam, varbuut aizkaveejusies reakcija. a par amway dish drops -- ljaudis jamo tieshaam lej uz pukjeem, tachu, kaa zinaams -- uz pukjeem lej visaadu kjiimiju, un smuki zied.... organika -- kuutsmeesli vai?
Mincis
Re: ko zinat par amway?
18.11.2006 06:00
Helju..
Ja Tava gjimene otro gada ir shajaa biznesaa..juus nopelniijaat pilniigi jaunu braucamo,kruiizu utt. tad saki man,izskaidro maarketinga valodaa..kaa iespeejams GODIIGI tik daudz nopelniit? Cik tuukstoshi cilveeku cik tuukstoshus latu ir paarmaksaajushi,lai Tev tiktu jauns braucamais??
Un tad veel piemetini,cik sirsniigi Amway firma ruupejas par tautas veseliibu..
Mincît, un cik Tu pats pârmaksâ, uzturot sveðus biznesus? Jebkurâ gadîjumâ raþotâjs iegûst vidçji aop 30% no preces gala vçrtîbas. Veikalâ ir lçtâk? Tu pârmaksâ 70%!
Un ðeit aprakstîtais Dish Drop ir gana dârgs - 0,5l gatavs ðíidrums maksâ zem 0,5Ls.
palabs
inga1
Re: ko zinat par amway?
29.11.2006 13:23
minimâlâkâ cena trauku lîdzeklim ir Ls 5,40, un nerakstiet muïíibas, ka citi uzskrûvç cenas, viòi vienkârði pârdod par 100 procentîgo cenu, tas ir Ls 7,0
mare
Re: ko zinat par amway?
02.12.2006 14:25
piemeeram pulveriem mazgaajoshaa viela ir tikai 8% un paareejais ir tikai masa!un lietojot amway pulveti, kas ir koncentreetaaks to jaliek mazaak! pareekiniet vai maxaajot par lieko parasto pulveru masu var ietaupiit?+arii nav alergiju no amway!paarbaudiits un apreekinaats!
Re: ko zinat par amway?
27.12.2006 17:13
he he! Izskatas, ka jums darit nav ko, jo darba laika chatu laiþat! Kâds saka jâ, kâds nç, bet ziniet, katram ir sava izvele, ari setnieki un pensionari nabagi vajadzigi, kas valdibu stutees!
Ziniet, viena diena par miljonaru neklusi un ari divaas ne, lai kaut ko izdaritu, ir jastrada, kada kuram daïa, ka cilveki maizi pelna.
nebus, suòu kas rej, karavanu neviens neieveros!
Go Diamond!
ramzzess
Re: ko zinat par amway?
17.01.2007 18:27
feiry tiesaam ir kimija briesmiiga iesaku to nepirkt un podaa neliet kautkur ierakt svina bundulii vai mucaa ar betonu apliet!!!
mana sieva sava darbavieta lieto to suudu tagad vinjai rokas ka peec radiaacijas.daudzi kreemi nepaliidz isaak sakot labaak to suudu nelietot,pectam jums neviens moraalo kompensaciju nemaksaas!!!
Iv.
Re: ko zinat par amway?
21.01.2007 07:10
Diemþçl man arî viena radiniece ðinî debilajâ sistçmâ. Kâdreiz bija normâla sieviete, ar normâlu, loìisku domâðanu. Tagad? Bijâm vienlaicîgi 1 viesîbâs, viòa to vien darija, kâ BOJÂJA citu viesoðanâs prieku! Es ar viòu nekontaktçjos jau laikam mazliet pâri gadam. Nu ir viòi tur visi kâ nokodçti, ir. Runâ strandatrfrâzçs, slave tikai savu "biznesu", cenðâs pârliecinât visas "pârçjâs neziòas-tumsoòas", ka beidzot taèu jâstâjas biedrîbâ, bûsiet tikai ieguvçji (tas jau nekas, ka reâli viòi abi ar vîru ir totâli lûzeri; viòiem pat vairs nav normâlu, sirsnîgu draugu!

Palabs - jus redzeju reiz kada mîtingâ. Atpazinu, un jau sapratu, ka esat no tâdas paðas sektas, ar konkrçti izskalotâm smadzençm. Atvainojos, protams.
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 00:40
Pasuutiet Amway internetaa, savai lietoshanai, bet piedaavaajot sho iespeeju arii citiem Juus piedalaties biznesaa, par ko sanjemat atalgojumu un atlaides naakamiem pirkumiem. Ieguuldot savu laiku maacoties, Juus shinii biznesaa varat sasniegt kolosaalus rezuultaatus. Shis ir lielaakais i-veikals pasaulee. Nepaarmaksaa citiem, peerc pats. Pievienojies muusu puulkam un vaido tiiklu kursh veel nav registreejies Latvijaa. Varat mineet kas buus, kad Amway registreesies Latvijaa. Raksti un pievienojies amwej@inbox.lv
andaL
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 01:07
da kâds tur sûda bizness? Bizness ir bizness, un nez vai Amwey bûs tie, kas izgudrojuði ko nebijuðu biznesâ. Tas toè-nokodçti visi kâ viens. Man arî paziòâs viens no iesâcçjiem Latvijâ, visâs fotkâs tâ ìimene nu tik smaidîga, tik smaidîga, visâdas tikðanâs, forumi, Kijevas un kas tik tur nav, bet patiesîbâ tur apakðâ sûdi un sûdi. Un tâ sejas izteiksme....nu pamuïíîga. Mani vienmçr dara aizdomîgu nepârtrauktâ smaidîðana un nepârejoða laimîga sejas izteiksme. Un saukïi-mçs visi kopâ daudz varam un tml.Vçeee
Nopirku krâsns tîrâmo lîdzekli-neko ðis nespçja notîrît.
Zobupasta? Nopirku taxfree sensodyne par labu cenu un arî iet jau gadu.
Tâ ka domâjiet, ïautiòi!
p.s. un vienalga es ðos nespçju izprast.....
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 09:45
Lietoju Fairy un rokas galîgi veselas, bet ir ziòas, kas liek pârdomât ðî lîdzekïa lietoðanu- to esot gandrîz neiespçjami noskalot, tâdçï risks çst produktus ar mazgâjamâ lîdz. paliekâm.
Savukârt tos vienreizçjos, neatkârtojamos debesu brînumus, ko reklamç izplatîtâji nepçrku principa pçc.
Jautâjums atklâts- ar ko mazgât traukus?
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 09:50
to oga
Traukus var mazgât ar trauku mazgâjamo maðînu un Power Ball:)))
Nesen saòçmos iegâdâties un vçl eiforija nav pârgâjusi.
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 18:47
Visiem kuriem interesee Amway produkti, bizness un apmaacoshaa programma N21. Apraksti par produktiem. Rakstiet man algis1@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 19:04
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> Lietoju Fairy un rokas galîgi veselas, bet ir
> ziòas, kas liek pârdomât ðî lîdzekïa lietoðanu- to
> esot gandrîz neiespçjami noskalot, tâdçï risks çst
> produktus ar mazgâjamâ lîdz. paliekâm.
Man to gadîjies novçrot, plastmasas trauku ar fairy nomazgâjot, noskalojot, pavicinot un çdot. Maizîtei bija fairy piegarða. ja trauku noslauku, tad piegarðu nejûtu.
rokâm gan fairy neko nav nodarîjis... bet neesmu arî tâs tajâ stundâm mçrcçjusi.
Re: ko zinat par amway?
22.01.2007 21:43
Kâdreiz biju dzirdçjusi par Amway, bet domâju, ka kaut kâds kartçjais mârketinga tîkls vien ir, ar nenopietnâm lietâm. Kâdu dienu satiku senu paziòu viòa tagad dzîvo Nottengamâ strâdâ reklâmas aìentûrâ, bet vîrs nodarbojas ar Amway produktu pârdoðanu caur internetu.Algas ziòâ vîram mçnesî ir lielâki ieòçmumi.
Pamçìinâju arî es Amway tikai zobu pastu, jo man patstâvîgi tîrot zobus asiòoja smaganas un katru reizi ejot pie zobuârsta dabûju daþâdas infekcijas.Ar ðo problçmu mocîjos gadus desmit un nerunâðu vispâr par zobakmeni...
Lai pazustu asiòoðna man vajadzçja 1,5 tûbiòu un zobakmens 2 tûbiòas.
Kad aizgâju pie savas dakteres viòa pati brînîjâs par to, jo par Amway bija dzirdçjusi , bet nelietoja.
Man tagad ir savs Amway interneta veikals un daktere ieteic saviem pacientiem Glister zobu pastas.
Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:40
Ja tâ palasa, tad internetâ, arî ðajâ forumâ, var atrast daudzas aplamîbas un neprecizitâtes par Amway.
Piemçram, lai kïûtu par izplatîtâju, nav jâizdod lielas naudas summas. Noslçdzot lîgumu ar Amway, ir jâsamaksâ iestâðanâs maksa 30 Ls. Bet, pirmo pirkumu veicot par noteiktu naudas summu, tiek dota atlaide ðai iestâðanâs maksai, vai arî - iestâðanâs maksa vispâr nav jâmaksâ.
Turklât, ja kâds vçlas darboties kâ izplatîtâjs, tad nav jâiepçrk liels produkcijas daudzums, kuru vçlâk jâmçìina pârdot. Izdevîgâk ir, saòemot pasûtîjumu no klienta, pasûtît ðîs preces no kompânijas un tad piegâdât klientam.

Nu ok, jâpiekrît vien ir tam, ka daþi cilvçki tâ aizraujas ar to, ko dara, ka ne par ko citu ar viòiem vairs nav iespçjams runât. Bet tâdi cilvçki ir ne tikai Amway un, savukârt, ne visi Amway iesaistîtie ir tâdi.

Salîdzinâjumâ ar citiem izplatîtâju tîkliem, man Amway rada vispozitîvâko priekðstatu, jo:
1) Visa Amway produkcija ir ar augstu kvalitâti un videi un cilvçkiem draudzîga.

2) Amway ir visplaðâkais piedâvâtâs produkcijas klâsts:
- kopjoðâ un dekoratîvâ kosmçtika (Artistry un E.Funkhouser);
- íermeòa kopðanas lîdzekïi (Body Series);
- kosmçtikas un higiçnas lîdzekïi vîrieðiem (HYMM, Tolsom);
- zobu tîrîðanas lîdzekïi (Glister);
- matu kopðanas lîdzekïi (Satinique, Protique);
- veïas mazgâðanas lîdzekïi (SA8);
- trauku mazgâðanas lîdzekïi (Dish Drops);
- mâjas un virtuves tîrîðanas lîdzekïi (L.O.C. un citi);
- vitamîni un uztura bagâtinâtâji (Nutrilite);
- labâkie ûdens filtri pasaulç (eSpring);
- katli, pannas, naþi (iCook);
- u.c.

3) Amway ir viena no vissenâkajâm (ja ne pati senâkâ) tîkla mârketinga kompânija pasaulç - tâ ir dibinâta 1959.gadâ un vçl joprojâm veiksmîgi darbojas daudzâs pasaules valstîs.

4) Iespçja iepirkties internetâ.

5) Visas preces tiek raþotas ASV.

6) Nav nekâdi obligâtie pirkumi vai minimâlâs mçneða normas, kas jâizpilda.


Ja vçlaties saòemt sîkâku info par iespçjâm iesaistîties Amway biznesâ, vai arî, ja vçlaties iegâdâties kvalitatîvâs Amway preces, rakstiet man uz e-pastu: amway.pasts@inbox.lv

Interesentiem varu nosûtît pilno Amway cenu lapu, kâ arî sîkâku info par interesçjoðâm precçm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 5?
Ziņa: