Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm

Aizsāka atslçdznieks 

Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
25.08.2005 17:10
Beidziet strîdçties - izejiet Rîgas ielâs un ko redzçsiet - daudzas skaistas sievietes. Satieku savus bijuðos pasniedzçjus - gudri ïoti, bet retais arî ðarmants un seksîgs, jo vienkârði slinks rûpçties par savu ârieni. Jaunie puiði daudz vairâk ir sakopti, toties spçjîgi runât tikai par realitâtes ðoviem.
gh - tev arî laikam garð laiks, vai arî kâda trauma ? , gribi par to parunât ? raksti - pateikðu visu , ko domâju .



madara
madara, varu iedot tev pasuukaat... peec tam varam parunaat, kaa bija, kaa garshoja, saliidzinaat dziivas galjas un vibratora +/- ...
jap madara

tur jau tâ lieta ka filmâs gudrie bez tam vçl ir seksîgi un labi ìçrbjas :)
dzîvç gudrie nemaz nav sexîgi, viduvçjîbas var bût arî sexîgi ij labi ìçrbti.

îstenîbâ jâpriecâjas, ka dþeks staigâ paplucis, taèu galva gudra un kabatâ biezs maciòð, vairâk bûs Tev un Tavâm atvasîtçm.
Lielîðnâs citu sievieðu priekðâ ir patîkama lieta, taèu tai maza praktiskâ jçga.
Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
25.08.2005 17:20
Latvijâ taèu ir pietiekami daudz zinâtnieku - sievieðu un politikâ un biznesâ. Par zinâtniecçm tik daudz nezinu, bet politiíes un biznesa sievietes spçj arî bçrnus audzinât. Negribu apgalvot, ka sievietes ir pârâkas, bet arî pretçjo vairs nevar teikt kâ vecos laikos.



madara
Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
25.08.2005 17:26
gh - rekomendçju Tev doties pie seksologa. Atpalicis primâts ar vajâm agresijas pazîmçm.

eredisfunk - tie laiki ir pagâjuði, kad vîrieða maciòð sievietei bija noteicoðais attiecîbu uzsâkðanai, man daþreiz liekas, ka daudziem vîrieðiem tas nepatîk, bet tâ nu tas ir
Cilvçkam jâbût skaistam visâ, nevar staigât paplucis tâpçc, ka raksta disertaciju.



madara
madara, rekomendeeju tev doties pie seksologa. Vibrators, lai arii uz laiku atrisina Tavas probas, ilgterminjaa tomeer var radiit graujoshas sekas.
Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
25.08.2005 17:47
gh - Esmu ar dzîvi apmierinâta, Tev neizdosies mani nokaitinât.
Iesaku Tev kaut ko garðîgu apçst vakariòâs, satikt kâdu labu draugu, parunâties, varbût aizbrauc uz jûru ? Vakarâ izdzer kâdu glâzi laba dzçriena, dârzâ, vai uz balkona. Un tad izgulies labi un rît beidzot uzraksti kaut ko bez savâm rupjîbâm. Iespçjams, ka Tev ar to vibratoru ir bijusi kâda trauma un tâpçc Tu par to man piesienies. Parunâ par to ar savu dakteri.



madara
kad forumaa izlasiiju Tavus jautaajumus par vibratoriem, man Tevis vienkaarshi palika zheel.
eniivei, sliiceeju glaabshana ir pashu sliiceeju rokaas. Diemzheel Tu maldiigi uzskati, ka vibrators ir glaabshanas rinkjis.

me/off
Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
25.08.2005 18:03
gh - Tev sperma galvâ sakâpusi, rekomendçju Tev ðonakt labu seksu. Palîdzçs, redzçsi.



madara
Jûs visi esat sviestâ sagâjuði dçï savas agresijas... eh, laikam doðos atpûsties sava jaunâkâ vîrieða skavâs.
noskumusî :)

agresija tâ ir pazîme ka vçl tavâ sarunu biedrâ ir testosterons, tâtad cilvçce neizmirs, bûs arî mîla :)
Ja nebûtu agresijas nebûtu arî mîlas. Pasaule sastâv no pretmetiem. Nezinu vai tas ir labi vai slikti, taèu noteikti daudz interesantâk, neprognozçjamâk.
ered, ko tu man te uzbâzies ar tekstiem pirmâs klases lîmenî, it kâ es pati nezinâtu, uz ko pasaule balstâs. Un tavs testosterons tev nebûs mûþîgi. Nâksies injicçt.

es runâju nevis par izdzîvoðanu, bet par elementâru sarunas kultûru, kas tev acîmredzot trûkst. Bet nu labi, pielâgoðos ðî foruma "noteikumiem", ja vajag.
Tad kad nebûs, iztikðu bez :)
No kâ tad sastâv sarunas kultûra? :)

it kâ jau pamats zinâms, mazâk paðam muldçt, bet ïaut otram to darît :), no sevis tik pieliekot klât pârsvarâ apstiprinoðus un uzmundrinoðus òurdienus, pârvaicâjumus, vai pareizi ir sarunu biedrs saprasts. Ðâda saruna varçtu bût patîkama :D

Nu bet par to pirmâs klases lîmeni, gan man iekodi, paldies :) Tieði no tâ ir bauda ðajâs diskusijâs. Glaudîðana pa spalvu mani maz interesç. Es te sâku domât, kâ pâriet uz otrâs klaes tekstu lîmeni :) Jâmâcâs takð, jâattîstâs, kamçr vçl testosterons ir palicis. Vçlâk jau bûs vienalga.
Es vienkârði ievçroju, ka Tev ir nedaudz tendence atkârtoti klâstît paðsaprotamas lietas (piem., tas pats par tiem instinktiem), turklât tik paðtaisni un nepieïaujot nekâdu iespçju ðo viedokli emancipçt kaut nedaudz augstâkâ lîmenî. Primordiâlais alas zemjostas instinkts - un viss. Stiprâkais, testosterona pildîtais maèo tçviòð bara priekðgalâ – un viss. Un tâ tam bûs bût, âmen! - kâ no kanceles. Nesaprotot, ka cilvçks tomçr ir bûtne, kas atrodas attîstîbâ. Ka cilvçks ir bûtne, kurâ saplûst bioloìija ar kultûru (tieði ðîs pçdçjâs pietrûkst lopiòam). Bet es pieòemu, ka Tev noteikti ir doktora grâds antropoloìijâ. Kas papildinâts vçl ar padziïinâtâm psihoanalîzes studijâm, un plaðu empîrisko datu krâjumu, kas fundçts neapstrîdamâs zinâðanâs par varas attiecîbâm starp homo sapiens. Runa ir tieði par to homo sapiens, kurð tomçr ir un paliek vienîgi lopiòð. Jo nu paskatieties uz dzîvniekiem meþâ – viòi dara tâ un tâ. Tas nozîmç, ka cilvçks arî dara uz mata tâpat. Paskatieties, kâ lapsu tçviòi nokoþ sveðos bçrnus.. tajâ noteikti ir dziïa un nesatricinâma jçga, kas tieði atsaucas arî uz homo sapiens uzvedîbu. Paskatieties, kâ Dabâ pakïauj mâtîti, kâ tçviòi drâþas pa labi, pa kreisi, lai izplatîtu savus gçnus, paskatieties, kâ met no ligzdâm ârâ vâjos. Bioloìija – tas ir viss. Tu laikam esi baltsvârcis.
Nu re, Tu mani saproti, lapsiòas nokoþ. Cilvçki ir tiktâl attîstîjuðies, arî kultûrâ ka nenokoþ, taèu pçdas ir vienalga pamanâmas, piemçram vîrieði nelabprât prec apbçrnotâs, arî pasakâs un arî dzîvç varam manît negatîvas atsauksmes pret patçviem vai pamâtçm.
Un visam mûsu humânistiskâ kultûra var vienâ momentâ sabrukt, kad kaut kâdu apstâkïu dçï ar ekonomiku neies tik labi kâ gribçtos, piemçram pçc kârtîga kara, vai kad aptrûksies energoresursi.

Kultûra aizies, instinkti paliks, tad gan klâsies cilvçkiem èâbîgi.

Jap, ko nozîmç baltsvârcis?

Nja, lasot tavu rakstu, var manît, ka esi mâcîta augstâkâs skolâs nekâ es :) Lieto vârdus "eigçnika" (ðíiet, to tagad pasludinâjuði par maldu mâcîbu, lai gan diezgan tâs paðas metodes spçcîgi izmanto daþâdu lopu selekcijâ), "emancipçt augstâkâ lîmenî", ko nesapratu. Emancipçt, manuprât nozîmç atbrîvot, tad vçl primordiâlais, kura nozîmi tik aptuveni nojauðu u.c.

Izglîtîbas ziòâ tu man pieglaimoji, man nav pat maìistra grâda :), kaut ko mâcîjos, bet tas viss bija pârsvarâ saistîts ar formulâm, rçíinâðanâm, algoritmiem.
Vienkârði, kâdreiz, kad domâs biju pareizs cilvçciòð, nevarçju saprast kâpçc pasaule ir tâda, tad nu uz ðo brîdi esmu sev atradis diezgan labus skaidrojumus. Es noòemu kultûras uzslâòojumu, lai redzçtu, kas tam ir apakðâ, lai saprastu kâpçc tâ kultûra mûs nekâdi nevar kulturâlus pataisît. Sanâk kâ tajâ pasakâ par dresçto karaïa kaíi, kas sveci turçja.

lai nu kâ patîkami, ka beidzot man veltîji pietiekami daudz uzmanîbu, un uzskatîji uzrakstît kaut ko argumentçtâku par vienkârðiem pârmetumiem, vai birku karinâðanu :)
jâ, veltîju tâpçc, ka kaut kâds viens tekstiòð Tavs likâs inèîgs... lai gan, ja pamanîju, ar savu tekstu nepievçrsu uzmanîbu Tev personîgi, bet gan idejâm, ko Tu pârstâvi.

nu, redzi, tâs instinktu lietas ir vienkârði saprotamas, skaidri redzamas.. kultûru saprast ir daudz sareþìîtâk. Turklât ïoti bieþi ir tâ, ka bioloìiskas lietas par visu vari cenðas izmantot kâ pamatojumu lietâm, kas ir tîri kultûrâli veidojuðâs.

Un eigçnika, manuprât, par maldu mâcîbu pasludinâta tieði morâlâ aspekta dçï, ðaubos vai dçï zinâtniskâ. Jo paði eigçnikas pamatprincipi ir dziïi diskriminçjoði, tâpçc nav pieòemami humânistiskâ sabiedrîbâ. Bet tas nenozîmç, ka eigçnika ir pseido zinâtne... neòemðos gan spriest, jo îsti labi nepârzinu eigçnikas metodoloìiju.

Un redz, eigçnika tieðâm ir tâda pati vien vienkârða lieta kâ lopu selekcionçðana - tad jau Tev pret to nevar bût iebildumu:)
ered,
kâ tîri bioloìiski var pamatot 'nelabprât prec apbçrnotâs'? Zîdîtâji taèu parasti dzemdç daudzus mazuïus, tâtad ja mâtîtei jau ir viens mazulis, vai tad tas ir liels ðíçrslis? îpaði, ja mâtîte ir svaiga un pievilcîga. Pieòemsim, ka vîrietis iekâro sievieti, aplido viòu. Guï ar viòu, vçlas viòu apaugïot. Ir gatavs ar viòu veidot ìimeni. Bet tad pçkðòi nâk gaismâ - viòai jau ir viens mazulis. Vai tad homo sapiens tçviòð uzreiz met ar roku, nospriezdams, ka - nç, nevaru viòu òemt viòa jau ir izpildîjusi pienâkumu pret cilvçka dzimumu, jâòem nâkamâ? Vai arî 21.gs. vîrietis (tas pats lopiòð (lietoju Tavu terminoloìiju), tikai nedaudz evolucionçjis) padomâ, - â, viòai jau ir pçcnâcçjs, liekas klapatas, plus vçl nav îsti mançjais...utt... lai gan nekas jau neliec viòam uztaisît tam mazulim brâlîti un viòa gçni gûs turpinâjumu...
Vçl man patîk ðitâ ered frâze: "îstenîbâ jâpriecâjas, ka dþeks staigâ paplucis, taèu galva gudra un kabatâ biezs maciòð, vairâk bûs Tev un Tavâm atvasîtçm."

Meitenes, Jums patîk bût kopâ ar paplukuðu dþeku? :) Vai jums labâk patîk ar skaistu, sakoptu dþeku bût kopâ?

Un cik bieþi gadâs, kad "paplukuðam" dþekam ir kabatâ biezs maciòð (ja viòð nav bomzis, kurð tikko aplaupîjis kâdu)? Jo cik ievçrots, tad tomçr biezâkie vîrieði arî izskatâs kaut cik pieklâjîgi un pat stilîgi.

Nu ja man bûtu jâizvçlas (òemot vçrâ to, ka man paðai kabatâ ir maciòð) starp paplukuðu un nesmuku, bet bagâtu vîrieti vai smuku, tîru un ne pârâk bagâtu, tad òemtu otro.

Vispâr ðis ered ir riktîgs tîrradnis, kâ var spriest, pârlasot viòa tekstus..
Vçl viena pçrlîte:

"Nez kâpçc mûsdienu laikmetâ kaut kâ nedzird ka sievietes kaut ko pçtîtu un savus pçtîjumus pasniegtu"

Par tâdu doktori Vairu Vîíi-Freibergu neesi dzirdçjusi, kura nesen prezentçja savus pçtîjumus antropoloìijâ?

:))
Dzîvniekiem jâsaka "ja mâtîtei jau ir viens pieaudzis mazulis" :)

Cilvçkiem mazuïi pieaug 20gadu laikâ, dzîvniekiem max 2gadu laikâ. Pieaugðana manâ sapratnç nozîmç to, ka bçrni dzîvo atseviðíi no mâtes.

Cilvçkiem bçrniòi var atdalîties agrâkais 32 gadu vecumâ, ja pieòem ka ðie ir agrais tips, t.i., sîko pamanâs dabût 16 gadu vecumâ. Reâli tas ir ap 40, kad daudzâm sievietçm tâ auglîba iet mazumâ.

cilvçks ir tas pats lopiòð (te domâts ir vîrietis), tikai mâk rçíinât, ðis izdomâ, kâpçc man jâmaksâ, jâstrâdâ, jâbaro par cita vîrieða bçrnu? labâk es jau maksâðu par savçjo.

Ja ar likumiem un tikumiem, cilvçki panâks vai nu to, ka sieviete 90% gadîjumu var pabarot, izaudzçt savus bçrnus bez vîrieða materiâlâs lîdzdalîbas, vai to, ka katrs vecis maksâ par saviem bçrniem, tad lielâ te rakstîtais bûtu atrisinâts, un teorçtiski nevajadzçtu bût lieliem nedz materiâliem, nedz kultûras (paradumu, stereotipu) noteiktiem ðíçrðïiem precçt mazu bçrnu mâti.

Savu gçnu sçjçju arî tagad pietiek :), tie tâpat kâ primâti iesçj, un par saviem bçrniem nerûpçjas, nekas jau neliedz ðim uztaisît otru, izòemot paðu sievieti. Kas jau guvusi mâcîbu un tâpat vien neïaus tâ kâ iepriekðçjam uztaisît otru. Divus grûtâk vienai pabarot nekâ vienu :)

lai nu kâ es te spriedelçju, dzîve ir cita, ir dþeki kas prec ar bçrniem. Mans paziòa ir apprecçjis tâdu ar bçrnu. Jûtas apmierinâts, saka, ka ar viena bçrna mâti vieglâk nekâ svaigu kaziòu :) Lielâka disciplîna mâjâs, sieva ar sveðu bçrnu labâk klausa, respektç savu vîru, lîdz ar to mâjâ ir saskaòa un ecçðanâs mazâka, visiem mierîgs prâts.

Japs, pirms tagadçjâs sievas viòam bija neviena vien bezbçrnu draudzene, ðíiet, ka viena no tâm pat sacîjâs, ka sîkais ir no viòa. Ðis gan noliedzâs, jo zina, ka ðis vienmçr kâ kontracepcijas lîdzekli vienmçr lietojis pârtraukto :)

Kas bijis bijis, ðim tagad kupla ìimene, izskatâs gana laimîga un gana nodroðinâta.
nu jâ dzîvniekiem arî ir mazâk monogâmijas nekâ cilvjiem...

vâks, man viens draugs apprecçja vecâku beibi, kurai ir 3 bçrni... veseli 3!!! un viòð ir priecîgs, jo paðam nebûs jâgâdâ... dîvaina tâ pasaulîte..
ir jau ir tâs pçtnieces :) ne tik daudz cik pçtnieku, bet ir, tâ ka pârmetums pieòemts, slinkums vienmçr pieminçt, ka ir izòçmumi, un pat visai daudzskaitlîgi :D

Antropoloìija ir interesanta lieta, ja bûs vienkârði pieejams VVF darbs, es to labprât izlasîðu, es neðíiroju pçc dzimtes kas ko raksta. Drîzâk ðíiroju pçc tâ, kas atbilst manu uzskatu sistçmai vai nç.
Re: Pierâdîts - vîrieði ir gudrâki par sievietçm
26.08.2005 15:45
"Drîzâk ðíiroju pçc tâ, kas atbilst manu uzskatu sistçmai vai nç." Un ko Tu dari ar to, kas neatbilst Tavu uzskatu sistçmai?
Vai nu nelasu, vai arî paplaðinu savu uzskatu sistçmu ar jauniem uzskatiem, vai arî no jauniem uzskatiem paòemu sev tikai daïu.

Esmu cilvçks, tamdçï esmu gan bezprincipu uzskatu pieòçmçjs, gan arî stereotipu mâkts stagnâts, kas savus vecos uzskatus nemaina :)

Varat ðajâ sakarâ apsaukât mani kâ Jums tîk :) Vienmçr var kaut ko piekarinât, un beztam tâ bûs arî taisnîba, galvenais pietiekami vispârîgi izteikties :)

Jap, kâ sauca to VVF antropoloìisko pçtîjumu. Pamçìinâðu uzmeklçt, domâjams, ka ðî kaut ko par dainâm ir sarakstîjusi, es te vienu brîdi biju pie tâm piesçdies, tad atgâju, interese vilkâs kâ jau visâs jomâs apmçram nedçïu :) Ja tâ pa nedçïai veltît kâdam topikam savu uzmanîbu varçs melst kâ Hitlers par jebkuru tçmu :)
vîrieði ir gudrâki, bet slinkâki. Sievietes ar savu uzòçmîbu bieþi sasniedz vairâk...
Man viens pazîstamam sieviðíim ir, ja nemaldos 11 bçrni, pirmie 5 ðíiet bija no viena vîra, un pârçjie no otra vîra, kurð savukârt izðíîrâs no citas daudzbçrnu mâtes.
Ðiem jau laikam asinîs ir tâ daudzbçrnîba, laikam pat îsti neinteresç sieviðíi, kam to bçrnu pamaz :)

tas tâ, vientuïo sirþu mierinâjumam :)

pelîtei.
gudrâkais var atïauties vairâk slinkot, nu un ja pârâk aizslinkojas, dabiski, ka atrodas, ka kâds priekðâ aizsteidzas. Katram savs prieciòð, katram sava laimîte un vietiòa zemes virsû.

Gliemezis it kâ lçns, taèu ja atstâsi bez uzraudzîbas 5 minûtes, visdrîzâk tâ arî otrreiz nesastapsi, pat, ja meklçsi. Tâ, ka, lai slava tiem, kas kustas :)
Pierâdîts - vîrieði ir DURAKI... ;)
Pçtîjumi var bût daþâdi bet ja kâds atzîst ðâdu pçtîjumu par absolûtu - tam gan iq varbût arî zemâks nekâ jebkurai sievietei. Kâ ar tâm sievietçm zinâtniecçm - kâds iq nez bijis ? Parasti saka - ka kakls pagrieþ galvu un kakls nosaka to kas galvai jâdara ?! kâ tad tâ ? Empîriski pierâdîts. IQ nav atkarîgs no dzimuma. Tikai vîrietis ir no Marsa bet sieviete - no Vençras.
Sen ir pierâdîts ka vîrieði ir maukuri:(
njaa, un sievietes ar!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: