ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
18.11.2008 19:08
Vçl viena amwejiste! :)
Mateus: ko domâji ar zemâko sociâlo slâni? Mçs to laikam saprotam katrs savâdâk.
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 12:37
Nu to ari domaaju: nodzeerushos Latgales dalju piem. Tas jau arii ir zemaakais... nee nu ok... ja par zemaako uzskata bezpajumtniekus... tad te nu tam buutu jaabuut sakaartotam ar bezmaksas pajumteem kaut ziemaa, lai cilvji nenosaltu liidz naavei.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 13:38
Un kâpçc ne nodzçruðos Vecrîgas daïu?
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 18:31
Nu ir tauta kura nodzeras bet naudu pelna un nekunkst, ka darba nav utt. Latgale shaadu tipu zinja izceljas un nav ko noliegt to ;) Jeb Tev vajag redzeet % sadalijumu pa regjinoniem? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 20:31
Kâdu %? Vai Tu rakstot katru savu frâzi vispirms skaties statistikas datus? Nodzerties un pelnît naudu... Ja nodzerties ir kâ padzerties - procesa apzîmçjums, tad var bût. Bet ja cilvçks ir Nodzçries lîdz pelîtçm, tad viòð kïûst par vienu lielu izdevumu. Kâda tur vairs pelnîðana. Par Latgali Tu esi steriotipu varâ. Tur ne tikai AG dzîvo.
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 20:45
Re: ko zinat par amway?
19.11.2008 22:15
Es ljoti nesen tur biju... biki plashaak gan kaa latgalee... valkaa arii biju .. tur liidziigi. Bet sorry... jo dziljaak laukos jo trakaak. Un jo tuvaak Krievijai, jo vairaak kandþas.

Nee es neskatos statistikas datus... tieshi taadeelj vaicaaju vai man tev samekleet statistiku, jo Tu saliidzini vecriigu ar latgali ;)

Pats tam tici ko saki... peec Tavas teorijas sanaak, ka Vecriigas iedziivotaaji ir viens sociaalais liimenis ar latgales iedziivotaajiem? :) Kaut kur taisniiba tajaa ir, bet lai arii kaa gribeetos... nodzertas aknas un bezdarbs lielaaks ir dziljos laukos, nevis V-riigaa. Kljuudos?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
20.11.2008 09:19
...mateus, latgalietis no kârsavas ar regulâri pielietu bieti vai vecrîgas klubu pastâvîgais apmeklçtâjs ir rakstâmi ar vienlîdzîbas zîmi...darba sakarâ esmu izmalis latviju krustuðíçrsu un varu teikt ar pilnu atbildîbu - kurzemes vidiene nolaistâka un puspiedzçruðies kustoòi pârsûknçjas pa zemes virsu daudz biezâkâ slânî, kâ latgalç...

...visnolaistâkie miesti, kur esmu bijis, ir kurzemç...kabile, valdemârpils, priekule...

...tâ við i...)
Re: ko zinat par amway?
20.11.2008 09:38
Moshka... jaatziist, ka iipashi aizraavies ar kugjoshanu pa Latviju neesmu, bet vajadzeetu. Nekas ... naakamvasar :)

Tagad ziemaa ir plaanots celjojums pa Gulbenes rajonu... redzees kas tur buus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
20.11.2008 11:23
Mateus, es nesalîdzinu Vecrîgas un Latgales iedzîvotâjus pçc viòu slâòu ðíçrsgriezumiem. Pa paradumam noreaìçju uz daudz mocîto ilustrâciju - ja jâparâda kaut kas nodzçries un atpalicis, tad noteikti Latgale. Pie tam teicçji parasti novadu pazîst visai aptuveni. Bet ceïojumâ redzçsi to, ko gribçsi redzçt. Ja brauksi ar noskaòojumu "Es jûs te apciemoju, râdat, ko mâkat", tad...
Re: ko zinat par amway?
20.11.2008 12:27
:D
Es nevienaa celjojumaa taa nebraucu ;)
Es braucu ar sarakstu - apskates punkti :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
20.11.2008 13:58
Tad Tu sarakstâ minçtâs mâjiòas arî redzçsi. :)
Ja nesteidzas un aprunâjas ar vietçjo lauku papu vai vietçjo uzòçmçju par dzîvi, tad ceïojumam ir cits smeíis. Tas ir tas, kas man patîk ceïojumos.
njaa
Re: ko zinat par amway?
24.11.2008 23:27
Re: ko zinat par amway?
Iesûtîjis: Kroka ()
Datums: 13-11-2006 13:25

Toties man zinâmie cilvçki neviens vairs nelieto fairy.




Un cik Tev vel pazistamu cilveku ir? Visi nav no amway?
Re: ko zinat par amway?
24.11.2008 23:30
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mani piesaista gudri domâjoði cilvçki! Piekrîtu, ka Jûsu doma ir visai loìiska! Kâ gan ðâdu koncentrçtu ðíîdumu, vielu sajaukumu var nomazgât? :)
100% garantijas jau diemzheel nav nevienai kjiimijai..
Ir, kas labâks par íîmiju, kas nedraud ar roku sausumu, ekzçmâm, vai alerìisku reakciju, vai Jûs tas interesç?
Iepirku preces,nevareeju paardot,piespiedu mammu un maasu pirkt par leetaakaam cenaam,vispaar murgs.Galu galaa zaudeeju naudu un sirdsmieru..
Vai Jûs interesç, kas tâds, kur nauda netiek zaudçta, bet gan iegûta?
Mani vienmçr piesaistîjuði gudri domâjoði cilvçki!
Piekrîtu, ka diezvai ko tâdu var nomazgât nost..
Vai jûs interesç videi draudzîgi lîdzekïi, un,protams, arî veselîbai nekaitîgi?
100% garantijas jau diemzheel nav nevienai kjiimijai, bet tas produkts nav riebiigs rokaam, taapeec ceru, ka biku labaax ir.

Ir produkti ,kas ir pilnîbâ nekaitîgi cilvçka veselîbai, Vai Jums tâdi interesç?
Iepirku preces,nevareeju paardot,piespiedu mammu un maasu pirkt par leetaakaam cenaam,vispaar murgs.Galu galaa zaudeeju naudu un sirdsmieru..
Vai Jûs interesç nevis naudas zaudçðana un drudþaina pârdoðana, bet gan naudas iegûðana?
nu labi, var jau bût, ka nedaudz labâka par vidusmçra veikalu precçm tâ produkcija ir, taèu vai tik super-mega laba...diez vai...

Labdien! Vienmçr piesaistîjuði gudri domâjoði cilvçki!
Vai vçlaties uzzinât, ka ir arî "super-mega" labi lîdzekïi?
bet man ir pazinjas, kas vienlaiciigi vienaadi aktiivi tirgo visu- amway, neways, tjanshi un veel visaadus dazhaadus.
Sakiet, lûdzu, vai ðie cilvçki tikai STRÂDÂ, vai arî nodarbojas ar biznesu?
vai varu dabût, kâda Jûsu paziòas kontaktu- mani ïoti interesç ðis kompânijas! paldies! :)
Labdien!
Vai Jums ir pieejama, kâda prezentâcija?
man ïoti gribçtos, kâdu apmeklçt! :)
Esmu par Nutrilite, Artistry, Amway, eSpring, EFNY, iCook, Magna Bloc, Grand Plaza un daudzâm citâm produktu lînijâm, kas rada kvalitatîvus produktus, kas patîkami atðíiras no ikdienâ sastopamajiem lçtajiem un arî dârgajiem veselîbai un videi nedraudzîgajiem produktiem.
Vai Jûs interesç arî ,kas vçl labâks?
Ko Jûs lietojiet, ja ne fairy? :)
Re: ko zinat par amway?
16.12.2008 10:49
Evita, tâs laikam ir Fairy saindçðanâs sekas? ;DDD
Labdien!
Es Jûsu sievai varu piedâvât,ko tâdu ,ka viòas rokas, neizskatîsies kâ pçc radiâcijas ! Vai Jûs tas interesç?
Traukus mazgât ar cilvçka veselîbai pilnîgi nekaitîgu produktu(bez kancerogçniem- vielâm, kas izraisa vçzi- pretvçþa koalîcijas droðibas zîme!), kas nekairina âdu un ir 100% droðs!
Vai Jûs tas interesç?
Labdien!
Mani sauc Evita, un mani interesç zobupasta.Atsûtiet man tâs sastâvu!
paldies, gaidu! :)
Evita, tâs laikam ir Fairy saindçðanâs sekas? ;DDD
Jûs tieðâm maldâties! :) Patîkamu dienu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: