iesakiet ìimenes ârstu...

Aizsāka mursy 

mursy
iesakiet ìimenes ârstu...
24.08.2005 17:05
Labdien!
Iesakiet man kâds lûdzu sakarîgu ìimenes ârstu Rîgâ, kas neatteiktos vçl kâdu pacientu paòemt pie sevis.
Es visu laiku biju pie dr.Íilkuta doktorâtâ, sâkumâ attieksme bija super, tagad pçc 4 gadiem attieksme ir kïuvusi pilnîgi nekâda, ïoti pat pavirða... pie tam, ja vajag speèuka konsultâciju, ja kaut kur arî nosûta (ar pierunâðanu), tad tikai pie maksas speciâlistiem... Laikam dikti budþetu taupa...
Patreiz situâcija tâda - esmu stâvoklî, tiko sâkas 9.nedçïa. Uzskaitç stâjos pie manas dakterîtes privâtpraksç, visas analîzes utt. par naudiòâm... Naudiòu jâtçrç daudz un zinu, ka daudzas sarunâ ar ìimenes ârstu, ka viòð raksta norîkojumus uz analîzçm, kuras valsts noteikusi kâ obligâtas un apmaksâ no budþeta... Manâ doktorâtâ mani vienkârði pasûtîja... pati esot vainîga, ka uzskaitç pie ginekologa, ne pie ìimenes ârsta, nekas man no viòiem nepienâkoties...
Tad nu tagad ar steigu meklçju citu dakteri, kuram mans veselîbas stâvoklis rûpçtu vairâk... Ne tiaki dçï analîþu apmaksas, bet galvenokârt jau dçï attieksmes, no kuras esmu ðokâ... :(
Palîdzîet, lûdzu...
Re: iesakiet ìimenes ârstu...
24.08.2005 19:31
dr. Ilze Ziediòa - attieksme lieliska! pamçìini aprunâties - 7 311 118
Vita
Re: iesakiet ìimenes ârstu...
25.08.2005 09:26
Jâ, ar tiem ìimenes ârstiem ir stipri bezcerîgi. Bûtu labi, ja mançjâ vismaz varçtu ieteikt, pie kâda speciâlista kurâ gadîjumâ griezties, es pat neprasu norîkojumu (pat îsti nezinu, kâds tas tagad izskatâs). Citâdi ir stipri pagrûti paðai meklçt visu nepiecieðamo informâciju internetâ pârsvarâ angliski, un saprast, pie kura speciâlista jâdodas.
Pagaidâm jau diezgan veiksmîgi, bet patieðâm priecâtos, ja izdotos atrast zinoðu ìimenes ârstu, lai nav jânodarbojas ar paðdarbîbu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: