ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jau pierāda Silver teksts: lai tak kāds lielais
> iemāca, kā mums pareizi biznesu taisīt.
> pilnīgi absurda frāze.

Interesanti, kurā vietā es kaut ko tādu teicu? :)

> svarīgi cilvēkam ir būt orientētam uz sevi, nevis uz panākumiem...

Lūk šī gan izklausās pēc absurdas frāzes... :)

> viens psiholoģijas profesors... nav man tas dokuments saglabājies...

Nedaudz izklausās pēc "viena tante teica" :)))

Ja Tu gribi vilkt analoģijas, tad es domāju, ka starp krišnaītiem un Rīgas Dinamo faniem arī tādu ir daudz:

Abi staigā pa ielām bļaustīdamies - Vieni sauc Harē Krišna, otri heijā, heijā Latvija
Abi nēsā formas - Vieni nēsā oranžas drēbes, otri sarkanbaltsarkanas
Abi sit bungas un pūš taurēs
Abiem ir elki - vieniem Krišna, otriem Znaroks

Moš tā arī ir sekta? Nemaz nerunājot par partijām un arodbiedrībām...
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 16:11
Tavus un Ļedjajeva tekstus jau vien var likt vienu pret otru... i profesorus nevajag. tas pats vien būs... lai tač piramīda pieņem citu PR speciālistu...
Silver
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 16:38
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tavus un Ļedjajeva tekstus jau vien var likt
> vienu pret otru... i profesorus nevajag. tas pats
> vien būs... lai tač piramīda pieņem citu PR
> speciālistu...

:)))) Kas ir Ļedjajevs?

Savā neilgajā saskarsmē ar Amway biznesu esmu novērojis, ka vislielāko naidu šī kompānija un tās piedāvātais biznesa veids izsauc cilvēkos, kuri visu laiku pavada žēlabās par savu neveiksmīgo dzīvi - piedzimuši ne tiem vecākiem, ne tajā valstī, mācījušies ne tajā skolā. Pie viņu problēmām ir vainīgi visi - valdība, komunisti, krievi, amerikāņi, vecāki, neveiksmes, liktenis... Tikai ne viņi paši. Protams, viņi jau gribētu to visu mainīt, bet nav naudas, laika, veiksmes, biznesa idejas, utt.

Tad viņi uzzina par Amway. Par biznesa iespēju, kas dod vienādas iespējas visiem. Ar minimāliem ieguldījumiem jebkurš var kļūt pat par miljonāru. Tikai ir viena problēma - ir jāstrādā!

Un tad, kad cilvēkam uz paplātes tiek pasniegta iespēja mainīt visu un iekārtot dzīvi tā, kā viņš pats to vēlas, tad viņš saprot, ka nupat vairs nav nekādas iespējas žēloties, tad viņam sākas panika - viņš ķeras pie visiem līdzekļiem, lai tikai atgrieztos iepriekšējā stāvoklī:

Viņš meklē pa internetu pierādījumus, ka tas nestrādā, ka tā ir sekta, ka tā ir piramīda, ka tas nav legāli, ka netiek maksāti nodokļi, bla, bla, bla... tas notiek ar vienu vienīgu mērķi - atgriezties iepriekšējā stāvoklī, jo lamāt valdību un neveiksmīgo dzīvi jau ir daudz vieglāk, nekā kaut ko mainīt. Vai ne tā, Runcen? :)
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 16:48
Nē, puis...

es neko negaidu no valdības, nežēlojos arīdzan, reizēm strādāju 16h dienā, jo tāds bizness...

bet tev un vēl citiem līdzīgajiem ir par maz aplikt sprandu otrādi par bezcerīgi slimu cilvēku krāpšanu ar saviem UB... tas arī ir manu dusmu iemesls.
Kurā vietā konkrēti Tu saskati krāpšanu?

p.s. Būtu labi iztikt bez apvainojumiem. Es taču Tevi neapvainoju, vai ne?
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 18:34
...uhhhh...silver, samīdināji gan...neesi līderisma akdēmiju beidzis???...bikšu kabatā bumbu vietā nevirpini sķiltaviņas???

..runcenīt, do' gan pa tām plakanajām galviņām...
Silver
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 21:09
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...uhhhh...silver, samīdināji gan...neesi
> līderisma akdēmiju beidzis???...bikšu kabatā
> bumbu vietā nevirpini sķiltaviņas???

Kas tieši manis teiktajā Tev likās smieklīgs?

Nē, līderisma akadēmiju beidzis neesmu, mani ievilināja tikai uz 1.līmeni. Lūk tā nu patiešām ir smadzeņu skalošana ar NLP un vieglas hipnozes iezīmēm. Pie tam ar vienīgo nolūku - izkāst no cilvēkiem naudu.
Re: ko zinat par amway?
06.07.2009 21:13
Neesmu vel nevienu amway sektu redzejusi!
Un, kas tad lielveikali - baznicas?!
Un par produktu kimisko sastavu gruti spriest, neesmu visgudraa! Ir jabut kimikim un arstam, lai noteiktu, kas konkretam cilvekam vajadzigs un kas kaitigs.
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 09:45
...vispirms - atlaides...ņemot jebkuru preci no tiešā pārdevēja atlaides variē sākot no 20 līdz 52 %...pārsvarā tie ir 40%...next - izteiksmes veids...mēs,amvejisti, esam izredzētie,mēs zinām,kas ir labs...
...ar amveja produktiem un izplatītajiem saskāros tiko šie sāka plosīties pa šejieni...dažu labu ar amveja sapistajām galviņām satieku arī šodien...he, he, agresīvā kolportiera gars viņos nevaid izskaužams...salīdzinot viņu lietas ar maximā nopērkamo lēto galu protams,ka amvejs labāks...par pāris pročiem...bet cenas...uhhh...

...savilkšu paralēles...maikls džeksons kā muzikāla vienība pats par sevi bija mēsls...kā šoumenis, kura komanda un producenti bija ar skaidri noteiktu mērķi - labi nopelnīt - perfekts...
...kurš ko meklē amveja produktos...

...mēs,amvejisti, mēs...mēs...mēs...
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 10:06
Pilnīgi nejauši trāpījos pasākumā, kurā vervēja jaunos amwey'istus. Viss kā no grāmatas par biznesu, peļņu, cilvēka brīvību - smieklīgi. Gaišā nākotnē - nedari neko un tev nāk kaudze naudas. Bija pārstāve, kas "pieskatīja" prezentētāju. Sen neesmu redzējusi tik sazombētu cilvēku. Darbojas biznesā 2 gadus vai apmēram tā. Tika nekaunīgi uzprasīts, cik tad ir tā lielā nauda, kas katru mēnesi par neko maciņā iekrīt. Esot 140 lati...un par to 2 gadus melnās miesās sludina.
Amway neuzliek nekādus minimālos pirkuma apjomus un katrs var nodarboties ar to, cik aktīvi grib. Ir cilvēki, kas nepilnu 2 gadu laikā ir sasnieguši ienākumus 2000 Ls un vairāk mēnesī.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 12:04
Silver, palasi, ko te citi savulaik par Fitline utt. rakstījuši...

"dzīves kvalitāte"...

"sasnieguši"

"ir jāstrādā"....

Protams, ka vainīgs pats naivais brīnumbundžiņas pircējs, bet, piemēram, nedziedināmi slimi ļaudis, veci cilvēki un viņu tuvinieki dažkārt ir tādā dvēseles stāvoklī, kad adekvāti nav spējīgi domāt... un tad ir klāt puisis panēsātā uzvalciņā ar izšķirtu celiņu speķainajos matos un šipra smaržu, ar pacietīgā Dieva Jēra izteiksmi sejā, vienmēr pazemīgi gatavs atbildēt uz visiem iebildumiem... kāda starpība: ar Bībeļu somu vai Amway butelītēm... mads precīzi trāpīja par kolportieri... uhhh...
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 12:54
...silver, Tu pats kādu no izplatītajiem pazīsti, kurš pelna 2000 Ls ???...jeb šis cipars ir no kāda vārdiem - mums šefs teica, ka...
to Runcene:

Es runāju par Amway un Network21. Kāpēc Tu piemini FitLine? Sakars kāds? Tās ir divas dažādas kompānijas. Ja es Tev stāstītu, ka Mercedes ir labs, tad nebūtu pārāk loģiski, ja Tu mani atspēkotu ar LADA slikto kvalitāti, ne?

to mad uzjautrinās:

Jā, es personīgi pazīstu 3 ģimenes Latvijā, kuriem ir tādi ienākumi no Amway biznesa (pieļauju, ka pat lielāki, bet es svešās kabatās naudu neskaitu). Pie tam es ar viņiem kontaktējos bieži, nevis tikai "zombēšanas" pasākumos, un tādēļ diezgan labi zinu, ar ko viņi nodarbojas. Varu iepazīstināt arī Tevi, drīkstēsi pajautāt pats visu, ko vēlies.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 14:03
...lasit esi iemācijies???...jautājums bija - ...jeb no biznesa kā tāda???...
...mani zīstināt nevajag...:)...jau pazīstu...pie tam tos, kuri nodarbojas pietiekoši nopietni un ilgi ar šo te...bet līdz 2000 nu nekādi netiek...kgan nopelnītais dzīvei pietiek - tur piekrītu...:)
to mad:

Vēlreiz pārlasīju pēdējos Tavus jautājumus un frāzi " jeb no biznesa kā tāda???" nekur neredzu. Vai tas bija kaut kur tālāk atpakaļ? Es atbildēju uz šo Tavu jautājumu:

"...silver, Tu pats kādu no izplatītajiem pazīsti, kurš pelna 2000 Ls ???...jeb šis cipars ir no kāda vārdiem - mums šefs teica, ka..."

Atbildēšu vēlreiz:

Kompānijai Amway ir vairāk nekā 40 dažādas izplatīšanas sistēmas. Iespējams, ka tie, kurus pazīsti Tu, darbojas pēc citas sistēmas un nodarbojas ar preču tirgošanu. Tas ir grūts un nepateicīgs naudas pelnīšanas veids un es Tev pilnībā ticu, ka tādā veidā neviens nav 2000Ls mēnesī nopelnījis. Kur nu vēl pasīvos ienākumus.

Es darbojos pēc N21 sistēmas un mūsu komandā, kā jau teicu, ir vismaz 3 ģimenes, kas ir sasniegušas tādus ienākumus no Amway biznesa. Tikai viņi nenodarbojas ar preču izplatīšanu, tādā nozīmē, kā to, visticamāk, saproti Tu. Amway produkcijas izplatītāji Latvijā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Savukārt N21 sistēma Latvijā ienāca tikai pirms apmēram 2 gadiem.

Būtiskā atšķirība pamatos ir tur, ka izplatītāji tirgo preci (atver interneta veikalus, skraida apkārt ar rūtainām somām, utt.), bet cilvēki, kas darbojas pēc N21 sistēmas, informē par biznesa iespēju, ko sniedz Amway bonusu sistēma.

p.s. Šajā biznesā nav "šefu". Man neviens nevar likt, ko un kā darīt. Mans bizness, mana komanda, mana nauda - ko gribu to daru. Es gan izvēlos mācīties no cilvēkiem, kam jau ir labi panākumi, nevis mēģināt izgudrot riteni no jauna.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 15:01
...pārliecināji....nieiespringsti tik traki...

...āāā, tātad nopelna, tikai informējot par bonusiem...neko nėnoandelējot...smali, smalki...kāposts pats skrien klāt...nu nemaz nav peļami...

...ak jā, man ieprieksēja postā padzisa maķenīt, bet re, ka uzķēri domu pareizi...nu ziķeris...:)
to mad:

:))))) Sarkasms saprotams, bet nedaudz nevietā. Jā, tieši tā ir šīs sistēmas priekšrocība. Jo pat zombēšanas teorijas piekritējiem vajadzētu būt skaidram tam, ka cilvēks, kuru ieienteresē šis naudas pelnīšanas veids un kurš vēlas ar to nodarboties nopietni un pelnīt naudu, ilgtermiņā ģenerēs daudz lielāku apgrozījumu, nekā kaimiņu tante, kas 1x gadā nopērk paku veļas pulvera ar 30% uzcenojumu un kurai vēl visu laiku ir jāzvana un tas veļas pulveris jāpiedāvā.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 15:35
...un visi no Tavas komandas tikai informā un informē...a kurš tad kundei pienes klāt vajadzīgo???...kurš informē par amveja produktu priekšrocībām pret citu ražotāju gatavojumiem???...

...un visbeidzot - kas ir N21???
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 15:58
O, to mad es pēc īsā kursa zombēšanā varu pastāstīt.
Reku, tevis apvārdotais pats pērk internetā un reģistrējas tur ar pelnošā kodu. Ja pats gribi pelnīt meklē tos, kas ar tavu kodu pirks.
Nu principā jā. Tikai informē. Protams, katram ir arī savi pircēji, kas nav noslēguši līgumu, bet kuriem patīk produkcija, bet to nav daudz. Tieši tāpēc, ka "kundēm pienest klāt vajadzīgo" ir neefektīvi un, teikšu godīgi, man tas nemaz nepatīk, jo es negribu justies kā andelmanis. Par produktu priekšrocībām informējam, protams, mēs. Starp citu, es neesmu Amway produkcijas fans. Daži produkti (piemēram L.O.C.) tiešām ir unikāli, bet ļoti daudzi ir vienkārši labi, augstas kvalitātes izstrādājumi, kuriem var atrast analogus citur. Te gan piebildīšu, ka esmu pārliecināts, ka Amway izmanto dabiskus un nekaitīgus materiālus un izejvielas, kur vien tas ir iespējams (jā, jā nozombēts).

Amway mani piesaistīja ar iespēju vairs neiet uz Drogām, visu pasūtīt vienkopus internetā un par ļoti normālām cenām. Un tas ir pirms es esmu pat sācis domāt par citu cilvēku iesaistīšanu. Pašlaik es varu teikt, ka visas preces pērku vismaz ar 50% atlaidi, jo nopelnītie bonusi nosedz pusi no pirkuma summas. (piemēram trauku mazgājamais Dish Drops 1 litra tilpumā, kas ir analogs 8 litriem Fairy, man izmaksā ~1,75Ls. Franču smaržas 50 ml no 6-9Ls).

Par lielo naudu. 1995.gadā es strādāju uz kruīza kuģa, kuru bija nofraktējis Amway. Pilns kuģis - 1500 cilvēku ar Dimanta līmeni (8000+ EUR/mēn). Tāpēc mani nevajag zombēt, lai es zinātu, ka ar Amway var nopelnīt naudu.

N21 jeb Network21 ir apmācības sistēma, kuru 1990.gadā izveidoja amerikāņu Amway izplatītāju pāris. Ar tās palīdzību arī Latvijas cilvēki gūst panākumus tik ātri.
UZMANĪBU!!!!! ZOMBĒŠANA!!!! Tiem, kas baidās nozombēties, tālāk nelasīt!!!!!!

Pastāstīšu par to, kā tiek mainīta cilvēku domāšana. Ņemsim Alsteres piemēru par nabaga nozombēto, kas pēc 2 gadu sūra darba no Amway saņem 140 Ls mēnesī.

Kā domā Alstere:
Cilvēks katru mēnesi uzmācas visiem saviem paziņām ar veļas pulveri un no uzcenojuma nopelna 140 Ls. Ja viņš nākamajā mēnesī nevienam neko nepārdos, tad saņems 0 Ls.

Kā domā N21 nozombētais:
2 gadu laikā ik pa brīdim viņš ir noziedojis stundu sava laika, lai pastāstītu par Amway biznesa plānu kādam savam paziņam. Daudzi ir pateikuši NĒ, bet kāds ir noslēdzis līgumu un turpmāk pasūta preces internetā. Nozombētais vidēji saņems tos 140 Ls neatkarīgi no tā, vai viņš kaut ko tajā mēnesī ir darījis, vai nē.

Pāris vienkārši aprēķini:

140 Ls mēnesī x12 = 1680 Ls gadā. Cik daudz naudas ir jānopelna, jāatliek, jānoliek bankā vai kādā ieguldījumu programmā, lai saņemtu tādu summu procentos? Ir kāda banka, kas dod 10% gadā? Tad tas būs 16 800 Ls, kas jāiesaldē uz gadu. Cik ilgā laikā katrs no jums iekrās 17 štukas latu?

Pieņemsim, ka nozombētajam ir 40 gadi un viņš ir vīrietis, kurš nodzīvos līdz 60 gadiem. Tas ir vēl 20 gadus. 1680 Ls gadā x 20 = 33 600 Ls. Par 2 gadu darbu... Var jau būt, ka es esmu nozombēts, bet man tas liekas labs atalgojums.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 16:49
Silver toč klīnisks gadījums...

Amīši ir primitīvi: letiņi kādu laiku tādi paši vēl būs, bet rēķinies, ka drīz nāks pie prāta... reāli jau uzvārīties var, bet visu mūžu nodzīvot pa muļķam nevarēsi.

pircējam ir vienalga, vai 1 litrs LOC vai 8 litri Fairy; cena būs tā pati.

galvenais, ka tik turēties tālāk no Drogām... nez, ko tur dara ar cilvēkiem: liek zemi rakt vai.
:)))) Protams, ka klinisks, protams. Tipiska interneta publikas reakcija - kad vairs nav argumentu, tad jāsāk vienkārši apsaukāties :))))

Pircējam vienalga!? Atļaušos apšaubīt šo apgalvojumu. Manuprāt tagad visi skaita naudu un 8 litri Fairy noteikti maksā vairāk nekā 1,75 Ls. Nemaz jau nerunāsim par kaitīgumu...

Kas vainas Drogām? Nu nekas jau. Tikai es izvēlos iepirkties veikalā, kas man maksā par to, ka tur iepērkos un iesaku arī citiem. Tev Drogas arī maksā? Jeb Tu vienkārši esi Drogu fankluba priekšsēdētāja?
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 17:27
Silver, par priekšstatiem taču nestrīdas... slikti, ka Tev Ls 1,75 jāmaksā. Znač vasalis pie pupa.... man savi produkti par velti.
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 17:37
Ai, Silver, mans piemērs no dzīves bija kā reiz par Network21.
Nezinu, varbūt citas vērtību skalas, bet Ls 140 mēnesī (pēc 2 gadu uzmākšanās ar savu gudrību) bez darba ieguldīšanas (nu jāzombē jau gan tāpat regulāri, lai neaizmirst tai internetā iepirkties) man liekas stipri maz. Labāk strādāju reālu darbu par reālu samaksu. Gan apmierinājums par padarīto, gan nodokļus par mani maksā..
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 17:45
Silver, neapvainojies, bet tie Tavi teksti un aprēķini 90% sakrīt ar to prezentācijas tekstu. Varējāt tak vismaz pavariēt, lai nav jākaunas par papagailiskumu. It sevišķi man tīk tā 1 patērētā stunda dienā. Tai prezentācijā 2h piedalījās 2 jaunie rekrutētie un 2 vecie sazombētie. Diskusija turpinājās vēl ilgi, jo sākās eksperimentālie pierādījumi tipa Amway labajam un parastajam veļas pulverim. Nebija laika vairs sēdēt. Arī oponēt apnika - iepleš acis, un drudžaini cenšas atcerēties vajadzīgo argumentu. Ja atceras, argumentē. Ja nē, tad murmina galīgas muļķības.
delta
Re: ko zinat par amway?
07.07.2009 18:24
Es varu tikai apbrīnā noliekt galvu šīs mašinērijas priekšā... Ar kādiem līdzekļiem un paņēmieniem cilvēku, kas pēc runas veida šķiet puslīdz inteliģents un izglītots, iespējams apstrādāt tā, lai viņš pilnā nopietnībā un - kā izskatās - pats tam cieti ticēdams, staigātu apkārt, mēģinot citiem iegalvot, ka nauda aug kokos - vot, to es goda vārds, nesaprotu...
Silver, tu tik smuki te stādīji priekšā galvu reibinošus aprēķinus un tik sirsnīgi brīnījies - kur te esot muķošana? - nu tad izstāsti man, cilvēkam, kam jau skolas laikos galva sačakarēta ar visādie vielas nezūdamības likumiem, kur tā brangā nauda rodās, ja nekas lāga netiek nedz pārdots, nedz ražots, nedz arī nauda pagrīdē drukāta? No kādiem līdzekļiem veiksmīgajiem biznesmeņiem tiek maksāti tie 2000+ mēnesī un Dimanta līmenis ar 8000+ mēnesī vizinās kruīza kuģos, ja ne no cilvēku muļķošanas? Pat ja šie būtu tādi brīnumaini līdzekļi, par kādu viņus cenšas iztēlot, tad ar viselementārāko loģiku apveltītam cilvēkam tomēr būtu skaidrs, ka vai nu viņu cena ir neloģiski uzpūsta (pieminētās Drogas, redz, nevar maksāt pīlīšu pūtējiem lielas naudas, jo tad viņu prece kļūs tik dārga, ka pat par brīnumlīdzekli iztēlojot, neviens nepirks) jeb arī apakšā ir elementārs gaisa burbulis, visparastākā piramīda - vārds no kura šā cēlā biznesa piekopēji lec vai no biksēm laukā.
Bet nu, kamēr runa ir tikai par veļas pulveri, tikmēr jau tas viss ir samērā amizanti, var tikai pasmaidīt, cik precīzi vecā pasaciņa par Buratīno atkārtojas reālajā dzīvē, bet kad ar visādiem Visioniem un Nano sulām vēzi sāk ārstēt, tad gan vairs smiekli nenāk...
To Aistere:

"Labāk strādāju reālu darbu par reālu samaksu. Gan apmierinājums par padarīto, gan nodokļus par mani maksā." Tā ir Tava izvēle. Tikai tas nenozīmē, ka Tu esi kaut kādā veidā labāka par tiem, kas ir izdarījuši citu izvēli un nedod Tev nekādas tiesības viņus apsaukāt.
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> izstāsti man, cilvēkam, kur tā brangā nauda
> rodās, ja nekas lāga netiek nedz pārdots, nedz
> ražots, nedz arī nauda pagrīdē drukāta?

Sāksim ar to, ka (jau kuro reizi) atkārtošu, ka visas izmaksas rodas no tā, ka tiek pārdota prece, tas ir - jo lielāks apgrozījums, jo lielākas naudas. Dimanta līmenim, piemēram, ir jāsasniedz un jānotur ~ 60 000 Ls apgrozījums mēnesī. Amway pats ir ražotājs lielākajai daļai produktu un vienkārši dalās ar peļnu jeb maksā saviem izplatītājiem. Par cik nav reklāmas, mazumtirzniecības un ir ļoti minimāli vairumtirdzniecības izdevumi, tad preču cenas ar visām bonusu izmaksām sanāk visnotaļ normālas. 2007.gadā, ja nekļūdos ar skaitļiem, Amway bija 7,1 miljardu apgrozījums no kuriem 3 miljardus viņi izmaksāja izplatītājiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: