Kas ar mani notiek ?

Aizsāka Beisiks 

Beisiks
Kas ar mani notiek ?
29.08.2005 11:00
Help, Forumieði . Mana íeza - nomazgâjoties, peldoties, âda pçc tam baigi niez apmçram 10 minûtes un izskatâs, it kâ es bûtu ar nâtrçm nopçrta - ðvîkas ne pa jokam . Tas pats ar mani notiek, kad, piemçram, lietus laikâ esmu laukâ - ðvîkas un nieze :( Esmu novçrojusi, ka pârsvarâ tas notiek, ja saskaras 2 komponenti - ûdens un aukstums/vçsums. Tâ man jau kâdu mçnesi.
Vai kâdam vçl tâda íeza ? Kas tas ir un ko darît ? Vai uz savu roku varu dzert, piemçram, Claritine ?
Re: Kas ar mani notiek ?
29.08.2005 11:14
Nu tas velk uz alerìiju!

aizej pie dermatologa. viòð sniegs precîzâku atbildi
Sanny
Re: Kas ar mani notiek ?
29.08.2005 16:24
Man tâpat! Izskatâs, ka tieðâm alerìija... Pçc izkâpðanas no jûras, mani lîdzpeldçtâji bija ðokâ....
Klera
Re:
29.08.2005 16:45
Protams, alerìija!
Pastâv taèu terapijas, kas palîdz ar to sadzîvot, jo pats jau nekad nepâries, izârstçt arî nav iespçjams, domâju ârsta vizîte kâ reiz bûtu paðâ laikâ!
Beisiks
Re: Kas ar mani notiek ?
29.08.2005 16:48
Jâ, es ar no jûras kâpju ârâ kâ no nâtru druvas :( Un niez tad pçc vella :((( Ðodien darbâ tikai rokas nomazgâju, uzreiz atkal nieze . Iedzçru Claritine tabletîti. Un padzerðu vçl daþas dienas - zvanîju dokam.
Kas, diez, izsauc tâdu alerìiju, ja savu mûþu (man 31) neesmu bijusi alerìiska ?
Re: Kas ar mani notiek ?
29.08.2005 19:13
Nu ðâdas alerìijas var nebût iedzimtas, bet parâdâs dzîves laikâ. Manai paziòai tieði ðâda paða alerìija parâdijâs pçc bçrna piedzimðanas, kaut gan agrâk nekas tâds nav bijis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: