ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 19:08
visi izplatîtâji laikam nolaiþas lîdz parastâs tautas lîmenim, kura neko nezin par ðiem brînumiem.. skarba dzîve, dzîvot starp tumsoòiem...
Re: ko zinat par amway?
20.03.2007 20:30
plant

no shii skatu punkta es kaut kaa nebiju padomaajusi... ;-)
Re: ko zinat par amway?
21.03.2007 09:21
plant :DD
Re: ko zinat par amway?
21.03.2007 12:50
Ai,slinkums visu lasīt.Pati gan neesmu shos produktus lietojusi,taču tie kas lieto dikti slavē.Tādēļ apsveru iespēju pamēģināt zobu pastu.:)Un saka,ka labs esot kaut kāds tur kastroļu un plīts mazgājamais.?
Re: ko zinat par amway?
27.03.2007 15:58
vijolîte - nezinu gan, kuru tieði tu domâ, jo Amway ir vairâki lîdzekïi metâla virsmu tîrîðanai.
No LOC sçrijas ir pasta metâla virsmu tîrîðanai, kura likvidç sûbçjumu, rûsas traipus un matçtus aplikumus no metâla.
Ïoti grûti tîrâmâm metâla virsmâm un iestâvçjuðiem traipiem ïoti labs un efektîvs ir cepeðkrâðòu tîrîðanas lîdzeklis - tas viegli izðíîdina iestâvçjuðos taukus un netîrumus no cepeðkrâsnîm un plîts virsmâm.

Ja interesç sîkâk, raksti man uz e-pastu :)
Aizkaitinātā par cilvē
Re: ko zinat par amway?
06.05.2007 22:28
Jūsu zināšanai pret Amway ir bijušas izmeklēšanas un tiesas no ASV, Kanādas, Ķīnas utt valdības saistītām iestādēm. Diemžēl iepriekšējo komentāru autori, kas reklamēja kompānijas lielisko izcelsmi ASV aizmirsa arī to pateikt.(Vai vienkārši nezināja).

Tālāk piedāvāju fragmentu no viena avota. Bet, ja ir interese un laiks - ļoti daudz tāda paša rakstura informācijas atradīsiet dažādās nopietnās saitēs.

Citāti no "http://en.wikipedia.org/wiki/Amway"(diemžēl šī informācija par tiesu darbiem nav pieejama latviešu valodā):

FTC investigation
Main article: In re. Amway Corp.
In the 1979 In re. Amway Corp. (93 F.T.C. 618) ruling,[8] the Federal Trade Commission found that Amway does not qualify as an illegal pyramid scheme since the main aim of the enterprise is the sale of product and money is paid only for business volume, personal and group. It did, however, order Amway to change several business practices and prohibited the company from misrepresenting the amount of profit, earnings or sales its distributors are likely to achieve. Amway was ordered to accompany any such statements with the actual averages per distributor, pointing out that more than half of the distributors do not make any money, with the average distributor making less than $100 per month. The order was violated with a 1986 ad campaign, resulting in a $100,000 fine.[9]

Amway (and its American online incarnation, Quixtar) have been controversial due to allegations that these companies are pyramid schemes or cults, despite the 1979 FTC ruling (93 F.T.C. 618 (1979))[10] that legitimized the Amway business. The case revealed that, as of 1979, most of the products sold by Amway were to the Independent Business Owners (IBOs) themselves for personal consumption rather than to retail consumers who weren't enrolled as IBOs. Buying products or directing clients to buy from Amway or Quixtar gives IBOs points and they are paid back on the number of points that they generate from personal consumption or from client volume. An existing IBO can sponsor others to get an IBO number so that they can help others divert their buying habit from other stores to Amway or Quixtar. Thus, the business grows as a greater number of people join the group. The share of profit is based on the volume that an IBO is responsible for each month, therefore an IBO may actually make more money per month than the IBO who sponsored them into the Business.


Other legal cases
In 1983, Amway pleaded guilty to criminal tax evasion and customs fraud in Canada, resulting in a fine of $25 million CAD, the largest fine ever imposed in that country. The company was fined another $45 million CAD in 1989 to settle a suit brought by Canada's trade office.[11][12][13] In an 1994 interview, Amway co-founder Rich DeVos stated that this incident had been his greatest "moral or spiritual challenge", first in "soul searching as to whether they had done anything wrong" and then for pleading guilty for technical reasons, despite believing they were innocent of the charges. DeVos stated he believed that the case had been motivated by "political reasons".[14]

The Recording Industry Association of America (RIAA), as part of its anti-piracy efforts, sued Amway and several distributors in 1995. The RIAA alleged that copyrighted music was used on "highly profitable" training videotapes.[15] Amway settled the case out of court for $9 million.[16] In a related lawsuit initiated by the distributors involved, the Court established that Mahaleel Lee Luster, who had been contracted to make the videotapes, had violated copyright without the knowledge of three of the five of those distributors.[17]

Amway grew quickly in China starting from 1995. In 1998, after abuses of illegal pyramid schemes led to riots, the Chinese Government enacted a ban on all direct selling companies, including Amway.[18] After negotiations, some companies like Amway, Avon, and Mary Kay continued to operate through a network of retail stores promoted by an independent sales force. Although multi-level payments were still banned, it is alleged that Amway didn't significantly alter its pay scheme, and justified them as payments for services. [19] In 2006 Amway was one of the first companies to receive a license to resume direct sales. At the time they had a reported 180,000 sales representatives, 140 stores, and $2 billion in annual sales.[20] Multi-level marketing (commissions on sales of new sales persons recruited) is still forbidden.
Re: ko zinat par amway?
07.05.2007 08:23
Diemzheel es kaut kaa nemaniiju neko citu kaa financu praavas, kas neko neizsaka, jo reaali jau arii ja Tu kaiminjam maksaa 5Ls par to lai tas nopljauj zaaliiti, jaamaksaa ari nodoklji (shajaa gadijumaa tikai ienaakuma nodoklis, jo soc jaasaak maksaat no briizha kad meenesa ienaakums sasniedz 110Ls). Attieciigi...

Man labpatiktu ja vinjus tiesaatu par kaadu hujnju saistiitu ar produkta kvalitaati :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Zane to Mateus
Re: ko zinat par amway?
07.05.2007 22:23
Ðî nebût nav zâles pïauðanas situâcija

Kâdçï pârdevçjai, kas strâdâ parastâ veikalâ no mçneða algas daïas, kas lielâka par 50 Ls 25% jâmaksâ valstij - redz tur nevar tik viegli nemaksât. Bet pârdevçja, kas stâdâ ðâda veida firmâ to nedara no ietirgotâs naudas, un tas pat daþiem neliekas kâ pârkâpums.

Pieòemot, ka ðâda pârdevçja neko citu nedara un procentos savâc kaut ko neaptverami minimâlu izdzîvoðanai 110Ls, nebûtu jâmaksâ 15Ls valstij? Gadâ tas ir 180Ls...

Taèu lielâkajai daïai ir pamatdarbs un ðî tikai piepelnîðanâs...

Bet cilvçki, kas ir tâ sauktie pârdevçji ðâda veida firmâs sola brînumlielâs peïòas... Kâds no viòiem stâstîtu to paðu stâstu, ja tiktu paprasîta nodokïu deklarâcija?

Man strâdâjot godîgâ darbâ acis iepleðas cik gadâ samaksâju nodokïos. Un vçl, kâdçï man pârmaksâtâs naudas atgûðanai jâiet jâraksta iesniegums, bet ðie ïautiòi nekad nenonâk ðâdâ situâcijâ, jo neziòo, ka ðâdi piepelnâs...
Re: ko zinat par amway?
08.05.2007 07:10
Vispâr jau esmu ïoti godîga un apzinîga, bet attiecîbâ uz nodokïiem...
Darba devçjs par mani samaksâ ap 1700 Ls, es saòemu 900 ar astîti. Labprât daïu nodokïu saòemtu uz rokas. Man niknums, ka no sociâlâ pensijai aiziet kapeikas. Un par padomju un pirmajiem neatkarîbas gadiem pensijai no stâþa man arî kapeikas sarçíinâs, bet tas ir 25 gadi!!! Tâ nu sanâk, ka pelnu labi, nodokïi tiek godîgi maksâti, bet pensija diez ko liela nebûs.
Re: ko zinat par amway?
08.05.2007 08:49
Es gan censhos nodokljus maksaat cik vien iespeejams.
Par tiem izplatiitaajiem... nodoklju deklaraaciju? :) Tu mazliet neizproti lietas buutiibu. Vinji ir privaatpersonas un reaali vinji var buut vai nu nodoklju maksaataaji (liigums ar summu, ar kuru iet uz VID un tur sastaada dokumentus un peec tam uz valsts kasi skaiti naudinju), IK (individuaalie komersanti) - privaatpersona/uznjeemeejs regjistreet UR un atbild ar visu savu mantu. Shiem diviem soc jaasaak maksaat no 110Ls un uz augshu, bet peljnjas nodoklis arii no 1 santiima. Tirgojot preces, reaali jaastraadaa ar kases aparaatu vai stingraas uzskaites chekiem, kas noziimee, ka jaabuut vismaz IK, lai to dariitu.

Reaali pashlaik shiem darbonjiem var piesiet nelegaalu uznjeemeejdarbiibu. Sods laikam bija 250Ls ja nemaldos. Nu VID vel var meegjinaat kaut ko izdomaat par nodokliem, ja vien atradiis kaa pieraadiit ka kaut kaads preces daudzums ir tirgots un kaut kaada nodoklju dalja nav nomaksaata, bet buutiibaa vinji tieshaam darbijas nelegaali.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
xxxxx
Re: ko zinat par amway?
08.05.2007 18:22
kodçtie - jûsu atbilde?
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 15:39
Alstere:

Ir izeja: ja Tavs amats atïauj, kïût par SIA vienîgo valdes locekli un no dividendiem maksât tikai peïòas nodokli - 15%.
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 16:42
A dividendes ir ljoti izdeviigs pasaakums :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 17:08
Diemþçl, esmu klasiskais darba òçmçja variants, kas mîl, lai darba devçjs par visu parûpçjas.
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 17:33
Alstere:

tad gan bûs jâsamierinâs :)
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 17:35
Man patîk tie vid.gov.lv kalkulatori :)
Re: ko zinat par amway?
09.05.2007 18:03
jâ, tieðâm labi, tikko ieskatîjos :)
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 03:39
Amway biznesâ iesaistîtie cilvçki nevar maksât nodokïus Latvijas valstij, jo Latvijâ nav ðîs firmas pârstâvniecîbas.. sola jau sen, bet nav.. Tomçr, tie, kuri grib saòemt nopelnîto atrod izeju dibinot uzòçmumus valstîs, kurâs ir Amway filiâle.. Man ir pazîstamie, kuriem ir uzòç,mumi ukraina caur tiem arî Amway pârskaita naudu.. maksât vai nemaksât nodokïus ir paðu izplatîtâju izvçle'- lîgumâ ar Amway ir ietverts punkts, ka cilvçkam paðam jânomaksâ visi nodokïi.. Arî lietoju ðo produkciju- man tâ tieðâm patîk.. pçrku par distibutora cenu, bet biznesu netaisu.. nepatik man cilvçkus pârliecin\at par to, ka tas viòiem bûs labâk.. ja nesaprot, lai lieto ko grib, es savu izvçli esmu izdarîjusi par labu ðiem produktiem (lai arî no tâ neko nepelnu) matus gan mazgâju ar Tigi :)
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 07:06
Kaads gan te sakars ar paarstaavnieciibu? Pilniigs bulshits. Likumu nezinaashana neatbildo no atbildiibas. Tas kas izplata ir privaatpersona nevis Amway, jeb arii tas cilveeks tiek noformeets oficiaalaa darbaa aarvalstu komaanijaa? Ja nee - izplatiitaajs ir atbildiigs LR likumdoshanas priekshaa!
.

Tigi ir ok, bet iesaku pameegjinaat arii Kerastase un Lable.M (Tony & Guy)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 11.05.2007 07:07 by Mateus.
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 07:08
es îsti nezinu ðitâs lietas, bet vai tad persona nevar piereìistrçties kâ paðnodarbinâtais un maxât nodokïus? Man ar liekas ka pârstâvniecîbas esamîba/neesamîba nav attaisnojums. Labi, ka vismaz lîgumâ tas ietverts.
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 08:08
Var... es jau mineeju 2 variantus. Pashnodarbinaatais kaa taads LR ja nejaucu vairs nepastaav. Ir divi varianti. Viens: liigumdarbs ar defineetu summu un Tu peec tam ej atraadi liigumu, atraadi izdevumus un nomaksaa no tiiraas peljnjas ienaakuma nodokli un ja ienaakums paarsniedz 110Ls meenesii, tad arii soc nodokli kuru var maksaati tikai minimaalo arii ja summa ir 1000Ls (kaut kas ap 30Ls biki virs bija). Ienaakumu nodoklis gan jaamaksaa peec pilnas programas.

Lai nodarbotos ar tirdznieciibu, tad gan ja nejaucu vajag regjistreeties vismaz kaa IK (Individuaalais komersants), kas ir uznjeemuma regjistraa regjistreets uznjeemeejs - individuaala persona, kura likuma priekshaa atbild ar visu savu mantu (SIA atbild tikai ar pamatkapitaalu). IK var izraxtiit kviitis, lietot EKA, izraxtiit PPR utm. Arii te straadaa nodoklu sisteema kaa pirmajaa variantaa.

Paarstaavnieciibas neesamiiba ir attaisnojums, ka cilveeks ir reaals darbinieks aarvalstu kompaanijaa, kura tiktieshaam nav LR. Bet tajaa gadijumaa vinjam jaamaksaa nodoklji valstij, kuraa regjistreeta kompaanija.

Ceru ka neko nesajaucu. Reaali ja kaadam tiktieshaam interesee varu uz vakarpusi atsvaidzinaat zinaashanas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 09:49
tieðâm paðnodarbinâto nav?? Tas man ir jaunums, jo man te vçl nesen stâstîja par to daþâdu lîgumu sakarâ :)
Re: ko zinat par amway?
11.05.2007 15:10
Nee nu ko noziimee nav.
Pashnodarbinaatais peec definiicijas ir manis apraxtiitais pirmais gadijums.
IK ir veco IU vietaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
amwey'ietis
Re: ko zinat par amway?
14.05.2007 14:17
ir izplatîtâji - kas bûvç piramîdas, un ir network21, kas bûvâ reâlu biznesu, un sadarbojas ar amway, kâ produktu ar kuru realizçt un grozît naudas, kas ir kâ palîglîdzeklis.
Re: ko zinat par amway?
14.05.2007 14:41
es tâ arî nesapratu - jûs tur nevarat vienoties par firmas nosaukumu? vieni saka amwey, otri - amway - kâ tad îsti ir?
Re: ko zinat par amway?
17.05.2007 01:36
amwey'ietis Wrote:
-------------------------------------------------------
> ir izplatîtâji - kas bûvç piramîdas, un ir
> network21, kas bûvâ reâlu biznesu, un sadarbojas
> ar amway, kâ produktu ar kuru realizçt un grozît
> naudas, kas ir kâ palîglîdzeklis.


Bet cik es zinu no ekonomikas, tad tas viss ir MLM. Un sauc Tu to kaut par marineetu guríi, MLM = MLM
to mitenis

Es 2 meeneshos 9% kvalifikaaciju dabuuju. Shodien laiku veltu i-netaa mekleejot un apkopojot cilveeku viedokli par Amway un ziniet 85% par 10% pret un 5% nezin neko vai grib kaut ko uzzinaat.
Taa padariishana tieshaam rulee un produkti ir labi (nekaa mega kruta tur nav, bet savu darbu vinji izdara. Jaazin tikai, ko un cik jaalieto konkreetaa situaacijaa)
Produktus neviens netirgo!!! Katram tiek piedaavaata iespeeja pashiem pieregjistreeties un iepirkties kaa i-neta veikalaa. Tie kas izplata Amway produkciju nekad nevarees runaat par sakariigu pelnju un briivaa laika esamiibu! Kas ir MLM pamata doma. Par pelnju no shiis padariishanas ir jaamaksaa nodoklji, kaa juridiskai personai. Bet saakumaa kameer taas naudinjas ir nelielas ~100Ls meenesii, var pasuutiit pa taisno preces.
1) Amway nav izplatîtâju, katrs pçrk pats, kâ jau minçja . Un tie, ko gribas nolamât par izplatîtâjiem :)) tikai konsultç- pastâsta par iespçjâm. Tâ, ka par nodokïiem nav ko cepties. Par ðîm rekomendâcijâm var saòemt prçmijas un arî tur viss ir likumîgi sakârtots tajâ valstî, kur tas notiek. Ja bûtu Latvijâ, tad mçs visi godîgi pelnîtu savu naudiòu te :)
2) Tas, ko raþo ðî kompânija, tieðâm atðíiras no parastajos veikalos nopçrkamâs- ar kvalitâti, nekaitîgumu un to, ka ir koncentrçta. Kâ tas iespçjams? Varu paskaidrot ikvienam, kam ir kâda interese. Rakstiet rites@one.lv
Re: ko zinat par amway?
29.05.2007 04:38
freekon Wrote:
-------------------------------------------------------
> to mitenis
>
> Es 2 meeneshos 9% kvalifikaaciju dabuuju. Shodien
> laiku veltu i-netaa mekleejot un apkopojot
> cilveeku viedokli par Amway un ziniet 85% par 10%
> pret un 5% nezin neko vai grib kaut ko uzzinaat.
> Taa padariishana tieshaam rulee un produkti ir
> labi (nekaa mega kruta tur nav, bet savu darbu
> vinji izdara. Jaazin tikai, ko un cik jaalieto
> konkreetaa situaacijaa)


Aga... tas kaa reiz ir ljoti noverojams. Tikai biki citaas attieciibaas :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 9?
Ziņa: