ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
10.11.2007 02:53
Jaa un tik at nekaitiigi var mazgaat traukus tuliit peec eeshanas un vnk ar karstu uudeni ;) :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ìirts
Re: ko zinat par amway?
27.01.2008 23:47
Par Amway senâka ir Nutrilite vitamins (tîkla mârketinga aizsâcçji), kuru gan Amway vçlâk iegâdâjâs. Kâ arî gadu vecâka par AmWay ir GNLD (Golden Neo-Life Diamite) kuras piekritçjs esmu es. (No Amway izmantoju dish drops) Par tîkla mârketinga vçsturi var palasît te www.tiklamarketings.lv
Re: ko zinat par amway?
28.01.2008 10:41
mlm aizsaaceeji??? :D
sasmiidinaaji :D man ekonomikaa kaut ko citu maaciija, bet Tev jau laikam labaak zinaams ;)

P.S.
Nutrilite dibinaaja Jay Van Andel, Richard DeVos un Michael Pacetti. 1963 gadaa vinji vnk nomainija nosaukumu, tas arii viss. Bet pirms tam janejaucu vinjus ASV tiesa jau paspeeja atziit par vainiigiem kaut kaadaas tur lietaas saistiibaa ar tirgus kropljoshanu. Vai es ko jaucu? Jeb oficiaalie dati melo?

Tas normaali ka MLMisti aizstaav MLMistus :) Ne velti ir bijushas tiesas ar meerkji pieraadiit, ka vinji darbojas liidziigi sektaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vissi Amway produkti ir ljoti dabai draudziigi,piemeeram ar griidas mazgaajumo uudeni,var izmantot augu laistioishanai un augi saax zaljot veel labaak.


Piem. 2,5kg mazaa veljas puulvera paka pietiek 108 veljas mazgaashanas reizeem ar automaatisko veljas mashiinu.( tas ir liidzveertiigi parastajam pulverim,ja vinjsh buutu 10,200 kg)

Un kosmeetika arii ir SUPERR!

Bye,bye
Jaa protams,ka Amway preces ir daudz labaakas nekaa veikalos!!!
Amway nav nekaads blefs! Ar Amway var tikai ietaupiit- peerkot gjimenei vajadziigos produktus.
Re: ko zinat par amway?
02.03.2008 17:00
Ahujelji tie mlm purni :D
a kur zinaatniskei peetijumi? ASV... tikai tur tie peetijumi tika taisiiti kaa pieraadijums tam lai vinjus aiz;liegtu vairaakos shtatos :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ko juus tur runaajat par amway latvijaa? man ir amway bizness asv un vaacijaa un es gribeeju paplashinaaties latvijaa, jo man tur veel ir radi. izraadiijaas, ka latvijaa amway oficiaali nav un tie biznesa partneri, kas ar to nodarbojas riskee ar licenzes pazaudeeshanu. tas arii ir melns uz balta rakstiits biznesa partneru statuutos...
protams, ka mums ir labaakie produkti un arii pelniishanas iespeejas.
vaacijaa - amway ir 500 labaako biznesu sarakstaa.
asv - bils klintons savas varas laikaa izteica personiigu pateiciibu rich devos un jey van andel par ieguldiijumu asv ekonomikas attistiibaa.
Re: ko zinat par amway?
06.03.2008 13:43
:D
fakti bez atsauceem.. ir ok ;)
es arii te biznesu taisu.. man te Krievijas prezidents un Latvijas arii visi man teica ka ahuuni kruts bizness... karoche man ir viss shtokos :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
06.03.2008 22:42
ko nu Bils par biznesu...

shim tak Monika...
Re: ko zinat par amway?
07.03.2008 12:39
Njâ, Bilam varbût bija svarîgi ar ko tâ Monikas ðircîte mazgâta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
:P
Re: ko zinat par amway?
09.03.2008 10:52
Beidziet tak iekrist taja Anway tiiklaa, tur nav nekaa labaaka par preceem ko juus ikdienaa peerciet veikalaa, tas pats trauku mazgaajamais ir tiiraakaa kjiimija, dabiigi produkti nespeej ciiniities ar netiirumiem tik labi, visas zaales un vitamiini ir tie pashi nopeerkamie muusu aptiekaas tikai ASV pudeliitees, un nu ksaitaas kaut kas iipash, kaut ga tur nekaa tada, kam pieveersties, nav. Veljas pulveris ir taads kaads vinjsh ir, tik pat labi var panjemt veljas ziepes, kas atshkiraas, pilniigi nekas, dabiigs pdodukts pret dabiigu, tikai juus samaksaajiet par to 10x vairaak. Zobu patsta, arii dabiiga, panjemiet veco labo krievu "buratino", arii dabiiga un vairaak nekaa nedara, kaa iztiira zobus, bet nu protams ko vairak vajag, var jau buut, ka no moraalaas iespaidoshanas par 10x lielaaku summu kaadam ir kljuvushi zobi baltaaki,vienkaarshi cilveeku stulbums un naivums uz kaarteejo maarketinga tirku. Bet taa ir, kaut kam ir jaatic, ja neticam dievam tad ticeesim Anway, tas muus visus izaarstees :))))))))
Re: ko zinat par amway?
09.03.2008 14:28
interesanta doma vispaar... ne pirmo reizi sho te manu. vecos laikos bija Dievs, kas visus glaabs, nu ir visaadas citas ljautinju izdomaatas lietas, gan vairaak piemeerotas tehnikas laikmetam... bet sajuusma par to visu identiska religjijas fanaatismam. tie pashi juusmiigie teksti, tik vien kaa teikuma priekshmets jaanomaina.

briinumaparaatnji
briinumtabletiites
briinummetodes

bet bez naivi liiksmas juusmoshanas mana praktiskaa pieredze ir taada -- Amway trauku mazgaajamais liidzeklis ir vnk pamatiigs koncentraats. pirms gada par Ls 5 panjeemu no drushkas 1 litra pudeli. tagad droshi vien cits cipars. ja shkjaida peec instrukcijas speciaalajaa pudelee, tas koncentraats "iet" apm. gadu. tik pat naudas teereeju pirms tam par PUR. atshkjiriiba tik taa, ka reizi gadaa atstiep maajaas litra pudeli taa vietaa, lai katru meenesi jonjotu pa drogaam. tas pats ar veljas pulveriem.

aakjis tur, ka daudzi izplatiitaaji skruuvee baigaas cenas un sola to, kas nav.

bet nu jau koncentraatus razho arii citi.
Re: ko zinat par amway?
09.03.2008 22:45
Tak drogaas ir kautkaadi shitie... minirisk laikam ja? da daudzi koncentraati tur ir... es ar kaut kaadu vienreiz nopirku, bet man tomeer patiik normaalu kausinju pulveri iebeert aparaataa :D Vieniigi trauku mashiinas saali vareetu izdomaat koncentreetaaku :D lai gan ir jau arii tas tagad ripaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vai kâds var atsûtît info un e-katalogu ar cenâm?
Re: ko zinat par amway?
30.04.2008 15:11
pïâpa - nosûtîju tev uz e-pastu katalogu un cenu lapu :)

Ja vçl kâdam interesç Amway preodukti, rakstiet man uz e-pastu amway.pasts@inbox.lv
Ja kadam intresç labs piedavajums atieciba par amwey tad rakstiet man dzeinab@orb.lv
manâs mâjas lieto tikai ðo produkciju un tâ ir ïoti ieteicama cilvekiem kam ir alergijas pret sadzives kimijam, jo Amwey ir testeta uz viss jutigako adu, lai ta neko nenodaritu. galvenais vajag pareizi lietot un uzklausit savu konsultatu kad vinsh stasta, lai nav tie varijanti zinu zinu, bet beigas ai riebjas. :( :)
Hmm, visus komentus neizlasiju, bet pilnigi piekritu sakuma rakstitajam. Es ari pazistu vienu gimeniti. Bija loti feini cilveki, bet vispirms sieva un pec tam virs kluva par izplatitajiem. Pilnigi apsesti ar to savu produkciju un kopejas svetku reizes, kad satikamies, spejigi runat tikai par to. :(
Re: ko zinat par amway?
31.05.2008 18:50
Nu galiigais sviests tas AM un VEM.Cilveeki sagaajussi greblii,atveriet acis un esiet reaali,tas viss ir suuds no Polijas u.t.t.Vai kaads maksaa par to nodokllus,kaads man dos kaadu garantu par preci ko es nopirkssu? Nee,jo jums galvaa tajaas tupajaas sektas sanaaksmees ir iepists tikai viens-peerkiet tikai am un vem,ccakareejieties klaat paareejiem (normaaliem)cilveekiem u.t.t.Juus tur tie paargudrie psihologi galiigi par PAJAATIEM pataisiijussi.Esmu pats saskaaries ar tiem lohotroniem-pisnesmenniem,no vinniem pat tuvaakie radi ir aizgriezussies,bet tas tak pohuj-vinniem ir savs dievs-AM VEM.Karocce iesaku normaaliem cilveekiem dot vienkaassi tiem sektantiem pa purnu un ja vinni raksta iesniegumu policijaa,mentiem taa arii pasakiet-tas suka mani gribeeja iesaistiit organizeetajaa noziedziibaa.
Vakar iztiiriju savu mutes dobumu ar Gliisteru,ssodien izdirsu visus zobus!
Re: ko zinat par amway?
31.05.2008 21:33
naavi sektantiem .
Re: ko zinat par amway?
01.06.2008 20:34
A ir kaads epastinjsh kur aizraxtiit lai shitie aaxti beidz uzbaazties un piem pat pastkastees visu ko baazt iekshaa... man kautkaads... KLM vai kas nu tur bija iemetis laeli :D
Fitline kaut kaa apklusis beidzot... Amway shur tur vel dzird... bet top tak jauni un jauni :D PSC....

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
01.06.2008 20:43
man kaut kaadi baptisti bija sametushi lapeles... no Jelgavas rajona ;) -- ja es nepiedzimshot no augshienes, tad buushot celjaa uz to vietu, kur degshot muuzhiigi...

es domaaju, ka tagad katrs var baazt pastkastees, ko grib... ASV shitaadi vazaajas mieriigi, no vienas maajas uz otru ar visiem pendelju maisiem.
Re: ko zinat par amway?
01.06.2008 22:41
Man 3gadi bek bija incants gadijums. 9 vakaraa..es jau guleeju jo tad man bija taads rezhiims... pliks pieeju pie durviim prasu kas tur ir... mees te par dievu gribam parunaat... es saku nu un? es negribu ataa!... bet taa nedriixt jo visiem ir jaanonaak pie dieva... es saku - man vienalga. Es esmu saatanists. Man atbild nu tad vel jo vairaak... es jau gulju ataa... nevajag melot, neviens tik agri negulj... es pateicu ej dirst un aizgaaju guleet taalaak.

No riita veru valjaa pastkastiiti......... bljatj tur bija TIK daudz pibaazti bukleti ka vnk nebija vietas nekam vairaak :D:D:D:D ...jaunaa paaudze :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
:))))
Vienreizeji! Sasmidinaji lidz asaram! :)))
xo4u soglasitsa s Mincis , potomu 4to u menja bilo vsjo takze, vlozila ku4u deneg, ne prodala, vsjo eto valjaetsa baraxlo, ka4estvo ne lu46e, makaroni gavno, a na paste, raz uz ona takaja, kak oni govorjat, to dolzna bitj zeljonaja poloso4ka na konce tjubika, a u nee sinjaja- zna4it ka4estvo ne super!!! v maksime daze estj s zeljonoj poloskoj.ot vitaminov mnogie bljujut, ne vozmozno ix pitj.i nawet vozvrata--- loxotron polnij!!!!!! koro4e eto kak sekta kakaja to, plodjatsa kak bloxi, i vse budto pod gipnozom--- sobranja vedj v zakritix pomewenijax!!!!!!!!!!!!!! ne pokupajtesj na bred!!!!!!!!!!!!!!!!
amway
Re: ko zinat par amway?
18.07.2008 17:37
redz pesimisti tiikla marketingu sauc par piramiidaam jo cilveks ar to saprot ka vinsh kadam augstakstavosham pelna naudu...optimists savukart - prieksh vinja pelna. Shis marketinga tips ir visperfektaakaa reklaama.
Re: ko zinat par amway?
21.07.2008 18:18
gribeetu redzeet kaa Tu man uzskataami paraadiisi ka MLM = kaut kaads mistisks tiikla marketings un nevis piramiida ;) MLM jau nosaukumaa lasam - Multi Level Marketing ;) Tiikla marketings ir driizaak redzams taados uznjeemumos nu piem kaa RIMI, nevis taados, ka jo vairaak piesaistiisi, jo vairaak pelniisi.

Kaa arii MLM lielaakais miinus ir taads, ka TIKLIIDZ nav realai piesaistiit vel jaunus klientus, taa piramiida ljoti ljoti strauji bruuk. Ja uzsakti savaadaak luudzu ar atsauceem uz ekonomikas maaciibu graamataam vai kaut vai vispaar zinaamu ekonomistu citaatiem.

Paldies ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
22.07.2008 00:13
Lielâkâ daïa cilvçku, kas iesaistâs tîkla mârketingâ, vai nu iepçrk produkciju tikai savâm vajadzîbâm, vai arî darbojas kâ izplatîtâji. Tâdi, kas iesaista vçl citus cilvçkus un veido savu biznesu, ir salîdzinoði diezgan maz. Truklât ir vçl vairâk tâdu cilvçku, kas paði nevçlas slçgt lîgumu, bet kam patîk produkcija un viòi iepçrkas pie izplatîtâjiem. Tâ ka tîkla mârketings pat teorçtiski nemaz tik âtri nevar sabrukt, jo balstîsies uz tiem, kurus neinteresç citu cilvçku iesaistîðana. Praktiski tîkla mârketings nesabruks vçl iklgâk, jo pasaulç ir ïoti daudz cilvçku un to skaits nemitîgi palielinâs.

Galvenâ atðíirîba starp klasisku tîkla mârketingu un klasisku piramîdu ir produkcija. Piramîdâs produkcijas nav - tur peïòa rodas tikai no jauno dalîbnieku iestâðanâs maksas. Turpretim tîkla mârketingâ no iestâðanâs maksas neviens nepelna (parasti), peïòa rodas tikai no reâlâ preèu apgrozîjuma.
Un vçl - tîkla mârketingâ (par visâm shçmâm gan nezinu, bet Amway izveidotajâ, kuru izmanto arî daudzas citas kompânijas, tâ ir) naudas izmaksa sâkas no "apakðas" - vispirms nauda tiek izmaksâta tiem, kas atrodas paðâ apakðâ, un augðâm tiek tas, kas paliek pâri. Un lîdz ar to katram dalîbniekam ir iespçja nopelnît vairâk nekâ cilvçkam, kas atrodas virs viòa. Ja interesç, varu parâdît konkrçtus piemçrus, kâ tas ir iespçjams. Bet ne forumâ, jo man ir slinkums tik daudz rakstît :)
Re: ko zinat par amway?
22.07.2008 11:20
Lai gan man patiik shis tas no Amway, tomeer neatstaaja vienaldziigu teikums, ka augshaam tiek tas, kas paliek paari... Kur mans mutautinjsh... Saaku kjuut veca un sentimentaala.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: ko zinat par amway?
23.07.2008 18:08
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
tas kas paliek paari??? :D
Piramiidaas nav prece???? :D:D:D:D
Idiotu bars bljatj :D
iesaku pamaaciities nu kaut vai ekomonikas pamatus vidusskolas liimenii ;) Bet vispaar iesaku damaaciities liidz MBA MBI utm... gan jau taps skaidrs kas ir MLM Jo izskataas ka savaak idioti tie kas to visu uztur... nu taa aiz tiira entuziasma un no entuziasma iepeerk sev Aston martin 2008 gada ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 13?
Ziņa: