ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
16.12.2008 11:43
Paldies, man ir patiikama... kafija garshiiga...

es visu laiku saku, ka dr.lv tiek runaats tikai par psihisko veseliibu... kaac veel netic?
Re: ko zinat par amway?
16.12.2008 16:30
...jobvaðmantelît!!!!...svjat, svjat, svjat...kâ te dod ....
Pats esmu pameegjinaajis sho produkciju,no man esoshajaam preceem (32. variantos) 1 produkts neattaisnoja sevi?
Produkti ir labi, ja kautkas interesee varu pastaastiit!!
Re: ko zinat par amway?
28.12.2008 12:05
32 variantos... peec logjikas sanaak, ka chalis nopirka vienu preci ar 32 smarzhaam :D:D:D:D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
28.12.2008 12:15
Manâ darbiòâ regulâri ierodas AMWAY izplatitaja. Kolçìes pçrk visu ko un viena otrai ar iesaka, kas labs.
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 10:05
Aj... kaut kaads sektas princips... visi kas tur iekshaa slavee un liela ..tic tikai tie kas ir iekshaa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 11:14
Es saku, ka manas kolçìes pçrk no izplatîtâjas un priecâjas! Es nestrâdâju AMWAY!
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 11:15
Nu vinjas ir latentaas sektnates bet Tu varbuut latentaa izplatiitaaja? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 17:31
:))
Ko jûs lûdzu vçlaties? Maðînu tîrâmo vai zobu tîrâmo lîdzekli? :))
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 17:33
Kâpçc Tevi tâ satrauc, ka citi Amwey pçrk? Lai taèu pçrk, ja viòiem patîk!
Re: ko zinat par amway?
29.12.2008 17:40
kas teica, ka mani amway satrauc? :D
mani vairs jau nekas nesatrauc, jo neviens nekur nevienam vairs nelien virsuu... cilveeku ticiiba kriizei dara savu.. bruuk "varenaas" piramiidas un man jau sen neviens neuzmacas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
30.12.2008 10:24
Vai Dies', tikko tikai palasīju Evijas O., personības dalīshanās, diskusijas:D Re pie ka noved ja lieto ne tos mazgājamos līdzekļus:)
Bagâti mçs visi esam , bet vissbagâtâkie diemþçl ir tie kas iepçrkas in mûsu paðu veikalos un bojâjam savu veselîbu . Bet ekonomisti ir Amwejieði un tur mçs esam bagâti . Paskatieties kâdas ir mûsu latvieðu meitençm rokas kuras strâdâ pie mazgâjamo lîdzekïu plauktiem. Ðis teksts ir domâts tiem kuriem ir daudz naudas un patîk neekonomçt . Laimîgu jauno gadu
Re: ko zinat par amway?
02.01.2009 21:36
Nu paskatijos... un...
Man gan vairaak shkjiet ka taas meitenes kas drogaas kraamee tos plauktus, nevar atljauties neko vairaak par dzintara produkciju... taa kaa nekompostree smadzenes aspraati ;)

Un atradis ko saliidzinaat... es maajaas katru dienu mazgaaju traukus ar fairy jau kaadu pusgadu, pirms tam agraak arii daudz to dariju, pirms kaut kaadiem gadiem ar rokaam dreebes mazgaaju... un nekas... Biotherm foreva ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
03.01.2009 00:07
...starp citu "Dzintara" roku kremiem nav ne vainas...
Principiāli neatdzīstu jeņķu produktus, tad jau dabīgākos, kas nāk no Krievijas.

Tā kā Tev ar',bagātais Gunti, Laimīgu Jauno gadu!
Re: ko zinat par amway?
03.01.2009 00:38
Guntis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Bagâti mçs visi esam , bet vissbagâtâkie diemþçl
> ir tie kas iepçrkas in mûsu paðu veikalos un
> bojâjam savu veselîbu .

mjâ, teikumiòð Guntim sanâca izcils :)
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 10:20
> Bagâti mçs visi esam , bet vissbagâtâkie diemþçl
> ir tie kas iepçrkas in mûsu paðu veikalos un
> bojâjam savu veselîbu .

wtf?
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 12:48
ak kungs...

nu, ir man Amway trauku mazgaajamais... bet tikai taapeec, ka es atstiepju 1 litriigu pudeli ar koncentraatu 1x gadaa. vnk vairaak par to nav jaadomaa. tomeer taapat kreemu vajag rokaam peec kaartiigas trauku mazgaashanas. naudas zinjaa tas pats, kas katru meenesi Fairy, PUR vai ko veel tur pirkt... taapat vinju veljas pulveri, kur vajag tik vienu eedamkaroti uz veljas mashiinu, nu tie, kas no Alpu pljavaas augushiem Acerola kjirshiem taisiiti, kam tikai ekologjiska govs ir uzpirdusi, kad tie ziedeeja...

Iipashi Mateum

viendien ieeju Dzintara bodiitee -- a tur sabiedriibas daama iepeerkas, kas vareetu visu to bodiiti nopirkt. taa kaa, nus, es domaaju, ka ne jau skopuma deelj vinja tur bija... ne visi vinju produkti ir labi, bet daudzi ir pat ljoti. Gerchikovs ne velti gadu pa Franciju lozhnjaaja un spiegoja...
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 12:59
Dzintara kosmçtikâ, krçmos. u.c., nav tik daudz konservçjoðâs íîmijas klât, kâ ârzemju analogos. Tas varbût ir lîdzekïu ekonomijas dçï, bet lîdz ar to labâk. Man, piem, Dzintara Niveja krems patîk vislabâk.
Bet Amway nav sanâcis izmçginât.
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 13:38
Dobeles "Spodrîbâ" raþotais roku aizsargkrçms Smiltsçrkðíis- ja ar rokâm ilgi pa ûdeòiem òemas, darbojas vienkârði Super! Kâpçc man jâpçrk krçms par 5-10Ls, ja ðis pats vietçjais ir ïoti labs?
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 13:47
Es lietoju peec treninjiem to spodriibas kremu

a dzintaram ir shis tas labs... pantenola hidrants piemeeram. Ar to textu vairaak biju domaajis, ka taaaaaas meitenes amveju nepiorks ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
04.01.2009 14:33
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
tie,
> kas no Alpu pljavaas augushiem Acerola kjirshiem
> taisiiti, kam tikai ekologjiska govs ir uzpirdusi,
> kad tie ziedeeja...

:DDD
Nesen man bija tiksanas ar vienu no amway parstavjiem, saka vins ar miglinas pusanu, cik dzive ir nozelojama bez maz vai pasnaviba jataisa, un ka vienigais realais veids ka nopelnit ir amway, ( shema ka vini pelna tik tiesam strada un ir unikala, bet ka te bija teikts vari palikt pie saviem 9% gadus 20, viss atkarigs no tevis) Amway fanati aizmirsa pateikt ka netikai license ir japerk, punkti ari ir japerk, pats, ka saka kronis, bija tas ka parstavis dod man parakstit licensi kura ir polu valoda, tad sanak, ka es pats sevu naves spriedumu varu parakstit ??????????????????



Kurs amway parstavis varetu mani apstridet, varbut pat uzvest uz pareiza cela, un parliecinat mani neticigo, ka tas tiesam ir reals naudas pelnisanas veids, mani neinterese kokosa vai cukurbiesu zobupastas :)
Re: ko zinat par amway?
25.02.2009 14:11
un es domaaju, ka jau vidusskolaa maaca par MLM .... reaals naudas pelniishanas veids... pseidouznjeemeeji mlje... nodoklju nemaksaataaji... .. tur pa daudz pantiem vareetu panjemt... izvairiishanaas no nodoklju maksaashanas, tirdznieciidziiba bez darijumu apliecinoshu dokumentu izsniegshanas, nelegaala uznjeemeejdarbiiba... :) ekkk... naudas taisiitaaji :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Viela pardomam:
1)Sogad AMWAY paliek 50gadi.
2)Latvija tagad tiek dota cilvekiem laba iespeja nopelnit.
3)Slikta prece tirgu ilgi neiekaro.
4)Konsultanti pilda labus darbus, vispirms produktus parbaudot uz savas adas, pievedot klat, iesakot isto.
5)Tie, kas ir "iekritusi" uz sadu produkciju, tad jau ir bez rakstura, jo ar normalu cilveku neko sliktu izdarit nevar. Ta runa tikai skaugi.
Re: ko zinat par amway?
28.02.2009 10:31
Tagad labi laiki, lai amway fanati vervetu cilvekus un cilveki tiesam parakstas uz to, nezinot pat kartigi, ka tas viss strada, vinam pasaka PERC UN REKOMENDE CITIEM, PELNA GARANTETA NO PADARITA DARBA, un tas cilvecins izmisuma dzits to ari dara, paraksta sevi savus pazistamos uz pilnigu atkaribu no amway, tur tak letak, labak, var nopelnit, vienkarsi es ar tadiem cilvekiem nekontaktejos, jo zinu ka atkal vini muldes pa lielisko amway.
Ja paskatas amway vesturi, faktiski neviena valsti vini nebija mili gaiditi, dauz kur tas ari nonaca lidz augsakajam tiesam, taka spriediet pasi, but vai nebut amway zombijam, jo man ta ideja liekas pretiga, driz katrs tresais bus amway fanats un kam tad pardosiet savas licenzes, busiet sudos lidz ausim, un pilnu maju ar labajiem, letajiem, dabigajiem amway pulveriem, traukumazgajamiem lidzeklieem, ...............
Ja tur nevaretu nopelnit, nevienam ta produkcija neinteresetu, un nebutu nekas savadaks ka parasta veikala
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:00
Arii es iesaistiijos Amway taadeelj, lai ieguutu labaakos produktus, kas nebuutu kaitiigi man un videi, tachu paskat kaadi briinumi atklaajas, kad izlasi sastaavu dazham labam kreemam: PARABEENI!
Principaa lietoju no Amway tiiraamos liidzekljus, jo tieshaam ir ekanomiski un ar neuzbaaziigu vieglu aromaatu, kas man ir svariigi. Arii sastaavaa neko kaitiigu neatradu. Tachu kosmeetiku gan labaak turpmaak izveeleeshos citu, jo ARTISTRY, ar ko sadarbojas Amway, nav nemaz tik nekaitiiga, lai gan efektiiva, tachu es iesaku labaak izmeegjinaat MADARA, WELEDA, EKOELLE u.c. ekologjisko kosmeetiku.
Parasti iespaids, kuru cilveeks ieguust par Amway, ir atkariigs no cilveeka, kas tevi tur iesaista. Man nepatiik to cilveeku uzbaaaziigaa attieksme, kas Amway izmanto galvenokaart kaa biznesu. Uzdodiet vinjiem jautaajumus par kosmeetikas sastaavu un redzeesiet, ka ne nieka vinji nejeedz!
Savukaart NUTRILITE vitamiini... nu jaa, tie patieshaam darbojas. To atzina pat mana aarste (protams, es neteicu tieshi kaadus vitamiinus lietoju :)).
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:05
Taapeec katram pasham ir jaauzzina viss par sho kompaaniju. Un nevajag buut bailiigam, bet taa arii konkreeti pajautaat izplatiitaajam: Vai tas tieshaam ir labaakai Latvijas tirguu pieejamias produkts? Kas ir taa sastaavaa?
Taa kaa esmu jau atradusi analogus Amway produkcijas aizvietotaajus Latvijas tirguu, tad paturu licenzi tikai paaris produktu deelj... Kad vairaak nebuus izdeviigi izstaashos. Luuk taa! Jaadomaa, ko dara un kam klausa!
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:09
Nu un tagad nakamajā posta Tu noteikti pastāstīsi ar kādām metodēm Tavs ārsts kaut ko noteica par tiem vitamīniem. Nu - ka tie darbojas. Savulaik kad mani ieinteresēja ka iedarbojas mani sporta vitamīni, man taisija reizi nedēļā monitoringa analzīzu jūru. Tb tas nav tā vienkārsi - aizgaji un pateica...

Tātad - kā tieši (ar kādām procedūrām un kam pievēršot uzmanību) Tavs ārsts to noteica... vēl man tāda lieta interesē... Tev ko darīt nav ko tādu piķi izgrūst par analīzēm? Es saprotu sporta fanatus, bet vienk sektantu... :o

Ka sak es velreiz nebaidiishos (kaa teici ka jaadara) un tieshi jautaashu - ar kadām metodēm un cik ilga laika periodā Tavs ārsts veica pētījumu, par vitamīnu efektivitāti. Kur mes par to varam pārliecināties izņemot - viena tante teica?
Paldies par sekojosho izsmeljoshu info.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
12.03.2009 15:10
A..., tikai nevajag teikt, ka Dzintars ir tas labaakais utt. Taa nav! Tur sastaavaa arii ftalaati un fosfonaati atrodami!
Vajag lasiit, kas rakstiits uz iepakojuma :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 20?
Ziņa: