Kurâ slimnîcâ ir labâkâs mâsas un kurâ vissliktâkâs?

Aizsāka Es(a) 

Lai man piedod pârçjâs mâsas, bet vislabâkâs tomçr ir Linezera klînikâ! Super!
Bet vissliktâkâs- tik daudz negatîva ir dzirdçts par bçrnu klînisko slimnîcu Vienîbas gatvç!!! Un tâ tur jau no laika gala, arî ,,krievu laikos,, . Bet domâju, ka daïa atbildîbas bûtu jâuzòemas 3.medskolai ( nezinu vai tâ vçl pastâv),kas apmâcîja pediatrijas mâsas. Slikti pedagogi!
Jâ, pilnîgi piekritu par Bçrnu KUS (turklât, ne tikai mâsas bija briesmîgas, bet arî ârsti).
Tâ kâ pati esmu strâdâjusi Linezerâ, tad balsoju ar visiem 10 par Linezera mâsiòâm!;))
To Kleo...

Un kâpçc vairs nestrâdâ? Vai tad var bût vçl labâkl?
...
Re: Es(a)
05.09.2005 12:45
Uz paplaates neviens neko nepasniegs. bet ja godam kantes riivee saakt ar soliiti atpakalj, neviens jau neliedz kurneet tepat.
Mums si gada maija gan noveicas ar labam masinam. Gulejam Vienibas Gatve 6. nodala. Gulam tur ik pa laikam, un bija ari slikta pieredze ar masinam. Bet sogad gan masinas bija milas. It ipasi viena , tada drusku pavecaka, Forsa, forsa masina...mes vinu pat iesaucam par Milo masinu. Zel tik, ka vardu neatceramies, bet tas nekas...jo pec izskata jau gan pazisim nakosreiz.
Pediatrijas mâsas kâ tâdas vairs nesagatavo un 3.medicâinas skola vairs nepastâv, viens no likvidâcijas argumentiem savâ laikâ bija - sliktâ sagatavotîba.

starp citu no Linezera slimnîcas mâsiòâm nâk daudzas jaunâs idejas un Linezera slimnîca ir pirmâ, kur sâka rakstît kaut ko lîdzîgu aprûpes plânam........
gribçtos iebilst, ka bçrnu klîniskajâ slimn. ir sliktas mâsas (ja runa ir par to, kas vienîbas gatvç. Manas meitas ir pabijuðas gan 3., gan 9., gan traumatoloìijas nodaïâ - par mâsu un ârstu attieksmi varu teikt tikai to labâko. Pie kam nevienam neko nemaksâju. Tas, ka sadzîves apstâkïi ir dramatiski (îpaði 9. nod.) gan ir fakts, bet tur jau mâsas nav vainojamas.
Es ar beerniibaa daudz dziivojos pa Vieniibas gatves slimniicu un nevienu sliktu vaardu teikt nevaru. Dazhas no maasinjaam tur veel tagad straadaa ;-)
Nevajag visas bçrnu slimnîcas mâsas ierindot slikto kategorijâ. Es ar mazo krietnu laiku 16.nodaïâ nodzîvoju un par mâsâm varu teikt tikai to labâko. Mîïas , jaukas, mâk ar mazo sarunât arî nepatîkamas lietas.
Un reanimaacijaa- tur ir IDEAALAS maasas. Un aarsti arii.
nuja- viòas nav mâcîjuðâs 3 medenç!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: