veicu aptauju

Aizsāka u-plazma 

u-plazma
veicu aptauju
31.08.2005 14:45
Mani interesç skaitïi un fakti, cik no jums, lçdijas, kurâm ir bijusi konstatçta ureaplazma, ir veiksmîgi no tâs tikuðas vaïâ, un cik no jums joprojâm cînâs (jeb ir tam atmetuðas ar roku).

Nomainîju 3 dakterus, taisîju uzsçjumus uz antb. jutîbu, veicu visus piesardzîbas pasâkumus, stiprinâju imunitâti, gada laikâ izgâju 5 antb.kursus, bet viss kazai zem ïipas :(
troja
Re: veicu aptauju
31.08.2005 15:56
es ðo prieciòu nesen konstatçju un izeju pirmo antibiotiku kursu...

vai to var dabûtu tikai seks.transmisîvâ ceïâ?

un vai var ko citu bez antibiotikâm? ??
Njaaa
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:02
Man pirms pusgada to konstçja, bet tâ tikai nedaudz pârsniedz normu. Dzçru antibiotikas, bet nekas labâks nepalika, lai gan vçlreiz pârbaudîties negâju. Daktere teica, ja zâles nelîdzçs, tad diez vai tikðu ar tâm galâ. It kâ tâs neesot tik draudîgi. Iespçjams, man ar tâm bûs jâdzîvo visu mûþu.
iveta
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:05
....dzersi antibiotikjus, kameer aktivizeesies visi tie snaudoshie viirusi, kaa herpes, citomegalov.utt, un tad buus meesli, tie tik gaida, kameer Tu nokausi imunitaati liidz galam un tad buus daudzreiz sliktaak.Agraak cilveeks dziivoja un nodziivoja ar visu ureaplazmu, jo mikrobu peetnieki to vispaar nezinaaja.Liecies mieraa.troja rakstîja:

> es ðo prieciòu nesen konstatçju un izeju pirmo antibiotiku
> kursu...
>
> vai to var dabûtu tikai seks.transmisîvâ ceïâ?
>
> un vai var ko citu bez antibiotikâm? ??
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:25
Gandriz piekritu Ivetai, jo arstejam ar viru 2 reizes un itka izarstejam-ta radija analizes, bet pec 2 gadiem atkal tas pats un vel paradas visad citadi mikrobi. Bet pec antibiotikam - gremosanas sistema tute utt. Tad varbut patisam nav verts arstet, ja grutnieciba vairs netiek planota? Vai sie nevar izrasit izmainas, kas noved pie veza?
Njaaa
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:29
bet ja grib bçbi un ir tâ u-plazma, vai tas vair baigi kaitçt? Mana daktere tak bija lietas kursâ, ka plânoju, bet neko neteica...
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:38
kad es biju staavoklii manam draugam shito dranjki atklaaja, man daktere teica, ka u-plazma var traucçt grûtniecîbas iestâðanos, bet ja jau tâ ir iestâjusies tad nekâdi savâdâk kaitçt nevar, tagad kad esmu pârtraukusi barot mazo ar krûti sâkðu ðito draòíi ârstçt, kâ veiksies nav ne jausmas ...
troja
Re: veicu aptauju
31.08.2005 16:52
kas ir ðîs normas? vai ir plazmas gradâcijas?

un cik ilgi drîkst dzert antibiotikas?

un kâ var noteikt ka vairs nav? Jâtaisa urîna analîze vai uztriepes atkal no uretras?
troja
Re: veicu aptauju
31.08.2005 17:09
un kuri ir Latvijas labâkie speciâlisti ðai jomâ?
?
Re: veicu aptauju
31.08.2005 17:40
Kaa taa izpauzhas?
troja
Re: veicu aptauju
31.08.2005 18:58
Vai ðî kaite vispâr ir izârstçjama? Vai arî par to vçl strîdâs - izârstçjama vai nç? Jebðu tâ ir kâ sçnîte?
lauma
Re: veicu aptauju
31.08.2005 20:25
parasti tâ skaitâs pozitîva ja ir 10x4.
Re: veicu aptauju
01.09.2005 16:47
kas taa vispaar ir par seergu un kaa taa izpauzjas??? kaa noprotu baigi ''populaara'' lieta
u-plazma
Re: veicu aptauju
02.09.2005 09:03
Man tâ izpauþas kâ minimâli, ïoti minimâli krçmveida balti izdalîjumi. Ja nepievçrð uzmanîbu, vispâr var nepamanît. Citu sûdzîbu nav. Ak, jâ, un nu jau otro gadu pçc kârtas, atklâjot peldsezonu, nâkas pamocîties pâris dienas ar urînpûðïa iekaisumu.
A
Re: veicu aptauju
02.09.2005 14:32
nezinu...man vinjas ir jau gadus 6...dziivot netraucee un mana ginekologje teica, ka aarsteet arii nevajaga..galu galaa vinjas tachu ir muusu normaalajaa mikrofloraaa...Vai tieshaam ir pieraadiits, ka vinjas izdara kaadu ljaunumu????..paliku staavoklii ar visaam ureaplazmaam..beerns normaals, vesels...es katraa zinjaa ar vinjaam taisos dziivot/sadziivot....netaisos savaa organismaa veel kaut kaadas antibiotikas gaazt iekshaa.....
pirms paaris gadiem mana daktere teica, ka esot tieshi kaut kaadaa konferencee runaats par shito lietu un tur esot teikts, ka tas nekas TAADS NAV un ja nav nekaadas suudziibas, tad aarsteet arii nevajaga!!!
Sîce
Re: veicu aptauju
02.09.2005 17:30
Es to draòíi piebeidzu tikai ar otro antibiotiku kursu. Nu jau kâdus 2 gadus analîzes to neuzrâda. Piekrîtu, ka tâ ir dabîgâ mikroflora, un ja titrs nepârsniedz normu - nav ko jâsatraucâs! Taèu ja tâ savairojâs, tad noteikti ir jâarstç!
A
Re: veicu aptauju
02.09.2005 19:54
bet kaapeec????kaapeec jaarstee?? ko tad vinja tik ljaunu dara???? jo man tak ariii titrs bija augstaax...
troja
Re: veicu aptauju
03.09.2005 01:29
bet kâ to imunitâti uzlabot?
Vischy
Re: veicu aptauju
08.09.2005 10:50
Esmu izgaajusi 2 kursus ieveerojot visus notikumus un arii valjaa netieku, no saakuma man sastaastiija briesmu lietas,ka nevareeshu palikt staavoklii (LOOTI GRIBU BEERNINJU) un ko tik veel ne aizgaaju veel pie viena aarsta un nu nemaz tik traki nav. Labaak dziivot ar u-plazmu dzert vitamiinus uztureet veseliigu dziivesveidu,taadaa veidaa stiprinot imunitaati nekaa stumt sevii iekshaa visas taas drankiibas!!!!
tuks
Re: veicu aptauju
08.09.2005 11:34
troja nopeerc aptiekaa /vobenziimu/ tas uzlabo imunitaati. arii jaalieto c vitamiins.
mazaa miljaa
Re: veicu aptauju
08.09.2005 11:57
Lietojot antibiotikas papildus jaalieto umunitaati speecinoshi preperaati, jo ja imunitaate buus laba, tad shii drankjiiba vairs nepiesiesies.
u-plazma
mazaa miiljaa
08.09.2005 16:26
Lietoju a-biotikas un papildus arî vobenzîmu. U-plazma kâ bija, tâ palika.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: