Tur baigais sausums....!

Aizsāka Domiòa 

Domiòa
Tur baigais sausums....!
02.09.2005 11:50
Nezinu, kas noticis. Nekas nesâp, nesurst, bet pçkðòi tâ vietiòa, kas man bijusi vienmçr pietiekami mitra kïuvusi pavisam sausa. Domâju tas pâries, bet nu jau vairâk kâ nedçïu nekas nemainâs, Ikdienâ jau tas netraucç, bet kad gribas mîlçties ar vîru tad gan. Ko tas varçtu nozîmçt?! Lûdzu padomu...!!!
gh
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 12:06
hmz,
vieniigais ko varu piebilst (izsecinaat) - jums ar viiru sekss nav ikdienaa :D
Eola
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 12:19
gh, Tavi komentâri nav pârâk gudri. Ja nav ko teikt, tad labâk nesaki neko.
Domiòa, ko tas varçtu nozîmçt, varçtu atbildçt tikai ârsts.
Bet es daru tâ, ja man gadâs tâdi "sausuma brîþi". Pirms seksa padzeru parastu ûdeni, pietiek pat ar pusglâzi. Un tad seksa laikâ mitrinâðanai, izmantoju savas siekalas. Ûdens siekalas padara ,kâ lai pasaka, tâdas slîdîgas un tâs darbojâs kâ dabîgs lubrikants.
nu
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 12:21
Tas varetu but no stresa... Un jo vairak uztrauksies par sausuma sajutu un domasi: "kaut nu samitrinatos", jo ilgak tas vilksies... vajag censties atbrivoties...
Varbut ari ikdienas rutina ar viru un vairs neuzbudinies pietiekoshi? Pamegini vakara paskatities erotiska satura video, tam vajadzetu kaut nedaudz lidzet :)
Hm... no stressa... man saak likties, ka visu cilveeku pashsajuutas pasliktinaas tikai stressa deelj, jo redz izraadas, ka itkaa arii manas probleemas esot stresa utm deelj...tjipa kautkaada sleptaa depresija ar vegjetatiivo disfunkiju...hvz kas tas ir, bet skan jociigi...
gh
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 12:55
Eola,
"Ûdens siekalas padara ,kâ lai pasaka, tâdas slîdîgas un tâs darbojâs kâ dabîgs lubrikants."

respect, kaut ko tik stulbu pat es nespeetu izdomaat :DD
Khmmmmm
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 13:03
Eola,
"Ûdens siekalas padara ,kâ lai pasaka, tâdas slîdîgas un tâs darbojâs kâ dabîgs lubrikants."
__________________________________

Man domaat, Tu to H2O ielej tajaa vietaa;)
Nekaadas logjikas................ -)
gh
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 13:08
nee vinja pirms sexa sajauc glaazee siekalas ar uudeni... proporcijas vareetu buut 30/70... tad chalis pameercee un aiziet... ja vaik, pameercee veelreiz...
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 13:48
Jûs atkal savstarpçji íengâjieties un neko normâlu cilvçkam neatbildiet.
Tomçr stulbi, ka tâ.



madara
uga-uga
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 13:50
te jau jaasaka, ka visiem sausums smadzenees...te jau saak panesties kaa Tvnet forumaa...
autors
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 22:56
vispaar debiilisms,uudens,siekalas.juus kur augushi mezhaa? a lubrikantus zinat kas ir ?! idioti.
Eola
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 23:15
Ja vispâr nesapratât ko es gribçju ieteikt raksta autorei, tad vispâr paklusçjiet! Protams, ir arî lubrikanti, kurus var nopirkt seksðopos un aptiekâs. Varçtu padomât, ka raksta autore par to nekad nebija iedomâjusies. Runa ðíiet, ka bija vispâr par kaut ko citu.
Visi komentçtâji - muldçtâji varçtu pârcelties uz kâdu citu forumu, kas bûtu piemçrotâks viòu IQ lîmenim.
neârste
Re: Tur baigais sausums....!
02.09.2005 23:27
Man dr. ieteica Austrâlijas tçjkoka eïïu, bet pati vçl neesmu paprovçjusi.
Dominja
02.09.2005 23:59
Visa probleema ir tavaa galvaa... Saac ar to...=]
Domaa +] domas... !
Re: Tur baigais sausums....!
03.09.2005 00:29
tçjkoka eïïa, manuprât, tikai sausina. tâ ietilpst visos pretsvîðanas lîdzekïos...
puisis
Re: Tur baigais sausums....!
03.09.2005 09:59
tam domaatas smeeres sexshopos.. nopeerc un lieto kameer neatjaunojas dabiskaa lubrikaacija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 20?
Ziņa: