dedzina kungjis

Aizsāka Marta_16 

Marta_16
dedzina kungjis
23.08.2005 23:18
Vai varat man kaut ko ieteikt??
Man jau vairaakus gadus ik pa laicinjam dedzina kungji.1-3 reizes nedeeljaa dedzina.dzeru Rennie bet paliidz tikai uz iisu momentu.bvajaga saakt aarsteet sho lietu kaartiigi.Varbuut man kaut kur aiziet uz polikliiniku un man izrakstiis kaut ko pashpriceet????Kaadas ir spriceejamas zaales pret dedzinaashanu???
...
Re: dedzina kungjis
23.08.2005 23:23
Var buut var saakt ar aarsta apmekleejumu, lai noteiktu, kaapeec dedzina?
Re: dedzina kungjis
24.08.2005 08:08
Probleema vareetu but hiperaciditaatee ( aktiiva kungja saalsskaabes izdaliishanaas) jebshu arii ezogageaala atviljnja slimiibaa....katraa gadijumaa var tikai mineet - noteikti jaagirezhas pie gastroenterologa, lai veiktu nepiecieshamos izmekleejumos un diagnozticeetu Juusu probleemu
Re: dedzina kungjis
28.08.2005 19:09
vispaar jau taa vareetu buut kuòìa èûla!
Ilgaak neiesi pie ârsta vairâk èûlu sametîsies!Man pashai ir kuòìa èûlas,un godiigi sakot dedzina labi ja reizi meenesii!!!!
Stella
Re: dedzina kungjis
28.08.2005 19:36
Nopçrc aptiekâ Omeprazolu,tâs ir zâles kas ilgstoði pazemina skâbi kuòìî,lîdzîgs Renni,taèu ar ilgstoðu iedarbîbu.Jâdzer pirmâs divas nedçïas pa1kap.2xdienâ,pçc tam 1mçnesi 1 kapsula no rîta.Man bija tâpat kâ tev,1,5 mçneðos izârstçju hronisku gastrîtu,droði vien,ka èûla arî bija.Ir aptiekas kur var Omeprazolu izlûgties bez receptes.
rrrru
Re: dedzina kungjis
28.08.2005 21:13
aizej pie daktera.

Bet, ja loti gribas spricet, iesku destiletu udeni. Paliek labak :)
sss
Re: dedzina kungjis
29.08.2005 17:37
Ka tad to ezofagitu var izarstet?man izrakstija zales,bet laikam ka nepalidz.izrakstija cerucal un omeprazolu.ari biezi dedzina
Re: dedzina kungjis
29.08.2005 19:13
Pareizi tas saucaas gastro-ezofagaalais atvilnis (GEA). It kaa jau taa iisti vinju var izaarsteet tikai kjirurghiski bet meeghina arii ar zaaleem. Bet taas visas tikai atvieglina situaaciju. Atvieglina arii taadas lietas kaa sodas uudens vai saarmains mineraalis kaa piemeram gaazeetais Bonaqua.
Negaazeetais Bonaqua nav saarmains!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 11?
Ziņa: