ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 18:43
Silver, šajā pasaulē ir zināmas vērtību skalas. Cilvēki ir dzīvojuši un šo to sapratusī. Tas, ka tā ir krāpniecība, nerada šaubas... Tu vari saukt to, kā Tu gribi. Cilvēks saka, ka grib pelnīt ar to, ka strādā, Tu — ar to, ka vienkārši esi... psc..

Mēs vienmēr teiksim, ka esi blēdis... tīk vai ne... turklāt Tu šausmīgi intensīvi aizstāvies, kas ir rādītājs par šo to ne ļoti glaimojošu...

un tiešām: vai tad n-to gadu laikā sektas galvenais kantoris nevar iespiest jaunas aizstāvēšanās brošūras? Esmu šajā forumā labu laiku un visu laiku kāds puisītis vai meitenīte stāsta vienu un to pašu.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 18:45
...silver, bumbulīt, ja Tu neturētos tik strikti pie kkādam shēmām un priekštrakstiem visos savos tekstos, es varbūt arī sāktu šnukstēt - amvejs labs, amvejs labs...Tev patīk, Tu esi savā robā - uz priekšu...bet daudzi Tevis izplatītā produkta fani (un paši izplatītāji) no malas izskatās mazliet ar sašķiebtu jumtu...kgan šada piegriezuma cilvēki man ir zināmi...tā ir ipaša šlaka...rosīgi, atvērti, pozitīvi...bet...nja, es te ieslīgstu tur, kur nevajag...:)
...ieshēmots esi labi...
to Runcene:

Ir jau sen pierādījies, ka pret ticību neko nevar izdarīt. Ja Tu tici tam, ka tā ir krāpniecība, tad lai nu tā būtu. Es domāju ka tā ir labākā MLM izmaksu shēma pasaulē ar teicamu produktu apakšā, kas to visu balsta. Un izplatīšana (lietosim jūsu terminus) arī ir darbs. Tikpat cienījams, kā jebkurš cits. Tā ka Tev nu būtu pēdējais laiks pārskatīt savas vērtību skalas :)

Es neaizstāvos, es atbildu uz jautājumiem.

to mad:

Man nav vajadzīgs, lai kāds kaut ko sāktu šņukstēt. Vienkārši kad cilvēki, paši neko nezinot, sāk muldēt pilnīgākās aplamības, tad man, pretēji veselajam saprātam, uznāk vēlme protestēt.
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 09:38
...izplatīšana ir darbs... bet Tu tak neizplati...
:))))) Nu jā, visiem neizpatiksi...

Ja naudu pelna ātri, tad "tā ir piramīda". Ja nauda nāk lēnām, tad "tā ir cilvēku zombēšana". Ja neizplati, tad tā ir "krāpniecība". Ja izplati, tad esi "riebīgais izplatītājs" :))))

Es neizplatu preces. Ja es kaut ko izplatu, tad tā ir informācija. Par cik tam arī ir vajadzīgs laiks, tad to noteikti var saukt par darbu vai vismaz nodarbošanos.

Man nav skaidrs, kur ir lielā problēma? Ir interneta veikals ar labām precēm, kurš maksā bonusus. Ir cilvēki, kuriem liekas, ka tas ir forši un viņi to iesaka citiem. Kāpēc tāda cepšanās? Nu negribat - nepērkat. Ejiet uz Rimi un pildiet Šlesera un viņa saimnieku kabatas. Tikai tāpēc jau tie, kuri ir izdarījuši citu izvēli nav jāsauc par sektantiem un zombijiem.
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 10:04
...vispaar jau Tu pats izplatiitaajus niciigi nosauci par andelmanjiem... lai gan pats to pashu faktiski dari... lai kaa Tev pasham neliktos citaadi...

Tikai informeeshana ir tad, kad es pasaku draudzenei- vei, tirguu gailenes paraadiijushaas... ja es par sho infu un vinjas pirkumu sanjemu naudu, taa pati andeleeshana vien ir...
Lūk, par piemēru, ir dabīgs un organisks šampūns. Salīdzinat paši sastāvu un sakiet vēl, ka Amway šampūni ir dabiski. Tā pati ķīmija, kas citur vien ir....

http://www.theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?PID=165&Brand=Aubrey_Organics&Product=Shampoo_-_Honeysuckle_Rose_-_Moisturising
Domāju, ka Amway produkcija nav ne labāka, ne sliktāka par to pašu, jūsu pieminēto, Drogās nopērkamo. Tieši tāda pati. Ķīmija tikpat daudz iekšā, tāpēc gan nevajadzētu te dažiem spiest uz to, ka produkcija ir labāka, tas ka ir koncentrētāka, dārgāka, pietiek ilgākam laikam, rezultātā sanāk tieši tāda pati, par tādu pašu cenu, kā Drogās. Vienīgais, ka par to maksā, ja vispār maksā. Tas arī viss. Nekas labāks par veikalā nopērkamo, nekas īpašs :) Domāju, ka tur vairāk jāspiež ne uz produkciju, bet gan uz cilvēku iesaistīšanu. Lai jau katrs dara, kā kuram tīk. Nepatīk, ka daži te cenšas apgalvot, ka tā ir labaka par veikalā nopērkamo. Tāda pati vien ir. Ne jau produkcijas kvalitātē ir tā "fīča". Veiksmi!
Visu laiku stāsta vienu un to pašu, jo visiem liek stāstīt vienu un to pašu, jo tas ir "kopēšanas bizness" . Aizej uz kādu semināru, tad redzēsi, katrs otrais vārds no semināriem tiek pateikts. VISI vienmēr stāstīs vienu un to pašu par Amway.
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 11:23
...:)...silver, ja te kāds aplami gvelž, tad ne jau mēs...uzstājība Tavā nodarbē ir apsveicama, taču tieši tas atsit kāri daudziem pat noprovēt amveju...vellos, kaut būtu pamācijušies no čigāniem - ja tu viņu atšuj, viņš virsū vairāk nebāžas...bet jūsu šlaka - amvejslabsamvejslabsmēsprogresīviemēslabākie...
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 12:00
Silver, visa vaina ir ekskluzīvismā... Tu joprojām neķer fišku... mēs — viņi (tie, kas uz draņķa rimčiku un drogām)... un lai nu kas, bet tas ir precīzi sektantiski... es, man... es viens tas normālais... mūsējie, viņējie... apakšējie, protams, ir aitas... viens cilvēks, kas rubī no rīta līdz vakaram, par šito tiešām nospļausies. esmu vienkārši studējusi sektoloģiju: precīzi dod jehovas liecinieku, mormoņu, adventistu, dieva draudzes utt. tekstus ar citiem lietvārdiem; darbības vārdi un īpašības vārdi tie paši. ja te vēl lasa kāds cilvēks, kuram ir pazīstams reliģiskais sektantisms, tad tur jābūt aklam, lai neredzētu vienu māti barotāju.

turklāt klīniska ir arī vēlme aktīvi taisnoties; tik izteikta apoloģētika arī vien sektantiem ir raksturīga. neviens stabils pravoslavs vai katolis šādi nepazemosies. vai nebūtu labi, ja amvejisti pamanītu, ka nu jau šausmīgajās drogās arī ir koncentrāti (ne no presētiem acerolas ķiršiem, tas tiesa), bet krietni, krietni lētāki. savādāk var sanākt, ka tauta pamana ātrāk.

bet sektantisms pašos pamatos ir domāšanas veids. tāpēc tur neko ar diskusijām pierādīt nevar. Pūks jau kādu laiku arī centās ko pasākt ar ēzelīti Iā, bet tas kāds palika, tāds droši vien arī nomira....
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 12:04
Nez, man kaut kāda alerģija ir uz izplatītiem produktiem un viņu izplatītājiem... Neciešu es viņus... Nu padomāsim loģiski. Kāpēc viņi nevar savu amveju tirgot veikalā. Atbildes var būt tikai divas. Vai nu produkts neatbilst kaut kādām prasībām un to tirgot nedrīkst vai arī vienkārši tirgojot veikalā varka ir niecīga bet gribas lielu. Tā kā es neredzu iemeslu kāpēc man būtu jāatdod liela nauda par apšaubāmu produktu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 12:08
Vispār jūtu, ka būs tā tēma jāslēdz ciet un vispār varbūt jāizlidina misenē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 13:40
...ku!, nevajag klapēt ciet, nevajag...kādreiz gribas arī pamērkaķoties...un kur to darīsi???...tikai pie amvejistiem un gedroiceļa...noela un komatiņi pieklusuši...bet pakasīties ta gribas...:)
aha
Re: ko zinat par amway?
08.07.2009 17:55
Amwey produkcija ir neorganiskā ķīmija, labāk pērku organisko. Pulverus tik pat labus un lētāk var nopirkt veikalos - Neutral, Mini risk, Kastanis, u.c.
to Runcene:

:) Laikam slikti būsi studējusi to sektoloģiju, ja jau nespēj atšķirt sektu no tīkla mārketinga :) Protams, un es jau to teicu iepriekš, ka N21 apmācības sistēmai ir sektas iezīmes, tāpat kā Rīgas "Dinamo" fanklubam (jebkuram fanklubam principā), partijai, bezpeļņas organizācijai. Jautājums ir tikai ko Tu meklē? Ja Tu gribi atrast līdzības, tad atradīsi. Noteikti ir arī atšķirības, tikai tās jau Tev nav izdevīgi pieminēt, jo galvenais uzdevums ir nomelnot.

Starp citu, arī krišnaīti ir sekta, bet viņi ar savu "Dzīvības Ēdiena" projektu ir izdarījuši cilvēku labā daudz vairāk nekā daudzas ne-sektantu organizācijas.
Silver
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 11:37
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu padomāsim loģiski. Kāpēc viņi
> nevar savu amveju tirgot veikalā. Atbildes var
> būt tikai divas. Vai nu produkts neatbilst kaut
> kādām prasībām un to tirgot nedrīkst vai arī
> vienkārši tirgojot veikalā varka ir niecīga
> bet gribas lielu. Tā kā es neredzu iemeslu
> kāpēc man būtu jāatdod liela nauda par
> apšaubāmu produktu...

Ak, dies... /headbang/ Protams, ka viņi VAR tirgot veikalā. Bet negrib. Tāpēc, ka ir izvēlējušies citu konceptu. Amway pirmsākumi ir meklējami Nutrilite kompānijā, kas ražoja dabiskus vitamīnus. Dabiskie vitamīni ir dārgāki par sintētiskajiem un, noliekot tos veikala plauktā, neizglītots pircējs (kurš nezina, ka sintētiskie vitamīni ir kaitīgāki par antibiotikām) izvēlēsies lētāku produkciju. Tāpēc viņi izvēlējās tiešo pārdošanu, kur informācija pāriet no mutes mutē un izplatītāji/konsultanti pastāsta kapēc šis produkts ir dārgāks.

Lai atalgotu un motivētu izplatītājus tika izveidota bonusu sistēma, kas jau veiksmīgi darbojas 50 gadus un tiek veiksmīgāk vai neveiksmīgāk kopēta. Neskatoties uz riešanu, ko tas izsauks, es tomēr pieminēšu arī cilvēcisko aspektu. Amway izveidotāji uzskata (un es viņiem piekrītu), ka ar šo bonusu sistēmu cilvēkiem, kuriem varbūt savādāk šādas iespējas nebūtu, tiek dota iespēja izveidot savu biznesu un nopelnīt naudu.

Ir tieši otrādi Tevis teiktajam - viņi netiecas pēc lielas peļņas bet augstāk vērtē stabilitāti un gandarījumu, ko sniedz sajūta, ka ir palīdzēts tūkstošiem ģimeņu.

Tāpat arī Tavs apgalvojums, ka produkti ir dārgi vai apšaubāmi ir vienkārši smieklīgs.

Un tagad droši vari izdzēst šo topiku, kurš saucas "ko zināt par amway?", jo beidzot tak ir atradies viens, kas tērē savu laiku, lai tiešām pastāstītu par tēmu, nevis izplatītu baumas vai atklātas stulbības.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 12:15
"gandarījumu, ko sniedz sajūta, ka ir palīdzēts tūkstošiem ģimeņu"... un kā ar to, ka citi tūkstoši tiek apjāti, iesmērējot viņiem nafig nevajadzīgus vitamīnus un citus brīnumlīdzekļus?
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 12:20
Silver

Tu nepamani, ka nonāc pretrunā pati ar sevi? Tātad produkti tomēr ir dārgi un nav konkurētspējīgi. Un ja tie nav oficiāli reģistrēti izplatīsnai tātad arī apšaubāmi, lai vai ko tu teiktu... Un ja jau Amveja dibinātāji tik pašaizliedzīgi tad lai izglīto tauto kopumā par to cik kaitīgi ir vitamīni un bizness ies stāvus gaisā un būs palīdzēts miljoniem ģimeņu... Ak jā, piedod, aizmirsu, ka viņi netiecas pēc pēļņas... Bet ko tad Tu te tā cīnies? Pilnīgi diskreditē Amveja pzitīvo tēlu...

p.s. Nu tas apgalvojums "kurš nezina, ka sintētiskie vitamīni ir kaitīgāki par antibiotikām" ir visklajākā melošana par labu pašu izplatītajam produktam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 12:30
...nabadziņš silvers...ar šūmainu dirsu plēšas...un cietpauri kā apšauba, tā apšauba...grūši kāposts nāk, grūši...

...silver, normāla lieta arī maksā labi...tikai dārgās ( ka man riebjas - ekskluzīvās) produktu līnijas kā pirka, tā pirks...tie, kuri zin, paprovējuši un ir apmierināti ar to, ko tās sniedz...un šīs produkcijas pircējiem ir uzdirst uz Tavu (atvaino) amveju...tas pats širpotrebs vien ir...tikai apaudzis ar sūdu smaku, lasi - izplatītāju agresivitāti...
Silver
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 12:46
to ku!:

Nē, es tiešām nepamanu, ka nonāku pretrunā. Ja vēl nezini, tad paskaidrošu, ka caur Amway tīklu tiek izplatīti ļoti daudz dažādu produktu. Ja nemaldos, tad Polijā ir 1300 pozīcijas. Piemēram, Amerikā caur Amway tīklu tiek tirgotas Toyota automašīnas, Coca-Cola, degviela, Levi's džinsi u.c. Ukrainā Amway bonusus var pelnīt runājot mobilā operatora MTS tīklā. Polijas sortimentā ir arī Carapelli olīvu eļļa, kuru var nopirkt arī RIMI un Maximā. Tātad produkti ir daudz un dažādi un nevar runāt par vienu "Amway produktu".

Ja runājam par atsevišķām grupām, tad jā, Nutrilite dabīgie vitamīni ir dārgi, bet apmēram tādā pašā cenā, kā Latvijas aptiekās pieejamie dabīgie vitamīni. Paticoties Amway tīklam, Nutrilite ir pārdotākais pasaules vitamīnu brends. Tā ka bizness jau iet "stāvus gaisā" :))))

Savukārt, piemēram, 3-asmeņu skuveklīšu cena ir 4,50 Ls par 4 gab., man ar bonusiem sanāk ap 2,00 Ls. Cik maksā Gilette? 9? 12 Ls? Diezvai to var nosaukt par dārgu produkciju.

Veļas pulveris izmaksā apmēram 0,20 Ls par mazgāšanas reizi (man ar atlaidēm pat zem 0,10 Ls). Pat ja tas nav ne dabīgs, ne ekoloģisks, tas ir lēts. Var nepatikt izplatīšanas veids, bet ir jābūt aptaurētam vai stulbam, lai apgalvotu, ka tas ir dārgi.

Tālāk:
Visi produkti ir sertificēti un atļauti tirgošanai attiecīgajās valstīs. Nē, nevienā no Baltijas valstīm tie nav sertificēti, jo Amway pagaidām NAV oficiāli ienācis mūsu tirgū.Kapēc nav? Iemesls vienkāršs - atvērās un burtiski eksplodēja Krievija un gar mums vairs nevienam nav daļas. Tomēr, diezvai tie ir kaitīgi, ja ir sertificēti lielākajā daļā Eiropas. Cilvēki tos ieved dažādos veidos jau 15 gadus, pat kontrabandā. Diez kāpēc viņi to dara? Noteikti sazombēti, vai ne?

p.s. Par sintētiskajiem vitamīniem neiedziļināšos, jo neesmu speciālists un Tu esi, maigi sakot, "grūti izglītojams", jo jau pirmsākumos nāc ar negatīvu attieksmi. Domāju, ja palasīsi pēdējā laika pētījumus, tad pats sapratīsi, ka smagi kļūdies.
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cietpauri

Precīzi teikts :)

> ...silver, normāla lieta arī maksā labi...tikai
> dārgās ( ka man riebjas - ekskluzīvās)
> produktu līnijas kā pirka, tā pirks...tie, kuri
> zin, paprovējuši un ir apmierināti ar to, ko
> tās sniedz...

Tieši tāpēc daudzi cilvēki pat nekautrējoties saka, ka ir Amway produkcijas fani un lieto to gadiem ilgi. Pat pērkot no izplatītājiem ar mežonīgu uzcenojumu.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:03
Jā, noteikti sazombēti... Bet man ir saasināta oža un alerģija uz izplatītājiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Silver
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:15
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, noteikti sazombēti... Bet man ir saasināta
> oža un alerģija uz izplatītājiem...

:))))) Bet, protams! Un tas arī ir pilnīgi sparotams :) Ar mani ir pilnīgi tāpat. Mans bijušais klasesbiedrs, kurš izplata FitLine manā mobilajā ir ierakstīts zem vārda "Necelt Klausuli!" :))))

Tur jau ir N21 sistēmas galvenā atšķirība, ka viņi ir atraduši veidu, kā izplatīt produktu bez produkta izplatīšanas, ja tā var izteikties. Ja Tu uzrautos uz tādu "izplatītāju", kā mani, tad es Tev pusstundas laikā uz A4 lapas kaut kur kafejnīcā vai pie sevis mājās uzzīmētu Amway bonusu sistēmu un paskaidrotu kā tā darbojas, kā notiek izmaksas un no kurienes ņemas nauda. Viss. Pēc pāris dienām uzzvanītu un pajautātu, vai Tev ir interese. Man nav vajadzīgs nevienu pierunāt (šeit es sēžu tikai tīri diskusijas pēc), es vienkārši meklēju cilvēkus, kam tas var būt interesanti. Un tici man, daudziem ir.

Manā komandā ir pat vienas lielās Latvijas bankas pensiju fondu direktore. Man liekas, ka viņa par finansēm zina vairāk par mani un ja viņai tas liekas loģiski un ticami, tad kāpēc nepamēģināt. Latvijas pensiju sistēma noteikti ir sliktāka un neuzticamāka par Amway izmaksu sistēmu :)
to ku!:

Es varētu piedāvāt eksperimentu - satiekamies uz stundu (stundu no dzīves tak vari noziedot,ne?) un es Tev pastāstīšu Amway biznesa plānu. Pēc tam Tu šeit varēsi ierakstīt savas domas.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:24
...da užžžž...un maucās virsū kā traks...
...ku!, Tev noteikti jāsatieks, lai sudrabs kko ozskricelē uz lapas...mož pārvilinās labās produktu līnijas fanu rindās???...

...silver, saldumiņ, ar Tevi ir slikti...marš pie pstrpeita,lai tas Tev sapravī smadzenes vietā...savādāk N21 Tev galīgi noraus jumtu..
...
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:27
...ak jā, silver...laba lieta maksā mazliet vairāk, nekā amvejs...

...informācijas trūkums ļaužiem nenozīmē to, ka varēsi te iebirstēt...
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:28
...nauda ņemas no klienta maka... nekur citur tā fiziski ņemties nevar...
delta
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:53
Tā skumjā patiesība ir tāda ir tāda, ka lai tiktu pie tās lielās peļņas, ir jābūt stipri augstu sākumgalā – visi tie nabaga vēlāk savervētie lētticīgie cilvēciņi, kam no Silvera bonusu shēmas aizraujas elpa, vairs tikai nožēlojamā kārtā pelna naudiņas augšām. Ne jau uz Amway ekskluzivitāti eksistē tā bodīte, eksistē viņa tikai un vienīgi tāpēc, ka pa pasauli staigā pa pilnam Buratīno un pēc daudzām sāpīgām mācībām tomēr atkal un atkal notic, ka ja nu tomēr tā nauda... tais kokos... Un nerunāju no tukša gaisa, ir man tāds pulciņš radu, kam smadzenes tādas mīkstākas un ļoti uzņēmīgas pret šito sēklu.
Pat ja tiem produktiem pašizmaksa būtu tikai pāris centu un viss pārējais – uzcenojums, tad uz produktu realizācijas pamata visa tā varenā bonusu piramīda nevarētu pastāvēt. Viņa var pastāvēt tikai un vienīgi uz jaunu un jaunu muļķīšu iesaistīšanu. Un šim mērķim nu ex-sovjetija ir īstens paradīzes stūrītis, jo cilvēkiem nav nedz pat ne mazākās izpratnes par ekonomiku un tirgus darbību, nedz kādas pieredzes reālā biznesā, nedz arī vēl pietiekamas pieredzes uzķerties uz veiklu ļaužu pasaciņām. Un tas tiek izmantots uz pilnu klapi.
Un tas nu ir fakts, ka labākām runas un pārliecināšanas spējām apveltīts indivīds ar plašāku ne pārāk augstu inteliģenci apveltītu paziņu loku un turklāt vēl pietiekami bezkaunīgs, lai izmantotu dažādas papildu fīčas, kā, piemēram, strādāšanu kādā uzticību viesošā amatā vai labu izpratni par finanšu sistēmu, var pamanīties zem sevis savākt tik plašu aitu pulciņu, ka sanāk labs cirpiens. Vairums tomēr diemžēl nonāk tikai cērpamo statusā.
Re: ko zinat par amway?
09.07.2009 13:56
...nesen te bi labs links ielikts, kaa taa nauda patiesiibaa naak... velns, slinkums mekleet...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: