Ku!

Aizsāka nezina 

...
Re: Ku!
31.08.2005 13:07
Mona, a kas tev dirsu pleeð?
Re: Ku!
31.08.2005 13:13
....

Îstenîbâ nekas manu smuko dupsîti neplçð....tev gan to pakaïu kâds ir pamatîgi izvandîjis:))) Laikam ku! bûs tev klizmu tasîjis...vai hemoroiidus masçjis:)) Nu veèi, jûs laiþât:))))))
Re: Ku!
31.08.2005 13:42
Mona

Taa nav. Mani komenti ir rakstiiti galvenokaart mediciinisku apsveerumu deelj lai paliidzeetu cilveekiem ar kompleksiem risinaat ar veseliibu un higieenu saistiitus jautaajumus.
Es jau te biju teicis par cilveekiem kas uzbudinaas lasot manus rakstus. Vinji ir divu veidu. Vieni guust no taa seksuaalu apmierinaajumu un tie ir tie mieriigaakie. Vinji vai nu izsaka nelielas pieziimes vai uzraksta kaadu neveiklu veestuli ar luugumu pastaastiit siikaak kaa to klizmu taisa.
Bet otri, kurus es iipashi neieredzu apmierina sevi gariigi apdirshot un pazemojot katru kas runaa par kaadaam delikaataam vai divdomiigaam lietaam. Tu Mona piederi pie otrajiem. Vai arii pie abiem diviem reizee.



Ziòojums rediìçts (31-08-2005 13:51)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
fûrija
Re: Ku!
31.08.2005 14:03
Malacis ku! Labi aizstâvas. Reti zaudç mçra sajûtu. Ko nevar teikt par dâmîtçm, kas uzbrûk, izmantojot negodîgus paòçmienus (izskata îpatnîbas, kauè kâdas mistiskas zandales). Jâ, nu man arî nesimpatizç ku! apetîte uz tâm jaunulçm, jo nu ir tie 20 gadi pârâk liela gadu starpîba, tomçr katram ir tiesîbas dzîvot , kâ viòð grib. Nevelk jau viòð tâs jaunules ar varu gultâ.
abc (ei bî sî) :)
Re: Ku!
31.08.2005 14:31
nu juus dodat! naida zupa ar verdoshiem burbuljiem...
Nesaprotu
Re:
31.08.2005 17:49
Ko juus te meeìinat viens otram pieraadiit?
!
Re: Ku!
31.08.2005 17:59
Monai gribas anaalo...
uuuhh
Re: Ku!
31.08.2005 18:11
slinkums lasiit visu bet pamaniiju tauta noliek 40 gadiigus viirieshus kaa nekam vairs nederiigus, izvirtushus un kuriem dziive jau pagaajusi... :(

kautkaa negribas tam piekrist - ja ir sanaacis dziives celjos starp taadiem nokljuut... zheel, bet nevajag visus mest paar vienu kaarti. njemsim par piemeeru bredu pitu - kas vainas puisim vinja piektajaa gadu desmitaa????
Briga
Re: Ku!
31.08.2005 23:40
ku! lîdz Bredam Pitam ir stipri patâlu... :)))))
I'm not a girl not yet a women
ku!
01.09.2005 12:33
Tu esi idiots??
PIRMKâRT. -ðis ir medicînas forums
otrkârt. Ieej google un uzraxti sex...atradiisi..

Losiss.!!!!atradis..kur muïíoties!
...
Re: Ku!
01.09.2005 16:27
nea :) te ir mulkju forums....:)))
Re: Ku!
01.09.2005 16:37
Toties sheit pieejams Latvieshu nacionaalais eediens - otrs Latvietis.
abc (ei bî sî) :)
Re: Ku!
01.09.2005 16:51
vispaar jau tas ir raksturiigi visaam tautaam
Re: Ku!
01.09.2005 20:30
Bet tomeer...Latvietis latvietim latvietis un nu jaa...kaa jau ku! teica: "Latvieshu nacionaalais eediens - otrs Latvietis"
=)
Re: Ku!
02.09.2005 13:31
ku!
Tavs niks atbilst tavam IQ =)
abc (ei bî sî) :)
Re: Ku!
02.09.2005 20:57
Skaistule - kam iisti atbilst tavs niks?
Kora
Re: Ku!
02.09.2005 22:12
Oho,ho sasmçjos!! ;))))))))))))
Vienmçr esmu domâjusi, ka ku! tieðâm cenðas palîdzçt tiem, kas te bïauj pçc palîdzîbas- vai nu aizcietçjums piemeties vai henoroîdi vai vçl kas... Nez kâpçc es lasot viòa tekstus, neko TÂDU nesaskatu, par ko jûs visi te bïaujat ;((
Par klizmu es vispâr nelasîju, jo mani tas neinteresç, vnk. redzçjui, ka eksistç tâds garð apraksts ....
Ku! Tomçr tev nebija taisnîba par 2 veidu lasîtâjiem- es nepiederu, ne pie tiem, kas gûst baudu, ne pie tiem, kas garîgi apdirð....
Jûs esat traki!!
P.S. Es neesmu latviete pçc tautîbas ;))
Re: Ku!
03.09.2005 00:04
Autors: abc (ei bî sî) :)
Datums: 02-09-2005 20:57

Skaistule - kam iisti atbilst tavs niks?
===========================================

Mans niks atbilst manam izskatam...
Un ne tikai...
Re: Ku!
03.09.2005 00:59
Kora

Piedod luudzu. Es aizmirsu piemineet tresho kategoriju. Treshajaa kategorijaa ietilpst normaalie cilveeki kas izlasa un iet taalaak vai ja kas sakaams par teemu tad saka neiegrimstot autora personiibaa.
Kora
Re: Ku!
03.09.2005 11:45
Ku! Nu paldies tev! :))

Tu labi turçjies ðajâ tçmâ :)
Kora
Re: Ku!
03.09.2005 11:47
Un tagad, gribot negribot, izlasot par tâm.. zandalçm.. eh, nu gribâs redzçt tavu bildi ;))
Ne jau iepazîðanâs nolûkos, man jau ir vîrs... un arî sen jau man nav 20...
;))
Re: Ku!
03.09.2005 14:13
Kora

Bidi var dabuut bet es tagad saaku domaat vai man taada buus kur es pilnaa augumaa lai var redzeet kas man kaajaas:)
Mans e-pasts guru03@inbox.lv
Re: Ku!
03.09.2005 14:26
atkal pie ku! piesejas )))))))) Ku - tev vajag uz soubiznesu )))) Lai veicas ))
Re: Ku!
03.09.2005 16:32
Dr.asist. Raimonds

Es negribu profesionaali. Paaakstiishos tepat forumaa:)
huanita
Re: Ku!
03.09.2005 16:51
;DDDDD ai, sviests ar jums ;))))))))) bet interesanti ;)))))))
abc :))
Re: Ku!
03.09.2005 17:32
Skaistule - tikai aareeji. a iekseeji laikam nea
Variants
Re: Ku!
03.09.2005 19:54
Varinats- viòs ir plikpaurains vecis,bez naudas,bez îpaðumiem; nu vârdu sakot- lûzeris. Kas,starp citu- lec augstâk par savu D****. Nu kâ cilvçks, kam jau pâri pusmûþam, var iedomâties, ka viòð kâdu vçl var savaldzînat? Tâds variants.
Re: Ku!
04.09.2005 17:59
Variants

Davai kaadu citu variantu. Plikpaurains es neesmu, nauda ir, iipashums arii, luuzeris - nedomaaju jo lielaako dalju no taa ko gribeeju esmu sasniedzis. Es nedomaaju ka varu kaadu savaldzinaat - es esmu par to paarliecinaats.
;DDD
Re: Ku!
04.09.2005 20:03
nu ko, nu ko tu esi sasniedzis, ku? ;DDDDDD tupeet te netaa runaat par kakaam un guut gandariijumu no kaada virtuaalas izklizmoshas....
un iipashums kaads-?? ;)) 2istabu ''dziivoklis'' purchikaa ?? ;DDDDD
mos
Re: Ku!
04.09.2005 20:15
ak dies, kaa nupat apnjirdzos, iedomaajos kaa ku shiis diskusijas laikaa un sakaraa iet garaam spogulim un nodomaa- a mosh tieshaam esmu ljumiigs jeb vecs?? jaapskataas...da nee, veel jau neko...nu taa.. tad ievelk veederu, paluur uz musiishiem ( ja taadi ir ;DDD ) nu jaa.. nu un mati...tie stulobenji tur par matiem runaaja veel- ir vai nav pietiekami biezi ;DDDDDDDDDDDDDDDDD nu jaa... nu bet zandales, zandales- taas nemuuzham, nekad nevilkshu ;DDDDDDDDDDDDDDDDD piesejushi man zandales ;DDDDd

;)))))))) miiliishi, juus buusiet ku satraumejeushi ;DD
vinjsh jau te teiks, ka neiespringst un ka spogulii nekataas un ka juutas paarliecinaats un veel n-taas zinaamaas fraazes bet patiesiibaa katram tachu no mums shitaada diskusija un kaulinju apmazgaashana smadzenees fonaa radiitu pastaaviigas domas par to, vienalga, pofig vai nee, vienalga, mazliet vai vairaak, bet vinjsh tach tagad IR ar tam domaam ;))))))
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.