Ku!

Aizsāka nezina 

Re: Ku!
05.09.2005 16:57
Drosmiigs gan Tu, Ku!, esi, noraadiidams savu e-mail adresi :))))))
Redzot, Tavu "nedraugu" baru, domaaju, ka arii uz Tavu e-mailu pienaak ne mazums komentaaru...
Vai arii - cilveekiem patiik z'ulti izgaast tikai publiski?
Re: Ku!
05.09.2005 17:07
Þulti ne þulti, bet bara instinktu te demonstrç ne pa jokam. Pietika vienai iesâkt, lai pârçjâs sâktu trençt savus rudimentus un atavismus. Tieðâm te var veikt interesantus pçtîjumus: ja cilvçkam ir savs argumentçts viedoklis un nostâja, ja viòð ir interesants kâ personîba, tûlît uzrodâs vesels "sava vienreizçjâ un unikâlâ viedokïa" paudçju koris, kas kaut ko slimîgi izfantazç, sakarina birkas un jûtas no tâ laimîgi. Nu nepiekrîtat kâda domâm, un paldies dievam, tâtad ir savs viedoklis, bet kâpçc savus uzskatus kâdam potçt ar varu.
Re: Ku!
05.09.2005 17:10
Daciite

Ar retiem iznjeemumiem visas bataalijas notiek publiski. Raksta labveeliigi noskanjoti cilveeki un tie kam padomu vajag.
Re: Ku!
05.09.2005 17:42




Ziòojums rediìçts (05-09-2005 17:48)
Zinâtâja
Re: Ku!
05.09.2005 19:14
Augstâk minçts par plikpaurîbu- piedod, paskaties jel kâdreiz spogulî - tev tâ ir. Kas par îpaðumiem- brauc ar vecu golfu. ðavas mâjas nav. Pat sava dzîvokïa laikam nav. Nekâds smukais augums aºi nav. Klau, kas îsti tev irrrr? Â, daudz gadu, tas tiesa.
I.
danu
Re: Ku!
05.09.2005 19:28
''uzrodâs vesels "sava vienreizçjâ un unikâlâ viedokïa" paudçju koris, kas kaut ko slimîgi izfantazç, '' - luuk, runaa inteligjentais plants ;DDDDD
nee un veelreiz nee- nav tas audzinaashanas truukums izteikt kaadam savu sarkasmu sheit virtuaalajaa videe. absurds - '' audzinâta un inteleìenta cilvçka arsenâlâ ir ïoti daudz daþâdu paòçmienu, kâ izteikt un pierâdît savu viedokli, kâ norâdît sarunu biedram, ka nepiekrît viòa viedoklim. '' - es smalkjuutiigi noveersiishu acis no monitora ;))) jeb pasmiineeshu savaa nodabaa ;)))) ja jau neko vairaak 'audzinaats ' nevar... ja jau teikt neko nevar... jo neesmu tekusi nevienu rupjiibu, es tikai principaa piekriitu dazhiem negatiivajiem komentaariem, un starp citu, ne tiem prastajiem, bet tieshaam ironijai, nevis rupjiibai ;)) nu piemeeram:
Autors: mos
Datums: 04-09-2005 20:15
''... nu bet zandales, zandales- taas nemuuzham, nekad nevilkshu ;DDDDDDDDDDDDDDDDD piesejushi man zandales ;DDDDd

;)))))))) miiliishi, juus buusiet ku satraumejeushi ;DD''

;)))))))) ja taa ir rupjiiba shajaa forumaa, kur meedz buut taaaaaaadas ruojiibas un stulbiibas tad es atvainojos...
anu
Re: Ku!
05.09.2005 19:56

Skatos, kur ir ku! - tur daudz publikas , komentaru... tema ka minimumu savac ap 200 komentaru. Mil Tevi tauta!
Kompliments no manis! :-)
Re: Ku!
05.09.2005 20:28
Lai mani palabo zinâtâji, bet man ðíiet, ka " izteikt kaadam savu sarkasmu"
nevar. Tâpat kâ nevar izteikt savu ironiju. Var runât ironiski vai sarkastiski.
"Sarkasmos" gr. plosîðana- ïauns dzçlîgs izsmiekls
Sakastisks - sarkasma pilns, dzçlîgi izsmejoðs, zobgalîgs.
Pie viena : ironija arî grieíu izcelsmes vârds - 1)smalks, apslçpts izsmiekls. 2) stilistisks paòçmiens, kur vârdu lieto pretçjâ nozîmç.
Sveðvârdu vardnîca.
Tâ ka, danu, esi tik laipna un izstâsti, kâ Tu "izteiksi kâdam savu ïaunu, dzçlîgu izsmieklu"? Un kur ðajâ diskusijâ Tu redzçji kaut ko smalku?
Îpaði atïautais "Sarkasms virtuâlajâ vidç" ir tas pats kas deguna dzîïu urbinâðana, kamçr neviens neredz. Njâ, uzskatît sevi par audzinâtiem mçs protams varam, tas gan nebût nenozîmç ka esam. Skumji.
noskumusî
Re: Ku!
05.09.2005 20:56
ârpâc, izlasîju to pavedienu par pirkstu bçrniòam pakaïâ... ârprâc.. tas ir vâks...
sauliite
Re: Ku!
05.09.2005 21:18
Arprats, un es vinam gandriz urakstiju.Lûzerim.
Re: Ku!
05.09.2005 21:53
Zinâtâja

Nu neredzu es to lisinu spogulii. Laikam veel nav tik liela izaugusi:)


noskumusî

Nevajadzeeja tev to lasiit. Tagad tev buus pie psihoterapeita jaaiet. Kaa tu tagad uz viirieshu dzimumu vareesi skatiities:)


sauliite

Mani tagad nepametiis milziiga zaudeejuma sajuuta:)
Mika
Re: Ku!
05.09.2005 22:22
Es visu ðo epopeju nosauktu vienkârðak:
Vecim vecuma marazms uznâcis. Nu jâ - vecums nenâk 1.
Re: Ku!
05.09.2005 22:32
Mika

Nee. Tas nav uz vecumu, es taads vienmeer esmu bijis:)
noskumusî
Re: Ku!
05.09.2005 22:49
ku! Tas manu skatîjumu vai jûtas pret vîrieðu dzimumu nevar mainît. Man ir stabila seksualitâte. Es mîlu vîrieðus un seksu ar viòiem.

Bet tas paveidiens man liekas aseksuâls.. jo es pret bçrniem neko seksuâlu nejûtu.
Re: Ku!
05.09.2005 23:06
noskumusî

Fu, nomierinaaji mani. Es jau domaaju ka satraumeejis tevi buushu:)
Bet sex ar beerniem man patieshaam nav. Nevajag jau visam ticeet ko te forumaa runaa:)
noskumusî
Re: Ku!
05.09.2005 23:10
Neglaimo sev, neesi tu spçjîgs mani traumçt vai kâ citâdi ietekmçt, vienîgi daudzi no taviem postiem elementâru nepatiku izraisa.. uz vemmi daþreiz pavelk. :)
danu
Re: Ku!
06.09.2005 01:18
plant,
relax , ja?? nepiesienies luudzu vaardiem, njemot talkaa vaardniicas ;)) tam visam jeegu mees taapat saprotam. Un vai tu lasi arii kaadreiz? es par ku neesmu teikusi veel neko, es tachu teicu, ka neesmu teikusi nevienu rupjiibu, es tikai principaa piekriitu dazhiem negatiivajiem komentaariem, un starp citu, ne tiem prastaakajiem. UN es neteicu, ka te ir kas smalks...es teicu, ka '' tikai principaa piekriitu dazhiem negatiivajiem komentaariem, un starp citu, ne tiem prastajiem, bet tieshaam ironijai, nevis rupjiibai ;)) ''
jaa, es piekritu arii noskumusî ;)) redz, kaadas shausmiigas neaudzinaatas sievietes vairumaa ;))))))))
un vispaar - vai neesi aizdomaajies, kaapeec tevii ir tik aaraartiigi liela veelme nodemonstreet savu shkjietamo gudriibu un 'ceelsirdiibu'? ;))
un veel...atvainojos, bet man shkjiet nozheelojami viirieshi, kuri striidas ar sievietem par nebuutiskaam lietaam, turklaat ar nepaziistamaam ;)) tu vinjs nepaziisti, lai spriestu par vinju inteligjenci, un nesaac teikt, ka pee rakstiitaa... pec rasktiitaa spriezhot, sheit 80% buutu pieskaitaami galiigi neinteligjentiem;))....... nu viss, apnika, par daqudz goda ;) jaa, un plant, esi tik inteligjents, pietaupi savus turpmaakos komentaarus, nav patiikami;) tu tachu vari, tu tacu esi audzinaats ;)
grrrrrr
Re: Ku!
06.09.2005 01:39
ku rakstîja: "Iistaas braakjeet mani nevar. Ja braakjee taatad nav iistaa. Elementaari vai ne?" - ;DDD taads naivums taadaa vecumaa ;DDD
pelçkâ pele
Re: Ku!
06.09.2005 08:37
Traki interesants tesiòð. Lai gan sâkotnçjâ tçma diskusijas galâ jau izplçnçjusi.
Savulaik gâju garâm psiholoìijas fakultâtei, kur dzirdçju, ka sievietes îsti nobriest un savâ seksualitâtç kulminç pçc 30, savukârt vîrieði - pçc 20 gadiem. Pçc tam lîkne sâk iet uz leju. Arî ðâdi var skaidrot 40 gadîgu vîrieðu interesi par 20 gadîgâm meitençm un otrâdi. Jo jaunas meitenes seksualitâte vçl nav îsti atmodinâta un to vislabâk var izdarît nobriedis vîrietis, kam vairâk interesç nevis kvantitâte, bet kvalitâte, bet jaunie puiði ir orientçti g-k uz sevi un sakaru bieþumu un daudzumu. Ir, protams, arî izòçmumi.
Tâpçc savienîba 20gadniece un 40gadnieks nereti ir veiksmîga. Problçmas rodas pçc gadiem 10, kad 50gadnieks 30gadnieci vairs nespçj pilnîbâ apmierinât. Bet laulîbas mûsdienâs jau sen vairs netiek uztvertas kâ ilgtermiòa pasâkums...

Re: Ku!
06.09.2005 10:01
to danu
"un veel...atvainojos, bet man shkjiet nozheelojami viirieshi, kuri striidas ar sievietem par nebuutiskaam lietaam, turklaat ar nepaziistamaam ;)) tu vinjs nepaziisti, lai spriestu par vinju inteligjenci, un nesaac teikt, ka pee rakstiitaa... pec rasktiitaa spriezhot, sheit 80% buutu pieskaitaami galiigi neinteligjentiem;))....... nu viss, apnika, par daqudz goda ;) jaa,"
Oga ne doma!!!!! Tâtad inteleìentâs dâmas, neko nezinot par vîrieti, var viòu nozâkât tik, cik fantâzija atïauj, bet par meitençm ni un ni!!!!! Super!
Un kad diskusijâ aptrûkstâs argumenti, tiek piesauktas cçlsirdîgâs jûtas. Asprâte.
Es nemaz nekaunos, ka kâdreiz jâòem talkâ vârdnîca, lai izprastu, ko daþs labs te ir sarakstîjis. Man vismaz ir vçlme otru saprast, nevis rakstît variâcijas par tçmu.
Re: Ku!
06.09.2005 10:54
Baigi interesanti te panesies =)
Bet par to seksualitaates intensitaates saliidzinaajumu ir interesanti! :D Laikam taadeelj, kad man bija 20gadi man daudz uzmaniibas pieveersa sievietes taa ap 40 :D:D:D

Es gan nemeegjinaashu izskaidrot to, kaadeelj taa notiek :) Manupraat taa ir katra cilveeka briiva griba un ariidzan perverss vai izvirtiigs tajaa nekas nav. Manaa skatijumaa izvirtiiba etc saakas tur, kur beidzas bauda un ja shii bauda ir atkariiga no 2 cilveekiem, taatad izvirtiiba ir tur, kur ir viena indiviida robezha skatijumaa uz pienjemamo. Attieciigi: ja 20 gadiigai meichai liekas, ka 40 gadiigs viirietis ir reaals vecis un shim 40 gadiigajam vecim liekas, ka 20 gadiiga meicha ir ok... taadas viss ir ok :) Un arii par sexuaalajaam attieciibaam es domaaju, ka ir pilniigi vienalga ko, kur, kaadaa veidaa un cik daudz kaads baazh, ievada, laiza, suukaa utt utjp, jo kameer vien tas abiem ir pienjemams un tiikams... nu jaa... tas taa saciit jaasaka-mans subjektiivais viedoklis
Kora
Re: Ku!
06.09.2005 12:56
A man Ku! bildi neatsuutiija :(( un es neko nevaru spriest.. ;((
lila
Re: Ku!
06.09.2005 13:01
Es jau no bçrnîbas saviem bçrniem esmu iemâcîjusi - NEKAD nesmejies, nepiesienies utt. par cita cilvçka ârçjo izskatu! Tas izbrîna, ka te daþa zinâtâja brauc virsû ku! par kaut kâdâm nebûtiskâm lietâm, laikam kâda 18gadîga Bârbija, kas uzskata, ka izskats paver visas durvis. Kuram nobrieduða vecuma cilvçkam patiesâs attiecîbâs svarîgs pliks pauris vai vçl kaut kas! Sveicieni ku!
Jautrîte
Re: Ku!
06.09.2005 13:07
to lila:

ja kâdreiz sastapsi to ku! , es garantçju - arî Tu sâksi dzîdât citu dziesmu!!!
Re: Ku!
06.09.2005 13:13
Kora

Es aizsuutiju. Ja nesanjeemi tad buus kaads chakars ar pastu. Aizsuutiishu veelreiz.
danu
Re: Ku!
06.09.2005 13:14
ehh..plants,
nevareeja notureeties... man nebija ne domas, ne veelmes saakt shaadu garu diskusiju ar tevi, taadeel buushu es taa gudraakaa un inteligjentaakaa un beigshu ;)) tikai pabeigshu arii no sevis- es neesmu teikusi neko rupju, es neesmu citas ( taatad mani nepieliidzini neinteligjentajaam daamaam), un aspraate ne aspraate, bet argumneti man neaptruukaas, tas bija logjisks jautaajums, kas ienaaca praataa- kaadeelj taadu pareizo un ceelo demonstree ;)) visssss. :)))
Re: Ku!
06.09.2005 13:33
danu
Nezinu, kâpçc Tev teikto publiskâ diskusijâ Tu reducç tikai (un vispâr) uz sevi. Tik tieðâm ðajâ operâ ar Tevi vismaz var runât (rakstît). Tavs lielais pluss ir tas, ka Tev rûp, tavuprât nepamatotie, uzbraucieni inteleìences un audzinâtîbas trûkumâ. Pârçjâs pat pçc vairâkkârtçjiem maniem postiem turpina savâ garâ, JO PAT NEPIEÏAUJ DOMU, KA RUNA IET PAR VIÒÂM. Ja jûties aizvainota, neòem galvâ. Tu pati zini, kas esi un kas neesi.
Veiksmi!
veerotaaja
Re: Ku!
06.09.2005 13:51
Vâks, cik komentu ðai tçmai!
Nu, vairs jau nu gan nav,par ko strîdçties.

Un tomçr ku! ir spilgta parâdîba. Ja ne ârçji, tad vismaz no iekðâm viòam tas spilgtums.
Re: Ku!
06.09.2005 14:20
Ku! ku-kuuuuuuuuu
Prâtiò, nâc mâjâs................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
danu
Re: Ku!
06.09.2005 14:37
plants :)) es laikam noidentificeejos ar paareejaam taadeelj, ka tas man tas atsauca atminjaa manas diskusijas ar kaadu cilveeku par lidziigu teemu, resp., vai izteikt kaadam ko neglaimojoshu ir vai nav audzinaashanas truukums... Es sliecos noshkjirt inteligjences esamiibu vai truukumu no rakstura un temperamenta tipa, iespeejams, reizeem labaak tieshi, nevis aiz muguras (runa par privaato dziivi) jeb paturot visu sevii. Un reizeem cilveeks tieshaam nav pelniijis iejuutiigu un pieklaajiigu attieksmi pret sevi. nu ja, bet staasts nav par mani ;)) plant, Tev arii veiksmi :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.