kâ lai tiek vaïâ!:(

Aizsāka bçdîgâ 

bçdîgâ
kâ lai tiek vaïâ!:(
31.08.2005 21:47
Kâ lai nomet liekos 6kg?
Çdu dârzeòus + 15%krçjums vai Cibas biezpienu ar krçjumu, augïus un varbût 3-4 maizes (rupjas)ðíçlîtes.
Nekas man neiet nost, daþreiz liekas, ka iet+.
A saka, ka dârzeòus un augïus var çst cik grib:(((

Man patieðâm 6 liekie ir (1.68, 65kg)
...
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
31.08.2005 22:01
kreejuma vietaa Biolakto vai kefiiru. Taapat ar biezpienu.
Un fiziskaa slodze :-)
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
31.08.2005 22:13
bçdîgâ:

pilnîbâ atsakies no ogïhidrâtiem uz daþâm nedçïâm.
aizliegtie produkti ir:

maize
putras
sulas
augïi (îpaði banâni, vînogas, bumbieri)
kartupeïi
miltu izstr.
saldumi
limonâdes (izòemot tos bez cukura)

var çst treknâkus çdienus, bet bez ogïhidrâtiem.

labu pusdienu piemçrs ir gaïas gabals bez pançjuma un kâpostu salâti.
...
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 09:16
Pameegini sekojoshi: apeed dienaa ne vairaak kaa 1000 kcal (cik produktos kalorijas, vari uzzinaat kaut vai portaalaa dieta.lv), eedienkartee iekljaujot biezpienu, liesu galju, olas, daarzenjus. Augljus var eest kaa saldo eedienu (starp citu tas, ka augljus var ees cik grib, ir miits, jo augljos ir diezgan daudz kaloriju). Pilniibaa atsakies no maizes, graudu izstraadaajumiem (griki, auzu paarslas, manna, riisi) un saldumiem. Un galvenais nosaciijums - nelietot saali!!! Es shaadaa veidaa 2 nedeeljaas nometu 5 kg. Gruuti bija pirmaas 2-3 dienas. Jaa veel aizmirsu pateikt, ka pirmdienaas jaadzer tikai uudens (atslodzes diena), nu ja galiigi gaazies nost no kaajaam, tad var kaadu ogu vai pluumi apeest. Un otrdienaa eed tikai augljus un daarzenjus, paareejaas dienas - par 1000 kcal.
Uldis L.
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 09:18
Iesaku intensivi nodarboties ar sexu
uga-uga
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 10:08
trakaas baabas...
Man palîdzçja elementâra metode, neçdu pçc 18.00, mçneða laikâ 5 kg nost.Pa dienu protams, pavisam nedaudz, pakoriìçju çdienkarti-nç baltmaizei, bulkâm.
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 11:58
... bet es ðodien çdu jau otro gabaliòu mâjâs ceptas tortes ar putukrçjumu un dzçrveòu ievârîjumu, ïoti ïoti garðîga un par svaru domâðu rît .



madara
Zhanete
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 12:41
Nepiekriitu par augljiem.!!
Gandriiz tikai augljus eedot nometu 11 kg.Katru dienu ap kg viinogas,daudz apelsiinus,aabolus.Pirms katras eedienreizes.Un,ja apeed 2
bçdîgâ:(
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 14:54
Paldies, par ieteikumiem:)
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 17:14
Daarzenjus un augljus paarliecinoshi nevar eest cik grib. Tie satur daudz ogljhidraatu. Samazini vinju daudzumu uzturaa.
Lana
Re: kâ lai tiek vaïâ!:(
01.09.2005 18:29
Nav jega forset uz isu laiku. ja gribi but ideala svara, tad jamaina kaut kas gan edienkarte, gan dzivesveida.... Nelidzes, ja staigasi apkart domadama - gribu tikt vala no liekajiem nieka 5 kg, bet nekas nenotiek. Ne no ka svars nepieaug. Darzenus var est vispar bezjebkada krejuma (manuprat ari salatus, bet ta jau vairak gaumes lieta). Sali nevajag nemaz (pec kada laika nejutisi atskiribu - ir sals kartupeliem vai ne). Parsvara jau tie tadi sikumi vien ir, kas tos paris kg varetu nodzit... Pakusties vairak brivaja laika. Un nenaskojies. Paed tas 3 reizes diena kartigu edienu un paris reizes pa vidam kadus auglus, bet nevis cepumus, saldumus, sulinas, bulcinas...
Man ari ir tiesi tie pasi 1,68 un sveru 57 kg. Neko ipasi neieveroju. Reizem pat domaju - varetu tak kadus kg uzbarot, jo kritu lauka no milakajam dzinsam... Un vienu gan esmu partraukusi darit - naskoties starp edienreizem. Organisms pierod pie esanas taja laika, kad edu. Ja gribas saldejumu, edu saldejumu, bet nekad nepiestukeju kungi ta, ka skiet, nupat beigas! Tad tiek ests mazak vakarinas...
A tas ieteikums ne vairaak kaa 1000kcal manupraat ir mazohistiski =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 12?
Ziņa: