pret piena sçni - abiem zâles?

Aizsāka dundzene 

dundzene
pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 02:11
ârsts konstatçja man nelielu piena sçnîti un izrakstîja svecîtes...neesmu vçl pirkusi, tâpçc neatceros, kâds bija nosaukums...uz G burtu laikam. Bet te es kaut kur dzidrdçju, ka arî vîrietim tai pat laikâ kaut kas jâpalieto (zâles), jo viòð var bût sçnes nçsâtâjs un mani atkal aplipinât, ja izârstçðos.
Vot dilemma...iet uz aptieku jautât, vai..
zâles vçl neesmu nopirkusi, bet gribçju rît pirkt..un tagad nezinu vai vajag...vai velreiz pie ârsta.
Viòa man neko par tabletçm virieðiem i neieminçjâs.
þçl naudiòas arî tagad..viziîte dârga...
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 02:15
Viirietim zaales nav vajadziigas. Tas ir vecmodiigs uzskats kas balstiits uz to ka peec dzimumakta notiek slimiibas uzliesmojums. Taa piena seene ietilpst dabiigajaa maksts mikrofloraa un ar vinju aplipinaaties nevar. A viirietim vinja vienkaarshi neiedziivojas.
dundzene
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 02:17
nu labi ku! ticçðu tev!
es jau ari domâju, ka dakters jau zin, ko dara, bet te salasîjos, ka vîrietis var bût sçnes nçsâtâjs utt...bet no kâ tas galu galâ radies..ðis mîts?
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 02:21
Nu es jau teicu ka tas ir no noveerojuma ka peec dzimumakta taas seenes izpausmes pastiprinaas. Tobish vakar bija sex riitaa seene plosaas kaa traka, secinaajums - viirietis vainiigs. Droshi vien blondiines izdomaaja:)
dundzene
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 02:22
nu ja...tad tik èâpoðu rit uz aptieínieku....
dundzene
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 07:35
Nesmu jau nekads dakters..tapec tagad tadi jautajumi rodas..:(
Varbut kada meitene vai puisi var padalities pieredze..Jums (puisim) lika dzert meitenes ginekologs kaadas zaales?..vai ari tas kas te runats tieðâm ir viens liels èuðððð
khmkhm
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 09:00
Droshi vien izrakstiija Tev Gyno Pevaryl sveciites, bet ir arii taada pat smeere, tad arii to iesaka kaadu laiku palietot viirietim. Jo viirietim arii nav iipashi patiikami, kad saskaras ar sho probleemu, taa kaa, ja viirietim ir kaadas suudziibas ap galvinju, tad droshi smeeree tik virsuu, kaadu nedeelju padarbosieties un buus OK... Iesaka aarsteeshanaas kursa laikaa nesexot, bet nu tas ir pagruuti, ja iipasha diskomforta nav, tad tik uz priekshu.......
nu nu...
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 12:11
Pielîp arî vîrieðiem tâ piena sçne, arî dzimumceïâ un izpauþas kâ sîkas sarkanas pumpiòas uz galviòas un nieze. Manam vîram ârsts izrakstîja vienu triecientableti, nosaukumu neatceros, pçc 24h viss bija OK.
lauma
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
25.08.2005 22:59
Tieði tâ, viena tablete ''Diflucan'' 150 mg katram un miers, priekð kam òemties ar tâm svecîtçm u.t.t.?
Tikai zâles dârgas, diflucanam bija vairâki raþotâji, vienas maksâja ap 7 Ls, tas bija lçtâkais variants, otras 11 Ls, toties miers uzreiz :)
cik zinu, tad seeniiti nevar pielipinaat viens otram! taa nav taada infekcija... kad man bij seeniite ginekologje teica, lai es neuztraucoties, ka neesu nevienam biistama, ka seeniite ir kaut kaada veida atbidles reakcija organismaa
lauma
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
26.08.2005 11:45
Nu nezinu gan, mums daktere izrakstîja abiem un viss ok, nekâdu problçmu :)
nu nu...
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
26.08.2005 14:26
Man gan ginekoloìe teica, ka var pielipinât, un man tas arî izdevâs :) Sâkâs man, neko neteicu vîram, sâku arstçt, tad vîrs sâka sûdzçties, ka kaut kas nav kartîbâ! Es lîdz tam arî domâju, ka nevar aplipinât...
starp citu
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
27.08.2005 22:01
Diemþçl ðî nav pirmâ reize, kad Kû apgalvo kaut ko tâdu par ko paðam nav nekâdas sajçgas. Ar piena sçnîti var aplipinât, nu bet ja neticâs tad var palasît ðeit.


http://www.cdc.gov/ncidod/dbmd/diseaseinfo/candidiasis_gen_g.htm#How%20is%20transmitted

Candida can be passed from person to person, such as through sexual intercourse.


http://herpes-coldsores.com/std/yeast_infection.htm

The vagina or urethra can pick up the infection through sexual contact..

Men also get yeast infections caused by:

* Condoms with nonoxynol-9 added to the lubricant which may contribute to anal yeast infection
* Direct contact
* Unprotected sex

http://www.urologychannel.com/std/candidiasis.shtml

Genital yeast infection generally is not considered to be a sexually transmitted disease, but it is possible to acquire infection from a partner with genital or oral colonization. Men with genital yeast infection are usually asymptomatic.
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
28.08.2005 14:04
Nu un kaa tad ar vinju var aplipt ja vinja ietilpst dabiigajaa mikrofloraa? Tad jau visi kam sex bez aizsargaashanos ir aplipushi.
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
28.08.2005 14:06
Patiesiibaa ir taa ka ja sievietei vinja baigi savairojas tad saak trauceet arii viirietim bet nosaukt to par aplipshanu vai veel vairaak par infekcijas paarneesaashanu nevar.
starp citu
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
28.08.2005 23:01
Kû, ja nezini tad nerunâ un labâk liecies mierâ.

Raksti vai zvani uz Centers for Disease Control and Prevention un prasi viòiem kâ tad var aplipt, viòi tev pastâstîs
http://www.cdc.gov/netinfo.htm
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
28.08.2005 23:40
Man pie vienas vietas ko saka Centers for Disease Control and Prevention.
Kandidoze nav infekcijas slimiiba bet gan sho seeniishu savairoshanaas dzimumorgaanos hormonaalo vai imunitaates trauceejumu rezultaataa.
ku! tu rullee, patiik, ka ieklausies cilveekos, izskaidro un dod padomus! taa turpini! :))))))))
virietim ir gan jadzer zales..
seenes tachu ir dazhaas. piena seen jau nu toch neliip, bet taa kas izraisa otram uz galvinjas nezin kaada spumpinjas, nav piena seene, bet gan cita seene
lauma
Re: pret piena sçni - abiem zâles?
30.08.2005 23:06
be:
taisnîba, tâ ir rauga sçne.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: