sâpes vçderâ

Aizsāka Trû 

sâpes vçderâ
26.08.2005 18:22
Pçc kâdiem simptomiem var noteikt, ka ir nosprostotas zarnas?
Man bij tâ, ka iepriekðçjâ dienâ ðausmîg sâka sâpçt vçders. Tieði nabas apvidû. Iedzçru noðpu-vieglâk nepalika..Domâju moðk kaut ko nelâgu bûðu apçdusi, bet caurejas, sliktas dûðas, vemðanas nav...Temperatûra ar 36,6. Sâpes mazinâjâs tikai tad kad gulçju uz labajiem sâniem èokurâ sarâvusies;(.Tâ lîdz rîtam nomocîjos..Aizgaju pie daktera.Apendicîtu izslçdza, ginekolodziski ar viss okey...bet tagad tikuntâ atkal sâp..Tâdas þòaudzoðas,velkoðas sâpees 2cm no nabas pa labi. Îpaði sâk sâpçt, kad paçd...varbût gâzes? Bet iedzçru 4 ogles ar nekas îpaði labâk nepaliek. Kadtçju bez cukura ar iedzeru sâk sâpçt. Kas tas varçtu bût. Neko smagu neesmu cçlusi? Èûla zarnâ? Help pleas!@!

Re: sâpes vçderâ
26.08.2005 19:37
Nu zanu aizsprostojumam simptomi var buut dazhaadi un jo tuvaak anusam aizsprostojaas jo mazaak izteikti. Caureja var nebuut bet var buut aizcieteejums. Parasti jau taa kaite norisinaas ljoti akuuti un kad ir saakusies parasti taapat nepaariet kaut gan pa reizej sastopams arii daljeejs zarnu aizsprostojums. Vareetu buut vaina kunghii vai divpadsmitpirkstu zarnaa.
Re: sâpes vçderâ
26.08.2005 21:17
_ku!
Kas tad Tu galu galaa esi - datorikjis vai dakteriitis? ;)
Re: sâpes vçderâ
26.08.2005 21:28
Datorikjis - elektronikjis. Bet mediciina ir mans hobijs:)
Re: sâpes vçderâ
26.08.2005 21:35
_ku!
Paldies par atklaatiibu :)
Man domaat, Tu esi datorikjis - elektronikjis mediciinaa, ko sauc par hobiju:)
gigots
Re: sâpes vçderâ
27.08.2005 09:12
Re: sâpes vçderâ
28.08.2005 16:19
Kikene
Re: sâpes vçderâ
29.08.2005 20:34
Pçc pieredzes, kas notika ar manu paziòu, pçc iespçjas âtrâk - rentgenu, kas nosecinâs, kas ar zaròâm. Paziòai, gandrîz nelâgi ðâds joks gandrîz nelâgi beidzâs, ko sâkumâ domâja - vienkârði vçdera vîrus:( Labi, ka viss vçl tâ!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: