Jautâjums vîrieðiem ;)

Aizsāka Unreal 

noskumusî
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 12:27
Ðeit ir arî iemesls, kâpçc Latvija izmirst. Tâpçc, ka daþi ðeit uzskata, ka par "vîrieti jâcînâs". Tas ir tik nedabiski..
kintaa
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 13:11
mos, arî es piekrîtu taviem vârdiem. Brîþiem liekas, ka te îsts bçrnudârzs salasîjies... Arî es esmu ðíirusies un man ir bçrns, jau sasniedzis skolas vecumu, bet lîdz ðim neesmu izjutusi, ka kâdam vîrietim tas traucçtu- uzsveru VÎRIETIM, nevis tâdiem kâ ði foruma òergâm. Esmu satikusi brîniðíîgu cilvçku, ar kuru kopâ jau esmu 3 gadus un gatavojamies precçties. Un ðis ierosinâjums nâca tieði no vîrieða puses... Ne jau bçrns ir vainîgs, ka attiecîbas neizveidojas tâdas , kâdas gribçtos. Tâdi paði attiecîbu modeïi un attiecîbu izjukðanas iemesli sastopami arî mâtçm vai tçviem bez bçrniem. Ja vîrietim patiesi patiks pati sieviete, tad bçrns jau vairs nebûs nekâds ðíerslis, lai arî cik liels vai mazs viòð bûtu.
ieskatos garâmejot
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 13:44
par ko strîdaties? plants labi atbildçja, vçl tikai piebilstu - bûs jârçíinâs, ka bçrnam ir arî îstais tçvs
mos
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 13:56
tikai diskusija ;)
noskumusii, kintaa, man prieks par tik logjiski domaajoshaam forshaam sievieteem ;))
eredisfunks
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 14:06
Noskumusî, es tik te vienam cilvçciòam devu padomu, kâ manuprât vajadzçtu rîkoties, lai panâktu mçríi dabût kaut ko kaut cik pieòemamu pie sâniem (sorry, to varçja pateikt citiem vârdiem, kas skançtu daudz pieòamamâk, piemçram, "otru pusîti", bet bûtîbu paðu nemainîtu).
Padomam var sekot vai nesekot, kamdçï uz to bûtu jâapvainojas, ja tas nav Tev obligâts.
Ja Tev tieðâm problçmas dabût sev veci Latvijâ, kad ir bçrniòð mazs audzinâms, tad Tu pati sev esi atbildçjusi, kâ tikt pie laba vîrieða, proti, jâbrauc uz Skandinâviju kopâ ar savu atvasîti :)
Ja bçrniòa, nav var arî mçìinât tepat, gan jau uz 1000 gabaliem kâds bûs ok. Latvijâ ir kâds miljons vîrieðu, tad pa visu latviju 1000 kandidâti atradîsies, nemaz nav tik maza izvçle :)

Lai Tev veicas.

Jap, kâpçc kâdam ðe vajadzçtu par kâdu cînîties, ja pirms tevis, jau daþi tâpat bez cîòas ir dabûjuði :D
Bez tam daudziem trûkst tâ agresivitâtes (tieði tâs agresivitâtes, kura tiek nosodîta) minimuma priekð cîòas.
noskumusî
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 14:13
nu es nesirgstu no vîrieðu uzmanîbas trûkuma, un pat ja tâ bûtu, pakaï neskrietu. ar mammai ar bçrnu nav jâskrien, tâ ir mana pârliecîba. Jo tikai tad var patiesi zinât, ka vîrietis tevi tieðâm vçlas, ja viòð pats ir izrâdîjis interesi..

un agresija netiek nosodîta.. lai gan ko saprot ar agresiju...
IevaK
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 14:26
Nu mans viedoklis ir shaads - mees ne no kaa neesam pasargaati, saakums vienmeer ir skaists un visaam mums ir rozaa brilles, bet laikam ejot ja attieciibas nekopj mainaas viss, saak vairaak pamaniit kljuudas, kuras tracina,gribas kaut ko savaadaak kaa nav....un pirms tam ielajaa miilestiibaa dzimst beerninsh taa ir laime, bet veelaak attieciibas kljuust par rutiinu, gan sievietes palaizaas gan viirieshi, un ja tas notiek abpuseeji tad saakaas striidi un kaskji, un lielaa miila paarveershas par pieradumu...

Taa kaa shajaa situaacijaa nevar vainot vai nu tikai viirieshus vai sievietes.

Unreal

ja buus virietis kursh iemiilees Tevi iemilees arii tavu beerninju:)))Lai veicas:)
eredisfunks
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 14:41
IevaK

manuprât bçrns ir primârais, t.i., ja vecim ar bçrnu sapas, tad var skatîties vai sapas arî ar mammu.

Manuprât tâda domâðana, ka, ja mîl mammu, mîlçs arî bçrnu (un bçrns viòu), ir tikai savu briïïu ieberzçðana roþainâ tonî. Var bût ka sapasçs, varbût ka nç. Îstenîbâ uzreiz var redzçt vai ar sîko ðim iet kopâ vai nç :) Ja nav pirmajâs pâris dienâs izveidojies kontakts, tad nekas tur labs visdrîzâk nesanâks.
IevaK
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 15:16
eredisfunks
bet pastaav veel fakts ka var noteelot ka simpaatijas pret beernu pirmajaas reizees.

Nu vispaar jautaajums bija viirieshiem, un es te iejaucos;)
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 15:29
Ir ir tâ, ka ja mîl sievieti, tad jauks liekâs arî viss, kas ar ðo sievieti saistîts. Arî sievasmâte tad nav pitons un ar sievastçvu var aliòus dzert. Tieði tâpat arî ar vîrieðiem. Ja ir mîlestîba uz vîrieti, tad ar lielâko prieku mazgâ viòa netîros sieriòus un brîvdienâs satiek viòa iepriekðçjâs ìimenes bçrnus. Tur jau tâ lieta, ka cilvçks ir intelektuâli - emocionâla bûtne. Manâ uztverç, jo primitîvâks cilvçks, jo lielâka loma instinktiem un refleksiem. Tad var vâjâko arî izmest no tâs ligzdas. Bet bçrns, savukârt, ar nez kâdu spçku dotu maòu, atðíir, kurð ir patiess savâs jûtâs un kurð tçlo. Bet kâ jau visur ir arî izòçmumi.
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 15:41
pilnîbâ piekrîtu plantam
vienîgi par sievasmâti es domâju nedaudz savâdâk
eredisfunks
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 16:49
bçrns âtri atkodîs izlikðanos :)

tâ, ka jâskatâs ne tik daudz uz veci, bet gan uz bçrnu. Par sievasmâtçm nevaru neko sliktu pateikt.

Daþi pat iesaka, ka sâkumâ vajag nolûkot sievasmâti, ja ar to sapas, tad sapasçs arî ar meitu :D
Sievietçm ar vîramâtçm laikam iet grûtâk.
aha
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 17:01
autoram-
ko prasi kada attieksme citiem, tev ko, paliidzeet izlemt vajag?
un beernam, ja kas, nav ne kaitiigi, ne nekaitiigi vecumi, bet dabiski. ja buus savs kaadreiz, mosh sapratiisi
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
26.08.2005 17:03
Ja tâ padomâ - paradoks!!! Kamçr jauni/jaunas visi tik gudri, pûkaini, daiïrunîgi. Viss sliktums iekð sievas/vîramâtçm. Paiet mazs brîdis, visi pie vietas, sievu-vîrumammu paaudze nomainîjâs un atkal viòas ir tâs sliktâs. Kâ tad tâ? Vai nemâcâs no savas pieredzes un kïûdâm? Jeb tas ir tâds statuss? Esi sievasmâte - nîdç jaunatni?
Unreal
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
27.08.2005 10:06
Man savâ dzîvç kaut kâ nav gadîjies personîgi sastapt nejaukas sievasmâtes vai sievastçvus, vai vîramaâtes, vai vîratçvus. Ir bijuðas diezgan neitrâlas - normâlas, pieklâjîgas attiecîbas, un ïoti sirsnîgas attiecîbas! Daþreiz ðíiet, kas tas ir tikai tâds mîts. Protams, dzîvç daþâdi gadâs! :)
dakteris
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
27.08.2005 12:32
Sieviete mâte - bçrns un Tu : mâti nodalît no bçrna diez vai var. Tâ jau ar''i pats savu sievu nodali no sava b';erna - jo taèu traucç labâk nesâc attiecîbas ar jebkuru sievieti kamçr neesi lîdz tam izaudzis tad jau nekas netraucçs. Jo sievietçm mçdz bût veci vecâki, slimas mâsas vai brâïi - labâk tâdu no bçrnu nama...
Plantam- daþkârt vîramâtes arî ir tâs kas kaitç ...
uga-uga
Re: Jautâjums vîrieðiem ;)
27.08.2005 13:39
izlasiiju ljooooti labu raxtu par apmeeram sho pashu teemu:

Sieviete, kas viena audzina bçrnu (vai pat vairâkus), agri vai vçlu sabiedrîbas nopçlumu izpelnîsies.



Îpaði, ja viòai pietrûks spçka atvases audzinât par morâli un çtiski pareiziem cilvçkiem vai aptrûksies naudas, vai notiks kâda nelaime, kad jâmeklç sabiedrîbas palîdzîba.

Tad moralizçtâju netrûks: „Kas tâ par sievieti, par ko domâjusi, saraþojot ðitik bçrnu, turklât vçl bez vîra?” Bet kur palikuði papucîði? Ja jau viòi ar ðîm briesmîgajâm sievietçm spçjuði bût tik tuvi, lai rastos bçrniòð, kâdçï tad, kad mazulis jâaudzina, vîrieði pazûd?

Sauciet mani par seksisti, tomçr uzskatu, ka bçrns rodas no diviem daþâda dzimuma cilvçkiem un vienlîdz liela atbildîba jâuzòemas abiem. Kâdçï, lîdzko ir runa par atkritumu kastç izmesto zîdainîti Laimu, gandrîz neviens nesatraucas, kur ir viòas tçvs? Ja jau sieviete, kas mazo dzemdçja (par mâti nevçlos viòu saukt) ir spçjîga uz ðâdu zvçrîbu, varbût to varçja novçrst tçvs?

Kaut vai parûpçjoties, lai mazais tîstoklîtis tiktu nolikts pie kâdas slimnîcas vai paðvaldîbas iestâdes durvîm, kur savukârt sociâlie darbinieki rûpju stafeti pâròemtu. Gluþi kâ ar kaíçniem Kuldîgas domç. Taèu jau cilvçcîgâk nekâ paða miesu un asinis izmest kopâ ar izsmçíiem un tukðâm piena pakâm.

Pçdçjâ laikâ nâcies sastapties ar vçl kâdu shçmu: pilngadîgs vîrietis pârguï ar nepilngadîgu, viòu mîloðu skuíçnu, rodas bçbis, un jaunais pâris kâdu laiku aizrautîgi tçlo ìimeni. Parasti tas beidzas lîdz ar jaunâs mâmiòas pilngadîbu, kad papiòð pamâj ardievas un aizmirst lîdz tam loloto dzîvîbiòu.

Pçkðòi parâdîjusies raksturu nesaderîba vai arî nevçlçðanâs biogrâfiju sasmçrçt ar kriminâlsodâmîbu par mazgadîgâs pavedinâðanu. Bet pçc tam var palielîties draugiem, cik neatvairâms kâds ir, ka pat mazgadîgâs lîp klât. Sabiedrîbas nosodîjumu atkal saòems skuíe, kas sasapòojusies par ìimenes ligzdiòu, mîïu vîriòu un bçbîti gluþi kâ lielajâm tantçm.

Un vçl – visu cieòu tiem vîrieðiem, kuri par savâm atvasçm cînâs, daþkârt pat tiesas ceïâ atkarojot tâs nodzertâm un audzinâtnespçjîgâm sievietçm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 3?
Ziņa: