ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
30.10.2008 11:06
Es vairaak par to, ka, man domaat, tava izveele nav gluzhi likumos balstiita...
Pûcît,kas attiecas uz pensiju, man nav ne mazâkâs vçlçðanâs stâvçt ar plakâtiem Domes laukumâ un lûgt kâdu kapeiku pielikt. Tad jau labâk AMWAY, kur savu pensiju vari saòemt negaidot pensijas vecumu un, kur tâ pâriet mantojumâ taviem bçrniem. Ja ir vçlçðanâs tuvâk iepazîties ar mârketinga plânu, pastâv iespçja satikties. Diemþçl tâda ir dzîve, kur neviens par tevi neparûpçsies, ja tu pats to nedarîsi un AMWAY mârketinga plâns sevi ir pierâdîjis 50 gadu garumâ. Arî daudzus AMWAY pensionârus pazîstu personîgi. Ar cieòu...
Re: ko zinat par amway?
30.10.2008 11:54
þuþu Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pûcît,kas attiecas uz pensiju, man nav ne mazâkâs
> vçlçðanâs stâvçt ar plakâtiem Domes laukumâ un
> lûgt kâdu kapeiku pielikt.

pienâks laiks, zapojoð po drugomu... jaunîbâ visi tâdi drosmîgi un patstâvîgi... :)
Mans mçríis nav srtîdçties,gan jau dzîve pierâdîs. Zinu tikai vienu, ka nekad nestrâdâðu uz kâdu citu, ja varu to darît pati uz sevi. Visu labu.
Re: ko zinat par amway?
30.10.2008 13:15
"Nolemj: Uz nâkoðo UP padomes sçdi uzaicinât ekonomiskâs policijas un VID pârstâvjus. Pçc sarunas ar par uzraudzîbu un kontroli atbildîgajâm institûcijâm, Cçsu mâjas lapâ izveidot sadaïu, kurâ anonîmi ikviens var sniegt informâciju par nelegâlâs uzòçmçjdarbîbas gadîjumiem. Akceptçt Bûvvaldes datu bankas vâkðanas turpinâðanu par bûvniecîbas situâciju pilsçtâ."

Taa driiz buus ar Jums visiem ;)
Vai veelies lai ielieku citaatu no LR likumdoshanas kas definee kaadai ir jaabuut likumiigai uzneemeejdarbiibai? Jeb komerclikumu pati/pats atradiisi?

Mees dziivujam Latvijaa un LR likumdoshanai arii jaapakljaujas. Man nenormaali kreninee shaadi pseidouznjeemeeji, kas domaa, ka ir gudraaki par visiem.

Es arii straadaaju pats sev un algoju citus, BET... par nodoklju nemaksaashanu var iedziivoties pat mantas konfiskaacijaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 30.10.2008 13:15 by Mateus.
Sveiki!!!
Mâjas lapâ www.amway.pl var apskatît produkciju!!!

Pasûtît produkciju var 1. caur esoðu pârstâvi 2. pats kïût par pârstâvi!!!

Kad kïûsi patstâvîgs pârstâvis - tad oficiâlos dokumentus nokârtos un bûsi reìistrçts Polijâ, kâ SIA vai IK.

Produkts ir ïoti labs - ekonomisks un draudzîgs dabai. Piemçram DISH DROP - trauk mazgâjamais lîdzeklis 1L iet ~ 1.gadu. Piemçram Pulversi drçbju mazgâðanai nesatur fosfâtus un citas vielas kuras neðíist ûdenî un paliek mûsu drçbçs.

Ja interesç produkts un domâ par iesaistîðanos un nopelnît naudu - raksti MAN janisblp@gmail.com
Re: ko zinat par amway?
04.11.2008 17:21
man patîk, kâ ik pa brîdim jauns izplatîtâjs uzrok ðo tçmu un ar entuziasmu sâk reklamçties tiem paðiem vârdiem, kâ citi pirms viòa :) un, protams, katrs atstâj savas koordinâtes :)
Re: ko zinat par amway?
05.11.2008 12:46
"bûsi reìistrçts Polijâ, kâ SIA vai IK."
Peekshnji uzrodas viens kursh piekriit tam ko es teicu :D Tikai ja nejaucu polijaa IK nav. Tur bik savaadaak tas viss notiek. Un nesaprotu neveeleeshanos to dariit LV :D Tjipa ja ar interpolu meklees par nodoklju nenomaksu ilgaak meklees? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nesen pati iestajos Amway- ar produkciju esmu ïoti apmierinâta, kâ arî vismaz man zinâmie cilvçki Amway ir normâli. Neviens no draugiem no mani nav novçrsies- ar tâdâm problçmâm nenâkas cînîties:)
Re: ko zinat par amway?
06.11.2008 20:42
...nenocietos...paðsugestija - laba lieta...
Re: ko zinat par amway?
15.11.2008 21:29
Runâjot par nodokïiem. Tas, ko Amway konsultants nopelna no pârdoðanas, parasti nav nekâdas diþâs summas. Un Latvijas likumdoðanâ ir paredzçts, ka lîdz kaut kâdai summa (atvainojiet, ðobrîd precîzi nevaru pateikt) uzòçmçjdarbîbu var nereìistrçt.

Turklât lielas problçmas rada tas, ka ðobrîd Amway nav oficiâlas pârstâvniecîbas Latvijâ. Lîdz ar to vienkârði nav iespçjams tirgoðanu padarît oficiâlu, lai varçtu maksât nodokïus. Es par ðo jautâjumu esmu runâjusi ar ïoti kompententu grâmatvedi - viens variants ir, kâ to padarît oficiâlu, bet tas ir tâds diezgan nedroðs risinâjums, tâpçc to nerealizçju. Un viss ir tâpçc, ka es Amway iepçrkos kâ privâtpersona.
Lîdz ar to vienîgais veids, kâdâ to var oficiâli nokârtot, ir atvçrt uzòçmumu kâdâ valstî, kurâ ir oficiâlâ Amway pârstâvniecîba, piemçram, Polijâ. Bet, tâ kâ mana peïòa no tâ visa pasâkuma vçl nav tik liela, lai tas atmaksâtos, tad, godîgi atzîstos - ðobrîd nemaksâju nodokïus. Jo tas vienkârði nav iespçjams. Savu sirdsapziòu nomierinu, daïu peïòas ziedojot labdarîbai :)

Bet tad, kad konsultants sâk no Amway saòemt normâlu peïòu, tad ir pat obligâti jâatver savs uzòçmums, citâdi naudu nevar saòemt. Un tad tam visam lîdzi nâk arî nodokïu maksâðana. Bet tâ peïòa nav no produktu tirgoðanas.
Re: ko zinat par amway?
15.11.2008 21:49
Nu paraadi to likumu par to ka var vaariities un nemaksaat nodokljus :D:D:D
Tu laikam domaa neapliekamo minimumu? :) Tas neattiecas uz uznjeemeejiem ;)
Zinaaji to, ka likumdoshanaa ir paredzeets, ka pirmos gadu vai divus uznjeemums driixt straadaat ar miinusa bilanci? ;) Tb ne tikai nepelnot, bet ejot zaudeejumos... vai tieshaam tu domaa, ka visi ir taaaadi IDIOTI, ka izmanto sho likumu, nevis to mistisko, kuru Tu tikko izdomaaji? ;)

Prikolii.. velviens pseidouznjeemeejs, kursh pat likumus nezin :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
15.11.2008 23:39
ja nemaldos, liidz kaut kaadam ciparam var nemaksaat sociaalo, bet ienaakuma nodoklis taapat ir jaamaksaa...
Re: ko zinat par amway?
16.11.2008 13:43
..."Bet, tâ kâ mana peïòa no tâ visa pasâkuma vçl nav tik liela, lai tas atmaksâtos, tad, godîgi atzîstos - ðobrîd nemaksâju nodokïus. Jo tas vienkârði nav iespçjams. Savu sirdsapziòu nomierinu, daïu peïòas ziedojot labdarîbai :)..."

...a nah darboties, ja saòem minimâlu kâpostu!?!...pretrunas, saldenie amvejisti, pretrunas...bet vervçt naski...:)
Re: ko zinat par amway?
16.11.2008 14:37
Nianses nepârzinu, bet arî individuâlajiem komersantiem taèu nodokïi jâmaksâ nevis no ienâkumiem, bet no peïòas, t.i., no tâ kas paliek pâri no ienâkumiem pçc visiem izdevumiem, vai ne? Ja tâs summas nav lielas, komercdarbîbas izdevumos var norakstît jauno personîgo maðînu (preèu vadâðanai, to, ka tâ ðim nolûkam lietota tiek apmçram 1x mçnesî, var nepieminçt), nopirkto datoru, mâjas i-neta pieslçgumu (tipa klientu meklçðanai i-netâ) u.t.t. Rezultâtâ nekâdas peïòas tur nebûs un nodokïus arî nebûs no kâ maksât :)))
Re: ko zinat par amway?
16.11.2008 17:08
Maza niance. VISI shie izdevumi ir dokumentaali jaapieraada un tie ir JAABUUT Tavu konkreeto uznjeemejdarbiibu attiistoshiem vai nodroshinoshiem. Un nav tik vienkaarshi... Ja Tu straadaasi pa nulleem kaadam radiisies jautaajumi agri vai nveelu. BET ja Tu vari dokumentaali to visu pieraadiit ok. Tavas tiesiibas. Gribu redzeet kaadu idiotu, kuram dara kaifu ka ir iipashnieks uznjeemumam kursh straadaa pa nulleem :) Iisteni uznjeemji :D:D:D
Pseidouznjeemeeji ir izmirstosha suga ;)

Kas ir jaatceras... soc nodoklis ta ir jaamaksaa katru meenesi, peljnjas peec tam par visu gadu. Ir ljoti jkaaseko liidzi tam lai taa nauda tieshaam ir pa nulleem. Kaa arii jaaseko liidzi velkaut kam. 12 meeneshu laikaa nedriixt apgrozijums paarsniegt 10k lvl. tikko to sasniedz taa jaaregjistreejas ari par pvn maksaataaju. Ja to nokavee (to biezhi shaadi darbonji nokavee) ir sods. Ne mazaakais :)

Nav tik vienkaarshi nemaksaat nodokljus. Un taadiem aakstiem kaa MLM ir taalu neizdeviigi pastaaveet kaa sugai, tikliidz uz to skataas no legalitaates puses ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 00:48
Igaunijâ gada ienâkumu deklarâcija ir jânodod KATRAM, nevis tikai amatpersonâm. Tur vçl grûtâk izvairîties un nemaksât nodokïus.
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 10:26
LV tas ari buus. Jau labu laiku to grasas ieviest.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 12:08
Zinu, ka grasâs ieviest. Tik runâ pagaidâm.
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 12:19
Nu kaadu laiku arii neieviesiis. Tagad to nedriixt dariit. Vajag it kaa, bet tas radiis haosu un skandaalu zamaakajos soc slaanjos. Paareejie ta noriis krupi un dziivos taalaak, bet tiem tas noziimees dazhiem bankrotu gjimenee :(

Manupraat!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 13:20
Nu labrît! nekas te netiek darîts zemâko soc. slâòu labâ un netiks. Tak skaidrs, ka ir pietiekami daudz biezo, kam negribas uzrâdît ienâkumu avotus. Tâpçc arî nulles deklarâciju jau gadiem marinç, lai radi, draugi un paziòas pagûst sazagties, visu noprihvatizçt u.t.t....
Nav manîts ka kâdu no augðçjiem soc. slâòiem satrauktu tas, ka vairums pensiju ir zem iztikas minimuma...
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 14:28
Nesapratu Tavu domu... Tu laikam maz saproti ko nozimee nulles deklaraacija ne? Tev nevienam radam nevar peekshnji kaut kas uzrasties. Jau tagad nevar. Jo jau 2. gadu ir shis tas mainijies.

Un par zemaako soc slaani... tu domaa, ka mani uztrauc tie kas dziivo sliktaak par mani? Jaa man varbuut ir zheel tos cilveekus. Bet tai pat laikaa uzskatu ka katrs pats savas laimes kaleejs, bet dereetu arii veseri rokaas panjemt, lai to laimi izkaltu. Pieredze raada, ka tie kuri censhas un domaa - dziivo un dziivos, ne zemaakajos slaanjos. Bet diemzheel jaatziist, ka sabuntojos tieshi tos zemaakos slaanjus, top revolucijas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 15:24
Mateus: nespïauj Dievam acîs! Visu var pazaudçt vienâ mçnesî, vienâ dienâ, vienâ minûtç.
Bij tâds apgâds Lielvârds, izdeva labas mâcîbu grâmatas. Piederçja vîram un sievai. Viòiem labi klâjâs. Reiz viòi visa ìimene maðînâ brauca, kâds piedzçries idiots uzbrauca viòu maðînai virsû. Abi bçrni slimnîcâ ar vieglâm traumâm, vîrs gâja bojâ uzreiz, sieva vairâkus gadus ârstçjâs. Tagad viòa ir invalîde, pa mâju dzîvo. Iesaki tai sievietei paòemt veseri un iet strâdât! Vai iesaki dibinât vçl vienu uzòçmumu!
Citâ ìimenç vîrs bija jûrnieks, sievai saldumu kiosks pieder. Paòçma kredîtu, nopirka mâju. Vîrs saslima, vairs nestrâdâ. No viena kioska ieòçmumiem viòi vairs nespçj nomaksât visus maksâjumus.
Íirurgs operâcijas laikâ nejauði sagrieza sev cimdu un roku. Izrâdîjâs, pacients bij C hepatîta nçsâtâjs. Tagad dakters pats slimo ar hepatîtu, viòam sâkuðas trîcçt rokas un operçt viòð vairs nespçj. Vai turpinât? Stâstu bûs daudz.
Tajâ zemâkajâ sociâlajâ slânî var âtri un viegli iekïût. Ne visi spçj ârâ tikt. Tu nezini, kâ Tev diena var beigties!
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 15:30
Pietaupi to savu teicienu par dieva aci ;)
Es uz savas aadas esmu izbaudijis pilniigu bankrotu un tiesu darbus 2 gadu garumaa par paraadu piedziishanu no manis. Taadeelj sorry, bet pati nelec aciis ;) Es no taa tiku aaraa un neesmu debils. Sakniitis arii nokrita. Jo augstaak kaapsi, jo zemaak kritiisi - katrs to zin.

Par tiem nevareetaajiem... man bija viens students atnaacis parunaat par darbu. 1.kurss. Neko nemaak. Tb man vinju jaapmaaca un jaanodroshina sertifikaacija. Alga 300Ls uz rokas vinjam likaas smiekliiga. Paprasija 700Ls (!!!). Peec meenesha bija gatavs straadaat jau pa 300Ls, bet protams ka jau pa veelu, jo ir cilveeki, kuriem darbu tieshaam vajag, bet ir taadi kas tikai saka, ka vajag un ka meklee.

P.S.
nezinu ko es vel vairaak varu dariit kaa tikai izteikt zheelumu par tiem cilvekiem ( ko jau izdariju ieprieksh). Ja kaads ir tik liels darbonis.. lai nevis brauc atpuusties vai ar auto uz juurmalu, bet ziedojat naudu krustam utt... atkaartoju... man vinjus zheel, bet taa anv mana dariishana.


Un vel kas... par to dievu... vareetu paluugt savu religjiju tomeer patureet pie sevis. Ja dievs reaali pastaaveetu, vinjsh jau no manas agras beerniibas buutu mans ljaunaakais ienaidnieks. Arii to esmu sheit teicis jau vairaakkaart.

es pats sev esmu dievs - humaanisms pamatpostulaats ;)

Tikko atcereejos kaadu textu no biibeles...vara virs zemes ir Dieva iecelta... tad nu dziivojat ticiigie peec shiis dogmas. Man shausmiigi serdzas tie kristieshi, kas mani maaca dziivot, bet pashi dziivo taalu no taa, kaa kristietim jaadziivo - vaardu DIEVS gan aatri visi piesauc.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 3 time(s). Last edit at 17.11.2008 15:54 by Mateus.
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 17:04
Es uz baznîcu aizstaigâju reizi gadâ, ja man sagribas pârdomât dzîvi. Tur daþreiz labâk domâjas. Nepiederu pie kâdas reliìijas. Man ir paðai par to savi uzskati. Vçrts zinât, ka ticîgais automâtiski nenozîmç kristietis. Kristieði pielûdz Jçzu Kristu, dievturi- Pçrkonu, utt. Mazdakteris ir ticîgais, bet kriðnaîts vai hinduists- nezinu.
Katram sava ticîba vai neticîba, bet ja veselîba saèakarçjas, tad grûti noturçties lîmenî. Es gribçju teikt, ka Tu nezini, kas ar Tevi bûs rît. Nepazemo tos, kas ir zemais slânis, jo Tu nezini, kas ar viòiem bija vakar.
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 19:48
Tu laikam nezinaaji ka dievs kaa vienpersona ir tikai kristietiibaa? Un kaa arii lasiit nemaaki... nevajag man maaciit to, kam esmu jau gaajis cauri un kam agri vai veelu katrs uznjeemeejs (gan liels gan mazs) iet cauri, jo no taa NEKAD neizbeegt. Nu ko tu man jaunu pateici ar fraazi ka nezinu kas buus riit? :D TICI man... taadi suudi kaa man bijushi otreiz NAV iespeejami, jo man vairs nav un nekad nebuus taadu saistiibu deelj kuraam nonaacu savulaik principaa bomzhu saraxtaa. Sorry, bet shoreiz nesaprotu ko jaunu Tu man vari atklaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 20:53
Mateus:

tad varbût "Toms" bûtu Tev atbilstoðâks segvârds? ;))
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 21:57
Puce: Neticîgais Toms? Vai cits Toms? :)
Kâpçc man Tev, Mateus, jâlielâs, kâdiem sû... esmu gâjusi cauri?
Man ir arî savi klienti, kuri man ðo to pasûta. Gadâs, vienojos ar kâdu- bûs nedçïai darbiòð. Trim citiem atsaku, jo esmu jau aizòemta. Tad piezvana pirmais un pasaka: "Sorry, man nevajadzçs!" Es palieku nedçïu bez darba. Divus gadus es tâ pati sev uzòçmçja biju, tad man apnika. Nolçmu, patçlot darba òçmçju- atpûsties sagribçjâs. Starpîba algâ gan ir miiilziiga. Vienâ gadîjumâ maksâ regulâri, bet maz, citâ gadîjumâ nekad nezini, vai darbs tieðâm bûs, bet ja ir, tad nauda arî IR. Sociâlo garantiju gan nav nekâdu.
Re: ko zinat par amway?
17.11.2008 22:37
nu redz.. paarlasot Tavu textu var rast vienu moraali - lai ari ko dariitu, ja gribeesies, varees dziivot un ne zemaakajaa soc slaanii ;) Tikai vajag gribeet. Tie kam nesanaak 90% vienkaarshi nepietiekami to veelas, bet 10% tomeer vnk nepaveicas :(

Un ronaajot par lieliishanos... es vel neesmu saacis lieliities :D Es tikai mineeju, ka Tavs piemeers par to ka es luuk nezinot kas mani var sagaidiit... piedod bet sen jau ir izbaudiits ;) Tas lai tu beigtu tupa atkaartot savu teicienu par dieva aciim ;) Tas arii viss.

ceru ka tu saproti ko tev saka... lai gan shaubos...
pag... par to konvoju kursh iesaaka sarunu... ari ne tu? Ja nee sorry, bet tur ari autore cepaas neskatoties ne uz ko :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2008 22:44 by Mateus.
as
Re: ko zinat par amway?
18.11.2008 17:54
http://lv.wikipedia.org/wiki/Amway izlasiet un sapartîsiet ka tâ ir augstâkâ lîmeòa sekta, kas atvçl vairâkus miljonus ASV partijâm lai varçtu brîvi strâdât
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 16?
Ziņa: