ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:42
Kroka Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vai kâds vçl tieðâm lieto fairy? Man no viòa
> gandrîz âda iet no rokâm nost.


Kruta... var aadas jakas utilizeet sanaak.
Par Fairy nekas labaaks nav izdomaats. Un Nelitojot fairi ahuuni veseliigi nepaliksim :D Tad buutu uz dzhungljiem jaapaarvaacas ;)
Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:43
shitos pashus plusus uzskaita jebkuras citas firmas izplatiitaaji...
Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:53
Nu nç, daudzus no tiem plusiem ne uz vienu citu, kâ tikai Amway, attiecinât nevar!
Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:55
nu vot tâ.... es laikam vispâr varu sev uzlikt krustu un gulties zârkâ... es Ajax lietoju, un man patîk labâk par fairy..
Re: ko zinat par amway?
23.01.2007 18:55
Re: ko zinat par amway?
24.01.2007 11:51
Karoche... ka nelieto amway... vispaar neeksistee!!! :P
blondinite
Re: zanzi
24.01.2007 16:36
5) Visas preces tiek raþotas ASV.

nu un kaa tad var buut, ka uz sampuuna, ko veel nesen neemu no izplatiitaaja, uzraksti polu valodaa? taa, ka nefleitee, vini pasi nenoliedz, ka razotnes ir ariim aarpus ASV.
Re: blondinite
24.01.2007 16:52
Uzraksti poïu valodâ tâpçc, ka konkrçtais ðampûns raþots priekð poïu tirgus. Bet tur jâbût arî uzrakstam "Made in U.S.A."
Re: ko zinat par amway?
24.01.2007 16:58
tikai nevajag-lielâs firmas savas raþotnes pietuvinâjuðas patçrçtajam.Tas, kas domâts austrumeiropai tieðâm visbieþâk tiek raþots Polijâ, Ungârijâ u.tml.
blondinite
Re: zanzi
24.01.2007 17:07
un kaa ar kvalitaati? tam produktam, ko razo ASV un tam , ko, cik zinu Austrijaa? un ja veel kaut ko Polijaa?
saubos, vai identiska.
Re: ko zinat par amway?
24.01.2007 19:58
protams ka nav identiska - tas tak skaidrs. Nogarðot kautvai to paðu coca-cola plastmasas burkâ (kuras raþo kaukur tepat tuvumâ), un bundþâ (kas raþota Beïìijâ).
Moð tagad viss vienâdi slikts, bet agrâk ïoti labi varçja atðíirîbu manît.
Laija
Re: ko zinat par amway?
24.01.2007 20:52
Palasiiju te, ka daudziem ir probleemas ar zudushiem draugiem deelj Amway. Nu es var padaliities pieredzee, ka man bij tieshi otradaak - ir viena draudzene, nu ne paaraak tuva draudzene, bet tomeer... Reizeem kopaa satuseejaam. Nu bet bij taada kautriiga, klusa... A tad vinja njeema un iestaajaas tajaa Amway un dazhu meeneshu laikaa ljoti paarveertaas, bet - uz pozitiivo pusi! Saakusi vairaak ar cilveekiem kontakteeties, izskats arii uzlabojies (pirms tam vinjai bija visaadas probleemas ar sejas aadu).
Par to uzbaashanos ar produktiem - nu, iesaka jau vinja man ik pa laikam kaut ko, bet paarsvaraa tad ja es pati uzparsu. Taa ka, laikam jau cik cilveeku tik viedoklju :)
Linda 123456
Re: ko zinat par amway?
31.01.2007 21:23
Stulbeòi! Tie kuri saka ka amway piedâvâ sadzîves íimiju! TUr nav ne smakas no íîmijas! Es esmu konsultants un lietoju, esmu apmierinâta un pat ïoti, un no feiry man arî bij tâ, ka âda lîda no rokâm nost, un nemaz tik dârgi nav jo ir ekonomiski! :)
esiite
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 17:41
Linda - nu jaa - visi, kas nedomaa taapat kaa tu, ir shitaa jaaapsaukaa?
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 17:42
esiite - Tu pirmo reizi sastopies ar izplatîtâjiem un "konsultantiem"? :)
Neòem pie sirds :)
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 18:19
"Tur nav ne smakas no kjiimijas". Nez ko konsultanti saprot ar vaardu kjiimija?
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 18:20
njâ, H2O arî ir íîmiska viela :))))))))))))))))))))))))
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 18:20
ûdens arî ir íîmisks savienojums vispâr. (smakas toè tam nav, tas gan)
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 18:21
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 18:27
Great minds think alike :D
Re: ko zinat par amway?
04.02.2007 23:22
skromna, skromna ;)
Adel
Re: ko zinat par amway?
17.02.2007 20:15
...savu nezinaashanu un aplamo kategorismu demonstree abas puses... uzskatu, ka amway ir tieshaam kaut kas labs, kaut vai tamdeelj, ka katru reizi, kad mazgaaju velju, traukus vai tiiru podu es zinu, ka neizindeeju ieveerojamu dalju dziivaas dabas...
protams, ka taa ir kjiimija...tikai ir veerts palasiit KAADA taa kjiimija ir uz fairy pudeles un KAADA taa ir uz amway ...cilveeks pats un viss vinajm apkaart ir viena vieniiga kjiimija un fizika... tie, kas skolaa ir maaciijushies sapratiis...bet paareejiem, aciimredzot nav lemts... un tie, kas vismazaak zin - visvairaak arii runaa...un tiem arii ir pienjemamaaka fairy garsha zupaa un ir "dziiviibai svariiga" sniegbalta apakshbikse, kura ir piegaazta ar nepavisam ne tiiriibu, bet gan optisku apmaanu un indeejoshaam smarzhvielaam...kas leeni un meerkjtieciigi kaut kur nogulsneejaas... nav jau uzreiz jaakasaas vai jaakriit gar zemi gaardzot...var indeeties leeni un ar stingru nostaaju, ka "mani jau nu neviens neapvaardos"...jeb "es jau neieshu lasiit kaut kaadus tur aprakstus"... iisteniibaa taa ir "viendieniishu politika"...un zheel, ka taa...
protams, bez amway ir arii citi - liidziigi domaajoshi un razhojoshi ekouznjeemumi...un apsveicami, ja izveelamies arii vinju produkciju...
zizii
Re: ko zinat par amway?
17.02.2007 23:46
Ir ok. Viss, ko no Amway pameginaju ir tiesam labs. Glister zobu pasta :)
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 17:51
Ja jûs interesç, kâ var godîgi nopelnît ðâdu naudu, kas jums liedz vienreiz atnâkt uz seminâru un noklausîties visu. Tad varbût Jûs beigtu aizvainot cilvçkus, kas ar savu izvçli ir apmierinâti un neizrâdîtu arî savu kultûras lîmeni ( ko es nezinu, tas ir slikts un nepareizs). Vçlu visu to labâko.
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 17:55
Tad sava stulbâ principa dçï indçjies vien tâlâk.
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 18:00
oga Wrote:
-------------------------------------------------------
> Lietoju Fairy un rokas galîgi veselas, bet ir
> ziòas, kas liek pârdomât ðî lîdzekïa lietoðanu- to
> esot gandrîz neiespçjami noskalot, tâdçï risks çst
> produktus ar mazgâjamâ lîdz. paliekâm.
> Savukârt tos vienreizçjos, neatkârtojamos debesu
> brînumus, ko reklamç izplatîtâji nepçrku principa
> pçc.
> Jautâjums atklâts- ar ko mazgât traukus?


Tad indçjies vien tâlâk sava stulbâ principa dçï.
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 18:20
andaL Wrote:
-------------------------------------------------------
> da kâds tur sûda bizness? Bizness ir bizness, un
> nez vai Amwey bûs tie, kas izgudrojuði ko nebijuðu
> biznesâ. Tas toè-nokodçti visi kâ viens. Man arî
> paziòâs viens no iesâcçjiem Latvijâ, visâs fotkâs
> tâ ìimene nu tik smaidîga, tik smaidîga, visâdas
> tikðanâs, forumi, Kijevas un kas tik tur nav, bet
> patiesîbâ tur apakðâ sûdi un sûdi. Un tâ sejas
> izteiksme....nu pamuïíîga. Mani vienmçr dara
> aizdomîgu nepârtrauktâ smaidîðana un nepârejoða
> laimîga sejas izteiksme. Un saukïi-mçs visi kopâ
> daudz varam un tml.Vçeee
> Nopirku krâsns tîrâmo lîdzekli-neko ðis nespçja
> notîrît.
> Zobupasta? Nopirku taxfree sensodyne par labu cenu
> un arî iet jau gadu.
> Tâ ka domâjiet, ïautiòi!
> p.s. un vienalga es ðos nespçju izprast.....
Tâ "jaukâ" latvieðu skaudîba, cilvçki laimîgi, tas ir aizdomîgi. Man Jûs ir þçl! Jus izklausaties pçc dziïi nelaimîga cilvçka. Neko dumjâku par jûsu apgalvojumiem neesu dzirdçjusi! Sakiet, vai citos biznesos uz citâm valstîm nebraukâ un sasniegumus var gût ar skâbu sejas izteiksmi? Ja jums ir mîïâki citi mazgâðanas lîdzekïi utt., tad ïotijauki, bet tâpçc jau nevajag apliet cilvçkus ar netîrumiem.
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 18:23
...viss labais nav nopçrkams veikalâ...kâ man patîk karojoðais stulbums...:)
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 18:45
"un neizrâdîtu arî savu kultûras lîmeni"

...nez kaa tas iet kopaa ar:

"Tad indçjies vien tâlâk sava stulbâ principa dçï."

"Neko dumjâku par jûsu apgalvojumiem neesu dzirdçjusi!"

...gramatikas kljuudas netiek njemtas veeraa...
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 18:58
komat, nu bet cilvçks neizrâda ar savas kultûras lîmeni. Slçpj no mums, spiests nolaisties lîdz mûsu lîmenim.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 11?
Ziņa: