redze un kjeizars...

Aizsāka m 

m
redze un kjeizars...
25.08.2005 09:21
Man jautaajums...traumas rezultaataa man viena actinja redz slikti ..esmu staavoklii...vai tieshaam taalab ka man ir probleemas ar redzi jaaveic kjeizars? Un kaadas probleemas var buut mazajam? Un ko es varu dariit?
xyz
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 10:48
to var pateikt tikai acu ârsts. Ne visâm sievietçm ar sliktu redzi jâtaisa íeizars.
Par kâdâm problçmâm mazulim Tu vçlies noskaidrot? Par problçmâm ar redzi? Par problçmâm no íeizara? Vai ko îsti?
m
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 11:13
aha..pierakstiijos jau pie acu daktera....ieshu runaaties un nav ko te satraukties :)) buus lappi..paldiesinjsh
lauma
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:00
Problçma ir nevis redze, bet gan tîklene, tîklenes biezums. Bieþi tuvredzîgiem cilvçkiem rodas tîklenes plîsumi, kas savukârt apdraud redzi, tâpçc arî ðâdâm sievietçm iesaka íeizaru.
incis
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:04
Apâc,man drîz dzemdîbas,redze nesen krasi pasliktinâjâs un es dakterei neko vçl neesmu teikusi !!!
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:13
Nomierinieties. Kjeizargriezienu iesaka tad kad ir nopietnas probleemas ar redzi.
incis
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:19
Ak tad ðitâ,bet liekas es pat bûtu parakstîjusies uz íeizaru,jo tuvâk nâk tas datums,jo man lielâkas bailes no dabiskâm dzemdîbâm... :(
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:24
Bailes tas jau ir cits jautaajums un ar redzi tam nav nekaada sakara. Bet baidaas kaa nu kura. Viena no dabiigaam dzemdiibaam cita no taa ka reeta uz veedera paliks:)
incis
Re: redze un kjeizars...
25.08.2005 23:33
Man puncis jau tâ tagad vienâs strijâs(visiem krçmiem spîtçjot),taka no rçtam baidîties jau ir par vçlu :)
lei
Re: redze un kjeizars...
27.08.2005 01:09
Lauma, vai tad sanaak ja ir tiiklenes distrofija, tad var dzemdeet tikai ar kjeizara paliidziibu?
Re: redze un kjeizars...
27.08.2005 02:09
incis

Nu nesaki viss. Gadaas ka taa reeta iznaak visai nesmuka:(


lei

Jebkuraa gadijumaa lieta jau nav spiesta. dzemdee kaa pashai patiik. Ja nepatiik viena aarsta sleedziens aizej pie cita. Njem veeraa ka nevienam jau negribas uznjemties atbildiibu taapeec labpraat noriiko uz CS visaados shaubiigos gadijumos.
pieredze
Re: redze un kjeizars...
27.08.2005 20:45
acu arsti ar ir dazhadi. man pirmajam dzmedibam ieteica keizaru, tuvredziba -8 un kaut kadas nelielas parmainjas tiiklenee, bet teica ar ja gribu varu megjinat dzemdet pati, ja vien bebis nav liels. bez maz vai - kaa gribi. sleedzienaa ierakstiija, ka sarezgtu dzemdibu gadijuma iesaka keizaru. otrreiz kad redze jau -9 bet nebija nekadas [armainjas tiklenee redzamas, uzrakstiija atvieglot izstumshanu. Bet anesteziologje gan pirmajam keizaram briiniijaas, ka ar taadu redzi meegjinaats pashai (nesanaaca) dzemdet, nevs uzreiz suuta uz keizaru, gan otrajam keizaram pilniigi tas pats - ierauga miinusus un prasa kaapeec pirmoreiz nebija plaanots keizars bet neplaanots, ka nevaig taa riskeet.
Autors: ku!
Datums: 27-08-2005 02:09

incis

Nu nesaki viss. Gadaas ka taa reeta iznaak visai nesmuka:(
_____________________________________________________________
...Nu i ko?
Man domaat, tie Dr., kas taa straadaa, laiciigajaa dziivee par to tiek sodiiti...
Bet, ja dzemdee pati, vai tad maxts un ne tikai... peec dzemdiibaam ir pilnveertiiga? -)
Re: redze un kjeizars...
28.08.2005 14:09
Nav man gadijies maniit kaut ko nepilnveertiigu dzemdeejushaam sievieteem.
:-)
Re: skaistaa
28.08.2005 14:49
Pie negliitas reteas ne vienmeer dr. vainiigs. Gadaas, ka organisms taads, kas nesmukas reetas taisa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: