padominu

Aizsāka Inna 

Inna
padominu
03.09.2005 12:51
Kâdas atsauksmes ir par hormonâlo spirâli (varbût pareizi viòa tâ nesaucâs).
dûda
Re: padominu
03.09.2005 13:45
Tâ saucas Mirçna. Man ir vairâk kâ gadu. Ïoti patîk - menstruâcijas minimâlas, pietiek ar ikdienas ieliknîti, pazuduðas menstruâciju sâpes, bet galvenais - esmu pârliecinâta, ka esmu izvçlçjusies ïoti droðu kontracepciju uz 5 gadiem. Esmu patieðâm apmierinâta, ilgtermiòâ sanâk lçts kontracepcijas veids.
Inna
Re: padominu
03.09.2005 14:11
Laikam tâ arî saucâs, viòa aptuveni maksâ 150 ls. Bet, ja es vçlçtos vçl vienu bçrniòi, tad jau nekâdas problçmas nevarçtu rasties?
dûda
Re: padominu
03.09.2005 15:16
"ja es vçlçtos vçl vienu bçrniòi, tad jau nekâdas problçmas nevarçtu rasties?"
mana ginekoloìe saka, ka nç - izòemot spirâli nav nekâdu problçmu palikt stâvoklî.
...
Re: padominu
03.09.2005 17:46
Bet tâ jau arî jâizòem ârâ un tie ir hormoni- vai tik nekait''igi ?
dûda
Re: padominu
03.09.2005 18:38
...
bet vai ir pietiekami efektîva alternatîva? nav. parastajâm spirâlçm un hormonâlajâm tabletçm ir vairâk trûkumu nekâ Mirçnai, tâdçï uzskatu to par optimâlo gan cenas, gan efektivitâtes, gan lietoðanas çrtuma ziòâ.
Inna
Re: padominu
07.09.2005 09:29
Vçl man viens jautâjums ir vai ði spirâle nesamazina seksualitâti, jo neesmu no tâm "karstâkajâm" sievietçm?
dûda
Re: padominu
07.09.2005 13:13
Nç, nesamazina. Tajâ ir tikai 1 hormons atðíirîbâ no vairuma tableðu un ðis hormons iedarbojas lokâli - dzemdç, nevis caur visu organismu klejo.
Re: padominu
07.09.2005 16:15
Es arî esmu par Mirçnu. Paðai jau ir pusgadu un MR gandrîz ir pazuduðas, katrâ ziòâ tâs vairs nau kâ tads slogs tajâs dienâs.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: